Synchronizace fotek

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

pechino | ned pro 23, 2007 5:51 pm

Chrono Leggionaire píše:kuk sem: http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?t=343

a hry stáhneš třeba přímo z Installeru..složka Games :wink:
ještě se chci optat, našel jsem v instaleru ten emulátor na gameboy hry, jak ty hry dostat a naistalovat?


UŽ JSEM NA TO PŘIŠEL :D THX
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 159
Registrován:
úte pro 11, 2007 9:08 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar Chrono Leggionaire | ned pro 23, 2007 6:01 pm

jo, tady ty ušatý kluk neporadí :) hry nemám v iPhone žádné..ale předpokládám, že po instalaci gpSPhone, bude potřeba samotné gamesy nahrát do určeného adresáře, odkud je emulátor vyhledá.

(u každé aplikace-tedy i u toho emulátoru najdeš položku More info, tam se dozvíš víc :wink: )
Galaxy Note 10 Aura White | Galaxy Watch Active 2 40mm LTE silver | Galaxy Buds+ White
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 845
Registrován:
úte pro 04, 2007 4:42 pm
Bydliště: Slovácko

pechino | ned pro 23, 2007 6:17 pm

Chrono Leggionaire píše:jo, tady ty ušatý kluk neporadí :) hry nemám v iPhone žádné..ale předpokládám, že po instalaci gpSPhone, bude potřeba samotné gamesy nahrát do určeného adresáře, odkud je emulátor vyhledá.

(u každé aplikace-tedy i u toho emulátoru najdeš položku More info, tam se dozvíš víc :wink: )
no, nedozvěděl jsem se nic, jen že se tam musí nastavovat přejmenovat nějakej sobour pomoci winscp, tzn, že jsem opět v prdelceeee
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 159
Registrován:
úte pro 11, 2007 9:08 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar spachal_tmp | ned pro 23, 2007 6:59 pm

pechino píše:no, nedozvěděl jsem se nic, jen že se tam musí nastavovat přejmenovat nějakej sobour pomoci winscp, tzn, že jsem opět v prdelceeee


Ja Ti nevim, ale mam takove tuseni, skoro az jistotu, že na nejmenovanem serveru ktery ma neco s timhle forem spolecneho, by se navod na WinSCP nasel .. Ale neber to vazne, muzu se mylit ... ;)
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1443
Registrován:
úte pro 11, 2007 4:54 pm

pechino | ned pro 23, 2007 7:04 pm

spachal_tmp píše:
pechino píše:no, nedozvěděl jsem se nic, jen že se tam musí nastavovat přejmenovat nějakej sobour pomoci winscp, tzn, že jsem opět v prdelceeee


Ja Ti nevim, ale mam takove tuseni, skoro az jistotu, že na nejmenovanem serveru ktery ma neco s timhle forem spolecneho, by se navod na WinSCP nasel .. Ale neber to vazne, muzu se mylit ... ;)
ty tajnůstkáři, dneska jsem nainstaloval víc prográmků než za celý život :D
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 159
Registrován:
úte pro 11, 2007 9:08 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar spachal_tmp | ned pro 23, 2007 9:06 pm

Gratuluji, z me strany to byl pokus o lehkou ironii. Kdyz jsem zde psal zcela otevrene, byl jsem sprdnut v podobnem pripade za .. hmm .. nezdvorilost ;).
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1443
Registrován:
úte pro 11, 2007 4:54 pm

pechino | ned pro 23, 2007 9:53 pm

spachal_tmp píše:Gratuluji, z me strany to byl pokus o lehkou ironii. Kdyz jsem zde psal zcela otevrene, byl jsem sprdnut v podobnem pripade za .. hmm .. nezdvorilost ;).
neblázni, to je skrytý uctívání... :wink: mě bude chvíli trvat, než do toho proniknu, mám iphone teprv od rána :arrow:
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 159
Registrován:
úte pro 11, 2007 9:08 pm
Bydliště: Praha

Martas06 | ned pro 23, 2007 10:20 pm

Pekne jste to tu rozjeli...nic ve zlem ale ma nekdo podobny problem se synchronizaci fotografii?
Ja dneska dokonce XPcka preinstaloval,pouzivam iTunes 7.5 ale z harddisku (NTFS) se prenese necela polovina a pak iTunes hodi chybovou hlasku,zatimco z pametove karty(FAT32) jsou fotky synchronizovane bezchybne...jen to je pomale.
 

Uživatelský avatar spachal_tmp | ned pro 23, 2007 10:43 pm

Vzhledem k tomu, ze ani na hackint0shi to vyresene neni, pochybuji ze Ti tady nekdo poradi. Doporucuje se:
- synchro na fat32 usb key - to uz vis
- jina verze iTunes
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1443
Registrován:
úte pro 11, 2007 4:54 pm

Martas06 | ned pro 23, 2007 10:51 pm

spachal_tmp píše:Vzhledem k tomu, ze ani na hackint0shi to vyresene neni, pochybuji ze Ti tady nekdo poradi. Doporucuje se:
- synchro na fat32 usb key - to uz vis
- jina verze iTunes

No iTunes jsem zkouel jeste 7.4 a nic,takze asi opravdu smirit se s FAT32 na USb-key ci Mem.Card.Pripada mi to jako kdyz si iTunes nerozumi s HDD,GFX ci ovladaci portu zakl. desky....prece jen je to konverze z MAC.
Dik za reakci,holt s es tim smirim,fotky stejne naladuji do iPhjone jen jednou (asi 800) a hudba vc. videa se nastesti prenasi bez potizi.
Nejvic pouzivam prave prehravani videa a na konverzi z DVD pouzivam Xilisoft DVD to iPhone Converter 4 + Xilisoft iPhone Video Converter 3 na videa avi,mpeg atd.
vysledek je naprosto fantasticky,videa z DVD jsou nadherne plynula(30fps) obraz cisty,proste parada! :P
 

flatliners | pon pro 24, 2007 9:57 am

Jak mas velky ty fotky?cim sou foceny?muze to bejt ledascim,itunes sou zahadny:o)
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 377
Registrován:
úte lis 27, 2007 9:25 pm

Martas06 | pon pro 24, 2007 11:51 am

flatliners píše:Jak mas velky ty fotky?cim sou foceny?muze to bejt ledascim,itunes sou zahadny:o)

Zkousel jsemi tip z for je zmensit na 1024x768 ale bezvysledne....kdyz jsou na karte s FAT32 je to uplne jedno ale z HDD iTunes synchronizuje stezi polovinu :?
 

Uživatelský avatar hop | stř pro 26, 2007 11:47 pm

Upozorňuji, že pokud během synchronizace (fotek) začnete iPhone nějak používat, synchronizace se zastaví!!!
Host
Host
 
Příspěvky: 101
Registrován:
stř lis 07, 2007 12:39 pm
Bydliště: Praha

Martas06 | čtv pro 27, 2007 12:28 am

jpokorny píše:Upozorňuji, že pokud během synchronizace (fotek) začnete iPhone nějak používat, synchronizace se zastaví!!!

No to je jasny ne? ale pred tim ji musis zrusit "posouvatkem" takze nahodny dotek nehrozi :wink:
 

Uživatelský avatar Chrono Leggionaire | pát pro 28, 2007 10:35 pm

zkoušel jsi k nahrání fotek použít nějakou alternativu?

http://www.tansee.com/support.html#q2
(resp. -Tansee iPhone Transfer Photo)

ted´ testuju balík od této firmy a zdá se mi celkem šikovný
Galaxy Note 10 Aura White | Galaxy Watch Active 2 40mm LTE silver | Galaxy Buds+ White
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 845
Registrován:
úte pro 04, 2007 4:42 pm
Bydliště: Slovácko

Martas06 | sob pro 29, 2007 1:06 am

Chrono Leggionaire píše:zkoušel jsi k nahrání fotek použít nějakou alternativu?

http://www.tansee.com/support.html#q2
(resp. -Tansee iPhone Transfer Photo)

ted´ testuju balík od této firmy a zdá se mi celkem šikovný

Vypada to dobre ale umi to z PC do iphone? Pripada mi ze ne...navic je to docela palka. :cry:

Jinak fakticky nechapu pristup Apple...PROC MUSIM PROBOHA FOTKY PRENASET JEN PRES iTUNES?????????????????????,
Ta sragora je nejdriv nejak optimalizuje(To by iPhone obycejne JPEGy nezvladl? ma 600MHz) vytvari nejakou iPhone PhotoCache ktera mi zas...a disk a pak skonci vesele hlaskou ze format neni podporovan.

Kvuli temhle problemum s paskvilem itunes a na jeho zavislosti jsem uz pomysle na to ze se iPhona ZBAVIM....zatim me to preslo ale jestli apple nevyda nejaky update/fix udelam to!!!

Vsude s eo tom mluvi ale reseni je jen jediny,zkopirovat fotky na pomalou pametovou kartu.Apple na svych strankach doporucuje ve FAQ odinstalovat a znova nainstalovat iTunes coz samozrejme nepomaha...dokonce jsem i preinstaloval XP ale vubec to nepomohlo!!! :x :x :x :x :x :x
 

Uživatelský avatar Chrono Leggionaire | sob pro 29, 2007 10:15 am

no ted´ se dívám podrobněji na jejich web a vypadá že nee :roll: já to včera testoval jako demo, a celkem mně to přišlo přehledné a jednoduché. bohužel je to jednoduché až moc :?
Galaxy Note 10 Aura White | Galaxy Watch Active 2 40mm LTE silver | Galaxy Buds+ White
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 845
Registrován:
úte pro 04, 2007 4:42 pm
Bydliště: Slovácko

Martas06 | sob pro 29, 2007 1:41 pm

Chrono Leggionaire píše:no ted´ se dívám podrobněji na jejich web a vypadá že nee :roll: já to včera testoval jako demo, a celkem mně to přišlo přehledné a jednoduché. bohužel je to jednoduché až moc :?

A jak tedy pracuje? Umi prenaset soubory z PC do iPhone nebo jen opacne??? :wink:
 

Uživatelský avatar Chrono Leggionaire | sob pro 29, 2007 1:58 pm

jak jsem psal výš, tak jsem jej původně přecenil. Bohužel neumí
Galaxy Note 10 Aura White | Galaxy Watch Active 2 40mm LTE silver | Galaxy Buds+ White
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 845
Registrován:
úte pro 04, 2007 4:42 pm
Bydliště: Slovácko

Martas06 | pon pro 31, 2007 12:04 am

Chrono Leggionaire píše:jak jsem psal výš, tak jsem jej původně přecenil. Bohužel neumí

Vypada to ze opravdu existuje JEN iTUNES...Apple zrejme nikomu nedovoli napat aplikaci ktery by s iPhone a iPOD pracovala..PROC???
Kdyz uz chce mit tenhle monopol,tak at alespon iRunes napise tak aby fungoval spolehlive na vsech PC a ne jen na nekterych....viz. mnou zalozene tema o iTunes SYNC
 

Uživatelský avatar Chrono Leggionaire | pon pro 31, 2007 12:19 am

No ono by uplne stacilo, kdyby iPhone podporoval Mass Storage, v pravem slova smyslu. Clovek by se mohl kdekoliv pripojit, nahrat hudbu,obrazky- aniz by potreboval v kazdem PC iTunes.

/from ?iPhone?
Galaxy Note 10 Aura White | Galaxy Watch Active 2 40mm LTE silver | Galaxy Buds+ White
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 845
Registrován:
úte pro 04, 2007 4:42 pm
Bydliště: Slovácko

Martas06 | pon pro 31, 2007 12:30 am

Nekde snad zde na iphone.cz se psalo ze by v FW 1.1.3 mela byt podpora USB MassStorage integrovana....iPOD Touch to udajne ma,ale bojim se ze se ji nedockame.Celkem nechapu proc treba JPEGy iTunes optimalizuje a v slozce na PC kde jsou vytvari iPod Photo Cache ktera casem nabyva nekolika desitek MB.Ona optimalizace je u kvalitnejsich JPEGu pri zvetseni celkem znat.....iPhone ma dostatecne vykonny HW s 600Mhz (taktovanym na 400Mhz) CPU tak proc to?
 

Mick | sob dub 05, 2008 4:23 pm

Re: Synchronizace fotek

Hledal jsem tady hledal, ale nenašel - můj problém: V jakém adresáři ve founu najdu uložené fotky??? Prošel jsem přes SCP celej foun ale nikde jsem na fotky nenarazil. V něčem bude chyba - buď blbě vidím, nebo dostatečně "nevidím" ve founu všude (práva?). Poradí někdo?
 

Uživatelský avatar hop | sob dub 05, 2008 8:45 pm

Re: Synchronizace fotek

Otázka je, co hledáš - pokud JPG, tak to nenajdeš, jak již bylo řečeno, fotky se synchronizují v iTunes, optimalizují, a zároveň ukládají do vlastního formátu. Takže JPG to už nejsou.
iPhone 4S 32GB (bez JB) | New iPad 64GB WiFi (bez JB)
iPhone 2G 8GB, FW 1.1.1 -> 1.1.4 (ZiPhone 2.5) -> 2.1 (CZ/SK FW) -> 2.2.1 (CZ/SK FW) -> 3.0.1 (redsn0w)
iPod Mini 4GB Silver
MacBook Pro 13" 2.4 GHz
Host
Host
 
Příspěvky: 101
Registrován:
stř lis 07, 2007 12:39 pm
Bydliště: Praha

BadBoY-8 | pát zář 19, 2008 8:09 pm

Re: Synchronizace fotek

Nahral jsme si do mobilu asi 500 fotek ale vsechno auta. Dalsi den jsme si tam chtel pridat wallpapery primo pro iphone 3g .Podarilosemijetam dat, ale zaroven se smazalo tych 500 fotek:(
 

pacholek | pát zář 19, 2008 11:11 pm

Re: Synchronizace fotek

to je samozrejme.. synchronizujes se slozkou... kdyz v ni neco neni tak se to v iphonu smaze a kdyz v ni je neco navic tak se to tam prihraje...
takze si udelej slozku a do ni kolik chces podslozek.. jako treba auta dalsi wallpapery atd... ale z ty slozky v PC to nikdy nesmis vymazat kvuli synchronizaci...
 

BadBoY-8 | sob zář 20, 2008 8:31 am

Re: Synchronizace fotek

Diky. A co kdyz si budu chtit pridat pak jednu fotku co jsme nasel libisemi a chci ji tam dat. to zase musim nasyn. cele? :)
 

pacholek | sob zář 20, 2008 10:39 am

Re: Synchronizace fotek

jo musis ji dat do tech slozek ktere mas nastavene pro sdileni... ale neboj se ono to jen kontroluje rozdily..takze se to nebude kopirovat cele znovu ale jen to co chybi nebo prebyva
 

BadBoY-8 | sob zář 20, 2008 5:28 pm

Re: Synchronizace fotek

Diky moc. Stěma fotkama už to mam vyřešene.Zrovna je taham do mobilu. Tak az se dotahaj tak si pujdu udelat asi to vyzvaneni. Nejak to skusit. To zas bude boj beztak :?
 

pedromagician | sob lis 01, 2008 3:45 pm

Re:

cibetik píše:Když připojíš iPhone a máš v iTunes ty záložky s hudbou, videi atd. atd. Tak jedna z těch záložek je Photos. Tam si vybereš jakou složku chceš synchronizovat do iPhonu. Když chceš pak fotky z iPhonu odebrat, tak je musíš v té složce odebrat, nebo zrušit synchronizaci.


Co mam robit ked tam zalozku photos nemam???
Mam iphone 2.1 a nie som schopny do neho narvat akekolvek fotky :(
dik za akukolvek pomoc
 

Uživatelský avatar toncek | sob lis 01, 2008 4:17 pm

Re: Synchronizace fotek

Záložku photos tam mít musíš. Podívej se ještě jednou a pořádně :wink:
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3018
Registrován:
pát led 11, 2008 9:21 pm

pedromagician | sob lis 01, 2008 4:51 pm

Re: Synchronizace fotek

toncek píše:Záložku photos tam mít musíš. Podívej se ještě jednou a pořádně :wink:


pozeram a kde nic tu nic. kde by to malo byt?

tu je pic:
http://rapidshare.com/files/159665256/itunes.jpg.html
 

Uživatelský avatar Gekko gecko | sob lis 01, 2008 5:02 pm

Re: Synchronizace fotek

Nahoře máš "Summary" a vedle čtvrtá záložka "Photos" :idea: to ji fakt nevidíš??
Klikneš na tu záložku,vybereš adresář/e pro synchronizaci a dole jen odškrtneš složky/adresáře které chceš vč. obsahu s obrázky do iPhone synchronizovat...dal bych screen ale momentálně nemůžu.

Příště prosím dávej foto na http://www.imageshack.us/ nebo jiný ImageHost server.
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2221
Registrován:
pon zář 22, 2008 3:20 pm
Bydliště: Praha

pedromagician | sob lis 01, 2008 5:29 pm

Re: Synchronizace fotek

fakt som ju nevidel :oops: tam som vobec nekukal.
len horne menu a vlavo stlpce :D diky mooc :)

ok fotky nabuduce budem davat tam, este raz dik ;)
 

Uživatelský avatar Gekko gecko | sob lis 01, 2008 6:30 pm

Re: Synchronizace fotek

Nerní zač,hlavně že se povedlo...mezi náma já s iTunes taky zpočátku bojoval a vůbec nevěděl která bije,je to otázka času. :wink:
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2221
Registrován:
pon zář 22, 2008 3:20 pm
Bydliště: Praha

spinmaster | úte lis 18, 2008 8:32 pm

Re: Synchronizace fotek

tak po 3 hodinach hladania synchronizacie fotiek konecne som to nasiel (vdaka Gekko gecko)
len by ma zaujimal preco to nieje tam kde to vsetci hladaju, nalavo v devices a iphone
 

FilipMontoya | stř lis 19, 2008 1:17 pm

Re: Synchronizace fotek

Poradí mi někdo pls jak dostat fotku z PC do iphonu jinak než přes itunes, tak abych jí pak měl ve fotoalbu?
Host
Host
 
Příspěvky: 8
Registrován:
stř lis 19, 2008 1:15 pm

Uživatelský avatar Jirka 8 | stř lis 19, 2008 3:54 pm

Re: Synchronizace fotek

Ahoj všichni mám takovej problém s fotkama když chci dát fotky do iPhonu tak to nejde normálně jako vždy když sem dával fotky do iPhonu tak to šlo a tet to nejde,normalně to označím že to chci tam dát všechno jde ale pak dám Sync a začnese se to synchronizovat a synchronizuje se to třeba 5 hodin a pořád je tam jenom napsáno Sync"iPhone" a nic se nedělá a přitom pisničky,videa,aplikace i ringstone se udělalo v pohodě jenom ty fotky pořád nejdou.Prosím poraďte.
Host
Host
 
Příspěvky: 37
Registrován:
čtv kvě 29, 2008 10:31 pm

..--.. | ned bře 15, 2009 2:17 pm

Re: Synchronizace fotek

ten itunes je fkt katastrofa!!!!! rad bych si nahral fotky do pc ale jednou sem tam zadal slozku kde uz fotky byly a secky moje fotky mi to vymazalo. nepude to třeba přes iphone PC suite?
 

Uživatelský avatar Beavers | ned bře 15, 2009 2:37 pm

Re: Synchronizace fotek

A proč ne přes Tento počítač, kde se ti po připojení iP objeví iPhone, ze kterého fotky normálně někam do PC uložíš? Přes iPhone PCSuite to jde samozřejmě také, pokud jej máš funkční.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na iPhone témata, ikony, tapety, fonty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé