iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

Uživatelský avatar Tony1 | úte zář 25, 2012 7:51 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Určitě všechny tyto problémy co tu probíráme bych řešil opětným přeinstalováním iOS6.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3120
Registrován:
sob črc 12, 2008 6:18 pm
Bydliště: Jihomoravák

Uživatelský avatar Barberry.pha | úte zář 25, 2012 8:20 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Tak v iOs 5 na ipadu to asi nebylo, ale v iOs 6 je v nastaveni/obecne/vyuziti uz konecne ukazatel casu vyuziti od posledniho nabiti. :Yahoo!:
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

Uživatelský avatar Lukáš Valenta | úte zář 25, 2012 8:27 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Jojo, super fce!


Sent from my iPad 2 using Tapatalk
iPhone 5 64GB černý - iOS 8
iPad Mini s retina displejem 64GB cellular bílý - iOS 8
iMac 21.5" 2012 i5 4x2.9Ghz, Fusion drive, 8GB RAM - 10.9.3/10.10
Píšu si svůj blog o podnikání a využívání Apple produktů.
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 512
Registrován:
stř bře 21, 2012 1:23 am

Maxa | úte zář 25, 2012 8:57 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Nějak mi pořád nejde přidat odběratel sdíleného fotostreamu.Normálně tam přidám nového a když se opět podívám odběratel tam nikde není.
Co dělám blbě?
Nebo jsem to tedy jen špatně pochopil.
Myslel jsem,že můžu napsta email i odběratele,který nemá icloud a může se na to někde kouknout přes odkaz volně na internetu.
Lze to?
Iphone 5 16GB White
Host
Host
 
Příspěvky: 146
Registrován:
sob kvě 29, 2010 9:28 pm
Bydliště: Ostrava

Uživatelský avatar Barberry.pha | úte zář 25, 2012 9:04 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Jde to pokud tak ze zapnes verejna stranka, a podtim das sdilet a odkaz na dane photostream album posles mailem, dotycny pak pres web uvidi vse co v dane slozce je, nebo se tam pak treba do budoucna prida.
Aby to fungovalo pres odberatele, musi mit dotycny odberatel zapnuty sdileny photostream pres icloud.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

vernius | stř zář 26, 2012 8:02 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

iOS 6 na IPadu je zatím spíše negativni zážitek
- načítání stranek v Safari někdy (v 1 z 10 pripadu) neprobehne, musím zavřít záložku a znova. Je to protivny a jestli to nepřejde, iPad půjdu reklamovat
- mapy jsou tragédie, raději jsem to nainstaloval jen do padu a ne phonu (pánbůh zaplat, tohle by zničilo jednu z nejdůležitějších app v iPhone)
- AppStore se seká, takovej ksindl nebyl u applu dřív standardem

+ hodiny a budík, který už tam stejne mely byt když jsem to kupoval
Host
Host
 
Příspěvky: 20
Registrován:
sob srp 30, 2008 8:57 am

kunec | stř zář 26, 2012 8:29 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

když jsme u ios v iPadu...mně se neotáčí email do landscape...všechny ostatní app se otáčí :Search:
je to chyba fw, nebo toho elementu mezi židlí a touchscreenem?
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
 
Příspěvky: 306
Registrován:
čtv bře 26, 2009 11:44 am

Uživatelský avatar Barberry.pha | stř zář 26, 2012 8:31 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Asi to druhe ... Mi to funguje ;)
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

byeen | stř zář 26, 2012 9:48 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Mne na ipade vsetko facha paradne ;). Ten zasekany appstore je pravda, ale to je appstorom samotnym, nie ios alebo ipadom ;)
MB Pro mid 2010 13" C2D 2.4 GHz, 8GB RAM
iPad Black Wifi, 3rd, 32GB
iPhone 5 white, 64GB
Sponzor 2014
Sponzor 2014
 
Příspěvky: 507
Registrován:
stř úno 24, 2010 9:32 pm

jeenik | stř zář 26, 2012 9:53 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Na iPad 2 také vše bez problémů, problém s wifi mám jen na iP4S
iPhone X 256GB - T-Mobile (iOS 12.x), iPad Pro 10.5 cellular 512GB (iOS 12.x), Apple TV 4, AW 4
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 1109
Registrován:
ned úno 08, 2009 5:20 am

marcusonic | stř zář 26, 2012 11:19 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Možna divny dotaz, ale jak spustim hlasovou navigaci na ip4 s ios6? Nemohu na to přijít. Omlouvám se, nikde jsem to nenasel
 

byeen | stř zář 26, 2012 11:22 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

nalavo hore vedla miesta, kde pises co chces vyhladat, je taka sipka, klikni na nu ;)

ale na iP4 vraj neni plna podpora navigacie ako na iP4s a iP5 :/
MB Pro mid 2010 13" C2D 2.4 GHz, 8GB RAM
iPad Black Wifi, 3rd, 32GB
iPhone 5 white, 64GB
Sponzor 2014
Sponzor 2014
 
Příspěvky: 507
Registrován:
stř úno 24, 2010 9:32 pm

marcusonic | stř zář 26, 2012 11:36 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Ano. Spuštění vím, bohužel je to ale bez hlasu. Zřejmě tedy není pro iPhone 4 :o((
 

Uživatelský avatar Slimák | stř zář 26, 2012 2:44 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

iPhone 4 iOS6 - tak mi příjde, že výdrž baterie se hodně ustálila a celkově jsem spokojen. Dělal jsem update z 5.1.1 na 6.0, poté tovární obnovu a následný restore zálohy z iCloud. Stále zapnuté BT kvůli autu a dále klasika Wifi/3G

Poslední výdrž mám:
Využití: 8 hod, 11 min
Pohotovost: 2 dnů, 4 hod
Stav baterie: 4%

Nastavení mám oproti defaultu:
- aktualizace polohy na počasí vypnuto
- omezení cílené reklamy

Systémové služby:
Polohově závislé iAds = vypnuto
Genius pro aplikace = vypnuto
Časové pásmo = vypnuto
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 746
Registrován:
stř črc 02, 2008 1:28 pm
Bydliště: Praha východ

Jadro | stř zář 26, 2012 8:25 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

To mi reknete jak to delate... To se na ten telefon ani nedivate ne :-) Ja ho rano sundam z nabijecky a vecer jsem rad, ze nemam pod 20 % :-) I kdyz s telefonem nic nedelam, tak kolem obeda mam 90 %
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2350
Registrován:
pát bře 30, 2012 5:37 pm

boocheck | stř zář 26, 2012 8:54 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Já ráno (6:30) sundám z nabíječky. U snídaně přečtu zprávy, mrknu na internet, cestou do práce si čtu knížku. Kolem oběda mám max 30% Do večera nevydržím ani kdybych se po.... Stejně tak jsem to měl i s 3Gčkem. Dost mě to štve. A když jsem se dozvěděl, že místo toho aby iPhonu 5 dali větší barerku tak ho zúžili, skřípal jsem zubama.
Host
Host
 
Příspěvky: 23
Registrován:
ned říj 05, 2008 6:01 pm

niky79 | stř zář 26, 2012 8:59 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

bedo. píše:a ako si teda predstavuješ, aby to malo fungovať? Takto, ako píše Jadro, mi to príde celkom logické, vymedzíš automatike rozsah, v ktorom sa má pohybovať a zvyšok je už na čidle okolitého svetla a príslušnom algoritme. Ideálne by ani nemalo byť cítiť, že je nejaká automatika zapnutá.


No to si snad delas legraci, ne? Ocekavam, ze kdyz:

- zapnu (probudim) telefon, ze mi nebude prazit do očí aktualne ručně nastaveným jasem, ale rovnou se nastavit podle aktualnich podminek (to iphone nedela – jas zvysi a snizi AZ pote, co jej odemknete). Predstavte si, ze mate automatiku a jezdce na polovinu. V noci jej vezmete do ruky, probudite home buttomem a ... jste na chvili slepi.
- vy jste si nevsiml, ze kdyz prejdete ze svetla do tmy, ze se jas vubec nesnizi, ackoliv opacne – ze tmy do svetla – se s chuti zvysi?

Tomu rikate, "necitit, ze je nejaka automatika zapnuta"?

Hlavne nechapu, proc pri zapnute automatice muzete rucne ovlivnovat jezdce. Jiste, vim, jaky to ma efekt, ale nesouhlasim s tim. Zbytecne to mate uzivatele a v manualu se to nedocte. To nema s Apple jednoduchosti nic spolecneho, ba naopak.
 

Jadro | stř zář 26, 2012 9:13 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Souhlas mate to uzivatele. Nicmene mi vyhovuje, ze to nemam ve tme na minimum, pro me je to malo...
Jinak, kdyz zmacknu power, abych probudil telefon, jas mam na minimalni nastavene hodnote (tedy tam, kde mam soupatko). Rozhodne mi nesviti jak baterka - to mi delalo na iOS5.
A jas se mi nastavuje obema smery. Prijde mi to trochu pomalejsi nez bylo na iOS5, ale funguje mi to.
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2350
Registrován:
pát bře 30, 2012 5:37 pm

mrzic | stř zář 26, 2012 9:35 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

niky79: jezdec tam je proto, že každý má jinou potřebu pro nastavení jasu. Někdo chce víc tlumené podsvícení, někdo víc jasnější. Automatika mu řídí jeho přednastavený jas podle světelných podmínek. Jezdec tam má smysl.
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 10.15
iPhone X, iOS 13
Apple Watch 4 Nike+, watchOS 6
Apple TV4
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2249
Registrován:
ned dub 20, 2008 2:18 pm

Uživatelský avatar Slimák | stř zář 26, 2012 9:38 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Tak chlapy. Jak jsem psal, ze u me iPhone 4 reguluje pouze smerem nahoru, tzn. v zatmene mistnosti rozsvitim, jas jde automaticky nahoru, tak pri zhasnuti uz si jas nesnizi, ani za delsi dobu. Je potreba provedt zamknuti-odemknuti a teprve tehdy se jas zresetuje na pozadovanou hodnotu dle aktualniho osvetleni, v mem pripade nizsiho. Ukazatel se taktez nijak nepohybuje a je stale ve stredni poloze.

Mno a ted se mi dostal do ruky iPhone 4S a tam regulace frci luxusne. Jednak se jas automaticky reguluje nahoru, tak po zhasnuti jde automaticky i dolu a prekvapenim bylo, jak pekne pomalu se ukazatel zacne pohybovat. Takhle si predstavuju, ze to ma fungovat.

Takze 4Sko u me zustava :-) Jsem zvedav na baterku. Pred par postmi jsem daval screen jak mi iP4 vydrzi skoro dva dny. Sice moc nevolam, vetsinou jsou to smsky, Safari, bezne aplikace, komunikatory, apod.

Mno a zitra jeste upgraduju na 3.gen iPad, ale necham si tam iOS5ku. Nejak pro toho iPada osobne vyuziti iOS6ky nevidim. Nerusit se hodi asi jen na telefenu, apple mapy bych na iPadu nezkousnul, tam jsem si na Google zvyknul. V pripade offline navigace mam Navigon i Sygic, tak mi prosim reknete par rozumnych duvodu, proc na new iPada zrovna bouchat iOS6? Diky
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 746
Registrován:
stř črc 02, 2008 1:28 pm
Bydliště: Praha východ

bedo. | čtv zář 27, 2012 1:11 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

niky79 píše:- zapnu (probudim) telefon, ze mi nebude prazit do očí aktualne ručně nastaveným jasem, ale rovnou se nastavit podle aktualnich podminek (to iphone nedela – jas zvysi a snizi AZ pote, co jej odemknete). Predstavte si, ze mate automatiku a jezdce na polovinu. V noci jej vezmete do ruky, probudite home buttomem a ... jste na chvili slepi.
- vy jste si nevsiml, ze kdyz prejdete ze svetla do tmy, ze se jas vubec nesnizi, ackoliv opacne – ze tmy do svetla – se s chuti zvysi?

práve som to bol vyskúšať s iPadom3 - po zapnutí v tme bol jas na minime, keď som došiel pod svetlo, tak sa pekne zvýšil. iPad som vypol a znovu zapol v tme, jas bol zasa znížený, žiadne "praženie do očí". Ale pri plynulom prechode zo svetla do tmy sa jas neznížil, to je pravda, na tom by mohli súdruhovia z NDR ešte popracovať. Resp. on sa znížil, ale plynulo a pomaly a nie skokovo, ako to robia bežné automatiky, takže to na prvý pohľad vyzerá, že sa neznížil. Prečo smerom hore rýchlo a smerom dole pomaly? Lebo keď vyjdeš z tmy na svetlo, tak by si bez zvýšenia jasu na displeji nič nevidel, opačne to však neplatí - zrenička je jasom displeja už roztiahnutá a tak sa zrejme v Apple rozhodli, že úpravu jasu smerom dole urobia tak, aby sa zdalo, že tam žiadna automatika nie je. Súdiac podľa Tvojho príspevku sa im to aj podarilo. Či je to takto ideálne závisí na individuálnom vkuse, ja to považujem oproti skokovým zmenám, ktoré mi tu predvádza Android za elegantné riešenie, len by som tu adaptáciu na menší jas mierne urýchlil. Pochopiteľne na inom zariadení sa to môže chovať inak, to je potom na bugreport.

Slimák: keď nevidíš dôvod, neapgrejduj, tak to má byť! :good:
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 609
Registrován:
sob kvě 29, 2010 11:04 am

Uživatelský avatar Slimák | čtv zář 27, 2012 6:11 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Bedo:
To neni odpoved :-)

Ohledne regulace podsviceni, viz. prakticky prispevek pred tebou. 4ka reguluje jinak nez 4Sko, ale prekvapuje me, ze iPad 3.gen dle prispevku ma regulaci jen nahoru a pote je treba zamknout-odemknout. U posledni generace iPadu bych cekal, ze uz to Apple zmaknul tak jako u 4Ska a ono nic.
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 746
Registrován:
stř črc 02, 2008 1:28 pm
Bydliště: Praha východ

niky79 | čtv zář 27, 2012 8:42 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

mrzic píše:niky79: jezdec tam je proto, že každý má jinou potřebu pro nastavení jasu. Někdo chce víc tlumené podsvícení, někdo víc jasnější. Automatika mu řídí jeho přednastavený jas podle světelných podmínek. Jezdec tam má smysl.


Ja ten smysl nevidim. Neco tak zbytecneho bych cekal u Androidu, ne u Apple. Prakticky vsichni to maji presne ve stredu posuvniku, aby v noci meli minimum, a za slunecneho dne maximum. Nicmene, jak jsem uz psal, logiku postrada, ze po zapnuti telefonu se displej rozsviti na aktualne nastavenou hodnotu jezdce a teprve po odemknuti se jas prizpusobi svetelnym podminkam. To je prvni blbost, kterou zde Apple udelal (funguje to tak i na ipadu 3). A druha blbost je ta, ze po prechodu ze svetla do tmy se jas nesnizi. Toto uz neni blbost, ale doslova "tupost programatoru" a vysvetleni od Apple, proc to tak je, me vubec nezajima. Zadne jine zarizeni, ktere neni od Apple, s tim problemy nema. No a v IOS 6 a na iPADU 3 to funguje zase uplne jinak, ale po tu kratkou dobu, co jsem iOS 6 mel, jsem nebyl schopen vydedukovat jak vlastne. Jen vim, ze se mi podarilo nejak udelat, aby se zohlednily aktualni svetelne podminky UZ pri zapnuti zarizeni (tj. ve tme se displej rozsvitil slabe, ve svetle naopak silne – a to jeste pred odemknutim).

Bedo: ale to mluvis o ipadu 3 a iOS6, ne?

"Lebo keď vyjdeš z tmy na svetlo, tak by si bez zvýšenia jasu na displeji nič nevidel, opačne to však neplatí - zrenička je jasom displeja už roztiahnutá a tak sa zrejme v Apple rozhodli, že úpravu jasu smerom dole urobia tak, aby sa zdalo, že tam žiadna automatika nie je."

Tvoje veta nedava moc smysl. Prave proto, ze kdyz prejdes ze svetla do tmy, nepotrebujes, aby displej pražil na maximum, staci naproste minimum a na displej uvidis pefektne. Prave proto by se mel okamzite snizit jas. Ale to se proste nedeje. Podotýkám, že všechny algoritmy na regulaci jasu, co jsem kdy videl (vyjimkou jsou Apple zarizeni) funguji na techto dvou zakladnich principech:

- zvyseni urovne okolniho svetla: zvysit uroven podsviceni
- snizeni urovne okolniho svetla: snizit uroven podsviceni.

Tak by to melo fungovat vsude. Samozreme, to neni tak jednoduche, je tam potreba naprogramovat, jak velke ma byt snizeni/zvyseni jasu v zavislosti na okolnich podminkach. Ale proste... Apple to dela blbe a jsou toho plna fora uz X let. Ja to rikam uz dlouho, Apple na tyto detaily, ktere neresi, jednou dojede. A jak vidim, jak resi (resp. neresi) nektere detaily v IOS (upominky kalendare ci odeslani smsky pro odmitnuti hovoru), pribyva stale vice a vice takovych nesmyslu s nesmyslnym nastavenim, ktere nelze zmenit.
 

byeen | čtv zář 27, 2012 9:20 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Aku mate vydrz baterie na iPade 3rd gen s iOS 6? Neviem ci je to normalne, ale standby mam 49h a usage 8h 15min. Nemam to s cim porovnat, kedze ho mam len od pondelku. Diky !
MB Pro mid 2010 13" C2D 2.4 GHz, 8GB RAM
iPad Black Wifi, 3rd, 32GB
iPhone 5 white, 64GB
Sponzor 2014
Sponzor 2014
 
Příspěvky: 507
Registrován:
stř úno 24, 2010 9:32 pm

marty_k | čtv zář 27, 2012 9:31 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Možná hloupý dotaz - před 5.1.1 mi fungovala appka Icon Project - tvůrce zástupců jednotlivých fcí phona. Akutalizace na 5.1.1. to zabila a mě to hodně chybí. Nevíte o možnosti jak si zástupce vytvořit, zda na to je nějaká jiná appka? A hlavně zda funguje v iOS6, kterou jsem si nainstaloval? Podotýkám, že nechci jailbreak. Mám pocit, že spousta problémů, které zde byly dříve popsány s přechodem na iOS6, byly způsobeny právě jailbreakem. Já mám tovární nastavení a přechod na iOS6 byl bez totálně problémů. Mám I4 a rychlost jak systému, tak i aplikací je stále stejná.

Díky,
 

Anndy | čtv zář 27, 2012 9:32 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Ja len pridam skusenost s ip4 a aut. jasom. Po restrate telefonu a pri prvom ukazani sa lockscreenu sa mi prisposobi jas tohto lockscreenu okolnemu prostrediu plus sa podla toho aj nastavi posuvnim aut. jasu. Bohuzial v tme ked to clovek spravi, posuvnik je skoro uplne vlavo a aj ked clovek prejde na svetlo nic sa nedeje (a aj ked skusam zamknut/odomknut). Resp. je to ako pri ios5 a posuvniku posunutom na minimum. Musim ist rucne do nastaveni a ten posuvnik dat do stredu, aby som fungoval normalne.
Cize pri prvom zapnuti sa to chova inak/divne-naznaky spravneho chovania sa pri ios6, pri dalsom pouzivani vsak uz ako na ios5.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 1933
Registrován:
úte lis 09, 2010 1:04 pm
Bydliště: Bratislava

Jenycek | čtv zář 27, 2012 9:39 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

byeen píše:Aku mate vydrz baterie na iPade 3rd gen s iOS 6? Neviem ci je to normalne, ale standby mam 49h a usage 8h 15min. Nemam to s cim porovnat, kedze ho mam len od pondelku. Diky !


Mám podobné časy. Hlavně ten usage. Jinak záleží hlavně na tom, co se na něm používá. Při hraní her se může baterka spotřebovat během "pár" hodin. A při čtení knížek vydrží mnohem déle. Také záleží na kvalitě signálu WiFi a případném přenosu dat, úrovni podsvícení,...
iPhone4 16GB black iOS 6.1 nonJB
iPad 16GB WiFi+Cellular black iOS 6.1 nonJB + ZAGGfolio Black Carbon Fiber/Silver
Host
Host
 
Příspěvky: 55
Registrován:
pát zář 24, 2010 3:36 pm

Jadro | čtv zář 27, 2012 10:08 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

niky79: Sorry, ale to je kravina. Pokud mas jezdec uprostred, nedivim se, ze ti to ve tme zhne jak zarovka... Bylo to tu receno uz nekolikrat: TEN JEZDEC STANOVUJE HODNOTU, JASU POD KTEROU TO NEKLESNE (tedy ani ve tme). Jestlize mas jezdec v prostredku, tak ve tme ti to klesne na tuto hodnotu, tedy ve tme mas jas na 50 %, coz je docela dost... Takze si zkus dat jezdec na mensi hodnotu a bude to treba lepsi :)
A jak tady jiz dost lidi psalo, nekomu to funguje, nekomu ne... Me to treba funguje perfektne a naopak mam opacnou zkusenost. Na Androidu, ani na WP mi to nikdy poradne nefungovalo... U iP 3G a ted 4S jsem s touto funkci velmi spokojen.
Pokud mas problem, zkus zmenit to nastaveni, zkus hard reset, mozna reinstall iOS6, pripadne kontaktuj Support a informuj je, ze tam maji chybu.

EDIT: jeste jsem koukal, ze snad vsichni, co psali, ze jim to funguje nemaji JB :) Takze i toto je mozna ta chybka a pokud to tak je, tak se nemuzes na Apple zlobit, protoze JB neni Applem podporovany :)
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2350
Registrován:
pát bře 30, 2012 5:37 pm

Uživatelský avatar honziš | čtv zář 27, 2012 1:28 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Jadro: Dovolím si nesouhlasit. Mám jezdec taky na střed a ve tmě se mi podsvícení nastaví na daleko menší intenzitu (jako kdybych ho takřka stáhl na minimum). Když poté vlezu do nastavení jasu a pohnu s jezdcem (a nastavím ho zpět na střed), rázem se intenzita zvýší. Aspoň tak to mám já.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 349
Registrován:
pon pro 21, 2009 9:04 pm
Bydliště: Liberec

Uživatelský avatar jennydrums | čtv zář 27, 2012 2:10 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Po přechodu na iOS6 jsem zaznamenal na 4S lehce vyšší spotřebu baterky. Odpojil jsem tel. z nabíječky kolem 8h a po poledni, poté co jsem napsal pár sms bylo 10% dole. Zkusil jsem vypnout v polohové služby-systémové služby položku "Genius pro Aplikace". Nevím k čemu to je (prosím o případné vysvětlení), nicméně dnes hovory, sms, mms, a něco na netu, nyní v 15h 88% a odpojen od nabíječky před 9tou ranní.

Možná to pomohlo, možná ne.. :)
Jinak co se týče jasu. Jestli si dobře pamatuju, tak v ios5 fungoval tak že jsem nastavil jezdec na jistou úroveň v rámci níž se jas reguloval při zapnuté automatice. Teď to vnímám tak že se reguluje jezdcem sám v rámci celé škály.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 337
Registrován:
úte říj 27, 2009 12:33 pm

dalas | čtv zář 27, 2012 3:39 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

mimo misu - kolik mate na ios6 polozku others? s kazdym updatem nejak bobtna
Host
Host
 
Příspěvky: 135
Registrován:
stř lis 19, 2008 9:11 pm
Bydliště: Praha

Jadro | čtv zář 27, 2012 8:19 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

honziš píše:Jadro: Dovolím si nesouhlasit. Mám jezdec taky na střed a ve tmě se mi podsvícení nastaví na daleko menší intenzitu (jako kdybych ho takřka stáhl na minimum). Když poté vlezu do nastavení jasu a pohnu s jezdcem (a nastavím ho zpět na střed), rázem se intenzita zvýší. Aspoň tak to mám já.


Husty, tak ted uz jsem z toho jelen... :-D Ale me to teda funguje tak, jak jsem psal...

Niky79: omlouvam se. K tomuto politovani hodnemu omylu dochazi maximalne jednou za deset let ;-)
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2350
Registrován:
pát bře 30, 2012 5:37 pm

Uživatelský avatar Lukáš Valenta | čtv zář 27, 2012 8:48 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Výdrž iPadu 2 je dostatečná, u 4S podle mě moc ne..

[img]http://img.tapatalk.com/d/12/09/28/e4ybuga4.jpg[/img]

Jiný den:
Obrázek


A 4S - a podotýkám, držel jsem se návodů. Vyplý ekvalizér, jas na polovinu, málo aplikací v oznámení, málo polohových služeb, všechny systémové polohové vypnuty. A přesto
Obrázek


Sent from my iPad 2 using Tapatalk
iPhone 5 64GB černý - iOS 8
iPad Mini s retina displejem 64GB cellular bílý - iOS 8
iMac 21.5" 2012 i5 4x2.9Ghz, Fusion drive, 8GB RAM - 10.9.3/10.10
Píšu si svůj blog o podnikání a využívání Apple produktů.
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 512
Registrován:
stř bře 21, 2012 1:23 am

byeen | čtv zář 27, 2012 9:23 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Obrázek

Tak ja mozem byt dost spokojny :)


Taky tady http://spravodaj.madaj.net/
MB Pro mid 2010 13" C2D 2.4 GHz, 8GB RAM
iPad Black Wifi, 3rd, 32GB
iPhone 5 white, 64GB
Sponzor 2014
Sponzor 2014
 
Příspěvky: 507
Registrován:
stř úno 24, 2010 9:32 pm

Uživatelský avatar Lukáš Valenta | čtv zář 27, 2012 9:36 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Ona důležitá je hlavně výdrž při používání. Protože při nepoužívání jde baterka dost pomalu dolů


Sent from my iPad 2 using Tapatalk
iPhone 5 64GB černý - iOS 8
iPad Mini s retina displejem 64GB cellular bílý - iOS 8
iMac 21.5" 2012 i5 4x2.9Ghz, Fusion drive, 8GB RAM - 10.9.3/10.10
Píšu si svůj blog o podnikání a využívání Apple produktů.
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 512
Registrován:
stř bře 21, 2012 1:23 am

Jadro | čtv zář 27, 2012 9:53 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

No nevim... I kdyz na iP ani nesahnu, tak kolem pred obedem mam uz jen 90 %. A podobne rychle to pada i dal :-)
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2350
Registrován:
pát bře 30, 2012 5:37 pm

mefistos | čtv zář 27, 2012 9:57 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

ta vydrz u ipadu nebyla v 5.1.1 ne? pac ja to tu nemam:D
 

byeen | čtv zář 27, 2012 10:12 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

ak dobre viem, tak nie, nebola :)
MB Pro mid 2010 13" C2D 2.4 GHz, 8GB RAM
iPad Black Wifi, 3rd, 32GB
iPhone 5 white, 64GB
Sponzor 2014
Sponzor 2014
 
Příspěvky: 507
Registrován:
stř úno 24, 2010 9:32 pm

Zdeny | čtv zář 27, 2012 11:06 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Ahoj, máte někdo stejnou zkušenost po update na iOS6, že se vůbec nezobrazuje v Apple mapách mapový podklad, a to ani klasický, hybridní nebo satelitní? Mám iPhone 4S od Vodafone. Standardně se nalezne adresa, špendlíky zapíchnuté, dokonce i trasa se označí, pokud spustím navigaci, ale vše bez jakéhokoliv podkladu. Zkusil jsem vypnutí i restore, ale efekt je stále stejný. Pokud jste se s tím někdo setkal, podařilo se to nějak vyřešit?
Host
Host
 
Příspěvky: 17
Registrován:
sob říj 30, 2010 10:47 am

bedo. | pát zář 28, 2012 4:57 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

niky79 píše:Bedo: ale to mluvis o ipadu 3 a iOS6, ne?
...

Podotýkám, že všechny algoritmy na regulaci jasu, co jsem kdy videl (vyjimkou jsou Apple zarizeni) funguji na techto dvou zakladnich principech:

- zvyseni urovne okolniho svetla: zvysit uroven podsviceni
- snizeni urovne okolniho svetla: snizit uroven podsviceni.

áno, iPad3 a iOS6. Na iPhone 3GS s iOS5 to (ne)funguje trochu inak. ;)

Ja som zatiaľ pravdu povediac dobre fungujúcu automatiku na mobilnom zariadení nevidel. A to nehovorím preto, aby som zľahčoval situáciu. Napr. na Androide sa mi bežne stáva, že displej začne skoro blikať, proste preskakuje medzi vysokým a nízkym jasom. Zrejme keď človek trochu pohne telefónom, svetelné podmienky na čidle sa zmenia a už to ide. Ideálne by samozrejme bolo, keby čidlo bolo priamo oko, potom by to mohlo fungovať perfektne. :)

Daj nejaké (rozšírené) zariadenie, u ktorého to funguje podľa Tvojich predstáv, nech viem, ako by to malo vyzerať.
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 609
Registrován:
sob kvě 29, 2010 11:04 am

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na Aplikace pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé