iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

Uživatelský avatar Metalgirl | čtv zář 20, 2012 10:42 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Na appstore se časem bude dát zvyknout, dobrá věc: při instalaci již zaplacených appek to po mě nechce heslo, což je super, no a taky se mi líbí, že průběh instalace ukazuje přímo ve storu, už to konečně nevyhazuje na springboard, heuréka! Jinak je appstore zpomalený, při slideování se seká, dlouho se načítá. Připadá mi přehledný, jen si to chce pár dní zvykat. Je to něco nového.

Stejně tak se iPhone seká i v menu při slidování a při ťapnutí na položku v nastavení je tam prodleva, než se přepne a načte se další úroveň, když jdu zpět, tak už je to rychlé a plynulé, bez prodlevy. Dost mě zklamalo, že když už konečně přehodili nastavení BT přímo do hlavního menu nastavení, proč tam proboha nepřehodili i nastavení mobilních dat? To se musím proťapávat stále do obecných, úplně zbytečně, mohli to dát pod to BT.

Celkem se mi líbí, že pro 3GS zachovali funkci VIP, původně se spekulovalo, že to tam nebude, je to dobrá funkce. Také se mi líbí i funkce nerušit. Možnost sdílení photostreamu je též pěkná.

Celkově je jinak iPhone na tom s rychlostí poměrně dobře, tedy zatím. Uvidím, až budu mít např. zapnuté sledování trasy v aplikaci a budu chtít třeba poslat SMS, tam se ta náročnost projeví. Jinak při posouvání stran na springboardu, při slidování v nastavení, tam jsou znát mírné záseky. Sem tam spadne nějaká ta app kvůli zaplnění RAMky. Ten nedostatek RAMky je na 3GSku znát. Líbí se mi nový světlý dialer a taky vícebarevný status bar. Naopak se mi nelíbí bílé pozadí v iPod apps, ale zase se mi líbí tlačítka a posuvník na hlasitost, je to pěkně udělané.

Co se týče regulace jasu, mě to připadá stále stejné, nějak to nereaguje na změnu světla v okolí. Mám tuto funkci i na svém monitoru u PC a tam to reaguje hned, na iPhonu klasika, display zesvětlá, ale už neztmavne. Takže tam žádnou změnu nezaznamenávám.

Co se týče Safari, to mi připadá o něco rychlejší. Ale co bych chtěla u 3GS, je to už skoro dědeček.

Baterie mi připadá, že jde více dolů. Dnes jsem skončila na 25% a doba užívání byla 3h57m a to jsem byla jen na wifi, až budu na 3G a datech, baterie půjde dolů rychleji. Předtím mi totiž vydržela cca 4 hodiny na 3G.

Takže to jsou mé poznatky na 3GSku. Provedla jsem čistý restore bez obnovení nastavení.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

Uživatelský avatar kiciN | čtv zář 20, 2012 11:00 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

ze začátku mi přišlo že ten mobil je sakra pomalejší, teď se to nějak uklidnilo ale pociťuju trošku menší výdrž baterky...
jinak Safari, iTunes, Mapy spokojenost :)
iPhone 6 64 GB space grey
MacBook Air 13' early 2015
history: iPhone 5S, 5, 4S, 4, 3GS, 3G
Host
Host
 
Příspěvky: 123
Registrován:
úte zář 14, 2010 11:26 am
Bydliště: Brno

Bonavox | pát zář 21, 2012 5:15 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Natahnul jsem iOS6 na iPad 2, na muj 3Gs se asi budu zatim rozmyslet (a cekat na unlock).

Co me ale na iPadu desi je prace se skupinami v kontaktechi. Asi jsem nekde uplne jinde a nedari se mi pochopit zamer vyvojaru, ale stale v roce 2012 mi skupiny kontaktu prijdou naprosto nepouzitelne? V iOS6 to jeste zprasili tak, ze uz si ani jednim kliknutim nemuzu konretni skupinu rovnou vybrat - musim nejdriv odskrtat vsechny zbyvajici. Desnej vopruz. Vytvorit novou skupinu kontaktu treba primo v telefonu predpokladam stale taky nepujde. Toto me na iPhonech/iPadech desne stve ...

Mapy jsou katasrofa, pri prvni prilezitosti tam nacpu GoogleMaps.

Jinak mi iOS6 prijde celkove sviznejsi.
Host
Host
 
Příspěvky: 20
Registrován:
ned dub 25, 2010 8:55 am
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar Barberry.pha | pát zář 21, 2012 7:45 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Tak mapy jsem resit nechtel, Praha docela ok, ikdy budovy jsou ukazany pouze v centru a pri velkem priblizeni.
Jako vyhodu beru zobrazovani dopravni situace a uzavirek.
Ale ty satelitni snimky ... WTF
http://img.tapatalk.com/d/12/09/21/gy3atydu.jpg
A hlavne tady asi ty 3 ruzne satelitni podklady
http://img.tapatalk.com/d/12/09/21/5ame7u4u.jpg
http://img.tapatalk.com/d/12/09/21/ge6aby5y.jpg

Toto se nekomu hodne nepovedlo a stava se uz tradici, kazdy novy iphone nebo ios, jeden zasadni problem, letos to vypada na MapsGate :D
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

shotik | pát zář 21, 2012 7:49 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

me stve ten appstore celej . je to jakesi pomale nebo co :) celkove i to usporadani me prislo v drivejsi verzi lepsi , jinak jsem se sestkou vicemen spokojenej .

iPhone XS 64GB
iPad Mini 5
Macbook Pro Retina 13 Late2017
Apple TV 4
Synology NAS
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 479
Registrován:
stř lis 19, 2008 3:35 am
Bydliště: Praha

Anndy | pát zář 21, 2012 7:52 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Ja dodam k wifi problemu. Vcera som pisal, ze ok. Ale zistil som, ze v praci to ok nie je. Bol na wifi pripojeny ale apps hlasili chybajuce pripojenie.
Doma ale odvcera stale na wifi a vsetko ok. Takze bud nahodna chyba, alebo to zalezi od wifi, ci coho.

Edit: co sa tyka appstore, doma mi ide teraz svizne (ip4). Rovnako ako v 5.1.1. Som cez wifi - realne okolo 23mbit ficim cez ip, al sa sa verit test apkam.

V praci je to pomalsie, tam mame ale iba 8mbit pripojenie wifi.

Na 3G pripojeni, je to pomalsie.

Otazne, ci netreba k apsotre LTE :-)
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 1933
Registrován:
úte lis 09, 2010 1:04 pm
Bydliště: Bratislava

malex | pát zář 21, 2012 8:05 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Zbezne jsem to tu procital a nemuzu se docist- slysel jsem, ze opet nejde vypnout 3g, co je na tom pravdy?
Jestli to tu je, tak se omlouvam.
Host
Host
 
Příspěvky: 128
Registrován:
stř lis 18, 2009 9:27 am

misha | pát zář 21, 2012 8:06 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

narazil jsem na nekolik problemku. predne mi dost casto pada mdcrashreport.exe, dost casto mi napise, ze nelze synchronizovat pac telefon nebyl nalezen.

druhou veci je, ze mi itunes zobrazuje zaplneni pameti (mam tam muziku) a v telefonu ji nemam. take jsem z toho tak nejak na rozpacich...
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 781
Registrován:
ned lis 07, 2010 8:31 am

kammol | pát zář 21, 2012 8:18 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

ja nevim ale ja nemam problem s appstorem. I stary appstore byl celkem pomaly a ten novy je asi na tom podobne.Stejne stahuju pouze na wifi a neprislo mi ze by to bylo nejak fest zasekane, mozna neco pomalejsi, ale nic hrozneho. Co se tyce update aplikaci tak to nevyzaduje heslo a to je hodne dobre :-D
 

bedo. | pát zář 21, 2012 8:29 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

barberry.pha píše:Ale ty satelitni snimky ... WTF
http://img.tapatalk.com/d/12/09/21/gy3atydu.jpg

Tie satelitné by fakt potrebovali vylepšiť (alebo rovno vymeniť), ale Google Earth stále funguje a v tomto je neprekonateľný. I keď aj nové snímkovanie Google už nie je také kvalitné ako pre pár rokmi.

Tak mi z toho nejako vychádza, že najkvalitnejšie sú momentálne Open Street Maps.
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 609
Registrován:
sob kvě 29, 2010 11:04 am

Jadro | pát zář 21, 2012 8:36 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

malex píše:Zbezne jsem to tu procital a nemuzu se docist- slysel jsem, ze opet nejde vypnout 3g, co je na tom pravdy?
Jestli to tu je, tak se omlouvam.


3G vypnout jde. Nastaveni-Obecne-Mobilni data-Zapnout/Vypnout 3G
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2350
Registrován:
pát bře 30, 2012 5:37 pm

misha | pát zář 21, 2012 8:42 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

tak na satelitni snimky se panove podivejte sami. dejte si vyhledat trida miru v pardubicich a pote si priblizte na maximum. pokud vam bude divne, ze tam je cernobily pruh, tak je to bohuzel realita :-(

s veskerou uctou (veta pouzivana kdyz chcete nekoho poslat do prdele) ale mapy jsou silene. at mi nikdo nerika ze je to ok. vsak ja otevru klasickou mapu a nikde nevidim zadne ctverecky jako domy. podle ulic je nekdy dost tezke se orientovat. no co to je, to je vazne ubohe.

EDIT: ted jsem jeste zjistil, bojujic s tim ze nemuzu dostat pisnicky do telefonu, ze mi zmizelo v itunes hodnoceni pisnicek. jak je tohle kua mozne?
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 781
Registrován:
ned lis 07, 2010 8:31 am

Uživatelský avatar Petrt | pát zář 21, 2012 8:57 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

uff s tím hodnocením jsi mě dost vylekal, naštěstí tento problém nemám - po updatu vše zůstalo jak bylo.
iPhone Xs Silver Watch s4 Silver SS MacMini 2018 iPad 2018 TV 2015
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1573
Registrován:
ned srp 24, 2008 12:45 pm
Bydliště: Brno

boocheck | pát zář 21, 2012 9:01 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Ohledně appstore, je hodně nepraktický. Dřiv stačilo šmejdnout 2xprstem a byl jsem na konci stránky s aplikacema, nebo tapnout na horní lištu a byl jsem zase na začátku. Teď musím šmidlat do leva nebo do prava a stejně se posunu jen o 4 aplikace. Když si nějakou aplikaci na appstore otevřu, dost často se mi stane že když se chci vrátit zpět, hodí mě to zase na začátek. To znamená došmidlat třeba přes 4obrazovky abych se mohl podívat co tam je dalšího novýho. Je to dost otravný se tímhle prokousávat. Jednoduchost je pryč..
Host
Host
 
Příspěvky: 23
Registrován:
ned říj 05, 2008 6:01 pm

marp | pát zář 21, 2012 9:18 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

john píše:Az to nekdo nahodi na iPhone 3Gs, bude tak hodnej a z vlastnich zkusenosti sepise rozdily oproti iOS 5?

Nejlepe klady a zapory + vydrz baterie a tak. At to slouzi pro nas vsechny. :Bravo:

Updatoval jsem u 3GS/32GB z 5.1.1 a čeho jsem si všiml, tak se zlepšila výdrž baterie.
Klady: přehlednější Nastavení, aplikace Nerušit - to mi chybělo, nastavení soukromí, automatický jas mi funguje, telefon se mi zdá rychlejší
Zápory: zatím jsem nenašel :Search:
 

Kulhos | pát zář 21, 2012 9:23 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Zdravím, asi nikdo neví o způsobu, jak mít telefon v angličtině, ale navigaci v češtině co?
 

Uživatelský avatar mike-biker | pát zář 21, 2012 9:35 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Myslíš TomToma? Mě to nevadí, už jsem si zvykl mít vše v EN, jak na PC, tak mobily automaticky házím do angličtiny. Přece jen je to mezinárodně neoficiálně oficiální hlavní komunikační jazyk.
Ale jinak to nejde!
iPhone 11 Pro Max Space Grey
iPhone 6 16GB Silver as reserve
MacBook Pro Retina 15" Mid 2014, i7 4x2,5GHz 16GB RAM 256GB SSD + 256GB Jet Drive.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3352
Registrován:
ned říj 09, 2011 12:39 pm
Bydliště: Jesenice

Uživatelský avatar Kony.cz | pát zář 21, 2012 10:23 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Takova jedna mala otazka.... Doufam ze to tady nebylo.... Kdyz se pouzivaji mapy na navigaci.... kolik dat z internetu to stahuje ???? Je toho nejak moc ??? Ted jsem zkousel podle toho jezdit a docela se mi to zamlouva a rekl bych ze to muze kompletne nahradit treba Navigon nebo tak...
[*]iPad 2 Wi-Fi 16 GB Black JB
[*]iPhone SE 16 GB Gold
[*]iPhone 6 16 GB White
[*]iPhone X 64 GB Black
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 909
Registrován:
pát črc 17, 2009 2:01 pm

Uživatelský avatar shimie | pát zář 21, 2012 10:37 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Zresetuj si pred jazdou statistiky a po par minutach, alebo po jazde sa pozri kolko dat ti to stiahlo.
iPhone X black - 64GB
iPhone 6 - 64GB
iPad Air - 16GB
iMac 27" 3.2GHz
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 365
Registrován:
pon bře 17, 2008 8:15 pm

Freddy_cze | pát zář 21, 2012 11:44 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

iOS6 je odpad.. bohužel.. je to první iOS,který mně velice zklamal.. Ty mapy jsou brak, odpad, vtip?, modrý vyblitý stavový řádek též nerozdýchávám, nemluvě o zpomalení systému na iPhone 4 dost výrazně. Uspořádání APP STORU je k smíchu a hůře ovladatelné než předchozí rozložení..

Ale měl bych na Vás dotaz. Jde Vám připojit se na eduroam na iPhone 4S iOS6?? Přítelkyně má po updatu na iOS6 problém a nejde to nikde... máte stejný problém??

Díky za odpověď.. a hezký víkend
 

CZifry | pát zář 21, 2012 11:56 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Kamaradovy se stala nemila vec,nema app store v iPhonu. nema nekdo podobnou zkusenost?? ani reinstall nepomohl...

Edit: tak zakopany pes byl v nastaveni a omezeni, cert vi proc tomu tak bylo
Naposledy upravil CZifry dne pát zář 21, 2012 1:05 pm, celkově upraveno 1
 

kammol | pát zář 21, 2012 12:30 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

zkouseli jste DFU? to by melo pomoct. ale ten prispevek spis patri do poradny :-)
 

Shwollo | pát zář 21, 2012 12:55 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

[url=http://www.[BULVAR: odkazujte na jiné zdroje].eu/2012/09/21/aplikace-google-maps-ceka-na-schvaleni-do-itunes-app-store/]Aplikace Google Maps čeká na schválení do iTunes App Store[/url] som zvedavý, či je to pravda
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 323
Registrován:
úte lis 03, 2009 2:15 pm
Bydliště: LM/Brno

Ralfik | pát zář 21, 2012 1:07 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

lavely píše:
tatamuk píše:Když pominu všechny plusy a mínuse je někdo schopen porovnat jak je to v 6 na 3GS s rychlostí, plynulostí, odezvou ...



tak na 3GS rozhodně plynulejší a rychlejší,zejména pak safari


Jo, až na aplikace, veškeré hry, třeba blby angry birds seká děsivě, hrůza hry nepoužitelné!
Host
Host
 
Příspěvky: 99
Registrován:
úte zář 09, 2008 2:50 pm

TomXasS | pát zář 21, 2012 2:50 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

No takze baterka je na tom aspon u mna rovnako ako na iOS 5.1.1
Mapy su otras, oskusal som to je to nepouzitelne a Apple by sa mal hanbit, ze nieco take vypustil von ...
Upload fotiek na fb z galerie mi blbne, niekedy to ide az na 15ty pokus (internet mam v pohode a na 5.1.1 nebol problem)...
Modry statusbar sa mi absolutne nepaci ...
Passbook u nas nepouzitelny ...
Appstore ide trosku lepsie ale je to sekajuce tak ci tak, mozte ma presviedcat o opaku ...
Kym to nedaju dokopy nema to pre mna zmysel, nic naviac pouzitelne pre mna tam nie je, akurat to fb vstavane a aj to nefunguje takze smola bye bye iOS 6...

Lutujem ludi, ktori su kupia novy ajfon a budu tam mat ten odpad s cislom 6..
Apple iPad mini 2 Retina 16GB Wi-Fi
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2350
Registrován:
sob čer 26, 2010 9:02 pm
Bydliště: Vranov n/T

lavely | pát zář 21, 2012 3:00 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

jak jsem už psal na 3 GS vše v pořádku a plynulé včetně her...
Host
Host
 
Příspěvky: 10
Registrován:
pon zář 10, 2012 4:06 am

zdenda0088 | pát zář 21, 2012 3:15 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Co se týká WIFI mají tam nějakou chybu ,blblo to už v betě a nyní mi nejde vůbec,,vyzkoušel jsem všechny návody z netu,ale nic nepomohlo, signál plný a nic se nenačte,když vypnu ochranu tak to běží,v práci se stejným security to jde.
 

saj___ | pát zář 21, 2012 4:45 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

ok super, nahodil som ios6 na cisty iphone a nejde mi WIFI! Dokonale apple, dokonale. Gratulujem k vypusteniu takehoto niecoho. Nejaky navod na opravu?
Host
Host
 
Příspěvky: 53
Registrován:
úte bře 08, 2011 8:26 pm

lukasjirasek | pát zář 21, 2012 4:47 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

mam iphone 5, a rychlost iOS6 zatim bomba , safari taky rychly, fotak pecka, foti rychlejc jak S3 :)
 

ice951 | pát zář 21, 2012 7:04 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

tak hodil som to včera a musím povedať že až a tie satelitné snímky v mapách ktoré sú dosť na grc som spokojný :) tie vektorové sú o dosť lepšie jak google maps a navigácia tiež super (presne a rýchlo naviguje, aj slovenská hlasová navigácia je celkom v pohode)
Appstore sa mi tiež viac páči, včera to sekalo ale dneska jak som to zapol tak to neseká už, neviem čím to je a btw. komu sa nepáči scroolovať zľava doprava tak tam má možnosť see all a bude to tak ako v predchádzajúcej verzii ;)
iPhone 4S 16GB
iPad Air Space Gray 32GB
Host
Host
 
Příspěvky: 56
Registrován:
sob říj 22, 2011 6:52 pm

Sokolik | pát zář 21, 2012 7:09 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Dobrý den, dnes jsem přes itunes převedl svůj starý iphone 3GS na IOS 6, bohužel je telefon blokovaný slovenským operátorem. Mohl by mi někdo poradit, jak telefon zpátky odblokovat? na IOS 6 mi nezáleží, hlavně potřebuji odblokovat telefon.

Děkuji
 

Uživatelský avatar Muzzy | pát zář 21, 2012 8:00 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Zdravím all mám dotaz snad to pisu na správném míste.
Já mám Iphone 4s 16 gb od vodafone a iOS 6 bez problému nainstalován a vse ok.

Ma zena ma ip 4 už nevím odkud přesně byl koupen.
Teď ma obava a zároveň otázka na vás nyní je tam
iOS 5.1.1(9B208)
Model MC603B
Firmware 04.12.01
Muzu nainstalovat iOS 6 ???
Ať se nezablokuje atd???
iphone 4s
6.0.1
No:JB
Host
Host
 
Příspěvky: 13
Registrován:
pát bře 30, 2012 12:37 pm

Uživatelský avatar Arcane | pát zář 21, 2012 8:39 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

něco na odlehčení http://9gag.com/gag/5419582? několik obrázků ohledně nových map, většinou porovnání starých a nových
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 586
Registrován:
pát kvě 14, 2010 6:42 pm

Uživatelský avatar mike-biker | pát zář 21, 2012 10:16 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

No alespoň s tím trochu máknou, když mají z ostudy kabát. Naštěstí to není HW chyba, jen uspěchaný vývoj. Ale snad se poučí z chyb a nebudou jako Windows Phone, který se ladí za pochodu. :(
iPhone 11 Pro Max Space Grey
iPhone 6 16GB Silver as reserve
MacBook Pro Retina 15" Mid 2014, i7 4x2,5GHz 16GB RAM 256GB SSD + 256GB Jet Drive.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3352
Registrován:
ned říj 09, 2011 12:39 pm
Bydliště: Jesenice

prettorian | pát zář 21, 2012 10:19 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Tak po updatu se mi objevuje nemilý problém. Po nějaké době mi přestane jít zvuk telefonu - vyzvánění, upozornění, klapání kláves. Nepomůže ani vypnutí a zapnutí zvuku pomocí tlačítka. Pomáhá jen úplně vypnutí a následně zapnutí telefonu.
Někdo podobné zkušenosti?
Host
Host
 
Příspěvky: 102
Registrován:
úte srp 11, 2009 7:29 am

volcanon | pát zář 21, 2012 11:23 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

No ja mam ipad 3 32GB Wifi new generation a iphon 4 a ios6 som zatial dal iba do ipadu,tiez musim dodat ,ze app store mi dlho nacitava a starsi bol asi prehladnejsi.Mapy? No asi nic moc google su lepsie,safari sa mi zda lepsia ,rychlesie nacita.Ostal som sklamani ze nedali na ipad panoramu.Neviem ci to robi len mne ale pri synchronizacii z iTunes mi to nejak obcas blbne co mi pri 5.1.1 nerobilo aj tlacidlo home mi blblo ,skor nechcelo reagovat az ked som vypol a zapol ipad zacalo pracovat spravne.No snad bude v blizkej dobe daka oprava ,lebo si myslim ze toto sa im nepodarilo,takze na iphone ostanem pekne radsej zatial na 5.1.1 u mna asi sklamanie. :(
 

TomXasS | sob zář 22, 2012 7:36 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Po downgrade na 5.1.1 to vypisuje v iTunes, ze iPhone nebol rozpoznany a mam ho pripojit znovu ... WTF ???
Apple iPad mini 2 Retina 16GB Wi-Fi
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2350
Registrován:
sob čer 26, 2010 9:02 pm
Bydliště: Vranov n/T

volcanon | sob zář 22, 2012 7:45 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

to TomXasS: to iste pisalo v iTunes aj mne ked som pripojil ipad uz z ios6 az ked som vypol a zapol iTuns potom to uz naslo.Ale aj tak za mi zda ta 6 nepodarok.Napr teraz som bol na app store a mi to z nicoho nic vyhodilo cela 6stoji...
 

bob123 | sob zář 22, 2012 8:16 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Nefunguje mi na novym iPadu iMessage, nejde aktivovat, dela to taky nekomu?
iPhone 2G 4GB
iPhone 4 16GB Vodafone
iPhone 5 16GB Vodafone
iPhone 6 16GB Vodafone
Macbook pro 13" (mid 2009) Snow Leopard
Macbook pro 13" 2016
Apple AirPort Extreme
New iPad 16GB Wifi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 174
Registrován:
pon lis 12, 2007 11:38 pm

Anndy | sob zář 22, 2012 8:49 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Sokolik. Slovensky operator - Telekom (exT-Mobile) by ti to mal za maly poplatok odblokovat, ak skoncila viazanost. Co asi ano, kedze je to 3 GS.
Najdi si najblizsu predajnu v SR a skoc tam. Ale predtym by som si tam zavolal, ci je to mozne.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 1933
Registrován:
úte lis 09, 2010 1:04 pm
Bydliště: Bratislava

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na Aplikace pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé