Opera Mini [App Store, zdarma]

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

Uživatelský avatar P3TR05.99 | úte dub 13, 2010 12:24 pm

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

Nemate nekdo problem se spustenim aplikace mam zaplou wifi,iphone 3g 3.1.2 jb pri najezdu aplikace se zobrazi toto:Obrázek po 10min se vypne i nacitani nevi nekdo co stim?
Obrázek Apple iPhone 5s 16GB
Obrázek MacBook Pro Mid 2010
Obrázek P3TR05.99
Host
Host
 
Příspěvky: 60
Registrován:
ned led 17, 2010 7:31 pm

Uživatelský avatar dodulo | úte dub 13, 2010 12:27 pm

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

skusal si app preinstalovat? lebo ja mam 3.1.2 a jailbreak a nemam problem nabieha do 5 sekund na 3G, a takisto som to pouzival na wifi
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

jolanek | úte dub 13, 2010 12:42 pm

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

Na to ake velke halo okolo toho bolo musim povedat, ze nic moc, nepresvedcila ma Opera mini pre iPhony. Ale dam jej este cas a sancu :)
 

byeen | úte dub 13, 2010 1:21 pm

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

Dalsie postrehy su, ze mi chyba rychle preskrolovanie na jvod stranky ako pri safari ked sa klikne na hornu listu. Druha vec, opera mi obcas blbne, pred chvilkou som siel na jednom fore na druhu stranu topicu a prehodilo ma to na uplne inu webstranku s nejakymi ponukami neviem coho,moze to byt nejaka integrovana reklama ? A este sa mk stava, ze ked kliknem na napr. urcite subforum, zacne pracovat a zrazu prestane, z nicoho nic, uz sa mi to viackrat stalo.

Edit: este jedna ve , trochu mi vadi, ze ked kliknem na link a prejdem v kartach otvorenych na inu, link na prvej karte sa mi neotvori, teda nepracuje na pozadi.
MB Pro mid 2010 13" C2D 2.4 GHz, 8GB RAM
iPad Black Wifi, 3rd, 32GB
iPhone 5 white, 64GB
Sponzor 2014
Sponzor 2014
 
Příspěvky: 507
Registrován:
stř úno 24, 2010 9:32 pm

Uživatelský avatar mookie | úte dub 13, 2010 1:30 pm

pita_pita: tomu úplně nerozumim... jiný prohlížeče to umí a jsou na appstoru
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 368
Registrován:
stř zář 02, 2009 3:18 pm

dwik2 | úte dub 13, 2010 1:32 pm

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

mookie: jine prohlizece pouzivaji jadro Safari
 

cheer | úte dub 13, 2010 1:41 pm

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

byeen píše:Dalsie postrehy su, ze mi chyba rychle preskrolovanie na jvod stranky ako pri safari ked sa klikne na hornu listu.

Při zobrazení NE fullscreen funguje přechod na začátek stránky při tapu na horní červenou lištu s názvem stránky.

Opera je příjemně rychlá na Edge, UI se mi líbí, jako s alternativou k Safari jsem spokojen.
whited00r - stále vyvíjený custom iOS pro starší zařízení
Files - zaheslované adresáře, prohlížení a přehrávání
T-Pot - USB kopirovani Win <-> iPhone

Mac mini 2009/2,26GHz nebo pracovní Oknousy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 331
Registrován:
pon pro 22, 2008 12:00 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar 2L8 | úte dub 13, 2010 1:45 pm

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

Co mate vsetci s operou? :) Ved ja som si ju prave nainstaloval, spustil, za par sekund mi nabehla - Safari je na tom podobne. A fakt ma ohromilo to bleskove nacitanie stranok, absolutne vsetky mi velmi rychlo nabehli a aj zoomovanie ide okamzite. Ja sa musim opery zastat, je fakt dobra, i ked vieme, ze je to prva verzia, tak neskor to bude uvedene do dokonalosti. Ja si nachvilu Safari vyradim :)
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7 iOS 13 bez JB, AirPods
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1716
Registrován:
pát říj 24, 2008 6:16 pm
Bydliště: NR

Koblizek | úte dub 13, 2010 1:48 pm

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

ja si taky myslim ze je opera dobra, navic je to prva verze,inak nektere stranky se zobrazuji spatne, ale dalsi update to jiste spravi....
 

Uživatelský avatar japezz | úte dub 13, 2010 1:58 pm

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

Já sem taky max spokojen, ta rychlost je super a nejsem slepej tak zoomovat nemusim. Jeste zjistit jak udelat sync. zalozek a bude to dokonaly. Ja sem presunul operu z posledni na prvni obrazovku za safari...Dneska sem taky nainstaloval novou operu na pc a ta je taky zlepsena a vracim se zase zpet z google chrome...
iTunes 9.2
Ping! Japezz
JB ANO
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 219
Registrován:
úte črc 15, 2008 9:18 pm
Bydliště: Praha

byeen | úte dub 13, 2010 2:02 pm

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

cheer píše:Při zobrazení NE fullscreen funguje přechod na začátek stránky při tapu na horní červenou lištu s názvem stránky.

Opera je příjemně rychlá na Edge, UI se mi líbí, jako s alternativou k Safari jsem spokojen.

Aha, ja pouzivam prave full screen, diky za radu ;)
Btw ta rychlost pri zobrazovani stranky ked stlacite tlacitko spat je fakt brutalna :D
MB Pro mid 2010 13" C2D 2.4 GHz, 8GB RAM
iPad Black Wifi, 3rd, 32GB
iPhone 5 white, 64GB
Sponzor 2014
Sponzor 2014
 
Příspěvky: 507
Registrován:
stř úno 24, 2010 9:32 pm

Uživatelský avatar Golf | úte dub 13, 2010 2:15 pm

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

Bill píše:...ale nejde mi u nej zoom. A kdyz jsme u toho zoomu,tak hruza...

Tak nevím, ale u mě se to zobrazuje normálně (a to mám OS 4.0):

Obrázek Obrázek

Ale jinak si troufám tvrdit, že nejvíc kritiků Opery bude z tábora těch, kteří ji nepoužívali na jiných platformách (já osobně jí měl na UIQ Symbianu a WM) a nebo jí neznají z minulosti vůbec... Safari je Safari a zoomování dvěma prsty je pro kdekoho naprosto přirozené, ty skoky po tapnutí na display jsou bohužel ale málo.
Ale trochu jsem si s ní hrál a je to podle mě o zvyku, základní vlastnosti a rychlost je zachována, uvidíme co bude v dalších verzích. A na to, že zůstala zdarma, tak bych největší kritiky odkázal "někam", Safari je takové, jaké je, a to samé platí o Opeře. V pomalém připojení je naprostá špička, kdo jí nechce používat, ať se trápí při GPRS s tím co umí, "znalci" to ale ocení :wink:
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

Uživatelský avatar JackieTran | úte dub 13, 2010 2:30 pm

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

Pro me je tanhle prohlizec,jeden z nejlepsich co je pro iP,mel jsem ruzne programy,ale tenhle mi vyhovuje nejvice.Vzhledove vypada taky dobre.Surfovani jednym prstem..proste super :)
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 4440
Registrován:
sob lis 22, 2008 9:25 am
Bydliště: Praha

matko. | úte dub 13, 2010 2:39 pm

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

Vsetko je vyborne len to mohli este dokoncit aby isli videa na youtube :)

Nedelej nam tu omalovanky,pouzivej defaultni barvu.Jackie
 

lojza007 | úte dub 13, 2010 2:42 pm

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

a jak to bude z tím FLASH přehgrávačem v mini opeře ????
 

Uživatelský avatar rony | úte dub 13, 2010 2:47 pm

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

sprava sa to ako opera mini na inych mobiloch, PDAckach a pod. = casto si "vymysli" uzucke stlpce s textom a podobne "divnosti".

toto maju niektori vyznavaci opery radi :) tak si to uzime :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

matko. | úte dub 13, 2010 2:47 pm

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

Heee no dobre teda :D::D ... a inak to by aj mna zaujimalo :D ... a tak potom naco ste tam dali tie farby :P
 

PePoSheQ | úte dub 13, 2010 3:17 pm

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

Mě se hlavně líbí kvůli načítání při sníženém FUP limitu,jak tu už někdo psal :)
 

Uživatelský avatar dodulo | úte dub 13, 2010 3:21 pm

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

neviem ci vsetci zaregistrovali, ale uzivatel Alex-alex vytvoril aplikaciu, ktora dokaze spustit podla toho ci ste na WiFi - Safari alebo na 3G/EDGE/GPRS - Operu :) viac tu

http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?f=69&t=27933
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

Uživatelský avatar Tea Racer | úte dub 13, 2010 3:22 pm

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

Snad jediná stranka neni zobrazená dobre, písmo to mení, cely layout, i seznam.cz neni zobrazen korektne. Zoom typu ano ne, je o ničem 90% stranek je zmatenych pri max zoomu. Nemá to ani skrolovaci listu, ( to sice safari taky ne ale ostatni browsery ano ) nemá to ani lock pri pretáčení iP, takže surfing ležmo k ničemu. :-) Ale že to rozhodni i validni stránky to me dostalo :-)
Pokud si zapnu u mercury kompresi tak je rychlý jako opera, a zobrazuje korektne. Já myslim že tím jak to odflákli tak to hodne lidi odradí.
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...

Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4024
Registrován:
pon bře 30, 2009 10:25 am
Bydliště: Tea-Earth.net

bladex | úte dub 13, 2010 3:33 pm

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

Řekl bych že od výrobce Opery to nebyl moc dobrý tah vypustit nedodělanou aplikaci.Zobrazení stránek je katastrofa absolutně nesrovnatelné se safari.Jediné co běží dokonale je opravdu rychlé načítání stránek a na hlavní stránce výběr webovek.
 

Uživatelský avatar Tea Racer | úte dub 13, 2010 3:43 pm

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

2 bladex: Dashboard - vyber stránek, není žádna novinka :-) Safari to nema ale ostatni jo. Ale jak jsi rekl nic noveho to neprineslo :-) Jen opera fanatici to budou hájit. Prohlížeč co neumi korektne zobrazit validni weby, by nemel byt ani schválen.
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...

Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4024
Registrován:
pon bře 30, 2009 10:25 am
Bydliště: Tea-Earth.net

daimos | úte dub 13, 2010 3:45 pm

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

mne sa opera paci. som na nu zvyknuty a paci sa mi aj na iP. ide rychlo pekne sa da preklikavat naspat na stranku a mam tam 9 oblubenych web adries
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 468
Registrován:
stř úno 10, 2010 1:26 pm

raider | úte dub 13, 2010 5:34 pm

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

Co to pořád plácáte,že vypustili nedodělanou aplikaci a že to je první verze.Tohle je finální verze opery mini 5 a je naprosto stejná jako na ostatních platformách.
 

tor | úte dub 13, 2010 5:44 pm

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

z vlastni zkusenosti je beta Opery na G1 pouzitelnejsi nez toto na iPhone... :-D
 

Uživatelský avatar ygy | úte dub 13, 2010 6:27 pm

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

na tejto opere sa mi páči že je fest rýchla , ale nepáči sa mi to ovládanie .. v tom mi safari vyhovuje viac.
ale to je len môj ubjektívny pohlad lebo cez iphone už nechodím na net asi rok
je to už moc malé a pomále a takmer vždy mám pri sebe noťas a za chvílu aj iPad :D
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1802
Registrován:
stř srp 06, 2008 12:04 am
Bydliště: Žilina

milford | úte dub 13, 2010 7:01 pm

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

Ovládání je trošku nezvyk (se dalo čekat), ale dá se na něj zvyknout. Akorát si to teda ne moc ideálně tyká s javascriptem, co jsem tak zkoušel, tak nic moc. Ale zas to vynahrazuje ta rychlost načítání.
Verdikt: gprs a edge na brouzdání po většinou textových webech - Opera, wifi a 3g na náročnější stránky - Safari.
Apple iPhone 4S 16GB white - fw 7.0 GM, noJB - krasavec :)
Apple iPhone 3G 8GB black - fw 4.2.1 noJB - v depozitu
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 222
Registrován:
čtv srp 07, 2008 1:30 pm

SkyHawk | úte dub 13, 2010 7:15 pm

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

no tak po asi deseti minutách testování:

Safari je hezčí, o tom žádná
co mi v opeře chybí tak při vyplňování na idos.cz není nad klávesnicí tlačítko další, které hodí psaní do dalšího textového pole
co se mi líbí tak v nastavení je mobilní zobrazení, což stránku převede na takovou, že nemusíte posunovat doleva doprava... to jsou zatím hlavní poznatky

jinak chválím podobnost s java aplikací, kterou jsem měl na symbianu UIQ (SE P1i)
iPhone 7 iOS 12.0 - JB
iPod Touch 1st gen OS 3.1.3 - JB
THX to Luke_chiptuning (kdo ho zná tak ví)
Host
Host
 
Příspěvky: 127
Registrován:
čtv zář 17, 2009 3:18 pm
Bydliště: Křepice

Uživatelský avatar Tea Racer | úte dub 13, 2010 7:18 pm

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

Ted už asi chápu proč to Apple schválil. :-) Je to paradní reklama na safari a jeho klony, takovy nedodelany browser. Jedine co na tom funguje je že to je malinko rychlejsí ( než safari ale ne než jine browsery co použivaji jeho jádro ) a jde rychle použivat tlačítko zpet. :D ( což je skoro k ničemu když to ma taby že, a kdo by si chtel neco čist znova. ) to že to rozhazuje weby a mnoho dalsich nezdarů. :-) Ono to umi rozhodit i forum PHPbb. :-) Ted si stím asi hodinu hraji a vypadá to že to pujde z IP. Nedali tam prakticky nic navic než je v safari a doknce vypustili i aspon polovični skroling na počátek stranky. Ale doufám v nejakou lepsi verzi, jelikož zdrava konkurence neškodí.
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...

Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4024
Registrován:
pon bře 30, 2009 10:25 am
Bydliště: Tea-Earth.net

Juramac | úte dub 13, 2010 7:23 pm

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

stahnul jsem to jeste jednou....Mluvite o rychlosti-mozna je to malicko rychlejsi na EDGE, ale ted jsem to zkousel na wifi doma , a to byl teda zazitek. Nekolik vterin se toci kolecko, pak tam teprve stranka skoci najednou... Rekl bych, ze v celku je nacitani na wifi vyrazne delsi, nez Safari.... Mozna je to dobre pro ty, kteri "setrí" data, pak urcite pro ty, kteri jsou na Operu zvykli z jinych platforem,kde asi neznali nic lepsiho, ale ja osobne si na nic horsiho zvykat nebudu. :) Safari je Safari.....Operu jsem definitivne smazal.
Naposledy upravil Juramac dne úte dub 13, 2010 8:21 pm, celkově upraveno 3
 

vadim | úte dub 13, 2010 7:28 pm

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

Ostatně soudím,že nejlepší je prohlížeč Mercury :oops:
Host
Host
 
Příspěvky: 76
Registrován:
čtv bře 05, 2009 11:43 am

maco54 | úte dub 13, 2010 7:57 pm

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

Opera vyzera dost dobre paci sa mi budem si ale musiet zvyknut na ine ovladanie. Ale jedno viem keby bolo safari take rychle ako opera tak kaslem na operu. Safari ma lepsie ovladanie aj grafiku a zoomovanie. Neviem uz ci v apple zamestnavaju blbcou alebo co ked nevedia vylepsit taketo zakladne veci...
Host
Host
 
Příspěvky: 13
Registrován:
pon říj 19, 2009 4:56 pm

Uživatelský avatar Ballin | úte dub 13, 2010 8:15 pm

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

Najlepsi browser na svete ! A safari zoom mi moc nevyhovuje lebo sa viac narobis s prstami ako nieco urobis .. Takze super naj, ten rychly pristup je dobry, ako na nokii ;). A rychlost nacitavania , neni o com :) a je free este lepsie !! Juchu
Pro krásu těla naletí člověk na ošklivost duše.

Étienne Bonnot de Condillac
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 190
Registrován:
ned lis 23, 2008 1:38 am

Uživatelský avatar Tea Racer | úte dub 13, 2010 8:59 pm

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

2 maco54: Opera nema normalni zoom, to ma min a max. Nejde si zazoomovat dle potreby. Cháípeš? Zkus srovnat operu a mercury web browser a sednes si na zadek. Má tam skrolovani plynule kam potrebujes, fuulscreen, paradni import zálozek, lockskreen, stahovani webů, také komprimaci obrazku a dashboard, a mnoho dalsiho. Opera neumi zobrazit snad jedinou stránku korektne, plete si fonty, rozhazuje layouty, obrázky. Je to parodie na browser. :wink:
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...

Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4024
Registrován:
pon bře 30, 2009 10:25 am
Bydliště: Tea-Earth.net

Uživatelský avatar dodulo | úte dub 13, 2010 9:10 pm

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

mercury je podla mna zase "osahane" Safari, a na jadre webkitu, ak si situaciu aspon trochu sledoval tak vyvoraji boli velmi obmedzeni tym, ako mozu Operu pre iPhone napisat, verim, ze keby Apple nemalo take maniere tak by Opera Safari strcilo do kapsy :wink:, ale chapem ich boja sa, ze ludia by prestali pouzivat Safari, ja teraz neobhajujem Operu nadalej budem pouzivat Safari no ked budem potrebovat rychlost a budem na GPRS a EDGE tak urcite Operu zvolim, hned ked si uz len vezmes "krok späť" Safari hrozne neefektivne naklada s datami a nacitava stranku zakazdym a keby toto mala byt jedina vlastnost, ktoru ma tak Operu pouzivat budem, radsej ako znudene cakat na Safari kym stranku naloaduje, este takisto sa mi paci rychlost vykreslovania Opera stranku vykresli ihned a nie ako v Safari kym scrollujem dolu sa mi "kockatie" pred ocima :D
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

Uživatelský avatar Tea Racer | úte dub 13, 2010 9:20 pm

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

Ano mercury je na jeho jádru, ale má rychlost opery! Má posouváni! lockscreen, fullscreen, dashoboard a mnoho dalsiho. Prave kvuli rychlosti ( jsem stalo bohužel na gprs ) použivám Mercury ;-)
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...

Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4024
Registrován:
pon bře 30, 2009 10:25 am
Bydliště: Tea-Earth.net

Juramac | úte dub 13, 2010 9:47 pm

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

Naprosty souhlas s Tea. Ale myslim,ze je to predevsim o zvyku. Spousta lidi, kteri jsou na Operu zvykli z WM a Symbianu, protoze pro tyto platformy nic lepsiho nebylo ,na operu nedaji dopustit a nechteji si pripustit, ze je neco lepsiho. O nicem jinem to neni.... :wink:
 

Uživatelský avatar dodulo | úte dub 13, 2010 10:01 pm

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

Operu som nikdy nepouzival na mobile a ani na PC...

takze pre tych, co maju pindy na rozhodene layout treba zadat do opery: "opera:config" prip. ":config" a tam najdete rozne nastavenia

http://my.opera.com/chooseopera/blog/2010/04/13/opera-mini-web-page-layouts-on-iproducts

Obrázek

Obrázek
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

Uživatelský avatar 2L8 | úte dub 13, 2010 10:33 pm

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

No ja na Pc pouzivam ako hlavny prehliadac Google Chrome a potom operu. Takze nie som nejaky fanatik opery. Ale jedine co moze ospravedlnit nedostatky Opery je, ze proste nemali tu moznost ju dokonale doladit a apple im este v mnoho veciach branil, tak sa necudujme. Mozno si Opera najde taku cesticku, ze "oblbne" apple a niecim prekvapi a schvalia to.
Otazky a poznatky:
Da sa na hlavnej stranke pridat aj viac najcastejsie navstevovanych stranok ako je 9? Pri pisani sa mi paci, ze ak uz kliknem napr. sem a pisem tento topic a otocim IP vodorovne, tak sa mi pretoci prehliadac, ale Safari to nerobi, jedine ak dam tlac. hotovo, otocim IP a znovu zacnem pisat. Tuto to ide hned. Vadi mi, ze opera nema autokorekturu textu. Neviem ci je to dobre alebo zle. Ale asi nepohodlne. A posledna vec: da sa opera nastavit ako defaulny prehliadac?? Lebo ak by som si napr. otvoril odkaz v maily na nejaku stranku, tak by ma mohlo hodit do opery? Najvacsia vyhoda je jednoznacne rychlost. Scrollovanie, no ... No sa urcite casom zlepsi. Ved oni to doladia. Im islo, aby sa proste dostali cez Apple a potom pomalicky sa budu infiltrovat. ;)

Edit: prve dojmy
http://www.macblog.sk/iphone/prve-dojmy ... -3448.html
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7 iOS 13 bez JB, AirPods
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1716
Registrován:
pát říj 24, 2008 6:16 pm
Bydliště: NR

Uživatelský avatar Golf | úte dub 13, 2010 10:50 pm

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

Taky celkem nechápu, proč se zobrazováním má pár lidí problémy, že se jim korektně nezobrazí téměř žádná stránka, např.Tea Racer... Já s tím ale zase žádný problém nemám a jak se tak dívám, tak vůbec nejsem sám. Navíc je to zdarma, tak nechápu tu hysterii, stáhnu - líbí - používám, stáhnu - nelíbí - nepoužívám. A co je dnes dokonalé?, pro každého něco úplně jiného.

A pokud se tu pár lidí vyjádřilo v tom smyslu, že po otevření stránky vůbec nic nepřečtou, tak jsou naprosto mimo mísu a neví o čem Opera je, ale to jsem tu už zmiňoval, odpůrci jsou především ti neznalí z jiných platforem. Ten skokový zoom kliknutím a absence plynulého dvěma prsty je asi největší blbost. Jak tu bylo zmíněno, tak při pomalém připojení je to fajn, jako alternativa k Safari.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na Aplikace pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron