iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

Jeka | pát zář 28, 2012 2:45 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

tak já u svý IP4 čeho jsem si prvně všiml, že když je telefon více než 15 min ve standy-by tak se vypne wifi.. a když má někdo nastavené PUSH-UP maily. Tak prostě nepřijdou.. Toto v iOS 5.1.1 nedělalo.. ani v předešlých co pamatuji :( Tak že až člověk zmáčkne PWR nebo HOME button a dostane se na ikony = tak pak se zapne wifi a přijdou všechny maily..

Výdrž baterie mi přijde na stejno.
Telefon s iOS6 se mi zdá o něco malinko pomalejší
Mapy? Tak toho tady je plný forum a weby..
Host
Host
 
Příspěvky: 32
Registrován:
sob zář 03, 2011 4:24 pm

Uživatelský avatar honziš | pát zář 28, 2012 4:11 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Zdeny: Mě se tohle stalo zrovna dneska, ale po zhruba půl minutě se mapy načetly. Možná s tím inženýři v Cupertinu něco dělají... ;-)
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 349
Registrován:
pon pro 21, 2009 9:04 pm
Bydliště: Liberec

mrzic | pát zář 28, 2012 4:39 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 10.15
iPhone X, iOS 13
Apple Watch 4 Nike+, watchOS 6
Apple TV4
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2249
Registrován:
ned dub 20, 2008 2:18 pm

Uživatelský avatar Lukáš Valenta | pát zář 28, 2012 5:19 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Jakou máte vy výdrž iPhonu? (Používání)


Sent from my iPad 2 using Tapatalk
iPhone 5 64GB černý - iOS 8
iPad Mini s retina displejem 64GB cellular bílý - iOS 8
iMac 21.5" 2012 i5 4x2.9Ghz, Fusion drive, 8GB RAM - 10.9.3/10.10
Píšu si svůj blog o podnikání a využívání Apple produktů.
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 512
Registrován:
stř bře 21, 2012 1:23 am

mefistos | pát zář 28, 2012 5:22 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

hledej nekolik lidi tu uz postnulo jak obrazky tak i svoje vydrze v posl 4 strankach to urcite najdes nekolik vydrzi..
 

Uživatelský avatar Lukáš Valenta | pát zář 28, 2012 5:34 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Nikdo :-)


Sent from my iPad 2 using Tapatalk
iPhone 5 64GB černý - iOS 8
iPad Mini s retina displejem 64GB cellular bílý - iOS 8
iMac 21.5" 2012 i5 4x2.9Ghz, Fusion drive, 8GB RAM - 10.9.3/10.10
Píšu si svůj blog o podnikání a využívání Apple produktů.
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 512
Registrován:
stř bře 21, 2012 1:23 am

petro_cz | pát zář 28, 2012 7:53 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

IPAD3 problém s nalezením wifin, odpojuje se a na chvili je na 3G, Nejpodstatnější problém je s regulací jasu NEFUNGUJE !!!! :crazy: Atomatika vůbec nemá vliv na nastavení s ios 5.1.1 to regulovalo bezvadně! Zkoušel jsem i přehrát sw a na čisté instalaci to otestoval, výsledek je stejný, ten soudruh na infolince mi tvrdil, že jsem jediný, co tam volal a měl podobný problém !!!!
 

vernius | pát zář 28, 2012 10:11 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

ne nejsi jediný (teda já to neřešil s žádnou infolinkou), mě se seká Safari (možná kvůli té wifi- to mě nenapadlo). A jas je taky polámanej. V pondělí asi půjdu reklamovat. Za 18000 dost na houby placka ten iPad
Host
Host
 
Příspěvky: 20
Registrován:
sob srp 30, 2008 8:57 am

mefistos | pát zář 28, 2012 10:29 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Lukáš Valenta píše:Nikdo :-)


Sent from my iPad 2 using Tapatalk


jenom abych ti dokazal jak si hloupej... nikdy jindy za tebe uz nebudu nic hledat ani nikdo jinej... :evil:

ttman347 píše:mam jednu otazocku ....tiez Vam v nastaveniach/vseobecne/mobilne ked mate zapnute 3G v policku zdielanie internetu stale beha to koliecko akoze nieco hlada ... lebo mne hej a vsimol som si to az dnes ked mi podorivo rychlo na 3G zomiera telefon .. od nabitia je to 10 hod pouzivanie mam 3 hod a baterka je na 20% to mi predtym nikdy nerobilo


Slimák píše:iPhone 4 iOS6 - tak mi příjde, že výdrž baterie se hodně ustálila a celkově jsem spokojen. Dělal jsem update z 5.1.1 na 6.0, poté tovární obnovu a následný restore zálohy z iCloud. Stále zapnuté BT kvůli autu a dále klasika Wifi/3G

Poslední výdrž mám:
Využití: 8 hod, 11 min
Pohotovost: 2 dnů, 4 hod
Stav baterie: 4%

Nastavení mám oproti defaultu:
- aktualizace polohy na počasí vypnuto
- omezení cílené reklamy

Systémové služby:
Polohově závislé iAds = vypnuto
Genius pro aplikace = vypnuto
Časové pásmo = vypnuto


Jadro píše:To mi reknete jak to delate... To se na ten telefon ani nedivate ne Ja ho rano sundam z nabijecky a vecer jsem rad, ze nemam pod 20 % I kdyz s telefonem nic nedelam, tak kolem obeda mam 90 %


boocheck píše:Já ráno (6:30) sundám z nabíječky. U snídaně přečtu zprávy, mrknu na internet, cestou do práce si čtu knížku. Kolem oběda mám max 30% Do večera nevydržím ani kdybych se po.... Stejně tak jsem to měl i s 3Gčkem. Dost mě to štve. A když jsem se dozvěděl, že místo toho aby iPhonu 5 dali větší barerku tak ho zúžili, skřípal jsem zubama.


byeen píše:Aku mate vydrz baterie na iPade 3rd gen s iOS 6? Neviem ci je to normalne, ale standby mam 49h a usage 8h 15min. Nemam to s cim porovnat, kedze ho mam len od pondelku. Diky !



jennydrums píše:Po přechodu na iOS6 jsem zaznamenal na 4S lehce vyšší spotřebu baterky. Odpojil jsem tel. z nabíječky kolem 8h a po poledni, poté co jsem napsal pár sms bylo 10% dole. Zkusil jsem vypnout v polohové služby-systémové služby položku "Genius pro Aplikace". Nevím k čemu to je (prosím o případné vysvětlení), nicméně dnes hovory, sms, mms, a něco na netu, nyní v 15h 88% a odpojen od nabíječky před 9tou ranní.

Možná to pomohlo, možná ne..
Jinak co se týče jasu. Jestli si dobře pamatuju, tak v ios5 fungoval tak že jsem nastavil jezdec na jistou úroveň v rámci níž se jas reguloval při zapnuté automatice. Teď to vnímám tak že se reguluje jezdcem sám v rámci celé škály.



a to je jen par prispevku z jedne stranky a to strany 8.. mam chut napsat ze si tupej debil ale nenapisu to protoze by ses mohl urazit.. :fool:

EDIT: takze zapni mozek a zacni hledat nikdo to za tebe delat nebude.. jak tady na foru tak v zivote... :good:
 

Uživatelský avatar Lukáš Valenta | pát zář 28, 2012 10:31 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

To jsem samozřejmě už četl. Je mi o to, aby to sem postnulo více lidí. Navíc jsi psal obrázky - a já to projel a nikdo takový obrázek - kromě mě - nepostnul.


Sent from my iPad 2 using Tapatalk
iPhone 5 64GB černý - iOS 8
iPad Mini s retina displejem 64GB cellular bílý - iOS 8
iMac 21.5" 2012 i5 4x2.9Ghz, Fusion drive, 8GB RAM - 10.9.3/10.10
Píšu si svůj blog o podnikání a využívání Apple produktů.
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 512
Registrován:
stř bře 21, 2012 1:23 am

Uživatelský avatar rony | pát zář 28, 2012 10:34 pm

funguje alebo nefunguje automaticke nastavovanie jasu?

petro_cz píše:Nejpodstatnější problém je s regulací jasu NEFUNGUJE !!!!


funguje ale INAK ako predtym.

Konkretne sprav toto: jazdec daj uplne dolava. Nepisti, ze to tak NECHCES a urob to. Prepinac nastav na automatiku.

Teraz si najdi doma miestnosti, kde mas raz silne svetlo a raz tmu. Chyt ipad so zobrazenim toho jazdca do ruk a sleduj ho pri prechadzani z tmavej miestnosti do svetlej.

Ten jazdec sa hybe!

Takze ako to je:

ak prepnes na automatiku, tak poloha jazdca je MINIMALNY jas, ktory moze automatika nastavit.

Zaroven vsak dvakrat home, posun dolava a mozes ho upravovat rucne.

JA mam dokonca pocit, ze automatika konecne funguje nejako normalnejsie.

Upgrade ios6 so na novom ipade urobil najprimitivnejsie ako prava ovca kliknutim v itunes na pocitaci = upgrade.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar Lukáš Valenta | pát zář 28, 2012 10:39 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Rony - na iPadu to nefunguje, jen na iPhonu.


Sent from my iPad 2 using Tapatalk
iPhone 5 64GB černý - iOS 8
iPad Mini s retina displejem 64GB cellular bílý - iOS 8
iMac 21.5" 2012 i5 4x2.9Ghz, Fusion drive, 8GB RAM - 10.9.3/10.10
Píšu si svůj blog o podnikání a využívání Apple produktů.
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 512
Registrován:
stř bře 21, 2012 1:23 am

Uživatelský avatar rony | pát zář 28, 2012 10:43 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

pockaj, teraz mi chces povedat, ze novy ipad nemam. nemam v nom ani ios6 a nevidel som hybat sa jazdca presne ako popisujem?

ale nemam problem, do minuty budte na webe http://www.ustream.tv/channel/spravodaj-madaj-net

dam ZIVE VYSIELANIE (zaznam bude ulozeny pre neskorsie pozretie), kde ti ukazem ako sa jazdec hybe po prejdeni do svetla.

cca o 23.50 zacinam!
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

FreeriderCZ | pát zář 28, 2012 10:46 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Já osobně mám teda problémy se zvuky notifikací. Jediný co funguje je zvonění a sms, možná email. Ale jinak zvuky aplikací jako je Facebook, různé push z her atd. nefungují, pouze se displej rozsvítí, ale žádný zvuk se neozve. Co jsem tak koukal například na forum macrumors, tak nejsem jediný s tímto problémem. Jak to chodí vám?
Host
Host
 
Příspěvky: 91
Registrován:
úte lis 16, 2010 12:56 pm
Bydliště: Praha

stZ | pát zář 28, 2012 11:14 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

rony: to je naprosto uzasna reportaz,,,,neuveritelne!!!!!
iPad 1 Wi-Fi 32 GB , 5.1.1 iOS JB
iPad 3 Wi-Fi 64 GB , 8.4.0 iOS JB
iPad Air 2 Wi-Fi 64 GB, 8.4.0 iOS JB
iPhone 6s Plus 128GB Space Grey
MB Pro, MB White
AW Sport 42mm
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 295
Registrován:
stř úno 06, 2008 12:25 am
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar Lukáš Valenta | sob zář 29, 2012 12:06 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Takto to funguje na iPhonu, na iPadu 2 mi to tskto nefunguje.. - asi to jde jen ve trojce


Sent from my iPad 2 using Tapatalk
iPhone 5 64GB černý - iOS 8
iPad Mini s retina displejem 64GB cellular bílý - iOS 8
iMac 21.5" 2012 i5 4x2.9Ghz, Fusion drive, 8GB RAM - 10.9.3/10.10
Píšu si svůj blog o podnikání a využívání Apple produktů.
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 512
Registrován:
stř bře 21, 2012 1:23 am

Zdeny | sob zář 29, 2012 12:27 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Honziš: Něco asi na tom momentálním výpadku bude, podklady se už zobrazují, ale přesto jsem ještě předtím jeden restore udělal. Tak uvidíme, co s těmi mapami bude dál.
Host
Host
 
Příspěvky: 17
Registrován:
sob říj 30, 2010 10:47 am

madmaik | sob zář 29, 2012 8:23 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

ja resim na Ios 6 na IP5 problem s mailem a facebookem,nechodej mi push na plochu,jak oznameni o novych mailech tak informace z FB jako zpravy prispevky,o novych mailech se dozvim az kdyz aplikaci otevru,to same u facebooku ://
Je: Iphone 6 64GB Spacegray
Macbook Pro i5
bylo: Iphone 2G,3G,3GS,4,4S,5,5S
Ipad,Ipad 2,Ipad mini
MacBook white
Host
Host
 
Příspěvky: 25
Registrován:
sob srp 22, 2009 6:54 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar iSaryk | sob zář 29, 2012 3:00 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

@rony: pěkná reportáž. Souhlasím, takto by to mělo fungovat asi všude, ale funguje mi to jen na iPadu3, na IP4 to nejde.
iPhone 5S 32GB SG, MacMini 2010, iPad3 32GB, AppleTV3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 176
Registrován:
sob lis 19, 2011 10:06 am

Uživatelský avatar Hrabatko | sob zář 29, 2012 5:07 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Ahoj, jako vlastnik iPhone 4 bych se chtel zeptat vsech, kdo maji stejny model, zda se vyplati prejit na iOS 6. Prozatim jsem neupgradoval, protoze vidim jen minimum duvodu k prechodu - snad jen funkce "nerusit". Jde mi zejmena o reakce telefonu - zlepseni/zhorseni, celkovy pocit ze sviznosti systemu, vydrz baterie apod. Diky.
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 96
Registrován:
pon čer 28, 2010 5:03 pm

byeen | sob zář 29, 2012 5:38 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Takze to mozeme zhrnut tak, ze na novom iPade a iP 4s a vyssie to ide a dole nie, ok ? Nech tu dokola ludia nepisu ako im to na 4ke nejde a 4s ano atd :)
MB Pro mid 2010 13" C2D 2.4 GHz, 8GB RAM
iPad Black Wifi, 3rd, 32GB
iPhone 5 white, 64GB
Sponzor 2014
Sponzor 2014
 
Příspěvky: 507
Registrován:
stř úno 24, 2010 9:32 pm

Uživatelský avatar Zemlicka | sob zář 29, 2012 6:02 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

tak ako majitel ip4 mozem potvrdit ze nastalo zrychlenie systemu...wifi v pohode..bateria cca rovnako..safari ide rychlejsie.
iPhone 5S
iPad Air
Hackintosh Mavericks (docasne)
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 490
Registrován:
úte dub 07, 2009 4:48 am

Milhaus65 | sob zář 29, 2012 8:20 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

@madmaik
taky jsem řešil
v oznamovacím centru musí být zaškrtnuto Na zamčené obrazovce, dtto u VIP, , nesmí být aktivní Nerušit.
iPhone X 256 GB
iPad Air 2 128 GB SG
iPod Touch 64 GB
Host
Host
 
Příspěvky: 140
Registrován:
sob úno 23, 2008 9:28 pm
Bydliště: Hodonín

petro_cz | ned zář 30, 2012 11:29 am

Re: funguje alebo nefunguje automaticke nastavovanie jasu?

rony píše:
petro_cz píše:Nejpodstatnější problém je s regulací jasu NEFUNGUJE !!!!


funguje ale INAK ako predtym.

Konkretne sprav toto: jazdec daj uplne dolava. Nepisti, ze to tak NECHCES a urob to. Prepinac nastav na automatiku.

Teraz si najdi doma miestnosti, kde mas raz silne svetlo a raz tmu. Chyt ipad so zobrazenim toho jazdca do ruk a sleduj ho pri prechadzani z tmavej miestnosti do svetlej.

Ten jazdec sa hybe!

Takze ako to je:

ak prepnes na automatiku, tak poloha jazdca je MINIMALNY jas, ktory moze automatika nastavit.

Zaroven vsak dvakrat home, posun dolava a mozes ho upravovat rucne.

JA mam dokonca pocit, ze automatika konecne funguje nejako normalnejsie.

Upgrade ios6 so na novom ipade urobil najprimitivnejsie ako prava ovca kliknutim v itunes na pocitaci = upgrade.



Tak musím potvrdit, ze tento návod funguje, bohuzel nechápu, proč toto neví poradit na infolince ! Díky za radu, už jsem myslel, ze to pujdu reklamovat, ale nechápu to, na iphone 4 to funguje rovnou a jinak .... Tak proto jsem trochu znejistel. Dekuji
 

TomXasS | ned zář 30, 2012 5:57 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Vcera sa mi stala neprijemna vec. Mam iOS 6 samozrejme bez JB lebo ten na 4S nie je. instalovany z DFU nie cez OTA, bez obnovy zalohy. tyzden isiel v pohode ale vcera som bol mimo domova mal som asi 60% baterky.

Polhodinu som si telefon nevsimal, ked ho vyberiem z vrecka vypnuty bol. zapinam a naskocila ikona ze je uplne vystaveny a mam ho dat nabijat. este stastie ze mi netrebalo vtedy volat

MODERÁTOR rony POZNAMENÁVÁ:

to vkladanie troch bodiek ma nejake pravidla? mame pri citani robit vtedy prestavku alebo si mame radsej predstavovat ako to rozpravas a vzdy, kde su tri bodky, urobis prestavku na par 2-3 sekundy? nie je lepsie pisat tak nejako... normalne? Vies, tomu textu by bolo fajn rozumiet, pretoze ak likvidujes jeho zmysel vynechavanim, tak z toho vyjde to, co si napisal. Vlastne si nam oznamil nieco taketo:

Nahral som si na telefon iOS6 a vcera som ho nenabil. Ked som sa nan pozrel, bol vypnuty a vybity. A to je vsetko.

Cize ak tomu dobre rozumiem, nic si nam neoznamil, co by stalo za rec v ramci temy. Mozno si sa snazil povedat, ze telefon sa vybija aj ked ho mas vo vrecku, kto vie. Ale za to moze fakt, ze sa asi ponahlas rychlo napisat to, co mas naformulovane v hlave a pisanie ti mozno ide 10x pomalsie ako ta myslienka v hlave, tak vynechavas polovice viet a myslis si, ze sme vestiarne a uz nam to dojde. Nie nedojde. Vacsinou musis kazdu myslienku (svoju) interpretovat co najtrefnejsie. Kto nevie strucne, musi pisat vela. Ako ja :-) :-)
Apple iPad mini 2 Retina 16GB Wi-Fi
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2350
Registrován:
sob čer 26, 2010 9:02 pm
Bydliště: Vranov n/T

Uživatelský avatar jennydrums | pon říj 01, 2012 12:30 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Konzultoval jsem s kámošem (iP4) iOS6 a automatický jas a zkusili test. Na mém iP4S se posuvník v rámci automatiky sám posunuje, u něj ne. U něj se jas reguluje ale v rámci polohy posuvníku, tzn. že je schopný zamezit automatickému snížení jasu na 0 což já bohužel nemohu. Napadá mě tedy, jestli tahle funkcionalita není rozdílná na 4 a 4s.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 337
Registrován:
úte říj 27, 2009 12:33 pm

byeen | pon říj 01, 2012 12:35 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

4 prispevky nad tebou si precitaj moj post. Zrejme budeme musiet pockat na update, aby to spravne fungovalo na vsetkych zariadeniach. Uz by sme skutocne mohli preskocit po dvoch strankach temu "Automaticky jas" :)
V novom update napr aj ocakavam update iTunes playeru, ktory sa objavi po dvojklik HB na lock screene, pretoze je to este dizajn stareho prehravaca :) Na iPade napr je uz novy dizajn.
MB Pro mid 2010 13" C2D 2.4 GHz, 8GB RAM
iPad Black Wifi, 3rd, 32GB
iPhone 5 white, 64GB
Sponzor 2014
Sponzor 2014
 
Příspěvky: 507
Registrován:
stř úno 24, 2010 9:32 pm

SilverSurfer | úte říj 02, 2012 7:24 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Zdravim. Vsimol som si mensi problem. Ked pouzijem Siri a hned po tom iPhone zamknem, zvuk zamknutia sa neprehra. Nasledne sa neprehra ani zvuk odomknutia. Az na 3x ked ho odomknem tak sa ten zvuk sekne, akoby sa prehrala len cast, no zamknutie je uz normalne. Stretol sa s tym niekto resp. mozte to niekto vyskusat? Dakujem.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 438
Registrován:
čtv dub 08, 2010 2:17 pm

Uživatelský avatar CiLA | úte říj 02, 2012 8:58 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Stalo sa mi to uz 3-krat co sa mi dcera nevie dovolat so zahranicia. Pripisujem to iOS 6 nakolo do jej upgrade-u bolo vsetko O.K. Stretol sa uz niekto s tymto po prejdeni na iOS 6-ku ?


Sent from
CiLA iPhone
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 178
Registrován:
ned úno 27, 2011 2:15 pm

musashi | úte říj 02, 2012 10:41 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

U me zatim dojmy z iOS6 nic moc. Z nezjistenych duvodu uz se mi asi 5x stalo, ze mi cely iPad vytuhnul a nepomohlo nic jen reset. Nereagoval ani Home, ani Power. Docela casto mi i padaji app. Proste jedu a najednou lup a aplikace je dole. Na predchozim iOS jsem mel JB a rozhodne byl stabilnejsi.
Update jsem delal nanovo, bez obnovy ...
rMBP 15" 2017 i7@2.9GHz, 16GB RAM, 512GB SSD
iPhone 7 128GB Black
iPad Air 2 64GB
Apple TV 4 32GB
Apple Thunderbolt Cinema 27"
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 447
Registrován:
ned bře 02, 2008 8:24 am

bob123 | stř říj 03, 2012 7:25 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Funguje vam iCloud tabs mezi zarizenima? Jmenovite iPhone do iPadu a opacne? Dik
iPhone 2G 4GB
iPhone 4 16GB Vodafone
iPhone 5 16GB Vodafone
iPhone 6 16GB Vodafone
Macbook pro 13" (mid 2009) Snow Leopard
Macbook pro 13" 2016
Apple AirPort Extreme
New iPad 16GB Wifi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 174
Registrován:
pon lis 12, 2007 11:38 pm

Uživatelský avatar Barberry.pha | stř říj 03, 2012 7:51 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Mi ano, akorat nevim jestli to jde nejak i se safari do iDevice ...
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

Uživatelský avatar Lukáš Valenta | stř říj 03, 2012 8:03 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Fnguje mezi iDevice, jen je to strasne slouha doba, nez se to zobrazi


Sent from my iPad 2 using Tapatalk
iPhone 5 64GB černý - iOS 8
iPad Mini s retina displejem 64GB cellular bílý - iOS 8
iMac 21.5" 2012 i5 4x2.9Ghz, Fusion drive, 8GB RAM - 10.9.3/10.10
Píšu si svůj blog o podnikání a využívání Apple produktů.
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 512
Registrován:
stř bře 21, 2012 1:23 am

Uživatelský avatar rallydavid | stř říj 03, 2012 2:12 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Pozorujete na iOS 6 znatelné zrychlení načítání přes wifi na iPadu 3 nebo je to zanedbatelné?
iPhone 3G 8 GB -Dead
iPhone 3GS 16 GB iOS 6.1.6JB
iPad 3 3G 64 GB iOS 7.1.1JB
iPhone 5S (2x) 16 GB Black
iPhone 6S 64 GB -Sold
iPad Mini Retina 16 GBiOS 9.3.3JB
iPhone 7 32 GB iOS 12.x

iPad Pro 10.5 64 GB iOS 13.x
iPhone X 64 GB iOS 12.x
iPhone guru
iPhone guru
 
Příspěvky: 1069
Registrován:
úte čer 15, 2010 10:35 am

Uživatelský avatar rony | stř říj 03, 2012 3:17 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

neviem posudit, asi zalezi aj od typu routeru a ja mam velmi stary.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar Zemlicka | stř říj 03, 2012 3:34 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

pozorujem zrychlenie ci uz cez wifi alebo 3G
iPhone 5S
iPad Air
Hackintosh Mavericks (docasne)
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 490
Registrován:
úte dub 07, 2009 4:48 am

Uživatelský avatar korwin | stř říj 03, 2012 5:06 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Re Appstore:
Tak pokud muze nekdo vyzkouset - zasekavani appstore na iOS6 pry muze zpusobovat zapnuti lokalizacnich sluzeb Genius pro App - zkuste vypnout.
http://www.iphonehacks.com/2012/10/ios- ... -slow.html
iPhoneX: 256GB_11.2.2 iPad2: 64GB_WiFi iPad Air2: 64GB_GSM iPad Mini2: 64GB_GSM
MacBook Pro 13"Retina: Late2013 8GB RAM, 256GB SSD Mac mini: Late2014 16GB RAM, 256GB SSD
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 484
Registrován:
sob dub 03, 2010 6:04 am
Bydliště: Praha 4

Uživatelský avatar TDa | stř říj 03, 2012 5:48 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

korwin: celou dobu to mam vyplé a říkal jsme si proč si stěžujete na rychlost, že to zas takové zhoršení není (ano, je to možná o něco pomalejší ale ne tak jak se tady dozvídám - hodně se mi to sekalo po čistém restoru kde jsme nechal zapnout polohové služby tak se mi to taky sekalo, ale toto by mě nenapadlo :))

A teď navážu na to proč jsme dělal restore.
V natavení jasu mě chybí slider na nastavení automatického jasu.
mam i vlastní obrázek, ale než abych ho nahrál tak si půjčím z macrumors - první příspěvek v odkazu.
odkaz k tématu http://forums.macrumors.com/showthread.php?t=1447081
A vzhelem k tomu že nepomohl ani čistý restore z DFU (a na mr nenašli řešení :D) hádám že je to chyba v iOS6. Doufám (marně) v rush fix
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1109
Registrován:
čtv kvě 06, 2010 6:35 pm
Bydliště: Brno, Břeclav

Pantani | čtv říj 04, 2012 6:41 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Celou dobu jsem si myslel, že ios6 je rychlejší na mým telefonu, než byla verze 5.x - subjektivně se mi to tak zdálo. Teď tvrdím, že není, protože jsem včera pustil Navigona a tak zpomalenej telefon tou Navigací nebyl nikdy. Takže ten systém je pomalejší a apple se mi zřejmě snaží říct, že je čas upgradovat na 4S... Jen dojem, že vydrží tak o den déle na baterku, ten nezmizel.
Pište vaše požadavky ohledně iOS na iPhone feedback popř. iPad feedback a k iCloud na iCloud feedback, jinak si tu nestěžujte že to něco neumí
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 905
Registrován:
ned úno 10, 2008 1:50 pm
Bydliště: Litomyšl

Uživatelský avatar Petrt | čtv říj 04, 2012 7:07 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

OT: no on ten Navigon je pomalej už i na 5.1.1, takže pokud je to na 6.0 ještě horší, tak je to na odstřel...
iPhone Xs Silver Watch s4 Silver SS MacMini 2018 iPad 2018 TV 2015
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1573
Registrován:
ned srp 24, 2008 12:45 pm
Bydliště: Brno

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na Aplikace pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam.cz

cron