iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

Peta.martinek | pon zář 24, 2012 9:42 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Peclive jsem si procetl toto tema a nikde jsem nenasel to, co tizi me. Po upgrade z ios 5.0.1 na ios6, se mi jiz 2x stalo toto: prisla nova SMS a kdyz jsem ji chtel precist, tel se mi pri nacitani restartoval. Hodne mi to vadi, protoze jsem to do ted neznal. A jeste jedna vec, iphon mi nechce ukazat cas vyuziti baterie, mam tam pomlcky..

Jinak problemy s Wifi nebo jasem nepocituji. Mapy ujdou. A baterie, nevim, viz vyse.

Jo, da se jeste udelat downgrade? Silne o tom uvazuji, ale nechce se mi opet stavet iphone nazelene louce :-)

Diky
 

Uživatelský avatar lerchz | pon zář 24, 2012 9:43 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Nějak se mi po upgr na ver. 6 začal sekat telefon. Mám iph4. Nevite čím to ? Nemůžu při telefonátu odemknout úvodní obrazovku. iPad3 je po upg. úplně v pohodě.
Host
Host
 
Příspěvky: 13
Registrován:
čtv črc 17, 2008 3:20 pm

Jadro | pon zář 24, 2012 9:46 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

HonzaK72 píše:- když s něk´m nasdílím složku a druhý den chci sdílení této sloźky rozšířit o další jméno, jak na to????


Pridani osoby: Jdi do Obrazky-Fotostream a u te slozky kam chces pridat dalsi osobu tapni na to modre kolecko se sipkou
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2350
Registrován:
pát bře 30, 2012 5:37 pm

Lies | pon zář 24, 2012 9:50 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Jaký průměrný čas máte na využití baterie? Příde mi, že je to o hodně vetší žrout než 5. verze. Mám pohotovost 1 den a využití 5 hodin. Pak musim nabíjet :-x
 MacBook Pro 15 Retina 2.0GHz 2013 Late
 iPhone 6S 64GB Space Grey FW iOS 9.2.1 CZ
 iPhone 5S 32GB Space Grey FW iOS 9.2.1 CZ
 iPhone 4S 16GB Black FW 7.0.3 CZ + LifeProof case 2. Gen
 iPhone 4 16GB Black FW 5.0.1 JB CZ
 iPhone 3G 8GB Black FW 3.1.3 JB EN
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 218
Registrován:
pon dub 20, 2009 8:59 am
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar Metalgirl | pon zář 24, 2012 9:53 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Slimák píše:Tam fungovali jen interni songy. Ostatni z knihovny fungovali ve 3rd budicich, kdyz dana app nebyla shozena na pozadi. Tuhle ficuru konecne vitam.


Od iOS 5.1.1 šlo určitě zvolit vyzvánění budíku i z vložených vlastních ringtonů, vím to jistě, používám to. Takže toto bylo už i v iOS 5.1.1
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

HonzaK72 | pon zář 24, 2012 9:54 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Jadro píše:
HonzaK72 píše:- když s něk´m nasdílím složku a druhý den chci sdílení této sloźky rozšířit o další jméno, jak na to????


Pridani osoby: Jdi do Obrazky-Fotostream a u te slozky kam chces pridat dalsi osobu tapni na to modre kolecko se sipkou

Jake kolecko mas na mysli? Zadne tam nevidim....
EDIT: aha, tak na iPhone to jde tak jak říkáš, na iPadu ne. :-/
Suspect
Suspect
 
Příspěvky: 217
Registrován:
čtv črc 07, 2011 10:03 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar cczero | pon zář 24, 2012 11:18 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

zeptám se asi hloupě, ono by se to asi dávno psalo, ale přesouvání fotek ve fotogalerii v iOS6 stále není možné?
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 790
Registrován:
pát říj 21, 2011 12:01 am
Bydliště: Liberec

kunec | úte zář 25, 2012 5:33 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Jadro píše:Co jsem vypozoroval s jasem, tak pokud pouzivam automaticky jas, tak soupatko mi nastavuje minimalni jas displeje, na ktery se iP nastavi ve tme. Na svetle se jas zvysuje az na max, podle intenzity okolniho svetla.
Ve tme ale jas neklesne pod hodnotu nastavenou soupatkem, takze kdyz posouvam soupatko na vic, tak ve tme to klidne sviti jak zarovka :-)



To jsme na tom úplne stejně.


Taky tady http://spravodaj.madaj.net/ HD
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
 
Příspěvky: 306
Registrován:
čtv bře 26, 2009 11:44 am

jeenik | úte zář 25, 2012 5:39 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Ještě k wifi. Zprvu občas a nyní skoro vždy se stane, že přijdu k wifi a iP4S ji nevidí. Nemluvím o jedné wifi, ale obecně (wifi v práci, doma, v obchodě, v hospodě...). Takže je nutno vypnout wifi, pak letový režim, chvíli počkat, pak vypnout letový režim, chvíli počkat, pak zapnout wifi. A najednou ji vidím a bez problému připojím... Takhle jsem si ostrou verzi iOS 6 nepředstavoval... Přijde mi to někdy jako beta 1.... Ještě přidám obrázek situace do které jsem se taky dostal, pomohl až restart iP. Nahoře chybí šipka zpět s popiskem "Nastavení"..... Obrázek
iPhone X 256GB - T-Mobile (iOS 12.x), iPad Pro 10.5 cellular 512GB (iOS 12.x), Apple TV 4, AW 4
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 1109
Registrován:
ned úno 08, 2009 5:20 am

niky79 | úte zář 25, 2012 5:45 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Jadro píše:Co jsem vypozoroval s jasem, tak pokud pouzivam automaticky jas, tak soupatko mi nastavuje minimalni jas displeje, na ktery se iP nastavi ve tme. Na svetle se jas zvysuje az na max, podle intenzity okolniho svetla.
Ve tme ale jas neklesne pod hodnotu nastavenou soupatkem, takze kdyz posouvam soupatko na vic, tak ve tme to klidne sviti jak zarovka :-)


Takhle to fungovalo celou dobu. Je doporučeno mít soupeřkou přesně v polovine. Pak se ve tmě nastaví minimum a za jasného dne maximum. Pro apple je samozřejmě nepřekonatelný problém udělat, aby regulace jasu fungovala jako všude jinde.
 

Jadro | úte zář 25, 2012 7:02 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Prave, ze kdyz mas soupatko v pulce, tak ti klesne ve tme na pulku (ne na minimum) aspon u me to tak je... Takze mam soupatko na minimum, aby se mi ve tme displej ztmavil
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2350
Registrován:
pát bře 30, 2012 5:37 pm

Fifik | úte zář 25, 2012 8:14 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Ahojte,

Ja mam problem ked idem volat, sa mi restartuje iPhone. Spravi to raz dva krat do dna.

Dalsi problem je ked dotelefonujem tak sa mi spusti hudba cez podcasty. Taktiez to robi raz-dva krat cez den.

Robil som restore bez zalohy a mam iPhone 4.

Neviete prosim kde by mohla byt chyba?
Vopred dakujem.
iPhone 11 Pro Max, iPad Pro, Apple Watch 4 44mm, AirPods Pro, MacBook Air!
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 288
Registrován:
ned čer 07, 2009 4:16 pm
Bydliště: Bratislava

bedo. | úte zář 25, 2012 8:22 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

niky79 píše:
Jadro píše:Co jsem vypozoroval s jasem, tak pokud pouzivam automaticky jas, tak soupatko mi nastavuje minimalni jas displeje, na ktery se iP nastavi ve tme. Na svetle se jas zvysuje az na max, podle intenzity okolniho svetla.
Ve tme ale jas neklesne pod hodnotu nastavenou soupatkem, takze kdyz posouvam soupatko na vic, tak ve tme to klidne sviti jak zarovka :-)


Takhle to fungovalo celou dobu. Je doporučeno mít soupeřkou přesně v polovine. Pak se ve tmě nastaví minimum a za jasného dne maximum. Pro apple je samozřejmě nepřekonatelný problém udělat, aby regulace jasu fungovala jako všude jinde.

a ako si teda predstavuješ, aby to malo fungovať? Takto, ako píše Jadro, mi to príde celkom logické, vymedzíš automatike rozsah, v ktorom sa má pohybovať a zvyšok je už na čidle okolitého svetla a príslušnom algoritme. Ideálne by ani nemalo byť cítiť, že je nejaká automatika zapnutá.
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 609
Registrován:
sob kvě 29, 2010 11:04 am

Jenycek | úte zář 25, 2012 8:28 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Lies píše:Jaký průměrný čas máte na využití baterie? Příde mi, že je to o hodně vetší žrout než 5. verze. Mám pohotovost 1 den a využití 5 hodin. Pak musim nabíjet :-x


Mě se zdá, že se životnost trochu prodloužila. Aktuálně mám 25hodin pohotovost a necelých 5hodin využití a baterie je na 40% (WiFi, 3G, polohové služby, push email stále zapnuté)
iPhone4 16GB black iOS 6.1 nonJB
iPad 16GB WiFi+Cellular black iOS 6.1 nonJB + ZAGGfolio Black Carbon Fiber/Silver
Host
Host
 
Příspěvky: 55
Registrován:
pát zář 24, 2010 3:36 pm

Uživatelský avatar jennydrums | úte zář 25, 2012 8:47 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Jednu věc jsem zapomněl dodat. Po updatu na iOS6 (OTA) mi zmizela strukutra fotek nasynchronizovaných z pc. Měl jsem tři složky s fotkami, ty zmizly a všechny tyhle fotky jsou v kihovně obrázků.. Stalo se někomu totéž?

Samozřejme se z toho nesesypu, ale překvapilo mě to :)
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 337
Registrován:
úte říj 27, 2009 12:33 pm

Uživatelský avatar Zemlicka | úte zář 25, 2012 9:43 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

wow prave ma prekvapía integracia facebooku do kalendara.automaticky sa mi stiahla pozvanka a takto to popm vypada.Obrázek

a

Obrázek


ak o tom viete a ja som taka lama ze to sem davam sorry :)


Znáš http://spravodaj.madaj.net/ ?
iPhone 5S
iPad Air
Hackintosh Mavericks (docasne)
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 490
Registrován:
úte dub 07, 2009 4:48 am

Lies | úte zář 25, 2012 9:48 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Jenycek píše:
Lies píše:Jaký průměrný čas máte na využití baterie? Příde mi, že je to o hodně vetší žrout než 5. verze. Mám pohotovost 1 den a využití 5 hodin. Pak musim nabíjet :-x


Mě se zdá, že se životnost trochu prodloužila. Aktuálně mám 25hodin pohotovost a necelých 5hodin využití a baterie je na 40% (WiFi, 3G, polohové služby, push email stále zapnuté)

Tak to je hodně zajímavé. Já musim mít vše vypnuté. Jinak bysem měl za pár hodin mobil na nule :-D. Tak nevim kde je problém.
 MacBook Pro 15 Retina 2.0GHz 2013 Late
 iPhone 6S 64GB Space Grey FW iOS 9.2.1 CZ
 iPhone 5S 32GB Space Grey FW iOS 9.2.1 CZ
 iPhone 4S 16GB Black FW 7.0.3 CZ + LifeProof case 2. Gen
 iPhone 4 16GB Black FW 5.0.1 JB CZ
 iPhone 3G 8GB Black FW 3.1.3 JB EN
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 218
Registrován:
pon dub 20, 2009 8:59 am
Bydliště: Praha

marseli | úte zář 25, 2012 9:58 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

ipad 2 ukazuje 10%, koukam na youtube a najednou se vypnul(takze ukazatel nejak lze), dam na nabijecku a najednou po nabehnuti uz ma 15%. Na iphone 4 to taky pekne skace a sem tam se zadrhava psani do hledat v safary
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 721
Registrován:
ned črc 20, 2008 5:22 pm
Bydliště: Děčín

Jenycek | úte zář 25, 2012 10:00 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

To Lies: Něco podobného mi to dělalo po přechodu na iOS5. Restore s obnovením ze zálohy nepomáhalo. Musel jsem udělat Restore a vše si nastavit znovu. Sice jsem o nějaká data přišel, ale výdrž se prodloužila. Teď jsem dělal aktualizaci přes OTA.
iPhone4 16GB black iOS 6.1 nonJB
iPad 16GB WiFi+Cellular black iOS 6.1 nonJB + ZAGGfolio Black Carbon Fiber/Silver
Host
Host
 
Příspěvky: 55
Registrován:
pát zář 24, 2010 3:36 pm

bedo. | úte zář 25, 2012 10:10 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

marseli píše:ipad 2 ukazuje 10%, koukam na youtube a najednou se vypnul(takze ukazatel nejak lze), dam na nabijecku a najednou po nabehnuti uz ma 15%. Na iphone 4 to taky pekne skace a sem tam se zadrhava psani do hledat v safary

ukazovateľ nelže, len si si asi neustálym vybíjaním proste odjebkal baterku. Píšeme to tu síce stále dookola, ale ak nechcete mať problémy s krátkou životnosťou lítiových bateriek, nevybíjajte ich pod 30%. Baterka síce stratí časom kapacitu aj tak, ale postatne neskôr, ako keď ju budete vybíjať do mŕtva.
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 609
Registrován:
sob kvě 29, 2010 11:04 am

Jadro | úte zář 25, 2012 10:29 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Procenta se ukazuji divne... Ja kdyz sundam iP z nabijecky,tak po chvilce uz mam 99% a mizi procento za procentem. Staci vypnout/zapnout, naskoci 100% a je to v poradku... Delalo mi to uz na iOS5 a prvni rada, kterou jsem tu dostal od Marka bylo - vybit pod 20%, aby se zpet naformatovala baterka... A takhle ji jednou za cas vybijet pravidelne. Jednou jsem to zkusil, stejne to nepomohlo, tak o te doby pod 20% nejdu.
Nicmene ty procenta se fakt ukazuji zvlastne...
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2350
Registrován:
pát bře 30, 2012 5:37 pm

Lincoln Six Echo | úte zář 25, 2012 10:32 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Jak už jsem někdy někde psal, ta procenta se nikdy nedají změřit přesně, jedná se spíše o odhad. Někde na supportu Applu je napsáno, že jednou za čas by se měla baterka úplně vyšťavit, aby se měřidlo zkalibrovalo.
  • iPhone 6s
  • Mac mini (Late 2012) | MacBook Pro (Early 2015)
  • AirPort Extreme 5th gen
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3739
Registrován:
pát čer 25, 2010 8:53 pm

Uživatelský avatar korwin | úte zář 25, 2012 10:33 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

RE: App mapy od Google
Google zatím svou mapovou aplikaci do App Store neposlal...
http://jablickar.cz/google-zatim-svou-m ... n=wordtwit
iPhoneX: 256GB_11.2.2 iPad2: 64GB_WiFi iPad Air2: 64GB_GSM iPad Mini2: 64GB_GSM
MacBook Pro 13"Retina: Late2013 8GB RAM, 256GB SSD Mac mini: Late2014 16GB RAM, 256GB SSD
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 484
Registrován:
sob dub 03, 2010 6:04 am
Bydliště: Praha 4

Jadro | úte zář 25, 2012 10:35 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Hmmm a neublizi to vystaveni baterce?

Me to je celkem jedno, proste udelam restart, aby neubyvaly % tak rychle a je to. Kdyz ho totiz neudelam, tak podle tech procent se ridi varovani a vypnuti telefonu...
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2350
Registrován:
pát bře 30, 2012 5:37 pm

TomXasS | úte zář 25, 2012 10:46 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

No najhorsie je ze, aj ked mate SHSH na 5.1.1 iPhone 4S sa downgradovat neda. No SBSettings a ostatne ficury mi budu chybat a boh vie kedy bude JB.
Apple iPad mini 2 Retina 16GB Wi-Fi
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2350
Registrován:
sob čer 26, 2010 9:02 pm
Bydliště: Vranov n/T

Lincoln Six Echo | úte zář 25, 2012 12:01 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Jadro píše:Hmmm a neublizi to vystaveni baterce?

Pokud to není často, tak určitě ne. Však je o tom tady na foru téma.
  • iPhone 6s
  • Mac mini (Late 2012) | MacBook Pro (Early 2015)
  • AirPort Extreme 5th gen
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3739
Registrován:
pát čer 25, 2010 8:53 pm

jiri733 | úte zář 25, 2012 1:07 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Mně přestaly fungovat zkratky na iPhone. Je zajímavé, že na iPadu fungují, potřeboval bych je spíš na iPhonu :-(
iPhone 6s
Mini iPad2
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 100
Registrován:
úte kvě 29, 2012 2:45 pm

kammol | úte zář 25, 2012 1:55 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

vypni a zapni....taky mi nesly a vypl sem a zapl zkratky a uz jdou, ale stejne to nepouzivam...jinak jak nekdo psal ohledne safari kdyz se podrzi na .com tak nemusim najizdet prstem na .cz staci podrzet a .cz se vybere protoze je na prvnim miste...
 

Uživatelský avatar honziš | úte zář 25, 2012 2:07 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Dnes se mi stalo, že jsem volal zpět na zmeškaný hovor ze zamčené obrazovky a po chvíli vytáčení mi tam skočila černá obrazovka s bílým jablkem (jako při startu telefonu) a po pár vteřinách mi telefon normálně naskočil zpět. Stalo se to někomu?

P.S.: Osoba na druhé straně se musela pobavit, protože jsem si s telefonem popovídal :-)
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 349
Registrován:
pon pro 21, 2009 9:04 pm
Bydliště: Liberec

bedo. | úte zář 25, 2012 2:15 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

hej, stalo, asi 2x, iPhone 3GS a iOS 5.0. A na Androide tiež, tam sa pre zmenu telefón vypol. Pokiaľ sa to nestáva často a pravidelne, tak by som to nepovažoval za problém (smartfón = počítač)
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 609
Registrován:
sob kvě 29, 2010 11:04 am

jiri733 | úte zář 25, 2012 2:58 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Vypnout a zapnout zkratky nepomohlo. Je to od té doby co se synchronizují přes iCloud.
iPhone 6s
Mini iPad2
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 100
Registrován:
úte kvě 29, 2012 2:45 pm

ttman347 | úte zář 25, 2012 3:52 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

mam jednu otazocku ....tiez Vam v nastaveniach/vseobecne/mobilne ked mate zapnute 3G v policku zdielanie internetu stale beha to koliecko akoze nieco hlada ... lebo mne hej a vsimol som si to az dnes ked mi podorivo rychlo na 3G zomiera telefon .. od nabitia je to 10 hod pouzivanie mam 3 hod a baterka je na 20% to mi predtym nikdy nerobilo
Host
Host
 
Příspěvky: 8
Registrován:
pon lis 07, 2011 2:30 pm

marseli | úte zář 25, 2012 4:20 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Jeste k tomu ukazateli baterie: ipad nabit na 100% a po 50 min. pouzivani stale ukazuje 100%, takze jestli to je mym spatnym pouzivanim a ne chybou ukazatele tak uz nevim.
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 721
Registrován:
ned črc 20, 2008 5:22 pm
Bydliště: Děčín

Jadro | úte zář 25, 2012 4:24 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Nezapomnel jsi odpojit nabijecku :-D
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2350
Registrován:
pát bře 30, 2012 5:37 pm

mberdych | úte zář 25, 2012 5:28 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Honzis: to se mi stalo jednou taky. Instaloval jsem nejakou aplikaci a nekam se prepl. Uz si nepamatuju.
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 168
Registrován:
pon kvě 10, 2010 11:56 am

polom | úte zář 25, 2012 5:47 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Zdravim, jen rychla otazka musim upgradovat na IOS 6 oficialni verze kdyz mam IOS 6 GM ? Nebo je to jedno a stejne ? Diky za odpoved
Host
Host
 
Příspěvky: 97
Registrován:
stř dub 02, 2008 6:13 pm

misha | úte zář 25, 2012 5:53 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

honziš píše:Dnes se mi stalo, že jsem volal zpět na zmeškaný hovor ze zamčené obrazovky a po chvíli vytáčení mi tam skočila černá obrazovka s bílým jablkem (jako při startu telefonu) a po pár vteřinách mi telefon normálně naskočil zpět. Stalo se to někomu?

P.S.: Osoba na druhé straně se musela pobavit, protože jsem si s telefonem popovídal :-)


tohle mi delalo pri presunu ikonek. pomohlo obnoveni systemu (tzn druha instalace ios6).
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 781
Registrován:
ned lis 07, 2010 8:31 am

Uživatelský avatar tvosi | úte zář 25, 2012 5:59 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

polom píše:Zdravim, jen rychla otazka musim upgradovat na IOS 6 oficialni verze kdyz mam IOS 6 GM ? Nebo je to jedno a stejne ? Diky za odpoved



GM verze je finalni verze...ma i stejne cislo sestaveni...
Obrázek iPhone 2G 8GB
Obrázek iPhone 7 128GB Jet Black
Obrázek iPad Mini with Retina 32GB Silver
Obrázek Macbook Pro 13" mid-2009
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4123
Registrován:
pon lis 26, 2007 7:41 pm
Bydliště: Praha

Riddick99999 | úte zář 25, 2012 5:59 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Mne automaticky jas funguje ako ma
Host
Host
 
Příspěvky: 1
Registrován:
úte pro 06, 2011 10:35 am

siana | úte zář 25, 2012 7:09 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

@honziš, misha: stejný problém, po nové instalaci (obnovení) systému je vše OK.
iPhone X - 64 GB Silver; Vodafone; & AirPods ;-)
New iPad 2018 - 128 GB Cellular Silver; T-Mobile; Apple Pencil
MacBook Air 13" - 256 GB SSD (early 2015), macOS Catalina 10.15.3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 269
Registrován:
pát led 04, 2008 10:34 pm
Bydliště: Pha

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na Aplikace pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé