rafakpo | ned úno 14, 2010 11:24 am
Skopiroval som novy dock do system/library....... pod nazvom akym treba a nic ani po respringu je tam stale povodny co s tym?? Alebo je potrebny reboot?? Tiez ma zaujima ako zmenit ikonu skype aky nazov menit lebo icon.png tam nie to iste aj fcb a quickoffice. vdaka