Hlasitost 'pipani' sms - nastaveni

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

hejkal_cz | ned kvě 04, 2008 9:14 pm

Hlasitost 'pipani' sms - nastaveni

nenasli jste nekdo zpusob jak nastavit hlasitost notifikace sms? Myslim nezavisle na vyzvaneni...

v noci bych ocenil tiche pipnuti, proti normalni hlasitosti vyzvaneni (pohotovost) a postup, kdy vytvorim tichy zvuk mi prijde ponekud krkolomny...

Dekuji za inspiraci ci navod
 

scorpi | pon kvě 05, 2008 8:22 am

Re: Hlasitost 'pipani' sms - nastaveni

Pokud se ti postup jeví jako krkolomný máš bohužel smolíka. Zatím není žádná aplikace, která by uměla profily, ale myslím, že jest to otázkou času.
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 1774
Registrován:
stř bře 05, 2008 7:14 am

dirt.bike | úte kvě 06, 2008 1:55 pm

Re: Hlasitost 'pipani' sms - nastaveni

Jediné prozatimní řešení je následující: 4x zátka do uší(pro tebe a přítelkyni..pokud nějakou máš) a pokud něco uslyšíš tak jen lehké pípnutí :D
 

fajnman | úte kvě 06, 2008 2:00 pm

Re: Hlasitost 'pipani' sms - nastaveni

anebo jiny telefon, treba nejaky SE, kde se to da naprogramovat v outlooku a telefon se ti sam v urcitou hodinu ztisi atd. atd. casto jsem to pouzival, hlavne do skoly, kde se mi hned po zacatku hodiny, tedy jak zazvonilo- vypl zvuk.
 

hejkal_cz | úte kvě 06, 2008 10:38 pm

Re: Hlasitost 'pipani' sms - nastaveni

scorpi píše:Pokud se ti postup jeví jako krkolomný ...

dik za jedinou normalni odpoved.
no, nechce se mi vytvaret umele "tichy" zvuk na sms, proto mi to prijde krkolomne.
Ano, cekam nan aplikaci, ktere to bude umet, na coz jsem smeroval i svou otazku :-)







promazány tvé příspěvky, pokud odpovídáš jako druhý použij edit a doplňuj svůj é příspěvek. příspěvek se smajlíkem také nikomu nic neřekne. Julek
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Modding

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé