Zvonenia cez iTunes do iPhone ako PODCAST

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar rony | stř bře 26, 2008 4:01 pm

Zvonenia cez iTunes do iPhone ako PODCAST

Tak toto ma malo napadnut!

Genialny napad :-)

Naco sa nahanat po webe po zvoneniach, downloadovat, vkladat do iTunes?

Elegantna bezpracna cesta je, pokial by existoval podcast, v ktorom budu distribuovane zvonenia!

V iTunes si podcast prihlasite, a potom uz len budete cakat, ked sa podcast aktualizuje a nove zvonenia to samo stiahne.

viac informacii na iphone hacks

Vyzera to tak, ze jeden taky podcast spacham :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

ilijusin | stř bře 26, 2008 4:56 pm

Re: Zvonenia cez iTunes do iPhone ako PODCAST

hmm me to nepride nijak uzitecne, je to mozna dobre pokud chcete stahovat cizi zvoneni, tj, ze se jen prihlasite a stahujete. Ale pokud chci svoje zvoneni, pride mi celkem nepraktice vytvaret podcast a pak si to v iTunes sam z neho stahovat :)
takze je to vlastne dobre jen pokud ste liny, nebo neschopni udelat si vyzvaneni sami :)
 

Paly | stř bře 26, 2008 4:57 pm

Re: Zvonenia cez iTunes do iPhone ako PODCAST

No tak toto je hej.

Skus take nieco vytvorit bola by to pecka :) Toto asi nenapadne len tak hocikoho
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3976
Registrován:
pon říj 29, 2007 8:08 pm
Bydliště: Neďaleko od Košíc (SVK)

Uživatelský avatar rony | stř bře 26, 2008 5:03 pm

Re: Zvonenia cez iTunes do iPhone ako PODCAST

Ide o to, ze mas sadu zvoneni, ktore chce kazdy. Priznaj sa, ze v oblasti zvoneni si skoncil na urovni "osekam oblubenu pesnicku". Lenze su tu aj zvonenia, ktore su primarne "telefonicke".

Vela ludi a ja nie som vynimka - nemusi mat take naroky, ze zrovna "Vcelka Maja od 0.36s v trvani 12s". Proste im ich iTunes nove zvonenia bude priebezne sosat a oni si iba vyberu :)

Naviac - nemyslim, ze je to zbytocna robota - ak si niekto da pracu a urobi zvonenie (tj. neoseka hudobnu skladbu), tak sa chce pochvalit :)

Urcite je to pohodlnejsie podcastom :-) odkedy mam iphone, tak preferujem na aktuality podcast - je to uplne bez prace, jedine, co musim je spustit itunes, pripojit iphone :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

ilijusin | stř bře 26, 2008 5:10 pm

Re: Zvonenia cez iTunes do iPhone ako PODCAST

tak jasne zalezi co kdo chce, ja osobne nemam rad normalni zvoneni (hlavne proto ze sem rad jinej nez ostatni :D ) nebo takove ty keci co tam mnozi maji (ja zvonim, ja zvonim, stale zvonim, zvedni me..... tohle me opravdu dokaze vytocit :)) ale pokud nekdo tvori vyzvaneni a chce se jimi pochlubit Podcast je vynikajici reseni
a priznavam, vetsinou orezu moje oblibene songy, obcas je trochu okorenim v GarageBand a jinak nic, ale ja sem spokojenej a je sranda koukat na lidi kdyz je vyleka kdyz mi zazvoni telefon :)
 

Paly | stř bře 26, 2008 5:20 pm

Re: Zvonenia cez iTunes do iPhone ako PODCAST

No tak to hej, ked mam pravdu povedat tak mne iPhone zvoni stale Marimbou :), ale to len preto lebo nechcem tie klasicke zvonenia ako spominal ilijusin, ale nieco ine, nieco za cim sa aj ludia otocia :)

A presne tak rony, pohodlnejsie je to podcastom, a isto to bude aj rychlejsie ako cez komp.

2 ilijusin, mohol by si nejake tie zvonenia pichnut na web do sekcie na to urcenej. Co Ty na to?
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3976
Registrován:
pon říj 29, 2007 8:08 pm
Bydliště: Neďaleko od Košíc (SVK)

Julek | stř bře 26, 2008 7:34 pm

Re: Zvonenia cez iTunes do iPhone ako PODCAST

taky mám defautní zvonění :) nechci nějaké písničky nebo podobné věci :)
už na mé poslední Nokii jsem Marimbu měl :)



.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 9818
Registrován:
pát říj 12, 2007 9:32 pm
Bydliště: Údlice

Uživatelský avatar rony | stř bře 26, 2008 8:10 pm

Re: Zvonenia cez iTunes do iPhone ako PODCAST

takze je to tu

http://m4r.madaj.net/

bohuzial soft na to urceny nie je multiuser :) takze vkladat tam mozem zatial iba ja :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

ilijusin | stř bře 26, 2008 8:20 pm

Re: Zvonenia cez iTunes do iPhone ako PODCAST

hezky... tak tohle je teda jinak nez sem si to predstavoval ja :) ja myslel ze to bude iTunes podcast. Tohle je mozna i lepsi, tak zajimave no, mozna casem i neco stahnu. Hit me on my iPhone je cool :lol:
 

Paly | stř bře 26, 2008 8:32 pm

Re: Zvonenia cez iTunes do iPhone ako PODCAST

Parada, pridal som si to do Podcast :) rony Ty si sikulka...parada
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3976
Registrován:
pon říj 29, 2007 8:08 pm
Bydliště: Neďaleko od Košíc (SVK)

Uživatelský avatar rony | stř bře 26, 2008 8:35 pm

Re: Zvonenia cez iTunes do iPhone ako PODCAST

to je podcast :) Link na RSS si proste pridaj do iTunes :)


v iTunes:

Advanced, Subscribe to Podcast

a vloz tam

http://m4r.madaj.net/podcast.php

Pridam tam aj "easy" pridanie podcastu do iTunes aby to mali jednoduchsie ti, ktorych nenapadne stryko Copy a teta Paste :-)

takze zmena: nasiel som v tom softe moznost pridavat uzivatelov.

kto teda chce pridavat zvonenia, moze - musi mi napisat trebars PM spravu a poziadat ma o zalozenie uctu :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

ilijusin | stř bře 26, 2008 8:54 pm

Re: Zvonenia cez iTunes do iPhone ako PODCAST

aha cajk :) ja si vzdy driv myslel ze je iTunes omezene jen na podcasty co nabizi v itunes store, tak fajn pridam si to a budu sledovat mistry pri praci
 

Uživatelský avatar rony | stř bře 26, 2008 9:01 pm

Re: Zvonenia cez iTunes do iPhone ako PODCAST

e? to by neboli podcasty :)))

co podcasty ceskych radii, slovensky macblog.sk podcast? :) to vsetko nepoznas? :)

to, v com je iPod a iPhone dobry je prave podcasting :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

ilijusin | stř bře 26, 2008 9:04 pm

Re: Zvonenia cez iTunes do iPhone ako PODCAST

ja na tohle nemam cas, nebo spis pro me maj podcasty jedine smysl kdybych si je tam pred skolou rano natahal, ale ja sem ovsem rano v takovem stavu ze jednouse nejsem schopnej zapnout PC a dat si to tam :) chvil sem to zkousel s nekolika NEWS podcastama, ale ty maj smysl jen "uplne cerstve" a jak rikam ja to tam rano proste nedam :D

zkusim to jeste jednou ale nvm, obcas na nekterych strankach na podcast narazim ale nak me to tolik nelaka
 

Paly | stř bře 26, 2008 9:45 pm

Re: Zvonenia cez iTunes do iPhone ako PODCAST

2 rony: mne pridanie adresy feed://m4r.madaj.net/podcast.php do Podcast subscribe neslo musel som tam vlozit tuto adresu feed://m4r.madaj.net/podcast.php?com=1 a uz mi to ide v pohodicke :)

Inac parada, Podcasty su super, nevyuzivam ich na plno, ale myslim, ze zacnem :D
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3976
Registrován:
pon říj 29, 2007 8:08 pm
Bydliště: Neďaleko od Košíc (SVK)

Uživatelský avatar rony | čtv bře 27, 2008 8:52 am

Re: Zvonenia cez iTunes do iPhone ako PODCAST

ilijusin: ja si podcastami stahujem rozhlasove relacie, ktore nemozem pocuvat online, takze napr. v praci si ich obcas pustim z iphone. Synchronizujem to vecer, takze som v pohode, iTunes to urobi samo.

Existuju rozne hudobne relacie, u ktorych na aktualnosti nezalezi, podobne macblog.sk podcast je skvely, aj na iTunes Store najdes par podcastov, ktore su viacmenej hudobne.

Cojaviem z ceskych ma zaujal Jan Kraus a blondyna tusim podcast nejakeho vasho radia (Europa2?) je to kazdy den aktualizovane a trva to tak 2 minuty. Ked si robim On the go na pocuvanie v praci, tak napcham podcasty na striedacku s muzikou a pocuvam.

Cela vyhoda je v "automatike", takze nemusim neustale laborovat s iTunes ak chcem nejaku mp3 napchat do iPhone.

Netusim ani, ci sa da iTunes nastavit, aby automaticky pridaval nove mp3, ktore nakopirujem na PC do nejakeho adresara (ako to robi Winamp), takze vzdy ked chcem nieco nove, musim rucne do itunes pridavat alba, co sa mi teda vazne "nechce".

Mozes produkovat pre inych vlastny podcast - trebars ten Loudblog, co som pouzil som rozbehol za par minut. Potom je uz na tebe ake mp3 tam budes sypat :-) ja som to urobil pre zvonenia, skoda, ze flashovy prehravac funguje len na mp3, nie na m4r, inak by ste si mohli vypocut zvonenie. V principe ale ked si podcast hodite do iTunes, tak na ten moj web chodit ani nemusite :-)

Ocakavam, ze sa najdu ludia, co budu chciet na mojej stranke vkladat zvonenia, aby to malo vyznam aj pre mna :-)

paly: odkial si nabral to "feed"? :-)

Mozes vyuzit priame prihlasenie priamo do iTunes - nakopne sa rovno itunes, ak to povoli prehliadac.

A podcastovy feed je klasika s "http" :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Paly | čtv bře 27, 2008 9:07 am

Re: Zvonenia cez iTunes do iPhone ako PODCAST

2 rony: nabral som to z tej Tvojeje stranky; je to RSS jedno bolo klasicke a to druhe bolo, ze s popiskami ci ako to tam bolo.

Teraz hej teraz to uz funguje normalne cez ten odklik, ale neslo mi to predtym len tak ako som preposlal. Mozno na MAC to je ine ako na Win, netusim, neskusal som este na Win.
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3976
Registrován:
pon říj 29, 2007 8:08 pm
Bydliště: Neďaleko od Košíc (SVK)

Uživatelský avatar rony | čtv bře 27, 2008 10:07 am

Re: Zvonenia cez iTunes do iPhone ako PODCAST

ok.

Takze aby mal podcast zvoneni zmysel, musi mat pravidelne pridavane zvonenia.

Nie je problem, aby ktokolvek dostal ucet a mohol pridavat zvonenia. Je to mozne aj bez nutnosti uctu avsak take prispevky po vlozeni musim schvalit aby sa objavili v podcaste a na webe.

Ake su moznosti pridavat zvonenia na http://m4r.madaj.net

1. priamy upload na m4r.madaj.net - v pripade, ze skutocne nie je mozne ulozit zvonenie na iny hosting

2. linkovanie zvonenia ulozeneho na internete (s vynimkou "filesharingovych" systemov, ktore neumoznuju PRIAME linkovanie!)

Postup:

1. ak mate ucet, je postup pridania na m4r.madaj.net otazkou par minut

2. vojdete na admin stranku, vyberiete, ci chcete linkovat alebo uploadnut zvonenie,

3. vyplnite nazov "prispevku", popis, potom "tagy" (dolezite pre neskorsie triedenie) a kliknutim "ulozite"

Tym padom sa automaticky dostane zvonenie na web aj do podcastu.

V pripade "uploadu" staci mat zvonenie na svojom pocitaci.

Zakladny problem pre vas je teda nutnost vlastnenia uctu :-) da sa na tom rychlo dohodnut.

Cely system pre prispievatelov este spisem a publikujem ako navod :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Vyzvánění, SMS tóny

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé