Nesedi mi themes na lockscreen

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Crusch | sob úno 12, 2011 10:35 am

Nesedi mi themes na lockscreen

zdravim

chcel by som sa poradiť ohladom jedneho problemu mam Iphone 3G OS 4.2.1 a jb cez redsnow. Avsak mam trosku problem s lockscreenami ked ich instalujem a stahujem cez cydiu. Som si dal nejaké wallpapers z netu do mobilu cez itunes pretože som chcel nejake lepsie pozadie vsetko v pohode avsak ked som si nainstaloval lockscreen cez cydiu a spustil ho vo winterboarde ostal mi starý walpaper na ploche a zmenil sa mi len slider na unlock podla toho lockscreenu ale pozadie už nie. Preto chcem vedieť ako to treba zmeniť alebo či v cydii neni nejaký programik na upravu takýchto problemov priznam sa fakt neviem čo treba robiť nie som do toho nejaký velký odbornik tak by som poprosil o radu :-)

Jaj. Kazdy tu ma problem, co tu pise. To nam nemusis v nazvu tematu oznamovat. Spise se tam hodi strucny popis problemu. Nazev tematu zmenen. Kdyby tu kazdy psal problem lockscreen, vis jak by to tu vypadalo? MG
iPhone 5s 16Gb iOS 7.0.3 T-mobile Sk
Host
Host
 
Příspěvky: 75
Registrován:
stř čer 24, 2009 7:36 pm

Crusch | pon úno 14, 2011 3:54 pm

Re: Nesedi mi themes na lockscreen

no nič ludia dik za ochotu :D ale to je jedno budem to riesiť že pekne cez disc aid skopirujem ten screen hodim ako wallpaper do mobilu a hodim si ho na plochu a je to sice som čakal nejake rady
iPhone 5s 16Gb iOS 7.0.3 T-mobile Sk
Host
Host
 
Příspěvky: 75
Registrován:
stř čer 24, 2009 7:36 pm

Uživatelský avatar Metalgirl | pon úno 14, 2011 6:31 pm

Re: Nesedi mi themes na lockscreen

Tak nejspis nikdo nevi. Jinak by poradil. Tady nejsme instant support na pozadani.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

Kubec19 | pon úno 14, 2011 6:49 pm

Nesedi mi themes na lockscreen

Ked mas 3g tak musis zaskrtnut pri jb enable homescreen wallpaper;)
 

Crusch | úte úno 15, 2011 3:23 pm

Re: Nesedi mi themes na lockscreen

aha no dik skusim ked tak este nanovo jb či to pomože takže kludne nejaký admin može lock temu
iPhone 5s 16Gb iOS 7.0.3 T-mobile Sk
Host
Host
 
Příspěvky: 75
Registrován:
stř čer 24, 2009 7:36 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPhone témata, ikony, tapety, fonty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron