Opera Mini [App Store, zdarma]

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

Uživatelský avatar BlazingUFO | pon dub 12, 2010 11:50 pm

Re: Chystá se: Opera Mini [App Store, zdarma?]

no osobne si myslim ze by to bolo dost trapne odmietnut ako priamu konkurenciu pre safari, skor by sa mali snazit dokazat spravit safari lepsie, aby si opera ani neskrtla...
iPhone 3G 16GB white iOS 4.2.1, NoJB
iPhone 4 16GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPhone 5 32GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPad 2 64GB 3G white iOS 6.1.2 NoJB
MacBook Pro Mid 2010 2,66GHz 13" 8GB RAM 10.8.2
MacBook Pro Late 2011 i7 2,2GHz 15" 8GB RAM 10.8.2
GameCenter - BlazingUFO
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1485
Registrován:
ned zář 07, 2008 12:00 am
Bydliště: Bratislava

PeterKiss | úte dub 13, 2010 12:09 am

Re: Chystá se: Opera Mini [App Store, zdarma?]

Oni by aj vedeli spraviť Safari lepšie ale ľudia neustále pinduju po veciach ktoré väčšina je zahrnúta vo fw 4.0 tak teraz po 4.0 bude 4.0.1 update bugov a potom sa pustia do dalších dolezitejsich plánov možno uvidíme Safari v inom sate až v 5.0 koniec koncov oni sú ty ktorý rozhodnú čo chcú v svojom kotliku.
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2349
Registrován:
úte lis 11, 2008 7:49 pm
Bydliště: Brno, Lišen

raider | úte dub 13, 2010 1:51 am

Re: Chystá se: Opera Mini [App Store, zdarma?]

Už je to tady!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kde? V AppStore!
 

Kulhos | úte dub 13, 2010 2:36 am

Re: Chystá se: Opera Mini [App Store, zdarma?]

Jou jou, je to tady :) Hned to jdu testnout...
 

Alex-alex | úte dub 13, 2010 5:16 am

Re: Chystá se: Opera Mini [App Store, zdarma?]

Fuj, to je hrůza, rychle zpátky do Safari.
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 624
Registrován:
úte dub 01, 2008 3:36 pm

Chaosrx | úte dub 13, 2010 5:37 am

Re: Chystá se: Opera Mini [App Store, zdarma?]

Tak z meho prvniho nadseni po startu aplikace velmi rychle seslo. Aplikace se startuje velmi dlouho, aspon na mem telefonu. Zkousim otevrit stranku idnes.cz. Musim uznat, ze takhle rychle nacitani stranek jsem jeste nevidel, ale... Koukam, ze je nejak divne zarovnany text, obrazky jsou v hroNy kvalite( a to mam nastavene na high kvalitu), kdyz scrolluju po strance, tak je to trhany. Ja budu asi dalsi spokojeny uzivatel, ktery pouziva Safari.:-)
IPhone 4S 16GB white|Powered by Obrázek
Host
Host
 
Příspěvky: 95
Registrován:
stř led 28, 2009 7:26 pm
Bydliště: Praha

pita_pita | úte dub 13, 2010 5:42 am

Re: Chystá se: Opera Mini [App Store, zdarma?]

Souhlasím s příspěvkem nade mnou, zatím jsem z Opery Mini pro iPhone spíše zklamán :|. Na iPhone 3G její reakce nejsou zrovna nejrychlejší. Startuje se opravdu dlouho a nefunguje pinch to zoom (resp. funguje, ale ne do libovolného přiblížení, v podstatě funguje stejně jako přiblížení poklepáním). Dále díky funkci Opera Turbo, která stránky kompresuje na serverech Opery, nejsou stránky čitelné pokud si je nepřiblížíte.

P.S. Používáte někdo funkci Opera Link? Funguje vám v Opeře Mini synchronizace záložek? Mně se synchronizovalo jen nastavení rychlého přístupu.


Edit: Ale načítání stránek je opravdu rychlé, to se musí nechat..
Host
Host
 
Příspěvky: 36
Registrován:
pon dub 05, 2010 6:19 pm

Uživatelský avatar Holmmi | úte dub 13, 2010 6:56 am

Re: Chystá se: Opera Mini [App Store, zdarma?]

Nevím pro mě je to tak půl na půl budu používat asi oboje :) Líbí se mi na opeře že se ty stránky fakt rychle načítají .. Ale to je asi tak jediný ..
Naposledy upravil Holmmi dne úte dub 13, 2010 7:24 am, celkově upraveno 1
iPhone 3G 8GB black (prodáno)
iPhone 4 32GB black, FW iOS 5.0
iPhone je závislácké zařízení :D
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 199
Registrován:
sob srp 29, 2009 5:13 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar mookie | úte dub 13, 2010 7:11 am

to zoomování je fakt mizerný, to moc dobře nevyřešili... takže zatím u mě pořád vede mercury browser
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 368
Registrován:
stř zář 02, 2009 3:18 pm

Uživatelský avatar vbruno | úte dub 13, 2010 7:20 am

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

Netušil jsem jak mi bude chybět to "gumové" dojíždění na okraje stránky. Z Opery mám vždy pocit, že se zasekla :-)

EDIT: Stránka forum.iphone.cz nejde odzoomovat aby byla videt cela :roll:
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1145
Registrován:
stř čer 11, 2008 7:52 am

Uživatelský avatar P3TR05.99 | úte dub 13, 2010 8:14 am

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

Mám iphone 3g 3.1.2 jb a pri nájezdu aplikace se objeví ten cerveny prouzek na hore a po 10 min se zastavi i nacitani a zbyde jen prouzek a dole bíla barva nemá stím nekdo problém zkousel jsem reinstal app safe mod restart telefou nic nepomáhá.
Obrázek Apple iPhone 5s 16GB
Obrázek MacBook Pro Mid 2010
Obrázek P3TR05.99
Host
Host
 
Příspěvky: 60
Registrován:
ned led 17, 2010 7:31 pm

Uživatelský avatar dodulo | úte dub 13, 2010 8:16 am

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

ludia berte to tak, ze je to prva verzia ! Ale co je dolezite?! no hlavne to, ze to tam Apple pustilo :), nalejme si cisteho vina, ze kolki z vas neverili, ze to tam vobec pustia a ze Opera nema vobec sancu dostat sa do AppStore, ale je tam a to je dolezite! updaty pridu to verim :)

a niekto vyhral iPhone 3GS :D
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

Juramac | úte dub 13, 2010 8:19 am

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

No, tak jsem tu "slavu" vyzkousel a vzapeti smazal. Sice to nacita o neco malo rychleji, nez Safari, ale rozdil je maly a negativa prevladaji. Zejmena to zoomovani je doslova tragedie...... Proste se opet ukazalo, ze kdyz 2 delaji totez, nikdy to neni totez. Radeji si pockam v Safari par vterin, nez se trapit s nedodelky.....Ale mozna nekdy v budoucnu to muze byt zajimave.....
 

Uživatelský avatar phaeton_esc | úte dub 13, 2010 8:24 am

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

zoomování mi taky nějak nefunguje. co je ale hezký je matice s oblíbenejma stránkama při spuštění a fullscreen režim..jinak mi ale rychlostí přijde stejná jako Safari (připojeno přes EDGE)
Hack Pro, 10.9.x
iPad 3 WiFi 32GB (iOS 7)
iPhone 4 32GB (iOS 7)

na PM odpovídám podle nálady
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 520
Registrován:
úte srp 05, 2008 1:43 pm

Uživatelský avatar Golf | úte dub 13, 2010 8:44 am

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

No problém asi je to ne zrovna pynulé zoomování, skáče to po několika krocích...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

Uživatelský avatar dodulo | úte dub 13, 2010 8:49 am

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

takze moje prve dojmy mozno sa niektori budete cudovat, ale mne sa paci :), pomale spustanie? do 5 s na 3G a to je pomale? ved do kolkych sekund sa vam pusti safari ked nebezi na pozadi, o zoomovani pisali uz davnejsie, ze sa nebude zoomovat multitouch, ale poklepanim prsta, rychlost je u mna znatelne rychlejsia a ak budem napr. na EDGE tak urcite zvozim Operu, napr. mobilna stranka http://www.m.topky.sk ide na Opere EDGE bleskovo, co sa o safari rozhodne povedat neda, a inak Opera ma pre mna vec, ktora mi uz parkrat v Safari chybala :) a to vyhladavanie na strankach

mala skuska na mobilnej stranke http://www.m.topky.sk s pripojenim EDGE

Safari 12 s
Opera 5 s

no a aby som len nechvalil, dozaista to ma aj dake tie nedostatky napr. to zoomovanie by mohlo byt spravene trosku sikovnejsie, ak popracuju na tom tak Opera budem urcite dost casto vyuzivat a tym co ide o data tak nie je o com :)
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

PeterKiss | úte dub 13, 2010 8:53 am

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

Píšem cez iPhone.

Neotvorí to http://forum.iphone.cz rýchlo preč z tým :twisted:
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2349
Registrován:
úte lis 11, 2008 7:49 pm
Bydliště: Brno, Lišen

Uživatelský avatar radko77 | úte dub 13, 2010 8:57 am

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

je to vynikajuca alternativa k safari ked som na edge signále,je omnoho rýchlejšia na mojom 3G aj ked mám safari na wifi a nezaťažuje pamäť telefónu do vyčerpania,a nemusim čakať kým safari vykreslí ďalšiu časť stránky ked scrollujem...tolko moje pocity :)
iphone 3g 16Gb SK JB 3.1.2
Ipad 3g 32Gb Uk
Host
Host
 
Příspěvky: 11
Registrován:
ned zář 13, 2009 8:03 pm
Bydliště: Nitra

Uživatelský avatar dodulo | úte dub 13, 2010 9:01 am

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

mne sa este paci to, ze Opera "nešafári" s dátami tak ako Safari, ja osobne mam 10GB mesacne, ale tym co ide naozaj o data tak toto moze byt super riesenie :)
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

Paly | úte dub 13, 2010 9:03 am

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

Opera? Konecne Apple spristupnil a schvalil Operu! Preco? Aby vsetci videli ako sa to robit NEMA. To je des, to je hrozne, to je koniec :D

Naco sa Opera tlaci tam kam nema, nech si ostane na tych platformach, ktore ju potrebuju a nech nenici iPhone :D je to komedia, zasmial som sa, odinstaloval a tak ako vzdy Safari je najlepsie!
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3976
Registrován:
pon říj 29, 2007 8:08 pm
Bydliště: Neďaleko od Košíc (SVK)

Uživatelský avatar Golf | úte dub 13, 2010 9:10 am

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

Paly > Já bych to takhle rezolutně nestavěl, Opera bude mít příznivce i odpůrce, až na ty skoky při tom zoomu je to relativně standart. Někdy se při pomalejším připojení opravdu hodí...

Chaosrx > obrázky v hrozný kvalitě? Víš o čem tahle Opera vlastně je? Viděl jsi jí někdy jinde? Prvotní náhled na stránku bude vždy nečitelný, její kouzlo je ale někde jinde, ale o tom nemá cenu se dohadovat.
Naposledy upravil Golf dne úte dub 13, 2010 9:15 am, celkově upraveno 1
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

Paly | úte dub 13, 2010 9:14 am

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

Ved s tym sa neda pracovat :D. Komu sa to paci, klobuk dole, som si asi velmi zvykol na jednoduchost Applu.

Nic no, uz to tam nemam a som kludnejsi :D
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3976
Registrován:
pon říj 29, 2007 8:08 pm
Bydliště: Neďaleko od Košíc (SVK)

PeterKiss | úte dub 13, 2010 9:18 am

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

Zdá sa to len mne alebo veskere app ktoré sa nájdu na WM sa nezmenili od doby kamennej?
Stále to iste skarede prostredie môže to ísť rýchlo keď to neotvory jediný web na ktorý chodievam aj cez iPhone.
A teraz to pichly do AppStore :shock:
vážne to je joke?
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2349
Registrován:
úte lis 11, 2008 7:49 pm
Bydliště: Brno, Lišen

Uživatelský avatar Golf | úte dub 13, 2010 9:26 am

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

Pro ty, co kňučí, že jim to neotevře v Opeře tohle fórum nebo něco jiného, hledejte ten problém jinde, ale ne v Opeře :wink: (soudím i podle pravopisu, že by každý měl začít u sebe :mrgreen: )

Obrázek
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

Uživatelský avatar Holmmi | úte dub 13, 2010 9:33 am

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

I mě forum funguje normálně .. Operu jsem projížděl a není zase až tak špatná budu využívat více jak safari :)
iPhone 3G 8GB black (prodáno)
iPhone 4 32GB black, FW iOS 5.0
iPhone je závislácké zařízení :D
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 199
Registrován:
sob srp 29, 2009 5:13 pm
Bydliště: Praha

raider | úte dub 13, 2010 9:34 am

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

forum.iphone.cz to otevírá úplně normálně.Start na mém 3GS do dvou sekund,a to neběží na pozadí.Zoomovaní pro ty co to nezjistili se děla jedním dotykem a je bleskurychlé!
 

Uživatelský avatar BlazingUFO | úte dub 13, 2010 9:38 am

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

Paci sa mi ta rychlost, ale to je tak vsetko, inak je safari stale lepsie...
iPhone 3G 16GB white iOS 4.2.1, NoJB
iPhone 4 16GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPhone 5 32GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPad 2 64GB 3G white iOS 6.1.2 NoJB
MacBook Pro Mid 2010 2,66GHz 13" 8GB RAM 10.8.2
MacBook Pro Late 2011 i7 2,2GHz 15" 8GB RAM 10.8.2
GameCenter - BlazingUFO
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1485
Registrován:
ned zář 07, 2008 12:00 am
Bydliště: Bratislava

leevi | úte dub 13, 2010 10:13 am

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

První bylo hurá. Když jsem ji poprvé spustil, trošku mě zklamala. Ale jak někdo psal je to první verze. Přidávám se k výše diskutujícímu. Opera Link mi sesynchronizuje jenom titulní stránku. Složky nééé :-( Zatím u ní ale zůstanu a čas ukáže.
iPhone -> iPhone 3G S -> iPhone 4 S -> iPhone 5 S -> iPhone 6 Plus + iPad 3 g + iMac
Host
Host
 
Příspěvky: 115
Registrován:
sob črc 18, 2009 9:00 am

Uživatelský avatar vbruno | úte dub 13, 2010 10:23 am

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

Ale co se jim teda upřít nedá, je cachování stránek, v Opeře je radost dávat tlačítko zpět :-)

Jako jo, musím říct, že má věci který mi v Safati chybí, ale ten multitouch budu zkousávat těžko, těžko :-)
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1145
Registrován:
stř čer 11, 2008 7:52 am

raider | úte dub 13, 2010 10:41 am

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

A naco roztahovat dvěma prsty když se v opeře mini stačí jen jednou dotknout?To mi připadá jednoduší a rychlejší.
 

cernakus | úte dub 13, 2010 10:42 am

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

Himmel Herr Got, tak za tohle bych i zaplatil. Pro 3GSáky asi o ničem, ale my 3Gčkaři a 2Gčkaři si musíme libovat. Ta rychlost browsení, posunu a zoomu je naprosto úžasná. Safari se možná spuštíé rychleji (ale taky povětšinou běží na pozadí), to je ale tak všechno, ve všem ostatním ho Opera spolehlivě utře. Možná bude časem trochu problém s dvoustupňovým zoomem, ale zatím mi to vyhovuje (beztak jsem v safari furt jen doubletappoval, klasický zoom jsem používal jen velmi sporadicky).

Ovšem za geniální považuji,že při oddálení se zobrazí jen html layout, které je samozřejmě mnohem rychlejší než Safarský zobrazení obsahu, ovšem na takové odálení stejně nečitelné.

Rozhodně doporučuji pro všechny, jejichž strojček je už dýchavičný děda. To platilo vždy na jakékoliv platformě - operu používal geek, který velké věci provozoval na pomalých strojích :-)
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 281
Registrován:
pát dub 11, 2008 8:16 pm

Uživatelský avatar Tea Racer | úte dub 13, 2010 11:11 am

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

Tak můj prvni dojem je jednoznačné zklamaní :(
Ten zoom je otresny, to je krok zpet, každá 2. stránka je načtená chybne :( Rozhozene obrazky, sloupce, forum mi jede ale musim dát znamenko / za adresu jinak ne, což je detail. Je to asi stejne rychlé jako MercuryWebBrowser, možná rychlejsi ale na ukor kvality. Zatim zůstavam u Mercury, je to jina liga, ale treba doladi tu operu, ale to rozhození layoutu u stranek je hrubá chyba. :(
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...

Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4024
Registrován:
pon bře 30, 2009 10:25 am
Bydliště: Tea-Earth.net

Pierre | úte dub 13, 2010 11:28 am

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

Já budu pořád hlavně používat safari, čekal jsem to lepší, ale na druhou stranu, když budu připojen jen na edge, tak asi využiju rychlejší operu, i když dost věcí mi na ní taky nesedí...
iPhone 5 32 GB white, iOS 7
iPad s retina displayem 64 GB white, iOS 7
iPod nano 4 GB silver, 2. generace
iPod nano 16 GB blue 6. generace
Apple TV

MacBook pro 13'' 2,4 ghz (mid 2010)
twitter: ptrbndr
Host
Host
 
Příspěvky: 77
Registrován:
stř zář 09, 2009 1:05 pm
Bydliště: ČB

Uživatelský avatar Carabei | úte dub 13, 2010 11:36 am

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

Mně tedy přijde, že ty sloupce a obrázky jsou zčásti schválně, aby se po zoomu nemusely přerovnávat aby zůstala určitá velikost písma a zároveň se vešly na obrazovku.

v jedné věci ale opera vede, načítání stránek po překročení FUP a snížení rychlosti na 16kbps.
MacBook Pro Retina 15 10.10
iPhone 6 8.1.2, Etymotic hf5
iPad mini Retina 32GB 8.1.2
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 964
Registrován:
ned srp 24, 2008 3:15 pm

smoldik | úte dub 13, 2010 11:37 am

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

Taky mě to nějak nenadchlo, ale nechám si ji pro pripady, kdy jsem u nas ve meste nebo ve vlaku jen na GPRS... rychlejsi nacitani stranek je vyhodou v oblastech se spatnym datovym pokrytim, doma budu pouzivat safari.
MacBook Pro 13" (2017)
iPhone XS Max 256 GB Gold
https://twitter.com/smoldik
iPhone guru
iPhone guru
 
Příspěvky: 1082
Registrován:
ned čer 21, 2009 7:10 pm

Bill | úte dub 13, 2010 11:50 am

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

Take zkousim a musim rici,ze Safari je jednoznacne lepsi pocin. Tak treba mi nejde vubec zobrazit profil na lidech v klasickem zobrazeni. Napise mi to akorat nejakou chyb.hlasku. Forum mi sice jede,ale nejde mi u nej zoom. A kdyz jsme u toho zoomu,tak hruza. Vubec nefunguje jak ma-jako u Safari. Subjektivne mi Opera prijde rychlejsi nez Safari,ale na ukor kvality. Takze jsem celkem z Opery zklamany. Doufam,ze brzy vyjde update a dodelaji nedodelky ;-) .
 

Legally Blond | úte dub 13, 2010 11:50 am

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

Prvotní okouzlení díky rychlosti je fuč a zůstávám u safari nějak mě to k IP víc pasuje.Ponechám ji na Edge je pravda že zpětka je úžasnej fofr.
Naposledy upravil Legally Blond dne úte dub 13, 2010 12:01 pm, celkově upraveno 1
Host
Host
 
Příspěvky: 135
Registrován:
stř úno 06, 2008 2:16 pm
Bydliště: Praha

sad69 | úte dub 13, 2010 11:58 am

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

Nechápu o co vám jde, vzhledem k tomu ze je to 1. Verze tak bomba a když si ještě k tomu vezmete ze nevěděli jestli to Apple schválí tzn. Jestli to není zbytečná Prace tak to proste trochu odflakli. Podle mě to daji brzy dokupy a vše bude ok...


Znáš http://spravodaj.madaj.net/ ?
 

pita_pita | úte dub 13, 2010 12:05 pm

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

V článku o schválení Opery na AppleInsider píší, že zoomování pomocí multitouch nemohli vývojáři implementovat, protože si tyto funkce Apple vyhrazuje jen pro své aplikace - "It does not include a pinch to zoom feature, which is something that Apple has insisted on reserving for its own bundled apps.", zdroj http://www.appleinsider.com/articles/10/04/12/apple_approves_opera_mini_app_for_iphone.html.

Btw je to to samé, jako u iPadu nahlížení obrázků v galerii, kdy pomocí multitouch dojde k postupnému efektu "rozjetí" obrázků, až do jejich úplného zobrazení. Tuto funkci Apple nezpřístupnil v SDK, tak si ji jeden developer doprogramoval sám, ale pak mu Apple neschválil aplikaci. http://www.appleinsider.com/articles/10/04/07/apple_rejected_ipad_app_for_using_pinch_to_expand_gesture.html
Host
Host
 
Příspěvky: 36
Registrován:
pon dub 05, 2010 6:19 pm

byeen | úte dub 13, 2010 12:11 pm

Re: Opera Mini [App Store, zdarma]

Rychlost na 3gs na edge je neporovnatelna. Sice browsovanie na safari je prijemnejsie, no budem pouzivat oboje. Kedze to je prva verzia, pockam si na update a uvidi sa. Takze sa budem len opakovat, zoom mi osobne velmi nevyhovuje, pohyb po stranke je sekany casto, ale urcite dam opere sancu ;)
MB Pro mid 2010 13" C2D 2.4 GHz, 8GB RAM
iPad Black Wifi, 3rd, 32GB
iPhone 5 white, 64GB
Sponzor 2014
Sponzor 2014
 
Příspěvky: 507
Registrován:
stř úno 24, 2010 9:32 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na Aplikace pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot]