[Theme] Gruppled LockInfo

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar JackieTran | ned zář 20, 2009 11:49 am

Re: [Theme] Gruppled LockInfo

nevite proc se mi nehce objevit ty sms,kontakty atd??(ja mam trochu jine tema ale postup je to stejne)
obrazek
http://i1004.photobucket.com/albums/af170/jackietrananh/007.png
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 4440
Registrován:
sob lis 22, 2008 9:25 am
Bydliště: Praha

pharlap | pon zář 21, 2009 8:21 am

Re: [Theme] Gruppled LockInfo

jackietran: je to v nastaveni config.js.. defaultne je tam nastavene, ze SMS, hovory atd.. se objevi, az kdyz ti nejaka SMS prijde.. do te doby jsou skryte.. Nicmene da se to upravit, abys je tam mel furt.. :wink:
 

Uživatelský avatar JackieTran | pon zář 21, 2009 2:00 pm

Re: [Theme] Gruppled LockInfo

a jak to mam delat,poradis mi?
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 4440
Registrován:
sob lis 22, 2008 9:25 am
Bydliště: Praha

dj.jericho | stř zář 23, 2009 6:47 am

Re: [Theme] Gruppled LockInfo

v souboru config.js si najdi sekci EXPAND/COLLAPSE SETTINGS a v ní jdi na poslední řádek:

Hide empty sections?
var hideEmptySections = true;

a změň to na false:

Hide empty sections?
var hideEmptySections = false;

to je vše....
 

Uživatelský avatar bohem | stř zář 23, 2009 9:46 am

Re: [Theme] Gruppled LockInfo

to pojik: transparentní status bar jsem udělal sice nestandartně, (málo času na hledání kde to přepsat .-), ale funguje to bez problému: z Gruppled Art.theme jsem v místě: Bundles/com.apple.springboard/ smazal položky: FSO_BG.png a FST_BG.png s místě Gruppled Art.theme (hned po rozbalení) nahradil obrázek shadow.png (originál stín pod status barem) stejným obrázkem, ale průhledným:
shadow.png

status bar se ti potom zobrazuje standartně-průhledný. Když nesmažeš ty dva obrázky ( FSO_BG.png a FST_BG.png ) ale použíješ průhledný shadow.png tak se ti Staus Bar bude zobrazovat logicky bez stínu takto:
Obrázek

nikde sem to zde nanešel tak přidám dva "postřehy" :
1. když se ve WinterBoardu vypne Tea LockBackground.theme zobrazuje se pozadí na LockScreenu takto:

Obrázek

2. když vypnete ve WinterBoardu Gruppled Art.theme, na LockScreenu se vše zobrazuje správně, jenom šedo tmavé téma celého tel. se změní na standnartní modro šedé. Slider na LockScreen je potom ve formě "zámečku" - šlo by jistě upravit (jako ostatně vše) na to, aby místo zámku byl gruppled slider, ale teď se mi s tím nechce víc hrát.

tož asi tak
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 172
Registrován:
čtv led 01, 2009 9:31 pm
Bydliště: bohemie

dj.jericho | stř zář 23, 2009 7:57 pm

Re: [Theme] Gruppled LockInfo

to bohem: Ahoj, prosím Tě jak jsi tam dostal háčky a čárky? Mě to místo toho ukazuje otazníky. A ještě jeden dotaz jak na barenvé ikonky v řádcích? Díky


A jeden dotaz pro všechny...nevíte jak změnit nastavení aby se mi ukazovaly zmeškané vol, sms, upomínky atd. jen na lockscreen a ne i to to co se ukazuje i standartně v tel. ta tabulka??? Díky
 

Uživatelský avatar bohem | čtv zář 24, 2009 12:14 am

Re: [Theme] Gruppled LockInfo

dj.jericho: je to jednoduché, je to tu už vše výše popsáno: rozbal Gruppled LockInfo.theme a na místě: Bundles/com.ashman.LockInfo/strings otevři nějaký js z jazykem, smázni jazyk co tam je a místo něj nakopíruj češtinu, kterou stáhneš např.z příspěvku lukase.rubese - js s jazykem uložíš a přejmenuješ na cz.js. Potom na místě: Bundles/com.ashman.LockInfo/ otevři config.js a hned zkraje změň language "en" na "cz" tím to budeš mít česky.

Ve stejném souboru uprav vše podle příspěvku na str.1 od pharlapa. Tím dostaneš všechny události včetne mailu na lockscreen. V příspěvku pod ním cameron ukazuje místo (stále ve stejném souboru config.js) kde nastavit město pro zobrazování počasí, nastav a ulož config.js. Potom už jen na místě Bundles/com.ashman.LockInfo/com.apple.springboard/ uprav a nahraj soubor SpringBoard.strings tak jak píše Honzam v příspěvku na 1.str. (odstraníš tím nápis ze slideru) a hotovo .

Nebo (nejrychlejší způsob.-) si stáhni již upravené theme z příspěvku Mirec32 - rozbal, změň v config.js jazyk ze slovenštiny na češtinu, ve stejném souboru nastav město pro počasí, -ulož config.js. Přejmenuj na místě: Bundles/com.ashman.LockInfo/com.apple.springboard složku sk.lproj na cs.lproj - a podle návodu z příspěvku elka na 2 str. vlož vše do iPhone a je to.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 172
Registrován:
čtv led 01, 2009 9:31 pm
Bydliště: bohemie

dj.jericho | čtv zář 24, 2009 7:19 am

Re: [Theme] Gruppled LockInfo

to bohem: mě to funguje vše, ale když jsem použil češtinu s diakr. tak mi to znaky sní ukazuje kosočtverec s otazníkem nastavil jsem to jak se tu popisuje. tak mě zajímalo jestli se nemá ještě něco upravit. a ty barevné ikonky (obálka, kalendář,tel,sms)??? dík
Naposledy upravil dj.jericho dne čtv zář 24, 2009 7:37 am, celkově upraveno 2
 

pharlap | čtv zář 24, 2009 7:31 am

Re: [Theme] Gruppled LockInfo

dj.jericho: nejlepsi je delat upravy v config.js v obycejny poznamkovym bloku ve win.. a nezapomen, pri ukladani, ulozit v kodovani UTF-8.. !! Je to moznost pod nazvem souboru.. kdyz davas ulozit..
To je stěžejní věc! Jinak ti to bude delat kosoctverce a divny znaky furt! :wink:
 

dj.jericho | pát zář 25, 2009 1:02 pm

Re: [Theme] Gruppled LockInfo

Díky za rady, ještě jeden dotaz mám. neukazuje mi to příchozí meily ať koukám jak koukám do config tak nevím...? nemá někdo zkušenost?
 

ghost_dragon | pát zář 25, 2009 1:30 pm

Re: [Theme] Gruppled LockInfo

mám taky problém - všechno mám nastavené, vše funguje, ale když mi přijde nějaká zpráva, vyskočí v "okénku". nešlo by to nějak odstranit, aby se mi ukazovala pouze na lockscreen? zkoušel jsem vše podle návodu,vše mám nastavené, ale tohle mě docela štve....
iPhone X 64gb Silver
iOS 11
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 130
Registrován:
pát zář 11, 2009 8:23 am
Bydliště: Brandýs nad Labem

pharlap | ned zář 27, 2009 8:35 am

Re: [Theme] Gruppled LockInfo

ghost_dragon: nastaveni - zpravy - zobrazit nahled :wink: A nebudes mit okynka, kdyz ti prijde nejaka zprava 8)
dj.jericho: mas v config.js nastaveny v radku "Hide empty sections?" False? Defaultne je tam true. To umozni aby se ti na Lockscreenu zobrazily vsecky zobrazitelne moznosti. I kdyz ti zadnej mail neprijde, tak tam budes mit mail (0).. A podobnou zkusenost, ze nezobrazuje prichozi maily, popisoval i dodo, nekde na zacatku tohoto vlakna. Ale cim to je, a jestli to nejak poresil, nebo jestli se to nakonec chytlo, to nevim. Mne to facha bez problemu.
 

dj.jericho | pon zář 28, 2009 9:35 am

Re: [Theme] Gruppled LockInfo

pharlap: jo to mam nastavený už jsem to tu o něco výš radil, ale spíš jsem myslel to co radíš ghost_dragon to jsem taky měl. Otázka je aby se to vůbec nezobrazilo ty tabulky, že mám sms, nebo zmeškané volání. Pouze přez Lockscreen....
 

Uživatelský avatar bohem | pon zář 28, 2009 11:55 am

Re: [Theme] Gruppled LockInfo

jestli myslíš tohle.. Obrázek

tak na odstranění těchto info "bublin" nainstaluj z Cydie doplněk Popup Blocker a v něm si pak nastavíš u čeho "bubliny" chceš a u čeho ne viz návod zde
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 172
Registrován:
čtv led 01, 2009 9:31 pm
Bydliště: bohemie

Uživatelský avatar spachal | pon zář 28, 2009 12:25 pm

Re: [Theme] Gruppled LockInfo

Drobny problem je v tom, ze Popup Blocker je placena app :/ ..
neposkytuji podporu pro iPhone, od toho je zde forum ..
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 465
Registrován:
pát lis 02, 2007 4:24 pm

Uživatelský avatar bohem | pon zář 28, 2009 12:51 pm

Re: [Theme] Gruppled LockInfo

jj.. píšou v Cydii, že je to 14 dní trial a pak platba přes paypal - zhruba 18 kč .. to zase, ale snad není tak moc drahé .-)
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 172
Registrován:
čtv led 01, 2009 9:31 pm
Bydliště: bohemie

zandom07 | úte zář 29, 2009 8:12 am

Re: [Theme] Gruppled LockInfo

Tak mám také hotovo. Trvalo mi to celkem dva dny, ale výsledek za to stojí :-)

Obrázek
 

Uživatelský avatar spachal | úte zář 29, 2009 9:14 am

Re: [Theme] Gruppled LockInfo

bohem píše:jj.. píšou v Cydii, že je to 14 dní trial a pak platba přes paypal - zhruba 18 kč .. to zase, ale snad není tak moc drahé .-)

Ne, drahe to neni, ja to zaplacene mam :], ale je dobre na to upozornit, kdyz uz se o tomhle sw zminujes ..
neposkytuji podporu pro iPhone, od toho je zde forum ..
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 465
Registrován:
pát lis 02, 2007 4:24 pm

dj.jericho | úte zář 29, 2009 6:46 pm

Re: [Theme] Gruppled LockInfo

bohem píše:jestli myslíš tohle.. Obrázek

tak na odstranění těchto info "bublin" nainstaluj z Cydie doplněk Popup Blocker a v něm si pak nastavíš u čeho "bubliny" chceš a u čeho ne viz návod zde




To je přesně ono co jsem měl na mysli díkes
 

runner111 | stř zář 30, 2009 10:48 am

Re: [Theme] Gruppled LockInfo

Nemohli by jste sem přidat každý rovnou ten upravený soubor, ve kterém se všechny jednotlivosti nastavují? Každý se tu chlubíte, jak krásně jste si to upravili, tak proč bychom to museli každý upravovat zvlášť, kolikrát by třeba stačilo použít soubor od někoho jiného a je to.
Apple Watch sport
iP 6 16GB
iPad Air
MacBook air
Host
Host
 
Příspěvky: 61
Registrován:
stř dub 01, 2009 4:34 pm

pharlap | stř zář 30, 2009 11:03 am

Re: [Theme] Gruppled LockInfo

runner111: :D Ale jakou pak budes mit radost a pocit zadostiucineni, az se ti to povede nastavit tobe samotnymu? A jen s navody, ktere si zde prectes! No neni to lepsi satisfakce pro tebe, nez prijit rovnou k hotovymu? Kazdy si nastavi config.js dle sebe. Treba ja nemam na Lockscreenu zobrazen kalendar, tak jak je to na obrazku od zandom07, nekolik prispevku nad tebou. Ani nemam tak zmensene hodiny a datum. Tim jsem chtel rici, ze kazdy to mame jinak :wink:
Ja ti svuj config.js klidne poskytnu, az se dostanu ke svemu PC doma, abych ho sosnul. Ted v praci to nejde, pac tu nemam iTunnel ani iTunes atd.atd. :wink: Takze jedine, ze mne nekdo predbehne.. Trebas zandom07, jehoz config.js se mi taky libi a chtel bych ho :D
 

dj.jericho | čtv říj 01, 2009 4:13 pm

Re: [Theme] Gruppled LockInfo

MUj config je tady http://www.ulozto.cz/2708416/config.js

plus jazykový soubor http://www.ulozto.cz/2708562/cz.js

orázek je tu http://www.ulozto.cz/2708464/img-0012.png

nepovedlo se mi ho sem natáhnout
 

Uživatelský avatar DeMaio | pát říj 02, 2009 7:04 am

Re: [Theme] Gruppled LockInfo

S tvojím dovolením:

Obrázek
Múdri z neba nepadajú....ale debilov ako by zhadzovali..

Obrázek
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
 
Příspěvky: 344
Registrován:
čtv led 22, 2009 12:55 am
Bydliště: Banská Bystrica

Julek | pon říj 05, 2009 1:30 pm

Re: [Theme] Gruppled LockInfo

jak je na tom telefon s RAMkou při používání tohoto themes ?

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 9818
Registrován:
pát říj 12, 2007 9:32 pm
Bydliště: Údlice

pharlap | pon říj 05, 2009 4:02 pm

Re: [Theme] Gruppled LockInfo

Po provedení swap RAM jsem kolem 50MB free mem.
 

Uživatelský avatar spachal | pon říj 05, 2009 5:55 pm

Re: [Theme] Gruppled LockInfo

Nepozoroval jsem jakykoliv rozdil v obsazeni pameti v porovnmani s beznym lockscreenem. Jen se vzdy po respringu natahuji potrebna data nejak podezrele dlouho, ale to asi souvisi s aktualizaci pocasi pres net, tipuji ..
neposkytuji podporu pro iPhone, od toho je zde forum ..
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 465
Registrován:
pát lis 02, 2007 4:24 pm

Chtorr | ned říj 11, 2009 10:59 pm

Re: [Theme] Gruppled LockInfo

už nic :)
 

musashi | úte říj 13, 2009 8:08 am

Re: [Theme] Gruppled LockInfo

Netusite nekdo, jak tam dostat puvodni slider?
Vadi mi, ze ten slider z themes se pak objevuje vsude (prijem hovoru apod.)
Navic mi vadi editovat strings, aby mi tam nezustavaly puvodni popisy slideru.
Diky moc za kazdy napad!

Edit: Vyreseno ...
rMBP 15" 2017 i7@2.9GHz, 16GB RAM, 512GB SSD
iPhone 7 128GB Black
iPad Air 2 64GB
Apple TV 4 32GB
Apple Thunderbolt Cinema 27"
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 447
Registrován:
ned bře 02, 2008 8:24 am

pharlap | úte říj 13, 2009 8:27 am

Re: [Theme] Gruppled LockInfo

musashi: pokud si tam nakopes puvodni schema ze zacatku vlakna, tak budes mit puvodni slider. Vsecky upravene soubory, co se objevily na foru nasledne jiz maji v sobe upravu slideru. Ale bylo na to i v nejakem prispevku upozorneno, ze to zmeni slider vsude :wink: Tak snad uspejes..
 

munku | sob říj 17, 2009 12:12 pm

Re: [Theme] Gruppled LockInfo

mam otazku na toto tema vcera som urobil prechod na fw 3.1.2 a samozrejme bakrain a cydia a nejak mi po tom nechce zobrazovat danu temu ma niekto podobny problem alebo riesenie co treba zmenit ??,vdaka
 

Maikerock | pon říj 19, 2009 8:12 pm

Re: [Theme] Gruppled LockInfo

tak jsem to tu sesmolil podle vsech návodu a krásně to maká
 

Uživatelský avatar milan2022 | stř říj 21, 2009 10:17 am

Re: [Theme] Gruppled LockInfo

Neviete niekto ako dam prec tie male hodiny z datumom a kalendarom?
Chcel by som tam mat tie klasicke velke hodiny ako su na 1 strane tejto temy :wink:
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 913
Registrován:
ned zář 07, 2008 9:40 am
Bydliště: Stará Ľubovňa

Uživatelský avatar sharxen | sob říj 24, 2009 11:23 am

Re: [Theme] Gruppled LockInfo

Nemohl by nekdo uploadnout Gruppled Art.theme.zip (1.42 MB) ptz z mediafire mi tohle jediny nejde stahnout :(
iPhone 4S white - the most amazing phone ever
Host
Host
 
Příspěvky: 55
Registrován:
úte črc 01, 2008 12:33 am

Uživatelský avatar JackieTran | sob říj 24, 2009 11:25 am

Re: [Theme] Gruppled LockInfo

8)
Obrázek
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 4440
Registrován:
sob lis 22, 2008 9:25 am
Bydliště: Praha

korman25 | pon říj 26, 2009 11:02 pm

Re: [Theme] Gruppled LockInfo

prosim help vsechno funguje jak ma jen mam slider ze se dotknu nakyho zamku nevite co s tim chci slider jak je v orig. diky ..
 

munku | úte říj 27, 2009 7:15 am

Re: [Theme] Gruppled LockInfo

ahoj jackietran rad by som tu temu ako mas ty nevies mi poslat odkaz ako si ju stiahnem a dam do mojho iphonu??dik:-))
 

Uživatelský avatar simir77 | úte říj 27, 2009 3:11 pm

Re: [Theme] Gruppled LockInfo

Kolegové mám dotaz,lze nějak provázat aby se mi místo kalendáře ukazovali schuzky které mám v pocket informantu?Kalendář nepoužívám vše mám v PI a rád bych toto téma využíval,díky za rady
MiniBook Lenovo 1.60 GHz Windows 7
Ipad 16 GB WiFi

Macbook Air
Game center:simir77
Twitter: Simir7777
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 204
Registrován:
pát zář 12, 2008 6:24 pm
Bydliště: Cheb

Drobek92 | úte říj 27, 2009 7:38 pm

Re: [Theme] Gruppled LockInfo

Zdravim, tak jsem se stim jeden večer pral a stojí to za to. !! Akorát mi vadí ty zelené bubliny, rád bych ty klasické červené. Jaké soubory mam smazat abych je vrátil zpět. :? :? Díky

EDIT:Vyřešeno

EDIT: 30.10.09 dnes se vyskytl problém s datumem ukazuje mi 30.10.09 SOBOTA. Nevíte někdo jak to opravit standartní datum funguje správně. Díky

Nepoužívej pro psaní příspěvků nic jiného než defaultní nastavení fontu. Týká se i barev. Viz pravidla. Beavers.
 

thomasek79 | ned lis 15, 2009 10:41 pm

Re: [Theme] Gruppled LockInfo

Pěkné téma, koukám na něj už druhou noční, stáhnul jsem ty hotové předělané soubory, jenže to celé zkolabovalo na tom, že to Lockscreen Info atd nemůžu nainstalovat, protože nemůžu do Cydie vložit source david.ashman.com/beta (apt) Co s tím?
Díky za odpověď!
iPhone 3G -> iPhone 4 -> iPhone 5 -> iPhone 6S -> iPhone X
& iPad 2
Host
Host
 
Příspěvky: 145
Registrován:
ned lis 15, 2009 9:41 pm
Bydliště: Kolín

Uživatelský avatar spachal | pon lis 16, 2009 12:25 am

Re: [Theme] Gruppled LockInfo

Pockat az bude repozitar funkcni ..
neposkytuji podporu pro iPhone, od toho je zde forum ..
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 465
Registrován:
pát lis 02, 2007 4:24 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na iPhone témata, ikony, tapety, fonty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé