iPhone nový přímo z APPLE store v USA

Archiv neaktuálních/nepravdivých/starých/OT zpráv

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

pajaital | pon pro 24, 2007 9:30 pm

iPhone nový přímo z APPLE store v USA

Jsem v USA, a když bude někdo chtít, tak zajdu do apple store a pošlu Vám ho poštou, stejně jako sem ho poslal kámošovi. Vyjde Vás to podstatně levněji než jakákoliv jiná předražená koupě u nás v ČR. V obchodě ho tu lze koupit za $424 a něco bude stát pošta. Já si za to taky něco vezmu, ale nejsem obchdník, prostě jen nějaké všimné. Pošta doručuje běžné zásilky do ČR za 6-10 dnů. Ahoj Pavel[/b]
 

testxxx | pon pro 24, 2007 10:04 pm

Re: iPhone nový přímo z APPLE store v USA

pajaital píše:Jsem v USA, a když bude někdo chtít, tak zajdu do apple store a pošlu Vám ho poštou, stejně jako sem ho poslal kámošovi. Vyjde Vás to podstatně levněji než jakákoliv jiná předražená koupě u nás v ČR. V obchodě ho tu lze koupit za $424 a něco bude stát pošta. Já si za to taky něco vezmu, ale nejsem obchdník, prostě jen nějaké všimné. Pošta doručuje běžné zásilky do ČR za 6-10 dnů. Ahoj Pavel[/b]



kolik by delalo vsimne? a kolik postovne?
a jakym zpusobem by se platilo(prevod men, kurz..)
 

Paly | pon pro 24, 2007 10:16 pm

Mal by som mozno aj ja zaujem o jeden kusok keby sa dalo. Mohol by si napisat presnejsie cenu a ci by nebol problem poslat na Slovensko. Dakujem
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3976
Registrován:
pon říj 29, 2007 8:08 pm
Bydliště: Neďaleko od Košíc (SVK)

pajaital | pon pro 24, 2007 10:25 pm

Zrovna sem to pocital.

$22 postovne + $424 iPhone

Poslu to za 9500 komplet za vse i s pojistenim zasilky. Muze se to zdat jako velka provize, ale budu muset do shopu a na postu a to vezme cas. A zivot zde v USA je podstatne drazsi nez u nas, ale to jen tak mimochodem. Navic to budete mit levnejsi a rychlejsi nez pres nejakou zasilkovou sluzbu.
Muzete psat i na email: info zavinac rossimoto.cz


PS:
(ty reci ve foru o cene $399 na ESHOPU jsou pravdive, ale je to cena bez tax, tzn.ze ty co to pisou to nikdy nekoupili nebo neobjednali az do konce se zaplacenim)
 

pajaital | pon pro 24, 2007 10:28 pm

Na Slovensko nebo do Cech? :) stejna vzdalenost :) Neni problem.
 

testxxx | pon pro 24, 2007 10:31 pm

do shopu nemusis postovne k tobe je zdarma :lol:

ale jinak sem to pocital a ZS je levnejsi
 

pajaital | pon pro 24, 2007 10:35 pm

Do sopu nemusim, ale pujde to ke me x dni. Jeden jsem z APPLE shopu objednal. Psali 3 dny myslim a slo to 11. Takze jit do sopu je podstatne rychlejsi.

Tak to me rekni jak jsi to pocital, protoze esi to je tak, tak se tu o neco snazim zbytecne. Koukal jsem do fora a tam nekdo psal 10500 a jednou jsem nasel 9500, ale to bylo prave s tou mesicni dobou pro cekani a mnohem komlikovanejsi celkove.
 

testxxx | pon pro 24, 2007 10:48 pm

pajaital píše:Do sopu nemusim, ale pujde to ke me x dni. Jeden jsem z APPLE shopu objednal. Psali 3 dny myslim a slo to 11. Takze jit do sopu je podstatne rychlejsi.

Tak to me rekni jak jsi to pocital, protoze esi to je tak, tak se tu o neco snazim zbytecne. Koukal jsem do fora a tam nekdo psal 10500 a jednou jsem nasel 9500, ale to bylo prave s tou mesicni dobou pro cekani a mnohem komlikovanejsi celkove.


tam byl ale trochu jiny kurz dolaru
 

pajaital | pon pro 24, 2007 10:53 pm

Kurz dolaru udela rozdil tak max 300Kc. A zrovna ted jde dolar zase nahoru, uz je na 18,40 za stred.
 

testxxx | pon pro 24, 2007 10:54 pm

Gounes píše:399 USD - telefon

33,92 USD - bohuzel Apple store ma sidlo v CA stejne jako moje virtualni adresa takze VAT to jistilo

6 USD - poplatek za tuto transakci ZS

Cena za poštovné u vybraného způsobu dopravy $33.00
Cena za pojištění zásilky na hodnotu 100 USD je $0
Cena za odbavení zásilky a všechny poplatky s tím spojené $15.00

CLO 0 KC
DPH 0 KC

Celkove naklady teda jsou 487 USD coz pri kurzu 19.50 dava sladkych cca 9500 KC
 

pajaital | pon pro 24, 2007 11:10 pm

No vida. A ja to muzu poskytnou za stejnou cenu, rychleji a pojistenym balikem. Ale kazdopadne se nechci vnucovat. Proste sem kouknul na net a zjistil, ze normalni ceny jsou u nas fakt crazy! Tak sem sem napsal.

Ale dekuju za cenovy rozbor.
 

testxxx | pon pro 24, 2007 11:11 pm

on to mel taky pojistene :lol: ale stejne je pojisteni nanic, protoze vetsina lidi nechce platit dph a clo takze tam daji minimalni udanou cenu


jo a stejna cena je dnes 9000Kč
 

pajaital | pon pro 24, 2007 11:21 pm

ok, poslu to za 9000 :D
 

Martas06 | pon pro 24, 2007 11:22 pm

Cena je to lakava,jen je mi divny ze se tu vetsinou pohybuji od 12-15k,pricemz ty levnejsi maji tovarni FW 1.1.2 -jak verze je u techto ifounu? Pochybuji ze se dnes da v USA koupit jina nez OOB 1.1.2,znamena to dalsi investici 2-3k do TurboSIM :(

EDIT:

Jinak iPhone lze koupit take zde: http://www.cables.cz/produkty/iphone/001029/
a tady i kdyz tedy podstatne draz: http://www.palmpc.cz/apple-iphone-cz/

V obou pripadech je ale zaruka.[/b]
 

pajaital | pon pro 24, 2007 11:46 pm

cti predchozi v teto diskuzi
 

Uživatelský avatar spachal_tmp | úte pro 25, 2007 1:29 am

Ach jo, zase to tady 'jede ve velkem'. Co takhle se bud slusne dohodnout s adminy, nebo pouzit jiny, napriklad inzertni ci aukcni server??

* http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?t=158
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1443
Registrován:
úte pro 11, 2007 4:54 pm

pajaital | úte pro 25, 2007 4:04 am

spachal_tmp píše:Ach jo, zase to tady 'jede ve velkem'. Co takhle se bud slusne dohodnout s adminy, nebo pouzit jiny, napriklad inzertni ci aukcni server??

* http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?t=158


Asi jsi nepochopil, ze na tom nechci brutalne rejzovat jako jiny. Proste jen nabizim neco, co nikdo jiny nenabizi a to co z toho budu mit se ani neda provizi nazivat. Mozna spis dobrym skutkem. Mejlu me prislo pomerne hromada, ale vetsina je spis typu "tak ty chces takhle moc vydelavat, jo!" A tech par co pochopilo, ze me posle penize na ucet a ja jim z USA poslu co chtej za par kacek navic? . . . . Tem dekuju za to, ze me nepovazujou za podvodnika. Protoze obcas je vase podeziravost a neomalenost opravdu unbelievable. A vcelku me to tu tak zprudilo, ze nejaka inzerce nekde fakt nehrozi. Penize vydelavam jinym zpusobem nez posilanim iPhonu. Proste typicka ceska povaha - chce nam pomoct, tak za tim neco spatnyho musi byt!
 

testxxx | úte pro 25, 2007 8:19 am

ja si taky myslim, ze za tech 9000Kc uz je to slusna nabidka, ktera se docela vyrovnava ZS

a musim se zastat pajaitala, ze tu bylo vic lidi, kteri na tom opravdu ryzovali a nikdo se o to nestaral
 

Uživatelský avatar spachal_tmp | úte pro 25, 2007 2:21 pm

pajaital píše:Asi jsi nepochopil, ze na tom nechci brutalne rejzovat jako jiny. [..]


Ne, pochopil jsem to velmi dobre. Zato Ty jsi opet nepochopil, jaka jsou zde pravidla. Jak jsi uz psal v prvnim prispevku, nedelas to z cireho entuziasmu k lidskemu pokoleni, ale take jako business. Presne pro tyto pripady tady bylo stanoveno pravidlo. A pochybuji ze nekoho bude zajimat zda jde o 'malej kseft', nebo 'velke rejzovani', to neni predmetem diskuze.

Nikdo Ti tady nic nezavidi, ohrazuji se jen a pouze proti tomu, co tady delas. I pres to, ze jsem Te na ta pravidla ve vsi slusnosti upozornil. Nepovazuji Te za podvodnika, pro to ani nemam duvod, jen se tady proste chovas dost neomalene.

Pokud chces lidem pomahat, nabizej zbozi pres servery a sluzby ktere jsou pro to urcene, najisto lide, kteri pres aukce a inzertni servery kupuji, to oceni. Tohle forum se tyka trochu neceho jineho, to s 'ceskou povahou' nema nic spolecneho.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1443
Registrován:
úte pro 11, 2007 4:54 pm

pechino | úte pro 25, 2007 3:31 pm

testxxx píše:on to mel taky pojistene :lol: ale stejne je pojisteni nanic, protoze vetsina lidi nechce platit dph a clo takze tam daji minimalni udanou cenu


jo a stejna cena je dnes 9000Kč
čauky, měl bych o jeden zájem, jak si to představuješ s placením?
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 159
Registrován:
úte pro 11, 2007 9:08 pm
Bydliště: Praha

speq | čtv pro 27, 2007 2:37 am

cauko mam zaujem :0

icq 278100602
mail speq@centrum.sk

ako inak s platenim ? :]
 

speq | pát pro 28, 2007 5:15 pm

tak ako je to aktualne tvoja ponuka ?
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Archiv

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé