Odblokování karty, fw1.1.1, Incorrect SIM, AnySIM aplikace

Archiv neaktuálních/nepravdivých/starých/OT zpráv

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

iphoneman | úte lis 27, 2007 4:28 pm

Odblokování karty, fw1.1.1, Incorrect SIM, AnySIM aplikace

//spachal: puvodni nazev 'Odblokování karty'

Poraďte někdo, rozchodil jsem telefon pres jailbreak, ale nemuzu rozchodi SIM, zkousel jsem AnySim a Sim Free a nic :-( Vsechno chodi v pohode jen ta zatracena Simka se nechce nahlasit. Furt to pise "incorrect SIM
This iPhone must be used with an approved SIM" Prosim poradte, propadam zoufalstvi :-(
Host
Host
 
Příspěvky: 42
Registrován:
stř říj 31, 2007 7:48 am

ionas | úte lis 27, 2007 4:35 pm

jaky FW? jestli 1.1.2. mas zatim smulu
 

iphoneman | úte lis 27, 2007 4:46 pm

ionas píše:jaky FW? jestli 1.1.2. mas zatim smulu


1.1.1. (3A109) fakt to nejde nicim, co s tim?
Host
Host
 
Příspěvky: 42
Registrován:
stř říj 31, 2007 7:48 am

Uživatelský avatar j.v. | úte lis 27, 2007 5:07 pm

Pokud je to 1.1.1 oob mela by stacit AnySIM 1.1

Pokud je to 1.1.2 oob a downgradnuty na 1.1.1 unlock zatim neexistuje
iPhone 8GB gen1 | Nějaké ty Androidy | BB Passport
MacBook Pro 13" | 10.10 | SSD
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 487
Registrován:
pát říj 12, 2007 11:01 am

iphoneman | úte lis 27, 2007 6:32 pm

j.v. píše:Pokud je to 1.1.1 oob mela by stacit AnySIM 1.1

Pokud je to 1.1.2 oob a downgradnuty na 1.1.1 unlock zatim neexistuje


Je to 1.0.1 omylem updatovana na 1.1.2 a shozena na 1.1.1 a pak odblokovana. Existuje nejaka sance, jak tenhle telefon rozchodit? Nebo musim pockat az na prolomeni 1.1.2? Funguji mi vsechny aplikace, jen nechodi SIM a tudiz ani telefon :-( Da se s tim vubec neco delat?
Host
Host
 
Příspěvky: 42
Registrován:
stř říj 31, 2007 7:48 am

Uživatelský avatar spachal | úte lis 27, 2007 7:02 pm

Neboj, dulezita je verze bootloaderu, ne verze firmware ani baseband casti :).

Tohle by Ti mohlo pomoci, sam to odzkousene nemam:
Kód: Vybrat vše
How To: Unlocked 1.1.1 ---->Update to 1.1.2--->Unlock with AnySIM1.2.1u

Yes Guys its POSSIBLE!!!  I can confirm that its working. BUT proceed at your own risk!

If U have a working 1.1.1/04.01.13_G iPhone unlocked with AnySIM 1.1 this is what u need to do:

1. Run Oktoprep via Installer

2. Update to 1.1.2 via iTunes, after update leave iPhone connected till iTunes "see it" then close iTunes.

3. Jailbreak (http://conceitedsoftware.com/iphone/1.1.2-jailbreak.zip)
3.a Install BSD Subsystem via Installer

4. In Installer add rep.frenchiphone.com to your installer source and then Install anySIM 1.2.1u from the installer. Reboot iPhone!

5. Put the iPhone in Airplane Mode!!! Run AnySIM1.2.1u! After its completed, go to Settings--->Airplane Mode set to OFF, now u will get a signal bars!

6. If u're outside US, SMS and Phone its not working. To FIX IT install iWorld via Installer, choose your country. Viola! U're done! Enjoy free 1.1.2

If for some reason this method is not working for you, follow this to "get back" - http://iphone.unlock.no/#how-to-downgrade-1.1.2


Popripadku dalsi cast z navodu upgrade na 1.1.2:
Kód: Vybrat vše
Step 6: Unlocking 1.1.2

Note:

# This version of anySIM works only with 4.02.13_G baseband version and can be run on 1.0.2, or 1.1.1 jailbroken systems

* The only way your baseband will be 4.02.13_G while you're running 1.0.2 or 1.1.1 is if you updated then downgraded firmware.


1) Start at 1.0.2 or 1.1.1 or 1.1.2, do a fresh 1.1.2 RESTORE
This will load the new baseband firmware.

2) Now, RESTORE (downgrade) first to 1.1.1 and then to 1.0.2.
This will not alter the baseband firmware, so it will still be the 1.1.2 version

3) Now on 1.0.2, jailbreak and install anySIM 1.2.1u

4) Run anySIM 1.2.1u to unlock the phone. Although you are running fw 1.0.2 with a 1.1.2 baseband, the phone will work.

5) Now RESTORE to 1.1.1 again

6) Do a jailbreakme.com and use installer to fetch and run OktoPrep

7) Now do an UPDATE (not restore) to 1.1.2.

If you restore instead of updating then oktoprep is wiped out and you need to redo the steps.

8) Run the UPDATED jailbreak software.


DO NOT RUN anySIM 1.2 under 1.1.2. It will not work properly and you risk corrupting your baseband.

Enjoy!


Drzim palce :)
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 465
Registrován:
pát lis 02, 2007 4:24 pm

Julek | úte lis 27, 2007 7:46 pm

Unlock

Určitě sem dej vědět jak to dopadlo.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 9818
Registrován:
pát říj 12, 2007 9:32 pm
Bydliště: Údlice

Martas06 | stř pro 12, 2007 10:08 pm

iphoneman píše:
ionas píše:jaky FW? jestli 1.1.2. mas zatim smulu


1.1.1. (3A109) fakt to nejde nicim, co s tim?


Mam ten samy problem jako ty.Po dvou dnech bez iPhone jsem konecne povedlo upgradovat z FW 1.0.2 na 1.1.1 (ta spravna 3A109) verzi modemu mam taky o.k 04.02.13_G.Delal jsem vse podle navodu na ktery je zde odkaz,pres Wi-Fi v kavarne udelal jailbreak/aktivaci,stahnul a instaloval anySIM 1.1.1,spustil pockal az zkonci restartoval ale SIMka nechce chodit a z founu si nezavolam,chybova hlaska "incorrect SIM
This iPhone must be used with an approved SIM"

PORADTE PROSIM CO DELAT.

EDIT:
Zatim zkusim iUnlock a kdyz nepomuze tak iPhone "Virinizuji"...je tohle ta spravna aplikace RevirginizingTool: http://code.google.com/p/iphone-elite/w ... nizingTool
 

Uživatelský avatar spachal_tmp | stř pro 12, 2007 10:33 pm

Dokud budes mi v telefonu 04.02.13_G, tak si ani nezavolas .. Je nutne to nejdrive shodit na nizsi verzi, napriklad pomoci 'BB Downgrader (1.1.2)', najdes jej v repozitari http://i.unlock.no .
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1443
Registrován:
úte pro 11, 2007 4:54 pm

Martas06 | stř pro 12, 2007 10:43 pm

spachal_tmp píše:Dokud budes mi v telefonu 04.02.13_G, tak si ani nezavolas .. Je nutne to nejdrive shodit na nizsi verzi, napriklad pomoci 'BB Downgrader (1.1.2)', najdes jej v repozitari http://i.unlock.no .

Promin..mam samozrejme verzi 04.01.13_G ja tu zmet jen okopiroval z predesleho prispevku a dvojku neopravil....... :wink:
 

Uživatelský avatar spachal_tmp | stř pro 12, 2007 10:51 pm

Pak asi nezbyva nic jineho nez cely proces projit znova... sry :)
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1443
Registrován:
úte pro 11, 2007 4:54 pm

Martas06 | stř pro 12, 2007 11:07 pm

spachal_tmp píše:Pak asi nezbyva nic jineho nez cely proces projit znova... sry :)

Ted jsem si stahnul v installeru (po pridani zalozky i.unlock.no aby se zobrazilo vse) Virginizer a uz jsem ho spustil.
Doufam ze to pomuze a po nasledne instalaci anySIM a unlocku bude vse v poradku...jinak uz nevim.

Vzpominam si ze kdyz jsem po aktivaci a stazeni anySIM tuhle aplikaci spustil a dal unlock,vse probehlo v poradku az do konce,ale mam pocit ze jsem to restartoval moc brzy,no a pak jsem ji spustil jeste jednou..to byla asi chyba co?
Ne nadarmo se v navodech pise ze se ma anySIM po unlocku odinstalovat.

EDIT:
Takze jsem uspesne "Virginizoval" muj iPhone a po restartu spustil anySIM...po skonceni hlasil uspesny unlock,nicmene signal a nazev operatora vubec nenaskocil. :roll: :roll:

Prisel jsem na to proc byl telefon bez signalu,,,,v installeru po pridani i.unlock.com se objevi druhy verze AnySIM ktera ma asi nejaky bug.....

Zalozil jsem nove tema aby si nekdo nenabehl jako ja
http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?p= ... 6aa3c#3777
 

markor | čtv led 10, 2008 1:58 am

to: Martas06

a uz ti to chodi? telefonujes?
mel jsi nekdy NO SERVICE? viz moje tema: viewtopic.php?t=1009

myslim si ze jsem s iphonem od zari udelal uplne vsechno co kdy slo, 1.0.2 na 1.1.1. a zpet a zpet a na 1.1.2 a zpet na 1.1.1 a zase na 1.0.2, vcetne vsech basebandu. anySim, IPSF, iUnlock, winstaller, ibrickr.
v pripade dalsich neuspechu jsem pripraven na hardware reseni, ktere jsem objevil: ifixit.com - rozebrat a podlozit zadni kryt pod logem apple 1mm paskou (misto kde se iphone prehriva a vypaluje) a utahnu sroubky, nejakej indickej kluk tim spravil svuj netelefonujici iphone.










Úklid v sekci, přesun do archivu. Julek
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Archiv

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé