[dupl. tema] Safari neotevre stranku jailbreakme.com - wifi

Archiv neaktuálních/nepravdivých/starých/OT zpráv

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

mik | pát pro 28, 2007 7:57 pm

[dupl. tema] Safari neotevre stranku jailbreakme.com - wifi

//spachal: puvodni nazev 'Safari neotevre stranku jailbreakme.com '

Prosím o pomoc. Mam iP v 1.1.2. Udelal jsem vse podle navodu, nemuzu se pripojit na jailbreakme.com. Zkousel jsem aktivovat nekolik Wifi, dostatnu od DHCP IP adresu, vrati se mi hlaska, nemuze otevrit strank, nebyl nalezen server. Kde mam co nastavit? Dekuji za kazdou radu.
Diky.
mik :(
 

kmar | pát pro 28, 2007 8:07 pm

jail

ja mel stejny problem - nejprve jsem zjistil, ze tu stranku jsem napsal spatne, ale i tak to neslo - byl jsem pripojeny pres zabezpecenou wifi a ikdyz jsem zadal spravny heslo a vsechno, proste mi to nechtelo bezet,tak sem sel do obchodaku, kde jsem nasel nezabezpecenou a tam mi to fungovalo normalne...
 

Uživatelský avatar rony | pát pro 28, 2007 8:58 pm

Re: jail

ved je to v KAZDOM navode aj napisane: RADSEJ sa pripojte na WiFi, ktora nema ziadne MAC filtre, ziadne zabezpecenie, proste nic - najma pre ludi, ktori WiFi neovladaju je to najlepsia volba.

Tie navody si treba precitat pozorne :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Martas06 | pát pro 28, 2007 9:06 pm

Re: jail

kmar píše:ja mel stejny problem - nejprve jsem zjistil, ze tu stranku jsem napsal spatne, ale i tak to neslo - byl jsem pripojeny pres zabezpecenou wifi a ikdyz jsem zadal spravny heslo a vsechno, proste mi to nechtelo bezet,tak sem sel do obchodaku, kde jsem nasel nezabezpecenou a tam mi to fungovalo normalne...

Mel jsem podobny problem....Wi-Fi vhodny na aktivaci jsem nasel jednou v Galerii Nove Butovice-KFC a podruhy v Palace Flora(na nazev si ted nevzpomenu)

U FW 1.1.1 je to celkem nedoreseny...v domacich pominkach se da aktivovat jen pres Wi-Fi a je to takhle citlivy....na zab./nezab. sit a podobne.
Nastesti ted pouzivam FW 1.1.2 a tam se jailbreak dela pres pocitac.V pripade potizi nebop vycisteni founa staci dat Update pres iTunes a udelat to doma pekne v teple.

Kdyz jsem mel FW 1.1.1 tak se mi jednou aktivaci povedlo udelat asi na 12-ty pokus na balkone pri -4stupnich...fakt lahudka,no podruhy uz to neslo a ja vyrazil do prahy "lovit"

Jinak muzu taky doporucit KFC na I.P.Pavlova (Pokud je tu nekdo z prahy)
 

mik | pát pro 28, 2007 11:45 pm

Diky za odpovedi, Rony, jak lze poznat, zda je Wifi zabezpecena?
Ev. bych uvital typy, kde ji muzu "ulovit" nezabezpecenou? :) Diky.
mik

//spachal: duplicitni, zamykam, v diskuzi tykajici se problemu s wifi pripojenim pokracujte prosim zde: http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?t=707
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Archiv

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé