Nemeniace sa ikony po zmene temy.

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

jerrymacka | čtv pro 09, 2010 9:11 pm

Nemeniace sa ikony po zmene temy.

Zdravim Vas.Mam iPhonik uz vyse dvoch rokov a nikdy po JB som nemal problem ked som si menil temy cez winterboard.Az teraz s iOS 4.2.1 a JB redsnOw 0.9.6b4.
Zakazdym ked si zvolim akukolvek temu tak ikony ako:telefon,spravy,nastavenia,kalendar,fotak vlastne skoro vsetky ostavaju nezmenene(orginal ikony).Robil som restore nasledne opat JB a furt stale to iste.
V com moze byt problem? Vdaka!

Přesunuto do správné sekce. MG
 

Kubec19 | čtv pro 09, 2010 9:27 pm

Nemeniace sa ikony po zmene temy.

Nieje Tema je pre stary iOS ?
 

cizi | čtv pro 23, 2010 8:07 am

Re: Nemeniace sa ikony po zmene temy.

...čauves nevím zda jsi to zkoušel, ale ty ikonky to chce přejmenovat -> messages na zprávy, phone na telefon.. normálně všechny s diakritikou.

U mě tohle zabralo, hmm?
Host
Host
 
Příspěvky: 137
Registrován:
stř črc 14, 2010 10:10 am
Bydliště: České Budějovice

bombajack | čtv pro 23, 2010 11:50 pm

Re: Nemeniace sa ikony po zmene temy.

Myslim ze vetsina temat neni na 4.2.1 stavena,jestli se nemylim...mne to taky nejde...pri iOS 3.x slapali vsechny ok...ted je otazka do jakyho iOS vetsina temat jde.

Nevi nekdo? :wink:
 

Uživatelský avatar m1so | čtv pro 23, 2010 11:59 pm

Re: Nemeniace sa ikony po zmene temy.

Rozdiel medzi temami na iOS 4 a na 3.x.x je sposob ako su ulozene ikony, ak sa nemylim na iOS 4 ma kazda svoju zlozku (napr. com.pokus.pokus) kdezto na 3.x.x su ulozene vsetky v jednej zlozke
Host
Host
 
Příspěvky: 115
Registrován:
pát čer 04, 2010 3:14 pm

cizi | pát pro 24, 2010 12:29 pm

Re: Nemeniace sa ikony po zmene temy.

Já vám nevím, mám iOS 4.0.1 a ikonky jsou uloženy přesně jak píšete. Většinou aplikace a v ní je ikonka, další aplikace a v ní k í další ikonka nicméně používám WB kde jsou ikonky uložené v tématu WB v jedné složce akorát to chce ikonky přejmenovat, zkuste to. Taky mi nešli všechny ikonky když jsem přepnul téma (kupodivu nešly ty co měli v názvu diakritiku), přejmenoval jsem jak píši v minulém postu a jsou tam po respiringu úplně v pohodě! Další možnost je, že ta ikonka pro danou aplikaci ve WB opravdu chybí...
Host
Host
 
Příspěvky: 137
Registrován:
stř črc 14, 2010 10:10 am
Bydliště: České Budějovice

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPhone témata, ikony, tapety, fonty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé