Jailbreak, unlock and activate iPhone 1.1.2 (mimo OOB1.1.2)

Archiv neaktuálních/nepravdivých/starých/OT zpráv

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar Cris | pon pro 17, 2007 10:34 pm

Jailbreak, unlock and activate iPhone 1.1.2 (mimo OOB1.1.2)

//spachal: puvodni nazev 'Jailbreak, unlock and activate iPhone 1.1.2'

http://www.winandmac.com/news/activate-and-jailbreak-iphone-112-without-att/
Host
Host
 
Příspěvky: 123
Registrován:
pon pro 03, 2007 12:57 am
Bydliště: Solčany (svk)

Uživatelský avatar waczko | pon pro 24, 2007 6:12 pm

Jsem naprosto mimo lidi.

Mám nový iPhoně s FW 1.1.2 ... chápu že nejde odblokovat, ale nějak nechápu jak ho mám alespon aktivovat??? Nějaký podrobný návod pro nezkušeného? Co vše je třeba .. ale prosím ne přes wifi - za 1.) tu žádnou nemám a za 2.) já ani nevím jaxe mám s iPhonem k wifi dostat :D
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 189
Registrován:
pon pro 24, 2007 6:07 pm
Bydliště: Brno

drowner | pon pro 24, 2007 8:38 pm

Re: Jailbreak, unlock and activate iPhone 1.1.2


OMG. Peple READ THIS^
?This will not work for newly bought U.S. iPhone (4.6 Bootloader) and UK iPhone. It will only work for those old iPhone?s that accidentally upgraded.?
If u have 1.1.2 OTB (4.6 Bootloader) - NO UNLOCK Yet!
 

Uživatelský avatar spachal_tmp | pon pro 24, 2007 9:58 pm

>waczko: opet jen tajemne naznacim ;) ... hledej na severu, ktery ma k teto diskuzi setsakra blizko .. Ufff, vzdyt uz jsou ty clanky na iphone.cz i kvalitne indexovany ve vetsine fulltextu, to je opravdu takovej problem to najit?
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1443
Registrován:
úte pro 11, 2007 4:54 pm

Martas06 | pon pro 24, 2007 10:26 pm

Re: Jailbreak, unlock and activate iPhone 1.1.2

drowner píše:

OMG. Peple READ THIS^
?This will not work for newly bought U.S. iPhone (4.6 Bootloader) and UK iPhone. It will only work for those old iPhone?s that accidentally upgraded.?
If u have 1.1.2 OTB (4.6 Bootloader) - NO UNLOCK Yet!


Podle vseho to je nejaky podvod...zde se pise ze to nejde,ja jsem si 1.1.2 take aktivoval a odblokoval,jenze to bylo po updatru z verze 1.1.1 ktera byla v telefonu tovarne nahrana.
 

Uživatelský avatar waczko | pon pro 24, 2007 10:41 pm

spachal - myslíš-li toto, tak z toho jsem prostě jelen :( a musí se tam použít wifi.. což prostě nedám...
http://www.iphone.cz/?text=246-kterak-z ... ch-udelati


jinak nešlo by to napsat polopatě? Já fakt hledal, to se bát nemusíš, jen s tím prostě nemám vůbec zkušenosti.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 189
Registrován:
pon pro 24, 2007 6:07 pm
Bydliště: Brno

stora-k | úte pro 25, 2007 12:13 am

Tak ked to nezvladnes podla toho inak presneho navodu, radsej to nechaj nejakemu skusenemu tipkovi. Ja som tiez nemal ziadne skusenosti, ale po precitani par tem na tomto inak suprovom fore, som sa dotoho dostal a sam som zvladol aktivaciu a jailbreak. Samozrejme nebolo to jednoduche. Ale ta wifina je dolezita! Bez nej to nemas sancu zvladnut!!! Teraz cakam na soft unlock a verim, ze to doma v poho odblokujem. Snad sa coskoro dockam...
 

Uživatelský avatar waczko | úte pro 25, 2007 12:16 am

stora-k píše:Tak ked to nezvladnes podla toho inak presneho navodu, radsej to nechaj nejakemu skusenemu tipkovi. Ja som tiez nemal ziadne skusenosti, ale po precitani par tem na tomto inak suprovom fore, som sa dotoho dostal a sam som zvladol aktivaciu a jailbreak. Samozrejme nebolo to jednoduche. Ale ta wifina je dolezita! Bez nej to nemas sancu zvladnut!!! Teraz cakam na soft unlock a verim, ze to doma v poho odblokujem. Snad sa coskoro dockam...


no já bych to možná i zvládnul, ale hlavně mi jde o tu wifi :cry: kde jí tady mám sehnat? Je tu jen jedna a ta je blokovaná :( .. a vůbec - nejsem ani schopen se dostat do DFU (nebo jak to je) módu.

Tak budu mít na stole těžítko. Nebo je tu někdo z Brna, kdo s tím má zkušenost?

//edit - no tak do toho recovery modu se dostanu, ale je mi prd platné. Nejde to bez té wifi? Nebo nějak přes notebook spojením?
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 189
Registrován:
pon pro 24, 2007 6:07 pm
Bydliště: Brno

Uživatelský avatar spachal_tmp | úte pro 25, 2007 1:35 am

Panove, obecne receno: bud mam na nejake upravy jak odvahu ;), tak i znalosti (nebo zdroje informaci) plus podminky k provedeni, anebo se proste do toho .. nehrabu.
Pokud na tom visi muj zivot, dohodnu se s nekym, kdo tomu rozumi. Co k tomu dodat ..
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1443
Registrován:
úte pro 11, 2007 4:54 pm

CRIZ | úte pro 25, 2007 2:19 am

no já bych to možná i zvládnul, ale hlavně mi jde o tu wifi :cry: kde jí tady mám sehnat? Je tu jen jedna a ta je blokovaná :( .. a vůbec - nejsem ani schopen se dostat do DFU (nebo jak to je) módu.

Tak budu mít na stole těžítko. Nebo je tu někdo z Brna, kdo s tím má zkušenost?

//edit - no tak do toho recovery modu se dostanu, ale je mi prd platné. Nejde to bez té wifi? Nebo nějak přes notebook spojením?[/quote]


Zajdi si někam kde ti pomůžou ....nějaky bazar či co máte v Brně....kdybys chtěl jet do Prahy tak ti můžu říc kde ti to udělaj.... měj se hezky.... :!: :!: :!:
 

Uživatelský avatar waczko | úte pro 25, 2007 1:09 pm

CRIZ - pokud v Praze existuje pomoc, tak povídej - budu tam mít cestu. A kdyžtak uveď i cenu. Děkuji

_tmp - nejsem PC nebo mobil analfabet, sám jsem flashoval, unlockoval, sw opravoval mobily, jsem programátor. Jenže se nechci bezhlavě pouštět do experimentování s hračkou za více jak 10tis ... při mé smůle se něco zesere .. neměj mě za lamu, nebo klidně ano, já jen chtěl pomoc :(
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 189
Registrován:
pon pro 24, 2007 6:07 pm
Bydliště: Brno

Uživatelský avatar spachal_tmp | úte pro 25, 2007 2:54 pm

Pravdepodobnost zesr*ni do stavu se kterym nejde nic delat je velmi, velmi mala. Nerikam ze nulova, ale podle toho co zde sleduji, se to zatim nikomu nepodarilo ;) ..

_Cesky_ navod odblokovat a aktivovat OOB1.1.2 je zde:
* http://www.iphone.cz/?text=246-kterak-z ... ch-udelati

_Ceske_ vysvetleni pojmu je zde:
* http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?t=651

Cena bezdratoveho APcka je dnes pod 1kKc i s dani. Pokud nejsi 'PC nebo mobil analfabet', v cem je tedy problem?
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1443
Registrován:
úte pro 11, 2007 4:54 pm

Martas06 | úte pro 25, 2007 2:59 pm

Chci se zeptat,ted pres ICQ pomaham "wenis" jak downgradovat FW 1.1.2 na 1.1.1,potiz je v tom ze ji iTunes RESTORE ci UPDATE nedovoli...zobrazi tohle,swetkla se s tim nekdo?
http://img403.imageshack.us/my.php?imag ... 485dt1.jpg
Psal ze vcera ji iPhone normalne chodil ale pak si omylem stahla a nainstalovala 1.1.2 kterou iTunes porad vnucuji a nejde to vypnout.
 

Martas06 | úte pro 25, 2007 3:17 pm

Nikdo neporadi??
Wenis se ozval pres PM nejaky "vykuk" jenze je z prahy a to je pro ni daleko...navic by za to chtel 1k :( :(
 

Uživatelský avatar waczko | úte pro 25, 2007 3:22 pm

Martas06 - nemá tam omylem česko simku ? At tam dá původní AT&T a mělo by to jít.

_tmp - už to skoro mám 8) wifi jsem si sám poskytl z notebooku .. takže doufám, že se to při posledním kroku (update z 1.1.1 na 1.1.2) neposere.

//edit je to done, nejsem taková lama :oops:
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 189
Registrován:
pon pro 24, 2007 6:07 pm
Bydliště: Brno

Martas06 | úte pro 25, 2007 4:15 pm

Uz to je O.K,pripojila iPhone v rstore modu a chytlo se to dik. :wink:
 

CRIZ | úte pro 25, 2007 5:19 pm

to weczko


cena kolem 800bez daně....

http://www.mobilytomas.cz

zavolej mu a domluv se..on ti poradi i po telefonu :!: :!: :!:


není to reklama firmy
 

mik | sob pro 29, 2007 9:46 pm

Ahoj,
jak jsi "poskytl" Wi fi z vl. notebooku?
Díky.
mik
 

Kozak Lukas | pát led 11, 2008 10:26 pm

cau potreboval bych trochu poradit mam iphone-ziju v anglii a platim contrakt, ale rozhodl jsem se iphone jailbreaknout a zase dostat do puvodniho stavu. zajima me jestli to muzu vse udelat tak samo jak je to na foru i kdyz mam tel. aktivovany, jestli treba tam nemam dat jinou simku nebo je na to jiny navod. A jake mam riziko ze kdyz to pos... jestli to muzu dat nazpet do puv. stavu. Diky moc.
 

Julek | sob led 12, 2008 8:47 am

(re-)virginize, virginizace
uvedení telefonu do stavu před jailbreakem, unlockem, etc.


Hledej ve fóru

.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 9818
Registrován:
pát říj 12, 2007 9:32 pm
Bydliště: Údlice

Kozak Lukas | sob led 12, 2008 2:12 pm

no takze postup je stejny jo? a jake mam riziko kdyz to pos.... a jak to vratim popripade na zpet?? dik.
 

Paly | sob led 12, 2008 2:16 pm

Kozak Lukas píše:no takze postup je stejny jo? a jake mam riziko kdyz to pos.... a jak to vratim popripade na zpet?? dik.

Julek píše:Hledej ve fóru


Ked to pokazis tak sa to da opravit. Ako? Najdes to na fore.






Úklid v sekci, přesun do archivu. Julek
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3976
Registrován:
pon říj 29, 2007 8:08 pm
Bydliště: Neďaleko od Košíc (SVK)

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Archiv

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron