Program pro otevírání ikon

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

miroslavpriesol | stř kvě 25, 2011 6:41 pm

Program pro otevírání ikon

Mám prosbu, v jakém programu otevíráte ikony HD.png já jsem si stáhl do počítače theme s ikonami HD abych si mohl předělat Iphone 4 bohužel když chci otevřít soubor icon@2x.png tak mi to nejde, používám Gimp a originál programy v PC..Používáte jiný??Díky
Iphone 7 silver 256
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 238
Registrován:
čtv črc 29, 2010 9:14 am

kotak | stř kvě 25, 2011 7:06 pm

Re: Program pro otevírání ikon

PhotoShop, PhotoFiltre vždyť takovejch programů je! Gooooogle.
 

miroslavpriesol | čtv kvě 26, 2011 3:23 pm

Re: Program pro otevírání ikon

To je zvláštní že ať dělám co dělám v jakém koliv programu tak mi to píše nelze otevřítsoubor neznámý nebo v jiných programech píše zničený. Je to klasický png, tak nevím, dělám mi to i v pevném PC i v notebooku??Mám Abdobe desing premium a stejně to nejde??Jde mi jen o ikony icon@2x tak nevím. Nějaké rady???


Prosím doopravdy někdo nevíte jak nato, já jsem snad už vyzkoušel všechno, Zonerstudio, Photoshop, ale pokaždé když chci z Winscp zkopírovat ikonu z Iphone abych viděl jak vypadá tak se mi udělá jen černý obdelník a konec, už nevím co s tím. Nemám špatné úložiště nebo kde je chyba??
Naposledy upravil miroslavpriesol dne pon čer 20, 2011 6:34 pm, celkově upraveno 1
Iphone 7 silver 256
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 238
Registrován:
čtv črc 29, 2010 9:14 am

miroslavpriesol | pon kvě 30, 2011 4:25 pm

Re: Program pro otevírání ikon

MODERÁTOR BEAVERS VARUJE:

Doublepost. Smazáno. Koukám, že budu muset přikročit k vážnějším postihům, dnes se to tady doubleposty hemží. Nehodlám to každému upravovat.
Iphone 7 silver 256
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 238
Registrován:
čtv črc 29, 2010 9:14 am

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPhone témata, ikony, tapety, fonty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron