UISounds - problem

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar dredd | čtv srp 28, 2008 1:38 pm

UISounds - problem

zdravim ... potrebuju si zmenit zvuk na kalendar "alarm.caf" za muj vlastni tak aby to byla delsi melodie ...
Upravil sem soubor ktery sem potreboval pres Nero Wave Editor na *.aif a ten sem potom prejmenoval na *.caf ... muj soubor ma delku 1minuty a kdyz ho tam nahraju tak mi to ten zvuk nechce pouzit ..

Nevite co se musi udelat aby to slo ? ... napr uprava nejakeho souboru kde je zapsana delka prehravani jako je tumu napr u zmeny melodie na delsi ...

diky


ps.: pro mody: search sem ucinil nespocetnekrat a nic takoveho se tu neresilo ... tak nezamikat pls :)
Host
Host
 
Příspěvky: 35
Registrován:
čtv srp 21, 2008 10:42 am

Alex-alex | čtv srp 28, 2008 2:11 pm

Re: UISounds - problem

Já jsem normálně v iPhone PC Suite (Personal > Sound) vybral *aif a jde to v pohodě ;)
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 624
Registrován:
úte dub 01, 2008 3:36 pm

Uživatelský avatar dredd | pon zář 01, 2008 11:51 am

Re: UISounds - problem

jestli se nepletu tak "iPhone PC Suite" je v podstate prohlizec telefonu ... jenze nemam problem dostat zvuk do telefonu ale ze ho telefon nechce prijmout ...

edit:

takze po hlubsim zkoumani a patrani sem zjistil ze existuje jakysi "Endiannes"
Ty co jsou v UISounds jsou vsechny "Little Endian" jenze to co ukladam ja a ma to vice jak 5s se ulozi vzdy jako "Big Endian" a vtomto pripade telefon neprijme ... takze se tedy tazu

Je mozne ulozit delsi skladbu v "Little Endianu" popr nejak prenastavit config telefonu aby prijmal i "Big Endian"

ps.: nema to nic spolecneho z delkou songu ale v delce "kodovani" viz. priloha

Endiany
Host
Host
 
Příspěvky: 35
Registrován:
čtv srp 21, 2008 10:42 am

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Vyzvánění, SMS tóny

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron