iOS8 a R-SIM9 PRO

Diskuze o možnostech jailbreaku, novinky, dění, problémy.

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

revolutionSK | sob lis 08, 2014 9:27 pm

iOS8 a R-SIM9 PRO

Dobrý deň, mám iPhone 5 z UK(o2 - tesco), používal som doteraz R-SIM9 aby mi fungoval slovenský T-Mobile no nedávno som prešiel do Orange SK a zrazu mi to prestalo ísť, vypíta si aktivačný kód no potom už len stále pri signále piše že "vyhľadáva" , vyskúšal som už asi všetky patche a všetko čo sa dalo ...
Mám iOS 8 - a momentálne mi už aj vyskočila aktivačná obrazovka čiže mi nejde ani používať lebo ho nemám ako aktivovať. Vie mi niekto pomôcť ? bol by so mveľmi vďačný za každú radu.
Host
Host
 
Příspěvky: 58
Registrován:
pon črc 05, 2010 12:00 pm

pcmisa | ned lis 09, 2014 12:21 am

Re: iOS8 a R-SIM9 PRO

Ahoj znamí má s tím taky problém r sim 9 pro nefungovala takže jsme koupili r sim 9 plus a jede mu na ios 8.1 má iphone 5s blokovaný na francouzkýho operátora SFR problém je v tom že on volat může..posílat sms a přijmat sms ale pokud chce někdo volat jemu tak to nejde nevíte čím by to mohlo být? hlásíto že je nedostupný jako kdyby byl ten mobil vypnutý přitom není! :) díky za odpověď
Host
Host
 
Příspěvky: 31
Registrován:
sob kvě 08, 2010 9:15 pm
Bydliště: Teplice

Eduardik | pon lis 10, 2014 3:04 pm

Re: iOS8 a R-SIM9 PRO

Nejde jinak, pokud máš IOS vyšší než 7.0.6 musíš použít R-SIM 9 Gold. Vyzkoušeno iPhone 5C iOS 8.1 operátor SFR.
Host
Host
 
Příspěvky: 7
Registrován:
stř zář 17, 2014 12:59 pm

FallenCZ | stř lis 19, 2014 7:38 am

Re: iOS8 a R-SIM9 PRO

Co napsal Eduardik neni pravda.. on potřebuje Rsim 9 Gold protože má 5C, ta má údajně jiný způsob unlocku..

Ja mam Rsim 9 PRO, iPhone 5 Orange UK, ios 8.0.2 + jailbreak a funguje bez problému
Host
Host
 
Příspěvky: 44
Registrován:
pát úno 17, 2012 6:48 am

revolutionSK | úte lis 25, 2014 1:35 pm

Re: iOS8 a R-SIM9 PRO

Ja som skúsil aj R-SIM 9 + ale ani to mi nepomohlo objednal som dve a obe boli nejaké zlé tak som ich vrátil.... a stále to nejako nejde... zaplatil som už aj 60€ za odblokovanie lebo vypísalo, že je na blackliste ( neviem z akého dôvodu ), ale neprešlo to tak mi peniaze vrátili a ponúkali ešte unlock za 120€ ale to je nezyslená suma
Host
Host
 
Příspěvky: 58
Registrován:
pon črc 05, 2010 12:00 pm

Uživatelský avatar Tony1 | úte lis 25, 2014 10:11 pm

Re: iOS8 a R-SIM9 PRO

Zajímavé ale škoda 60E :-) zkus tento postup
- ze stránek http://unlockpro.ru/nano4g nainstaluj ir0se,
- vlož do iPhone Rsim 9+ se sim a musí ti naskočit tabulka z rsim to je ale klasický postup a toto určitě znáš.
- postupuj dál dle známého návodu vyber iOS 7 a iPhone 5 pak vyber operátora na který je iPhone zamčen a potvrď, po zacinkání vypni iPhone a zapni iPhone.
- jak naběhne uvidíš hledání a žádná služba
-teď spusti iR0se a klikni na 2G
- najeď do Nastavení-Telefon-Aplikace sim- a klikni na select carier a vše zopakuj jako na začátku, vyber operátora, potvrď a pokud se ukáže požadavek k výběru iOS vyber iOS 7 a iPhone 5 po zacinkání vypni a zapni, no a po cca 40 sekundách máš signál.
Pozor Rsim může být poškozena častou manipulací a zasouváním a vysouváním a to se projevuje aktivační obrazovkou, nezobrazením se menu z Rsim, prostě s rsim je třeba velké opatrnosti.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3120
Registrován:
sob črc 12, 2008 6:18 pm
Bydliště: Jihomoravák

revolutionSK | stř lis 26, 2014 6:29 pm

Re: iOS8 a R-SIM9 PRO

Mne to všetko išlo na RSIM 9, vyskočila tá obrazovka zadal som tie kódy ako vždy potom heslo od SIM ale stále len vyhladával ... skúšal som snáď všetky patche a návody .. potom som tam dal iOS 8 že to možno pomôže ale rbilo to to isté, kúpil som RSIM 9+ ale ako som ju tam dal a vybrala dal tak sa zlomila, tak som objednal ďalšiu a stalo sa to isté ( a to niesom žiadna lama, že to tam neviem dať proste sa to doje*** keď sa to tamstrkalo ) tak som tie dve zlomené karty poslal s5 vzhľadom na 14 dnovú lehotu a povedal som im, že ich už nepotrebujem z nádejou že si to nevšimnú a vrátia mi peniaze....
60€ za unlock mi vrátili, kvôli tomu že to neprešlo cez unlock.

Tak am ešte napadlo, že z nejakého K.O. iphonu zobrať základovku ... ale to je zase také no..
Host
Host
 
Příspěvky: 58
Registrován:
pon črc 05, 2010 12:00 pm

Uživatelský avatar Tony1 | čtv lis 27, 2014 9:55 pm

Re: iOS8 a R-SIM9 PRO

Pozor při použití Rsim bys neměl mít na sim pin.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3120
Registrován:
sob črc 12, 2008 6:18 pm
Bydliště: Jihomoravák

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Odblokování a jailbreak iOS

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé