NEW SW iFuntastic

Archiv neaktuálních/nepravdivých/starých/OT zpráv

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Martas06 | ned pro 09, 2007 3:47 pm

NEW SW iFuntastic

Co si myslite o tomto programu?

http://www.iphonealley.com/news/ifuntas ... d-features

Skoda ze zatim nelze stahnout a vyzkouset...autor linky smazal.
 

jindra | pát pro 14, 2007 1:02 pm

Tak stahnout jde, ale musite se zaregistrovat. Zrovinky jej stahuji a budu referovat jak je to s tema mp3 a odblokingem. :)
Host
Host
 
Příspěvky: 27
Registrován:
pon pro 03, 2007 3:36 pm
Bydliště: Česká Lípa

Martas06 | ned pro 16, 2007 1:46 pm

jindra píše:Tak stahnout jde, ale musite se zaregistrovat. Zrovinky jej stahuji a budu referovat jak je to s tema mp3 a odblokingem. :)

Klidne bych se REGnul a stahnul jej,jen je skoda ze je pouze pro MacOS...ja mam WinXP-Home,bohuzel :(
 

jindra | pon pro 17, 2007 2:14 pm

Hmm, to je pravda. Kdyz ale ono toho pro micuriny moc nejni. Prestoze jde o macovy tel. tak spousta hacku jde pouze na PC. Kazdopadne tenhle programek resi spoustu problemu popisovanych zde na foru.
Jen par poznatku po petidenim pouzivani.

FW 1.1.1 jsem si zcela zamerne upgraednul na 1.1.2. iPhone jsem totiz dostal uz hacknuty a s podivnou nedodelanou cestinou a nemam rad, kdyz nad necim co mi ma slouzit nemam kontrolu.
Takze upgrade probehl bez problemu a telefon se zablokoval.
Pomoci vyse zmineneho softu, jsem bez obtizi (bez ruzneho mackani ruznych tlacitek) srazil FW na 1.0.2. a pak s jeho pomoci (umi hodit iPhone do Recovery modu a posleze i zpet, bez mackani sleep a home tlacitek).
Proste ma vsechny ukony ve scriptech a dela je po kabelu. Nasledovalo nahrani ver. 1.1.1,kterou jsem pak s pomoci wifi odblokoval pro jakoukoliv simku. No a bylo to.
Vzhledem k tomu, ze neumim anglicky (opravdu jen trosku) mi to vse trvalo nekolik hodin, ale to bylo spis tim, ze jsem nektere veci zbytecne zopakoval, nebo nerozumeje anglicke hlasce, jsem zmackl neco jineho nez jsem mel. :)

programek krome jineho umi i screenschoty z iPhone, vyzvaneni a systemove zvuky, umi stahnout stromovou strukturu file a nasledne ji menit dle uprav, umi menit systemove ikony, logo operatora, umi udelat signaturu do odchozich mailu napr. v podobe ikony, no umi toho dost.

Program se porad vyviji a tak uvidime kde nakonec skonci.
Ale uz ted je to vydatny pomocnik. :)
Host
Host
 
Příspěvky: 27
Registrován:
pon pro 03, 2007 3:36 pm
Bydliště: Česká Lípa

Paly | stř pro 19, 2007 4:56 pm

Zdravim vsetkych, mam taku malu otazocku. Ten programik dokaze urobit aj z iPhone OOB 1.1.2 iPod Touch len tym, ze sa pripoji cez kabel k PC? Alebo to len urobi jailbrake v tych fonoch kde je starsi software? Chcel by som to skusit na jednom iPhone tak ci to uz niekto neskusal :) ... ak nie tak ked to vyskusam dam vediet.
Dakujem
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3976
Registrován:
pon říj 29, 2007 8:08 pm
Bydliště: Neďaleko od Košíc (SVK)

Julek | stř pro 19, 2007 6:29 pm

iPhone

Tak dej vědět :), každá informace se hodí.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 9818
Registrován:
pát říj 12, 2007 9:32 pm
Bydliště: Údlice

Paly | stř pro 19, 2007 10:25 pm

Zdravim tak trocha sme sa s kamosom pobavili s tym iFuntasticom, ale zistili sme, ze na odblok res. na pouzitie iPhonu ako iPod je asik predsa len najlepsie pouzit WIN a s tym spojeny aj ten postup, ktory tu uz na iphone.cz je. Na premiestnovanie suborov je velmi dobry.









4.4.08 Úklid v sekci, přesun do archivu. Julek
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3976
Registrován:
pon říj 29, 2007 8:08 pm
Bydliště: Neďaleko od Košíc (SVK)

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Archiv

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé