Media Coder iPhone

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar Design | stř říj 22, 2008 1:57 pm

Media Coder iPhone

Ahoj, nevíte jak přidat titulky do konvertovaného filmu? Dole u obrazku iPhonu je sice tlačítko pro titulky, ale nic moc nastavení tam není. Jen se mi tam automaticky nastavila cesta k titulků, které jsou ve stejné složce jako film, ale ve výsledném filmu titilky nejsou. Díky

- napadá mě, mám volně stažitelnou verzi, nemusím mít nějakou reglou aby mi to příalo i titulky?
- taky mi to povčerejšku začalo házet chybu o tom, že nemůže načíst systémové infomace o fontech. Začalo to po tom, co jsem přehodil jazyk na češtinu.
Practice makes perfect
Twitter @Gabrieluss
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 416
Registrován:
úte zář 23, 2008 5:11 pm

Uživatelský avatar Lukáš Petr | stř říj 22, 2008 2:06 pm

Re: Media Coder iPhone

Tak to me sice t?tulky jdou pridavat, ale nemuzu nic nastavit, protoze presto ze mam stazenou mozilu, nastaveni v ni se mi neotevre :?
iPhone 6S 64GB fw. 5.0.1
Macbook Pro 15" retina mid 2015

Moje aplikace: Timelines | Routie | Quadratic Master
crafted by Glimsoft.com
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 843
Registrován:
sob bře 29, 2008 10:13 am
Bydliště: Praha 5

Uživatelský avatar Design | stř říj 22, 2008 2:11 pm

Re: Media Coder iPhone

No pravda, mě taky vyskočí webové okno, ale setup wizard je šedý. Důvod? Mám Firefox..
Practice makes perfect
Twitter @Gabrieluss
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 416
Registrován:
úte zář 23, 2008 5:11 pm

Uživatelský avatar Lukáš Petr | stř říj 22, 2008 2:22 pm

Re: Media Coder iPhone

Bylo by dobrý kdyby sem do teto diskuze napsal nekdo, komu to funguje, a taky jak to udelal :wink:
iPhone 6S 64GB fw. 5.0.1
Macbook Pro 15" retina mid 2015

Moje aplikace: Timelines | Routie | Quadratic Master
crafted by Glimsoft.com
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 843
Registrován:
sob bře 29, 2008 10:13 am
Bydliště: Praha 5

silencer | stř říj 22, 2008 4:36 pm

Re: Media Coder iPhone

Mi to funguje bez problemu. Titulky se pridavaji nejlip, kdyz se menujou stejne jak film. Jinak nastavení titulků:
Obrázek
 

Uživatelský avatar Lukáš Petr | pát říj 24, 2008 6:35 pm

Re: Media Coder iPhone

Takze normalne spustis media coder, kliknes na ikonu "Settings" a otevre se ti Mozila a v ni to nastaveni?
iPhone 6S 64GB fw. 5.0.1
Macbook Pro 15" retina mid 2015

Moje aplikace: Timelines | Routie | Quadratic Master
crafted by Glimsoft.com
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 843
Registrován:
sob bře 29, 2008 10:13 am
Bydliště: Praha 5

rador | pát říj 24, 2008 10:16 pm

Re: Media Coder iPhone

Musíte zmeniť typ písma u titulkov... Prednastavený typ nepodporuje diakritiku, preto nejdú.. :)
 

Uživatelský avatar Design | ned říj 26, 2008 10:29 am

Re: Media Coder iPhone

No to jsme udělal jednou a od té doby mi media coder hází chybu o tom, že nemůže načíst nějaké informace. Na jaký typ písma to máš ty?
Co to nastavení přes web? Funguje to někomu?
Practice makes perfect
Twitter @Gabrieluss
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 416
Registrován:
úte zář 23, 2008 5:11 pm

silencer | ned říj 26, 2008 1:27 pm

Re: Media Coder iPhone

!_UK@$ píše:Takze normalne spustis media coder, kliknes na ikonu "Settings" a otevre se ti Mozila a v ni to nastaveni?


Ano.
 

Uživatelský avatar Design | pon říj 27, 2008 2:11 pm

Re: Media Coder iPhone

Jinak takový malý poznatek k tomuto programu. Tento prográmek je tak solidní, že me nechal 4 hodiny konvertovat video (ještě jsem u toho pracoval) a na konci mi sdělil, že výsledný soubor nevytvoří, protože jsem zadal hodnoty, které neodpovídají zvolenému kodeku.
To je tak, když se člověk vydá na experimenty a program neudělá takovou banalitu jako kontrolu parametrů pro zvolený kodek před samotným začátkem.

Opravdu nepoužívá nikdo něco použitelnějšího? Stačí mi dvě funkce, H264 kodek a možnost přidat titulky s diakritikou. Vše..
Practice makes perfect
Twitter @Gabrieluss
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 416
Registrován:
úte zář 23, 2008 5:11 pm

silencer | pon říj 27, 2008 2:57 pm

Re: Media Coder iPhone

Design: Sakra, uz jsem s tim bez problemu prekonvertoval tri serialy a asi dvacet filmu (divx, xvid, mkv) a ted se od tebe doctu, ze je ten programek na nic... co mam ted delat? :cry: :cry: :cry:
 

Uživatelský avatar Design | pon říj 27, 2008 3:54 pm

Re: Media Coder iPhone

Ja tomu prostě nerozumím. U verze iPhone mi nejde nastavení přes web a u té nové ano, ale tam mě potkala nepříjemnost, kterou jsem popsal výše. No psal jsem to horkou hlavou.. Zkus čekat 4 hodiny na film a pak ta hláška..
Nevim no, prostě zatim s ním mám víc problémů než užitku. Momentálně v něm konvertuju House s českým dabingem a bez problémů, ale když jsem chtěl udělat Hancocka, tak taky problém(titulky).

Možná že je fakt dobrej, ale jen možná :wink:
Practice makes perfect
Twitter @Gabrieluss
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 416
Registrován:
úte zář 23, 2008 5:11 pm

janko5 | pon říj 27, 2008 9:53 pm

Re: Media Coder iPhone

Používam Aimersoft DVD Studio Pack a ide to bez problémov.
 

Uživatelský avatar Lukáš Petr | čtv říj 30, 2008 9:40 pm

Re: Media Coder iPhone

Tak mam problem: Kdyz dam prekonvertovat video, tak vyskoci okno mp4box.exe a napise se zname: "V aplikaci mp4box.exe došlo k problému a je třeba ji zavřít. Omlouváme se za vzniklé potíže". Kdyz kliknu na "Neodesilat" Tak vyskoci Message "Žádný soubor na výstup" Nevite nekdo co s tim je? :shock:
iPhone 6S 64GB fw. 5.0.1
Macbook Pro 15" retina mid 2015

Moje aplikace: Timelines | Routie | Quadratic Master
crafted by Glimsoft.com
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 843
Registrován:
sob bře 29, 2008 10:13 am
Bydliště: Praha 5

thoney | pon lis 10, 2008 10:09 pm

Re: Media Coder iPhone

Já musím říct, že mám úplně stejný problém jako design. Titulky mam ve stejné složce jako film,stejně pojmenované. Normálně to ty titulky načte, ale záložka fonts je prázdná a nemužu nic změnit. Titulky se zobrazují, ale bohužel bez diakritiky. Toť asi vše. Jinak zkoušel jsem verzi 0.6.2.4210. Díky za případnou pomoc.

Edit: Tak problém už je vyřešen. Na správnou funkci tohoto programu, je nutné mit naistalovanou mozillu firefox a mít ji nastavenou jako výchozí prohlížeč. Tedy alespoň u mě to funguje. :idea:
 

Uživatelský avatar Lukáš Petr | ned lis 16, 2008 2:03 pm

Re: Media Coder iPhone

Mam problem, ze kdyz dobehne prekonvertovavani, tak se napise chyba v mp4box.cz (Neodesilat) a potom zadny soubor na vystup. Ma nekdo nejaky napad jak to spravit?
iPhone 6S 64GB fw. 5.0.1
Macbook Pro 15" retina mid 2015

Moje aplikace: Timelines | Routie | Quadratic Master
crafted by Glimsoft.com
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 843
Registrován:
sob bře 29, 2008 10:13 am
Bydliště: Praha 5

Plha | pon lis 17, 2008 12:59 am

Re: Media Coder iPhone

Řešením by mohl být také AVGo Video Converter. viz. viewtopic.php?f=67&t=9623
 

firesplit | ned lis 23, 2008 7:30 pm

Re: Media Coder iPhone

Me se neotevira ani settings, ani nic jinyho a kdyz se dokonvertuje video tak to napise "Audio stream and video stream cannot be muxed together". Nevite co stim?
 

Bog | stř lis 26, 2008 12:00 pm

Re: Media Coder iPhone

Já zkoušel avidemux a nešlo mi konvertovat nainstaloval jsem si Media Coder iPhone edition a jediné co jsem msuel udělat aby se mi titulky nahráli je že jsem musel udělat co již bylo řečeno a to změnit font na nejlépe arial kódování jsem si dal raději utf-8 nastavení language na en a všechno jede jak má.

Díky bohu za Media Coder od včerejška jsem se hádal s avidemuxem a až dnes jsem poznal krásu MC for iPhone :-)
 

Uživatelský avatar Lukáš Petr | čtv pro 11, 2008 10:06 pm

Re: Media Coder iPhone

Tak ja misto tohoto programu pouzivam Xilisoft Video Converter Ultimate, ktery mi narozdil od tohodle funguje
iPhone 6S 64GB fw. 5.0.1
Macbook Pro 15" retina mid 2015

Moje aplikace: Timelines | Routie | Quadratic Master
crafted by Glimsoft.com
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 843
Registrován:
sob bře 29, 2008 10:13 am
Bydliště: Praha 5

Tomxin____ | čtv úno 05, 2009 3:16 pm

Re: Media Coder iPhone

taky používám MediaCoder iPhone Edition a některé filmy jdou překonvertovat jiní zase ne. Prostě mi hraje jen audio a obrazovka je černá, jo a běhaj tam titulky :D. Předem děkuji za pomoc ;)
 

Uživatelský avatar Vitezslav2 | ned říj 25, 2009 11:15 am

Re: Media Coder iPhone

Nemáte někdo odkaz na Mediacoder pro iPnone?Z jejich stránek mi to nejde stáhnout a ani od jinud.
iPhone XS Max 256GB
iPad 32GB WIFI
Apple Watch Series 4 Nike+ 44mm
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 510
Registrován:
pát pro 12, 2008 7:22 pm

Rychlonozka | ned pro 27, 2009 2:55 pm

Re: Media Coder iPhone

Ahoj nevíte někdo jak nastavit aby MC obraz neoříznul ale dal po krajích klasické dva černé pruhy?

Děkuji
 

rissiak | pát led 08, 2010 1:02 pm

Re: Media Coder iPhone

pre vsetkych, ktori pouzivaju mediacoder iphone :

ak chcete mat titulky so spravnou diakriktikou je potrebne do SUBTITLE CODEPAGE nastavit hodnotu:
cp1250


mam to otestovane !!!
 

ipod touch 8gb | sob úno 20, 2010 5:44 pm

Re: Media Coder iPhone

!_UK@$ píše:Mam problem, ze kdyz dobehne prekonvertovavani, tak se napise chyba v mp4box.cz (Neodesilat) a potom zadny soubor na vystup. Ma nekdo nejaky napad jak to spravit?


mam taky isty problem,,uz si nato prisiel?mne zaza to iste ale faac.exe a potom ze ziadny vystup
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 170
Registrován:
stř pro 30, 2009 2:15 pm

ipod touch 8gb | sob úno 20, 2010 6:18 pm

Re: Media Coder iPhone

prosim vas kto ma medicoder pre iphone/ipod a funguje mu dobre nech mi posle na mail subor faac.exe ´=}program files/medicoder ipod edition/codecs....na mail beny71@azet.sk,,dakujem
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 170
Registrován:
stř pro 30, 2009 2:15 pm

Uživatelský avatar milan2022 | sob úno 20, 2010 8:08 pm

Re: Media Coder iPhone

Tiež mi to hlási rovnakú chybu,je nejaký iný program pre win čo dokáže pridať titulky do kontaineru ako media coder?
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 913
Registrován:
ned zář 07, 2008 9:40 am
Bydliště: Stará Ľubovňa

dr.mutant | ned kvě 16, 2010 12:11 pm

Re: Media Coder iPhone

Me se neotevira ani settings, ani nic jinyho a kdyz se dokonvertuje video tak to napise "Audio stream and video stream cannot be muxed together". Nevite co stim?


http://blog.mediacoderhq.com/ipad-video-encoding/

Tohle jsou kompatibilni videa a audia pro mp4 kontainer v MediaCoderu..
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Videa

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron