Zmena obrazku pro restart springboardu, UIPageIndicator atp

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar spiderer | sob bře 12, 2011 5:40 pm

Zmena obrazku pro restart springboardu, UIPageIndicator atp

Ahoj vsichni, mam na vas nekolik dotazu k uprave schematu a celkoveho designu iP (iP4 iOS 4.2.1):

1) Kdyz restartuju iP objevi se mi nonHD restart ikona - v SBSettings jsem si uz udelal predtapetu na restart ze SBS, ale na konci je vzdycky jeste ctvereckovanej bordel, ktery nemuzu najit :( Pritom v Cydii je to same v HD kdyz dochazi k nacitani

2) Jak je potreba upravit UIPageIndicator? Vzdycky kdyz si tam zadam nejaky obrazek - zkousel jsem dle toho co jsem nasel na netu 16x16, 12x12, 10x10 a porad je kvalita mizerna a je to takovy rozpity i kdyz na PC to vypada dobre

3) Kdyz se otevre Settings tak tam jsou u aplikaci male ikony z nichz nektere jsou HD a jine ctvereckovane - jaka je cesta k nim a jakou maji mit velikost abych je mohl mit vsechny stejne kvalitni?

4) V SBSetting v "More" jsou ikony, ktere jsou take v malem rozliseni, podarilo se mi je zmenit na jine, ale stale byly kostkovane, da se to nejak udelat aby byly krasne ciste jak maji byt v HD verzi?

5) Pouzivam Lockinfo se skrytymi hodinami Clockhide + Snowcover4 cimz zmizi z lockscreenu pri prehravani hudby hodiny s nazvem skladby - je nejaka cesta jak tam dostat alespon nazev skaldby ci male hodiny jinak nez dvojklikem na homebutton, kde uz zase informace hodin a nazev alba, skladby, interpreta prekryva obrazek cover alba? Navic mi z hodin zmizel takovy ten jakoby glass efekt

6) Na zmenu fontu pouzivam aplikaci Bytafont a funguje skvele, ale od nevim kdy mam v poznamkach jine pismo a nejde to zmenit (zmeni se veskere fonty, pouze Notes maji nejaky jiny, ktery vubec nepouzivam), ani po nastaveni v Bytafont pisma pro poznamky ke zmene nedojde - uz to tak mam dele a nevim kdy to mohlo vzniknout ani jak se toho zbvavit aby bylo pismo stejne jako vsude jinde.

---

Predem se omlouvam za dlouhy text plny malichernosti, ale nektere veci me z toho fakt trapi :D

Diky vsem za info co s tim, fajn vikend ;)
iPhone 4S 16GB - CZ iOS 5.1
iPhone 4 32GB - USA ATT (blokovany) iOS 5.1.1
iPod Shuffle 6th 2GB
MacBook Air 2011 - 2GB RAM, 64GB SSD, Core i5, Lion 10.7.3
Host
Host
 
Příspěvky: 139
Registrován:
pát zář 04, 2009 9:12 am
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar spiderer | ned bře 13, 2011 12:21 pm

Re: Zmena obrazku pro restart springboardu, UIPageIndicator

Tak 2) UIPageIndicator mam vyresen..

Posilam odkaz s informacemi k tvorbe/uprave themes: http://www.ifans.com/forums/showthread.php?t=277932

And next question:

Je mozne nejak nastavit aby pri prehravani se zapnutym Snowcover4 byly neustale aktivni hodiny s ovladaci a nazvem alba/interpreta/skladby?

Jako zde:

Obrázek

Mam tema SC upravene tak aby se mi to tam veslo a nezasahovalo to do prehravani, ale bud to mam prazdne a nebo vyvolam toto zobrazeni dvojklikem homebuttonu, chtel bych si veskere info nastavit defaultne pokud je to mozne, diky.
iPhone 4S 16GB - CZ iOS 5.1
iPhone 4 32GB - USA ATT (blokovany) iOS 5.1.1
iPod Shuffle 6th 2GB
MacBook Air 2011 - 2GB RAM, 64GB SSD, Core i5, Lion 10.7.3
Host
Host
 
Příspěvky: 139
Registrován:
pát zář 04, 2009 9:12 am
Bydliště: Praha

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPhone témata, ikony, tapety, fonty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé