Beavers | stř zář 30, 2009 8:35 am
OT: Píšeš, že nebudeš reagovat, ale reaguješ. A naprosto podivně. Když na něco nemám peníze, tak si to zkrátka nekoupím, a když si seženu lacinější, tak musím automaticky počítat s tím, že se to neobejde bez problémů, které jsou někdy doprovázeny vztekem, bezradností, ba i slzami. Pak vlezou sem na fórum a chovají se jako ty, hrubě a málem urážlivě na adresu těch, co to myslí opravdu dobře. Kdyby totiž někdo chtěl nebo uměl poradit, tak by to jistě udělal, nejsme zase takový národ ignorantů, jak vyplývá z tvé reakce. Mnoho podobných problémů bylo vyřešeno na našem Chatu, radím, abyste jej využívali. A jinak, je opravdu dobré, porozhlédnout se trochu po fóru, mnohdy se tam najdou zajímavé nápady a návody - jen chtít. Nějakým remcáním to nevyřešíš. A nakonec, podobné příspěvky, jako ten tvůj, kterým vůbec "nereaguješ" sem nepatří, na to jsou tu založena jiná vlákna, tak buď tak laskav a jdi se vypovídat tam.