Reveal Theme (edited)-> v2.5.0 - Update 16.3

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

andrejkovo | ned bře 15, 2009 12:23 pm

Re: Reveal Theme (edited)-> v2.4.2 - Update 1.3

Poprosím ikony
iBluetooth
Multi-photo
Pocket Tunes Radio
 

Uživatelský avatar Razr | pon bře 16, 2009 7:30 pm

Re: Reveal Theme (edited)-> v2.4.2 - Update 1.3

Předem musím poděkovat za překrásnou theme. Fakt se mi moc líbí :)

Když jsem jí nainstaloval, musel sem se poprat tak se čtvrtinou ikon a udělat je sám, popř., když mám ten iPhone česky počeštit jména základních aplikací od Applu, narozdíl od původní angličtiny.

Můj veškerý výtvor můžete vidět zde, u pár ikon je dokonce na výběr.

Pozn.: Pokud máte ode mně češtinu na Recorder, je třeba změnit v .../Recorder.app/info.plist jméno aplikace z Rekordér na Rekorder, háčky, čárky a podobné znaky totiž Winterboard nebere.

výpis ikon:
Obrázek

odkaz na stažení
http://www.iedge.cz/download/Icons_reveal_RAZR.rar
iPhone X, iPad Pro, MacBook Pro, Apple Watch Series 2
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 92
Registrován:
úte zář 09, 2008 7:42 pm
Bydliště: Prague

Diablo | pon bře 16, 2009 10:39 pm

Re: Reveal Theme (edited)-> v2.5.0 - Update 16.3

Tak další Update -> jako obvykle pár nových Ikon a .... K Dispozici jsou nyní 2 Verze, 1. Klasicky Anglická a 2. Česká -> Ta obsahuje České Názvy Aplikací (pouze těch základních jako Calendar, Clock, Contacts apod.) , České verze Ikon vytvořil uživatel Razr viz jeho Topic nademnou. Takže díky moc, snad nevadí že jsem je přidal do toho balíčku. Také jsem přidal od Razra další jeho Ikony a Wallpaper.

To andrejkovo: Done
To JaDek: Done , Akorát tu ikonu pro biteSMS budeš muset vyměnit ručně a to tak že zkopíruješ ikonku biteSMS.png ze složky /Optional Icons ... do složky /Icons ... a přepíšeš tam tu půvdoní.
To Razr: Ještě jednou díky, také díky za opravu asi těch 5 ikon kde byly chyby v mezerách a velkých písmenech popř. v názvu.


2.5.0 - 16.3 - 2009
Nově Česká Verze (Ikony pro Českou verzi vytvořil uživatel, Razr, opravdu moc děkuji
- Základní Ikony (Calendar, Photos, Contacts apod.) v České Verzi mají nyní České Názvy. České Ikony můžete najít ve složce Optional Icons/Czech, nebo si rovnou můžete stáhnout celou Českou Verzi.

Nové Ikony -> iBluetooth, Multi-photo, Pocket Tunes Radio, SysInfoPlus, THE BOMB! Free, The Noob, Zen Bound
Nové Ikony -> pro Categories -> Hry, Aplikace
Nové Ikony -> (od uživatele Razr, děkuji) -> Alphabetic, Analytics, BrainHack, CritterCrunch, de Blob, Edge, Eng-CZE, Epocrates, EU, Evernote, Galcon, Genius, CheatSheet, i Am Rich, iCatchall, iDrum, iFitness, iFlashReady, IQ Test, iRSS, iStat, iSudoku, JellyCar, Katamari, mBoxMail, midomi, Monkey Ball, Photo fx, Recorder, RjDj Album, Snail Mail, Sneezies, Space Ninja, Spawn, Spin, Streetball, Style.com, Sway, Tap Tap, TheCreeps, Top100, Topple, Topple 2, Tunin.FM, Wanted, Wapedia, Wordpress, xGPS, Zentomino, Zoom Zoom
Updatované Ikony -> Cydia . Beejive IM, Pocket God, Winterboard, IntelliScreen,
Nový Wallpaper -> (od uživatele Razr, děkuji) -> Najít ho můžete ve složce Optional Wallpapers.
 

Uživatelský avatar Razr | úte bře 17, 2009 8:44 pm

Re: Reveal Theme (edited)-> v2.5.0 - Update 16.3

Jasný, není zač.

Ještě mám jednu hnidopišskou připomínku :twisted:. Tou je iTunes ikona, je tam napsáno ITunes, a to mě nějak nebere, tak jsem to opravil na iTunes :wink:.

Pokud by měl navíc někdo zájem o klasickou ikonu kalendáře, nabízím jí tu. Třeba se bude někomu líbit více než standartní (je na ní nastavena 50% průhlednost).

Vytvořil jsem novej wallpaper, tenhle se mi líbí víc, kdo má rád světlejší, ať se podívá tady: http://www.iedge.cz/download/RAZR_revealed_walls.rar

A ještě něco: pokud by se ti tohle líbilo, můžeš to dát do úvodu (ten druhej obrázek je můj wall v čele s počeštěnýma icons) - http://www.iedge.cz/download/revealt.png

A pokud bys chtěl hostovat tu theme na iEdge, není problém. Uživatelé by pak nemuseli čekat na eDisku, popř. Rapidsharu.

Razr.
iPhone X, iPad Pro, MacBook Pro, Apple Watch Series 2
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 92
Registrován:
úte zář 09, 2008 7:42 pm
Bydliště: Prague

slososk | stř bře 18, 2009 12:52 am

Re: Reveal Theme (edited)-> v2.5.0 - Update 16.3

No nech sa snazim ako len xcem, neviem tie changing wallpapers rozbehat... moze mi niekto napisat step by step ako to rozbehat...
diky moc
 

lukas.dvo | sob bře 21, 2009 8:52 am

Re: Reveal Theme (edited)-> v2.5.0 - Update 16.3

ahoj...místo text používám sms, ale bohužel to v tomto tématu dole na docku vypadá blbě=( nevíte jak prohodit ikony?
 

Diablo | sob bře 21, 2009 1:41 pm

Re: Reveal Theme (edited)-> v2.5.0 - Update 16.3

To Razer ... -> Perfektní práce ten Screen je opravdu moc pěkný, jestli mi tedy dáváš svolení rád ho použiju.

A taky dík za opravu iTunes ikonky to sem fakt nějak úplně přehlídl.

Ještě takovej menší dotaz, máš .Psd toho Wallpapru ? Nebo spíš prosbu teda plánuju využít nové funkce Winterboardu, která umožňuje mít na každé straně Springboardu jiný Wallpaper.

Bylo by super kdyby se ti podařilo vytvořit jeden dlouhýý Wallpaper s podobnou Tématikou jakou mají ty tvě předchozí Wallpapery s tím že by tam byla Každá strana trošku jiná (trošku jiné rozložení těch světlých čar apod. ) a s tím že by to na sebe navazovalo. A následně to pak rozkouskovat na jednotlivé Wallpapery pro každou stránku.

Vysvětlil sem to trochu divně ale snad chápeš pointu :D :D .


To slososk : Ty měnící se Wallpapery je celkem těžké rozchodit, tak aby zároveň fungoval např. i Weather Widget bezproblémů a tak celkové to není zas ta jednoduchě. Jinak Rony to vysvětlil celkem pěkně v tomto Topicu.
viewtopic.php?f=13&t=10700

lukas.dvo -> Omlouvám se ale nějak jsem příliš nepochytil ten tvůj dotaz. Dokážeš tu otázku formulovat trochu lepším způsobem popř. sem hodit rovnou Screen abych ti byl schopen lépe pomoci.
 

lukas.dvo | sob bře 21, 2009 1:44 pm

Re: Reveal Theme (edited)-> v2.5.0 - Update 16.3

promin, nějak sem se do toho taky zamotal...ale už sem to vyřešil...Ještě bych se chtěl zeptat, zda li by šlo udělat, že by se počasí ukazovalo jen na první stránce SB?
 

Diablo | sob bře 21, 2009 3:13 pm

Re: Reveal Theme (edited)-> v2.5.0 - Update 16.3

Bohužel já sám o žádném způsobu, který by toto umožňoval nevím. Před týdnem bych ti jednoznačně řekl, že to není možné avšak teď tuto možnost nepopírám. Nedávno totiž vyšel nový Update WinterBoardu, který umožňuje mít na každé straně Springboardu jiný Wallpaper, takže tu jistá šance je. Avšak nevim kam až sahají možnosti tohoto nového Updatu, zda se dá toto aplikovat i na Widgety, musel bych prostudovat ten "kód" trochu a testovat pár věcí.

No nejdřív se zkusim zeptat autora Widgetu na MacThemes Foru, tam jsou lidi s mnohem lepšími schopnostmi než já tak třeba to někdo bude vědět s větší jistotou.
 

Uživatelský avatar Razr | ned bře 22, 2009 11:20 am

Re: Reveal Theme (edited)-> v2.5.0 - Update 16.3

Diablo:
zkusil sem 7-mi stránkový wallpaper, sice to vypadá docela dobře, ale ty nároky ... se to seká už při projíždění ... nedoporučuju...

kdo by to chtěl třeba přesto zkusit, tak tady je to ke stáhnutí...
http://www.iedge.cz/download/walls_rzr.rar
iPhone X, iPad Pro, MacBook Pro, Apple Watch Series 2
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 92
Registrován:
úte zář 09, 2008 7:42 pm
Bydliště: Prague

ladia01 | úte bře 24, 2009 8:07 pm

Re: Reveal Theme (edited)-> v2.5.0 - Update 16.3

Hodne by mi pomohlo, kdyby jsem autor dal Cistou ikonku to znamena ikonku bez textu at si muzu delat vlastni ikony pro programy...
predem dekuji :)
 

Diablo | úte bře 24, 2009 9:27 pm

Re: Reveal Theme (edited)-> v2.5.0 - Update 16.3

Hodne by pomohlo, kdyby si někdo trochu líp pročetl ten můj první příspěvek zjistil by, že .PSD je obsažen v tom balíčku a nebo je tento soubor možné stáhnout tady. :)
http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/594 ... .49KB.html
...
 

ladia01 | stř bře 25, 2009 2:54 pm

Re: Reveal Theme (edited)-> v2.5.0 - Update 16.3

No tvuj napad je lepsi :-D
 

nero150 | pát bře 27, 2009 1:45 pm

Re: Reveal Theme (edited)-> v2.5.0 - Update 16.3

zdravim chcem sa opytat ci by zakladne ikonky nemohli byt aj v slonecine... ak by mal niekto trochu casu tak by to mohl urobit??? dalo by sa nieco take?? ak ano tak diky moc
iPhone 3G 16GB Black, JB FW 4.0 redsn0w+ultrasn0w
Host
Host
 
Příspěvky: 50
Registrován:
ned lis 02, 2008 1:53 pm
Bydliště: Mlynica

Uživatelský avatar H0NZ1K | ned bře 29, 2009 1:15 pm

Re: Reveal Theme (edited)-> v2.5.0 - Update 16.3

si to prepis na takovej nazev jakej mas ve springboardu ;)...

to znamena ze otevres thema v pc, das icons> a tam najdes treba Text(smsky) a tam napises jak je to ve slovenske verzi ;)
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 868
Registrován:
čtv lis 06, 2008 7:45 pm

nero150 | ned bře 29, 2009 11:41 pm

Re: Reveal Theme (edited)-> v2.5.0 - Update 16.3

noo to ma napadlo ale nemam stiahnuty photoshop takze asi tak...
iPhone 3G 16GB Black, JB FW 4.0 redsn0w+ultrasn0w
Host
Host
 
Příspěvky: 50
Registrován:
ned lis 02, 2008 1:53 pm
Bydliště: Mlynica

joker117 | sob dub 04, 2009 7:13 pm

Re: Reveal Theme (edited)-> v2.5.0 - Update 16.3

nejak mi nefunguje to menemi pozadi ... prejmenoval jsem ty soubory jak bylo napsano, ale nic se nemeni ... je zde snad jeste neco co nesmim opomenout ?

jinak paradni tema, iphone predtim vypadal jako detska hracka, ted je to klenot :)

edit : tak sem to rozjel, vzal sem wallpaper.html z puvodniho saurikova theme, prepsal v nem nazvy obrazku a zkopiroval do slozky s revealem a funguje to, wether nepotrebuju tak nevim jak by to slapalo s nim
 

Uživatelský avatar DeMaio | ned dub 05, 2009 8:29 am

Re: Reveal Theme (edited)-> v2.5.0 - Update 16.3

Ja by som poprosil len ak by sa dalo samostatny weather widget.Chcem ho pouzit na inu temu a bud mi nenacita pocasie,alebo ked uz ho rozbeham tak mi z lock screenu zmiznu sviatky..Som uz z toho na nervy..
Múdri z neba nepadajú....ale debilov ako by zhadzovali..

Obrázek
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
 
Příspěvky: 344
Registrován:
čtv led 22, 2009 12:55 am
Bydliště: Banská Bystrica

joker117 | ned dub 05, 2009 1:41 pm

Re: Reveal Theme (edited)-> v2.5.0 - Update 16.3

jeste dotaz - nevim kde mam presne najit nektere app abych si mohl dodelat ikony ... napr. shotgun nebo play.cz stahnute z app store nemuzu ve slozce applications najit, taktez nevim kde mam hledat aplikace instalovane z [zakázáno] pomoci [zakázáno]. Diky
 

mishal | úte dub 07, 2009 10:45 pm

Re: Reveal Theme (edited)-> v2.5.0 - Update 16.3

Zdravím, potreboval by som pár ikon ale neviem ako sa správne volajú niektoré ani nemám v zložke applications, neviete prečo, sú imštalované všetky bud cez cydiu alebo iTunes.

Je ešte iná zložka kde by sa to mohlo nachádzať?
 

Uživatelský avatar dodo_mt | úte dub 07, 2009 10:57 pm

Re: Reveal Theme (edited)-> v2.5.0 - Update 16.3

Samozrejme ze je aj ina zlozka...

Aplikacie z Cydie su nainstalovane tu -> /Applications
A Aplikacie instalovane z iTunes su tu -> /private/var/mobile/Appliations/

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3013
Registrován:
sob čer 28, 2008 2:44 pm
Bydliště: MT

mishal | úte dub 14, 2009 9:31 am

Re: Reveal Theme (edited)-> v2.5.0 - Update 16.3

Ludia čo robím zle? nejdu my vytvoriť tie ikony nové, ide oto že photoshop mám aj "psd" súbor na úpravu iba zmením text a uložím ako "png", napríklad icona ktorú potrebujem prepísať sa v aplikácii volá "icon.png" tak aj iconu ktorú som vytvoril tak pomenujem a namiesto toho aby som ju nakopíroval do témy medzi ostatné icony ju nokopírujem priamo do tej aplikácie. Ikona sa síce zmení ale velikosť ostane pôvodná, teda štandart iPhone, celá je tmavá a len trochu priehladná a názov zmenení. Ale ked si ju pozriem v PC tak je normálne zmenená, taká ako by mala byť aj v iPhone.

Napríklad: Mafia Wars, aplikácia sa volá MafiaWars ale icona v priečinku hry je nazvaná icon.png, ale ak to prepíšem tak nastane vyšie spomínaní problém. Sa s tým trápim asi dva dny ale až teraz mám čas sem niečo napísať.
 

Armin | stř dub 29, 2009 3:58 pm

Re: Reveal Theme (edited)-> v2.5.0 - Update 16.3

Zdravim, nevim jestli jsem se uplne trefil do tematu, ale nevi nekdo jak lze z ikony kalendare odebrat datum?

Chtel bych abych tam mel pouze ikonu kalendare, bez data.
Diky za odpoved.

Lukas.
 

AegoR | úte kvě 05, 2009 10:16 pm

Re: Reveal Theme (edited)-> v2.5.0 - Update 16.3

Nevim jestli zrovna odebrat, ale v nekterych temach ma datum napriklad posunuty cislo nebo ma text jinou barvu (aby to ladilo s temou), urcite by to slo udelat minimalne tak ze bys datum dal na stejnou barvu jako je pozadi, pripadne font 0 atd... Zkus najit na netu nakou dokumentaci, to by ti urcite hodne pomohlo, pripadne se koukni na netu po Picnic teme, u ty sem si jistej ze ma trochu prehozeny pozice a barvy u kalendare, kdyz se prohrabes tim kodem tak urcite neco najdes...
 

iMiles | ned kvě 31, 2009 1:41 pm

Re: Reveal Theme (edited)-> v2.5.0 - Update 16.3

Pokud můžu potvrdit, již už zmíněné, tak nejlepší program na vlastní úpravu ikon pomocí souboru reveal icon default.psd je skutečně photoshop. Ikonu ve formátu psd si otevřete v zmiňovaném programu a přepíšete text na ten, který požadujete. Pak stačí uložit jako... formát png a zadat jméno ikonky přesně podle názvu, který je zobrazen na iphone(když je zaplý popisek ikon). Přesně znamená velikosti písmen a mezery. Poslední krok je zkopírovat tuto ikonku.png do adresáře icons v tomto theme. A to je vše. Rychlé, jednoduché...
 

n3X | čtv čer 11, 2009 10:11 pm

Re: Reveal Theme (edited)-> v2.5.0 - Update 16.3

tak jsem upravil wallpaper c. 4, tak aby spodek sedel na tecky, kdyz ma clovek 9 stranek :-)

http://uloz.to/1927950/wallpaper.png

casem pridam ikonky od aplikaci co mm a neni na ne ikona (je jich celkem dost, ale s tim predpripravenym souborem to je rychlovka), jediny o co bych poprosil je ikonka adresare do docku a kdyby to nejak slo, tak ikonka kalendare do docku :-) diky
 

n3X | pát čer 12, 2009 1:23 am

Re: Reveal Theme (edited)-> v2.5.0 - Update 16.3

takze jsem dodelal 38 novych ikonek :-)

- Skype
- TwitterFon
- iBirthdays
- MeetBubble
- Units
- DigiLite
- ZOOZbeat
- MiniPiano
- Grand Pro
- StepTrakLite
- FileViewer
- ROZeroConf
- iBearMoney
- iHeadCount
- RDP
- Wikiamo
- PdaNet
- Chest
- WoWTalent
- PLAY.CZ
- Rock
- ABGrouper
- ZYB Sync
- FriendSync
- Funambol
- RhinoBall
- Pboat Lite
- Aqua Moto L
- SF Lite
- Armado Lite
- FGT Lite Vers
- MonsterTN
- CosmoHero
- Alpine Racer
- Snowboard
- Ice Road
- Low Grav Lite
- NFSU

dalsi budou asi casem... ;-)

http://uloz.to/1928288/icons.zip
 

jonas.hajek | sob čer 20, 2009 8:07 pm

Re: Reveal Theme (edited)-> v2.5.0 - Update 16.3

Theme mám v iPhonu a VYPADÁ SKVĚLE!
Ale chtěl bych poprosit o pár maličkostí, a to:

Ikonku Chimera

Ikonky My Dad a My Mom a jestli by v ikonkách mohly být nápisy Táta a Máma

Dvě speciální ikonky. Jsou z Categories. Jmenují se Utility a 3rd Apps. Nápisi v ikonkách bych prosil podle názvu.


Ještě bych se chtěl zeptat, jestli jde např 15. sek. změna Wallpaperů i u jiných témat, a jestli je stejný postup.


Děkuji mnohokrát.
 

Uživatelský avatar masklin | čtv čer 25, 2009 7:19 am

Re: Reveal Theme (edited)-> v2.5.0 - Update 16.3

Zdravicko,
za prve bych chtel podekovat Diablovi a dalsim co se na tomto tematu podili.
Mam dve prosby.

Za prve YahooWeather vubec nezna Cesky Krumlov a Ceske Budejovice mi strka do Nemecka jako Budweis, takze mam trosku problem s Weather Widgetem.

Druhy problem se tyka aplikace CallMe, k te sice ikona je, ale uz nevim jak zmenit ikony vytvorene touto aplikaci. Chapu ze Reveal ikony jsou pruhledne, ale potreboval bych ikonu pro rychle vytaceni s fotkou v tomto stylu. Ikonu si zvladnu vyrobit jen nevim kam ji dat aby vse fungovalo jak ma.
FW 1.1.4=>2.0.2=>2.1=>2.2=>2.2.1=>3.0=>3.1.2=>3.1.3=>4.0=>4.1=>5.0=>6.0=>7.0
iPhony 2G, 3G, 3GS, 4 a 5 / iPad, iPad2
Když nevíte co by, najdete to v .... Návodu.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1764
Registrován:
pon črc 14, 2008 10:12 am
Bydliště: České Budějovice

markus48 | pát čer 26, 2009 1:15 pm

Re: Reveal Theme (edited)-> v2.5.0 - Update 16.3

je to naozaj krasna tema a kedze mi chybalo par ikoniek tak som ich dorobil
je ich 57 takze ich tu vypisovat nebudem

http://www.edisk.cz/stahni/75405/icons. ... .03KB.html
 

Stalker1534 | stř črc 08, 2009 6:42 pm

Re: Reveal Theme (edited)-> v2.5.0 - Update 16.3

zdravím mám dotaz nějak se mi v docku nezobrazuje icona SMS a na ploše dictafon mám firmware 3.0 :arrow: newíte co s tím? :(

Edit: Tak Diktafon sem si upravil ale SMS ikonka se mi stále nezobrazuje :(
 

Gs.Sk MiKe.CzE | stř črc 08, 2009 10:18 pm

Re: Reveal Theme (edited)-> v2.5.0 - Update 16.3

bylo to tu řečeno asi stokrát :? ,ale ikonu pro SMS musíš přejmenovat na Messages.png
Host
Host
 
Příspěvky: 63
Registrován:
stř srp 13, 2008 8:46 pm

jonas.hajek | čtv črc 09, 2009 9:01 am

Re: Reveal Theme (edited)-> v2.5.0 - Update 16.3

Stalker1534 píše:zdravím mám dotaz nějak se mi v docku nezobrazuje icona SMS a na ploše dictafon mám firmware 3.0 :arrow: newíte co s tím? :(

Edit: Tak Diktafon sem si upravil ale SMS ikonka se mi stále nezobrazuje :(

Mohl bych tě poprosit? Mohl bys sem dát tu ikonku Diktafonu? Máme totiž v pc nový HDD a nic tam ještě nemam.
Díky
 

Stalker1534 | čtv črc 09, 2009 9:43 pm

Re: Reveal Theme (edited)-> v2.5.0 - Update 16.3

njn ale já tu ikonu ve složce icon vůbec nemám bo má nějakej moc stupidní název. Ta ikona je jen v Optional Icons a tam když to zmením tak vůbec nic. Takže to mám zkopírovat tu ikonku do složky Icons a pojmenovat Message? :mrgreen: Dík
 

miiila | úte črc 28, 2009 1:05 pm

Re: Reveal Theme (edited)-> v2.5.0 - Update 16.3

nezmenis e mi voicemail, prosim jestli nekdo vi jak ho prejmenovat (: a taky se chci zeptat jak je to s tou zmenou pozadi mam tam porad nakou louku a mesic a udelal sem si podle navodu i ten plugin widget ale stejne mi to nejde tak ejstli s tim mate nejaky zkusenosti + v lock obrazovce nemam zadnej wallpaper jenom cerno :/
 

Alach4 | stř črc 29, 2009 4:30 am

Re: Reveal Theme (edited)-> v2.5.0 - Update 16.3

cawik dakujem krasne za temu nieco podobneho som hladal :P len neviem preco mi zobrazuje ciernu obrazovku pri Lock Screene. A by som ta cel poprosit o ikonky.A ked sa da tak aj nejaky ten slider :D neviem ci neni to uz vela ale budem ti vdacny :P
Ikonky:
ifile
Worms
Doom Resurection
Voice Memos ci jak :D


Dakujem krasne :)
Host
Host
 
Příspěvky: 45
Registrován:
úte bře 24, 2009 3:28 pm
Bydliště: Rochester NY

nugeta191613 | pát črc 31, 2009 8:38 am

Re: Reveal Theme (edited)-> v2.5.0 - Update 16.3

Ahoj mohl by mi nekdo vyrobit ikonku setting ale ne v kosticce chtel bych ji dat dolu:D nwm jak se tomu rika Diky moc
 

jonas.hajek | pon srp 03, 2009 8:43 pm

Re: Reveal Theme (edited)-> v2.5.0 - Update 16.3

Stáhnul jsem si "prázdnou" ikonku a chtěl jsem tam dát text. Ale našel jsem tam už napsáno iText. Může sem někdo dát "opravdu prázdnou" ikonu?
A jaké mam dát písmo(styl písma)?

Díky
 

Yreg | pon srp 03, 2009 9:09 pm

Re: Reveal Theme (edited)-> v2.5.0 - Update 16.3

Ten text máš asi editovať .)
 

jonas.hajek | úte srp 04, 2009 8:37 am

Re: Reveal Theme (edited)-> v2.5.0 - Update 16.3

Aha. V Zoneru? Nechce se mi totiž instalovat Photoshop, nebo něco jinýho.
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na iPhone témata, ikony, tapety, fonty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé