nefunkcne tlacitka

Archiv neaktuálních/nepravdivých/starých/OT zpráv

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Nishin | pát led 04, 2008 6:51 pm

nefunkcne tlacitka

Dnes mi vonku zamrzol iPhone a vobec nereagoval ani na home tlacitko, ani na horne a bocne. Obrazovka pri ich stlaceni zostala cierna.. aj o vypnutie/zapnutie telefonu som sa pokusal a nic, nereagoval, az ked som dosiel domov a vytiahol sim kartu displej sa zapol a vsetko fungovalo ako ma.. az do dalsieho vypnutia displeja.. cize tlacidla funguju iba ked je displej zapnuty..
takze ak chcem pracovat s telefonom musim ho bud zapojit do nabijacky alebo vytiahnut simku a tak sa dostanem do telefonu.. nakolko vsetko funguje ked je zapnuty, predpokladam ze chyba nie je v hardware..

viem, ze mi vacsina poradi restore .. ale chcem sa este pred restore informovat ci niekto uz nemal podobny problem?

ah este aj s tymi 2 klavesami co v iPhone zostali su problemy... zzz :)

-----------------------------------------------------------------------------

UPDATE: hmm a teraz z nicohonic vsetko funguje bez toho aby som nieco urobil.. to ma privadza k poznaniu ci to nema nieco s - mrazmi ?? aj minule ked som iPhone pouzival vonku tak mi zamrzol na par minut

nema niekto podobny problem s cudnym spravanim iPhonu pri mrazoch?
Naposledy upravil Nishin dne pát led 04, 2008 7:02 pm, celkově upraveno 3
 

Julek | pát led 04, 2008 6:56 pm

No tohle čtu po prvé :shock: . Jednou jsem se zděsil, protože mi iPhone ohlásil že je vybitý a když dochází baterka je symbol na displeji, teprve až později iPhone uplně zdechne, mě zdechnul rovnou takže jsem byl trošku vyplašený co se děje... stalo se to pouze jednou.

Vyzkoušej jinou SIM kartu zda to bude to samé.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 9818
Registrován:
pát říj 12, 2007 9:32 pm
Bydliště: Údlice

hakic | pát led 04, 2008 7:31 pm

me to zase dělalo to že normálně šlapal ale jak prisla sms tak komplet zamrzl a fungoval jen reset pak zase šel do té doby než přisla sms.Musel jsem to vyřešit přehráním fw a zatím vše o.k.
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Archiv

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé