Odblokovani OTB 1.1.2 potvrzeno! :)

Archiv neaktuálních/nepravdivých/starých/OT zpráv

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar spachal | úte lis 27, 2007 7:29 pm

Odblokovani OTB 1.1.2 potvrzeno! :)

Takze pratele, je to konecne tady. Odblokovani 'evropske' verze i novejsich zasilek z US je potvrzeno, je zapotrebi TurboSIM. Anglicky popis je na hackint0sh, v pripade zajmu poslu link.[/code]
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 465
Registrován:
pát lis 02, 2007 4:24 pm

rakusand | úte lis 27, 2007 7:33 pm

njn ale ten turboSim neco stoji ne asi tak 50-60 eur je to tak ne?
ale asi na odblokovani se to vyplati...

nebo alespon tady jo
Kód: Vybrat vše
http://www.bladox.com/shop.php?lang=en
 

Uživatelský avatar Dzunk | úte lis 27, 2007 7:42 pm

oh yeeeeeaaaaaah ja rikal ze je to otazka dni jooooooooooooooooo paraaaaaaaaaaaadaaaaaaaaaaaaaaa joooooooooooooooooooo supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer megasupeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer jooooooooooooooooooooooo(sry) sem tak happy ze sem smutnej ze ho jeste nemam
Host
Host
 
Příspěvky: 40
Registrován:
úte lis 06, 2007 7:05 pm

Julek | úte lis 27, 2007 7:45 pm

Unlock

Kdo si počkal, ten se dočkal. Doslova žeru komunitu kolem iPhone :)

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 9818
Registrován:
pát říj 12, 2007 9:32 pm
Bydliště: Údlice

Uživatelský avatar j.v. | úte lis 27, 2007 7:53 pm

Pocitejte ale s tim, ze za Turbo date necele 2000,- ;)

Jinak je to ale asi nejbezpecnejsi metoda pro pouziti jine nez AT&T sim karty, protoze neohrozuje telefon softwarovym bricknutim (pokud tedy nezalomite Turbo se simkou v telefonu:)).

//btw: technicky se ale nejedna o unlock nybrz klonovani sim karty (to jen pro poradek;))
iPhone 8GB gen1 | Nějaké ty Androidy | BB Passport
MacBook Pro 13" | 10.10 | SSD
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 487
Registrován:
pát říj 12, 2007 11:01 am

Uživatelský avatar Dzunk | úte lis 27, 2007 8:07 pm

aha hmmm k to nic dva litry za to nedam :( ccekam na soft unlock :(
Host
Host
 
Příspěvky: 40
Registrován:
úte lis 06, 2007 7:05 pm

Paly | úte lis 27, 2007 10:24 pm

fu ha, tak este pred chvilkou sme riesili, ze ci sa oplati kupit iPhone z USA abo ne a aha, je to tu, ani to velmi nebolelo...ale co clovek usetri tym, ze ho kupi z USA tak da na TurboSIM, ale ta co uz. Aj tak dobre...tesim sa na ten moj iPhone (mal by dorazit kazdu chvilku).
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3976
Registrován:
pon říj 29, 2007 8:08 pm
Bydliště: Neďaleko od Košíc (SVK)

Uživatelský avatar Dzunk | úte lis 27, 2007 10:49 pm

na todle jim prdim dokud to nebude zadara prdim na to
Host
Host
 
Příspěvky: 40
Registrován:
úte lis 06, 2007 7:05 pm

Uživatelský avatar spachal | úte lis 27, 2007 10:52 pm

Ja to radeji upresnim .. pomoci TurboSim je opravdu k dnesimu dni mozne 'odemknout' iPhone, ale aby tomu kazdy rozumel, nejedna se o softwareove odemceni pristroje.
Je nutne mit tuto kartu neustale v iPhone, neni to 'odemykaci šém', s tim take souvisi mutnost nakupu. Predstavu o cene si udelate nejlepe zde, je to cesky produkt :) .. https://gesto.servery.cz/shop/php/main. ... ght=212124.
TurboSim neodemyka iphone, pouze 'prinuti si myslet' iPhone, ze je v nem simka od AT&T. Takze karta zustava spolu s kartou operatora uvnitr telefonu.

Takze pro vetsinu z nas stejne nezbyva nez cekat na prolomeni bootloader 'softwareovou cestou'.
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 465
Registrován:
pát lis 02, 2007 4:24 pm

Martas06 | pát pro 07, 2007 11:23 pm

Uz aby SW unlock byl na svete,protoze jinak zustavam u FW 1.0.2 pro ktery je i CESTINA,zde se o ni pise!
 

Pataya | ned pro 09, 2007 12:52 pm

Zdravím, chtěl jsem se informovat. Už tady někdo dělal unlock s použitím TurboSIM? Zajímalo by mě, jestli je k tomu třeba mít původní ATaT kartu. Chci si nechat poslat telefon z USA. Děkuji za info
 

Uživatelský avatar rony | pát pro 14, 2007 12:41 am

nie je to Unlock v pravom slova zmysle. TurboSIm treba mat v telefone natrvalo.

je nutna aj povodna karta. Tu najdes v telefone uz zastrcenu.
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

GrrGrrGrr | stř pro 19, 2007 1:10 am

rony píše:nie je to Unlock v pravom slova zmysle. TurboSIm treba mat v telefone natrvalo.

je nutna aj povodna karta. Tu najdes v telefone uz zastrcenu.


Ahoj, a jak se pak postupuje? Mam puvodni kartu a nevim jak dal..postup mi nikdo nerekl...cili nemusim Downgadovat na 1.1.1, ne?
 

Uživatelský avatar rony | stř pro 19, 2007 10:02 am

GrrGrrGrr píše:Ahoj, a jak se pak postupuje?


Ved tu na fore su odkazy na postupy. Dokonca ja som tri navody prelozil, najdes ich na webe spravodaj.madaj.net ak nerozumies anglicky.

Strucne - nepostupuj podla tohto strucneho postupu!!!!:

1. uvedenie telefonu do recovery modu (Home+Sleep naraz)
2. downgrade na 1.1.2 (cez iTunes a stiahnutym suborom s fw)
3. jailbreak verzie 1.1.1 a vyskocenie z recovery modu
4. upgrade cez iTunes na 1.1.2 a ak sa nemylim znovu jailbreak s doinstalovanim Installer.app

nasledne riesis TurboSIM tam je postup asi takyto

1. stiahnes balicky, rozbalis, nakopirujes do iPhone cez WinSCP
2. odrezes z AT&T karty roh, spolu s turbosim vlozis do telefonu
3. spustis uvedene povely cez putty
4. vlozis svoju vlastnu sim (tiez orezanu) spolu s TurboSIM do telefonu a uz to vsetko funguje

Prestuduj si dokonale vsetky navody. Znovu opakujem, prestuduj. Este raz pre istotu - naozaj si to nastuduj.

Tieto postupy nie su pre ludi, co netusia co robia. Naozaj je nutne, aby si pochopil logiku tych operacii.

Mam kamosa, co jaibreak a aktivaciu opakoval 5x pretoze bol nepozorny, mylil sa atd.

Postup pre TurboSIM takisto vyzaduje istu mieru logickeho uvazovania a pozorneho studovania postupov. Naozaj kazde pismeno z navodu treba pochopit.

Navody mas dostupne, najprv si ich prestuduj a az potom sa pytaj uz konkretne k postupom tam uvedenym.

Vsetko co sa chces spytat je uz na tomto fore. Nemyslim, ze sa treba aj v tejto teme zbytocne opakovat.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

r.a.c.e.k | stř pro 19, 2007 5:54 pm

Odloknuto

Zdravim ve spolek, dnes mi prisla TurboSim i s postovnym za 2550,-.
Nyni po cca 30minutach mam funkcni iPhone s vodafone simkou. Mam na ni mobil banku od GEcapital a je plne funkcni. Firmware 1.1.2 OTB. Nejvetsi slozitost na odblokovani pomoci TS je myslim opatrne uriznout ten ruzek na simkach. Delal jsem to kobercovym nozem a to tak, ze jsem si "nadubkal" po carce dirky a ty pak nekolikrat projel. Ruzek se reze az temer k tistaku, takze jsem zbylej material ubrousil smirglem. Ted jdu resit import kontaktu ktery mam na simce jestli to nejak pujde.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 326
Registrován:
stř pro 05, 2007 10:44 am

Julek | stř pro 19, 2007 6:30 pm

iPhone


Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 9818
Registrován:
pát říj 12, 2007 9:32 pm
Bydliště: Údlice

r.a.c.e.k | stř pro 19, 2007 6:49 pm

re

Pouzil jsem, ale vytahlo to ze sim jen zakladni kontakty na rychlou pomoc atd. Pritom starej telefon me ukazoval ze na simce mam cca 60 kontaktu.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 326
Registrován:
stř pro 05, 2007 10:44 am

GrrGrrGrr | pát pro 21, 2007 12:12 am

Čus,

díky moc, iphona mam od předevčíra, tak ještě pořádně nevím.

Myslím, že není potřeba nic studovat, du na to.....
,,,...,,,
dělám si srandu :)
pořádně to pročtu, pochopím a pak se popř ještě zeptám.

Díky ještě jednou za forum a radu ohledně Turbo Sim...
 

Uživatelský avatar rony | pát pro 21, 2007 9:37 am

ja som pocas cakania na iphone STUDOVAL vsetku moznu problematiku, takze ked mi pred tyzdnom dosiel, tak som uz do toho siel nalezite vzdelany.

jailbreak na prvykrat, turbosim atd.

proste priprava sa oplati!!!
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

martinN70 | pát pro 21, 2007 10:35 pm

pánové, takže pokud mi z USA přijde OTB, což poznam nejspis jen tak, ze bude zabalen "v igelitaku" a pomoci TS do nej vlozim O2 kartu tak ze bude fungovat bez problemu?? Jinak neresili jste nekdo pri dovozu z USA dane jako je clo atd?? Pokud jste posilali postou.... diky moc
Martin
 

Uživatelský avatar rony | pát pro 21, 2007 10:58 pm

martinN70 píše:pánové, takže pokud mi z USA přijde OTB, což poznam nejspis jen tak, ze bude zabalen "v igelitaku" a pomoci TS do nej vlozim O2 kartu tak ze bude fungovat bez problemu?? Jinak neresili jste nekdo pri dovozu z USA dane jako je clo atd?? Pokud jste posilali postou.... diky moc
Martin


OTB (OOB) znamena out of the box, cize "tak ako bol vybrany z krabice". napr. 1.1.2 OOB znamená iPhone s takou verziou uz kupeny.

je to len rozlisenie od 1.1.2, ktoru majitel ziskal upgradom napr. cez iTunes.

NIE VLOZIT TS NESTACI!!! NEBUDE FUNGOVAT!!! PRECO DOPRCIC NECITAS FORUM A ROVNO SA HLUPO PYTAS?!?!? Venuj aspon par minut tomu, ze si najdete aspon par postupov!!! Po chvili hladania by ti bolo jasne, ze je to velmi zlozite!!!

Nie, nestaci vlozit turbosim - odkial si na to dosiel preboha ziveho?

Dovoz - Apple ti telefon z usa do europy neposle!!! Akym sposobom ho dostanes sem je cisto ciste TVOJA vec, nikto ti tu neda ziadnu odpoved ani radu.

Doporucujem:

1. najdi si navody na jailbreak/aktivaciu/spojazdnenie TurboSIM
PORIADNE SI ICH PRESTUDUJ, DOKOLA AJ DESATKRAT

2. ZNOVU SI TO PRECITAJ

3. RADSEJ ESTE RAZ

4. PREMYSLAJ

A KED TO ZACNES ROBIT

ZNOVU PREMYSLAJ A ROB POZORNE!!! INAK STRATIS VELA CASU A BUDES SKLAMANY!!! PRIPADNE BUDES SEM PISAT AKE JE TO CELE POKAZENE A NEDARI SA TI

A HLAVNE BUDES KRICAT POMOOOOOOOOOOOOC POMOZTEEEE

vyhni sa tomu.

ps pre ostatnych: caps lock tam mam zamerne a viem co to znamena pisat capslockom :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

martinN70 | pát pro 21, 2007 11:29 pm

děkuji za rady, netušil jsem, že tě "zozčílí", když ti napíšu na ICQ, to kdybych věděl, tak nepíšu... z ostatních fór př. symbianforum.cz jsem zvyklej, že si radíme po ICQ běžně a nikdo se nevzteká..
OMLOUVÁM SE JEŠTĚ JEDNOU...
 

Uživatelský avatar rony | sob pro 22, 2007 12:00 am

a este ani nevies kvotovat odpovede :-)

nie som rozculeny, len ma irituje fakt, ze vsetky informacie tu uz vo fore mas dostupne.

nevymlouvej se na to, ze je bezne si po icq pomahat. ja naozaj nemam cas opakovat sukromne kazdemu tie iste slova, ktore uz su niekde dostupne.

niekedy sa po icq riesi skor nieco taketo: "prosim ta, hladal som na fore informaciu o ... ale nenasiel som ju, vies mi poradit, kde ju najdem?"

ty si ma oslovil stylom "cau, mozem otazku?" a cakal si kym z teba vytiahnem co chces. Na to som alergicky a musis sa s tym nielen ty zmierit. Ocakavam, ze ak ma niekto prvykrat oslovuje po ICQ, tak urobi toto:

1. povie kto je

2. povie odkial ziskal kontakt

3. povie co chce a pripadne preco prave odo mna

Tym urychli komunikaciu a docka sa priatelskej komunikacie :-)

Prepac mi to neprijemne spravanie ale TY TAKISTO nie si pripraveny k tomu byt mily k ludom, co ti vojdu na ulici do cesty, znemoznia ti pokracovat a naviac este od teba pytaju desat korun :-)

Dnes som napisal "Tutorial pre zaciatocnikov" a vyrazne ho doporucujem kazdemu, kto o iPhone este moc nevie.

Ak si z inych for zvyknuty miesto citania tam zverejnenych informacii pisat si s tymi ludmi po ICQ, tak naco tie fora vobec existuju? A preco si sa na iPhone nepytal tam a tych ludi, co s tebou komunikuju po ICQ? :-)

Ja na tomto fore nie som nicim vynimocnym :-) Iba som mesiac poctivo studoval informacie na internete :) a povedal som si, ze ich budem odovzdavat IBA na tomto fore, aby ma ludia nevyrusovali v nevhodny cas na ICQ nevhodnym sposobom (mimochodom v popise mojho uctu na ICQ si si urcite precital to, o co ziadam kazdeho, kto mi po ICQ pise).
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar spachal_tmp | sob pro 22, 2007 12:29 am

Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1443
Registrován:
úte pro 11, 2007 4:54 pm

martinN70 | sob pro 22, 2007 2:50 pm

sorry, uz se to nebude opakovat... boze jsou tady vsichni tak milý?... to je kotel...
 

martinN70 | sob pro 22, 2007 2:55 pm

btw. na tom icq jsem se te ptal na otazku na kterou jsem chtel odpoved jen a pouze ANO nebo NE... otazka tak pulvteriny... kecam, dvou vterin... jen pro priste...
 

Dag | ned pro 23, 2007 2:28 pm

Prisla TurboSim blank, OOB jsem dostal na MACu na 1.1.1 ale připojení na Jailbrakeme.com jde strašně pomalu (zkusil jsem seznam jestli nemám špatně WiFi, ale tam byl hned) a při stahování AppSnapp mi to vždycky spadne (trvá to hrozně dlouho, obrazovka zčerná i když mám Lock - never a už iPhone nereaguje, nebo naskočí zeměkoule a zase emergency call.) Nikde jsem nenašel tutoriál pro práci s TurboSim, nemáte někdo link pro Leoparda?

Příjemné Vánoce





Úklid v sekci, přesun do archivu. Julek
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Archiv

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé