iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

Bobo17 | stř zář 19, 2012 11:20 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Takže moje zkušenosti s iOS6

iPad 3
Aktualizace rychlá do 10 minut,všechno funguje jak dřív.
Líbí se mi všechny novinky,integrace facebooku a hlavně SIRI chyběla mně na iPadu,jediné čeho se bojím je výdrž pač SIRI je žrout ! ..iPad byl do dneska držák vydržel i 3 dny nabitý ..a nebo 15 hodin v plném tahu denně..

iPhone
Stejné obavy jako iPad hlavně ta výdrž

Celkově? Systém je rychlejší tak 3x ..iZařízení lépe fungují na detektor osvícení a jasu..lépe regulují ..Safari je 5x rychlejší...Synchronizace záložek ..PC (MAC) iPhone iPad ..perfekt..celkově dojem zatím parádní ...
Jediné co mně štve je Appstore je pomalý ale přehlednější a čistší
Miluju jednoduchost
Macbook Air 2013 i5 256GB
iPhone 5S Space Grey
iPhone 6 64 GB Space Grey
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 232
Registrován:
čtv zář 13, 2012 8:59 pm

Uživatelský avatar korwin | stř zář 19, 2012 11:59 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Re Appstore: uvedomte si, ze vsichni po aktualizaci iOS hned jdou do appstoru, takze to maximalne zatezujou. Je to to same, jako kdyz je vydany JB a vsichni se pripojujou do Cydie... ;-)
iPhoneX: 256GB_11.2.2 iPad2: 64GB_WiFi iPad Air2: 64GB_GSM iPad Mini2: 64GB_GSM
MacBook Pro 13"Retina: Late2013 8GB RAM, 256GB SSD Mac mini: Late2014 16GB RAM, 256GB SSD
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 484
Registrován:
sob dub 03, 2010 6:04 am
Bydliště: Praha 4

olmikee | čtv zář 20, 2012 12:06 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Navíc mě nyní přestala fungovat wifi doma. Takže to vidím na přechod zpět na 5.1.1.
Host
Host
 
Příspěvky: 31
Registrován:
stř črc 06, 2011 6:09 pm

Uživatelský avatar split | čtv zář 20, 2012 12:25 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Update prebehol bez problemov, ale kazi sa mi pripojenie k wifine. Pripoji sa, o 2 sekundy sa odpoji a zobrazi sa mi nejaka apple stranka v okne ako ked sa clovek prihlasuje na nejake platene wifi. No a na tej stranke je samozrejme napisane page not found. Hmm apple spravil niekde velku chybu :)
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 471
Registrován:
pát zář 12, 2008 3:58 pm

Uživatelský avatar dawe73 | čtv zář 20, 2012 12:28 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

split: úplně stejná situace :(
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 538
Registrován:
pon pro 24, 2007 1:06 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar split | čtv zář 20, 2012 12:30 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Ale asi pred 2 hodinami to slo este uplne ok. Som mal pustene life view ktore mi ide len cez wifi a fungovalo ok, az teraz sa to nejak posahalo :)
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 471
Registrován:
pát zář 12, 2008 3:58 pm

wasy | čtv zář 20, 2012 12:33 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

S wifi mam uplne stejnej problem. Po chvilce to vzdycky spadne. Zkousel sim i obnovit nastaveni site a stejne to nepomohlo... Co to ma znamenat??
Host
Host
 
Příspěvky: 51
Registrován:
ned lis 29, 2009 3:24 pm

Uživatelský avatar dawe73 | čtv zář 20, 2012 12:37 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Nechci to zakřiknout, ale asi 3 minuty WiFi drží... :)

edit: Začalo to zlobit, když jsem pustil Mapy. Funguje to od momentu, až když jsem v MT povypínal všechny aplikace. Od té doby se WiFi neodpojuje. Aplikace jsem znovu spustil a přesto WiFi drží. Tak nevím...
Naposledy upravil dawe73 dne čtv zář 20, 2012 12:47 am, celkově upraveno 1
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 538
Registrován:
pon pro 24, 2007 1:06 pm
Bydliště: Praha

wasy | čtv zář 20, 2012 12:43 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Ted jz mi to taky jede bez problemu... nechapu
Host
Host
 
Příspěvky: 51
Registrován:
ned lis 29, 2009 3:24 pm

Uživatelský avatar Slimák | čtv zář 20, 2012 1:13 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Hlasim stejny problem s wifi a zobrazenim apple.com. Nyni jiz bez problemu. Malem jsem prohodil iP4 oknem :D

Regulace mi prijde stale k nicemu. Kdyz odemknu display, automaticky se zreguluje na aktualniho hodnotu osviceni. Pokud zjisti vyssi hodnotu svetla, automaticky se jas zvysi, ale jakmile v pokoji zhasnu, tak se jas nesnizi, ale musim zamknout-odemknout. Takze u me zadna zmena.

Mapy, blitka. Katastrofa. To se neda nijak popsat. Premyslim, ze iP prodam. Uz me jabko sere, resp. ta politika a 50% novych ficur pro tlusty amiky. Doufam, ze vyjde samostatna app s mapy od Google. Nemeli chybu.

AppStore pekne, pomale, neefektivni.

Vcera jsem dal mati k narozeninam svuj iPad 2 3G 64GB s vidinou koupe noveho. Kdyz to dnes vidim, kam se to ubira, radsi si nekoupim nic :D Abych utratil 20 papiru za placku a byl omezeny bud na stavajici bezproblemovy software nebo jak by spravne melo byti na aktualizovany, kde se misto pridavani podstatnych ci zajimavych ficur odebira, tak to to teda ne.

Klady: funkce nerusit.

Jeste nejake klady: ne, zadne. Je to o nicem.
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 746
Registrován:
stř črc 02, 2008 1:28 pm
Bydliště: Praha východ

Uživatelský avatar mike-biker | čtv zář 20, 2012 2:19 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Na WiFi mi pomohlo zapnout Fly režim a poté zpět na online. Sítě se hned objevily.
Holt si budeme muset počkat na update, nic není hned zezačátku OK, kromě toho je vše asi i přetížené!
iPhone 11 Pro Max Space Grey
iPhone 6 16GB Silver as reserve
MacBook Pro Retina 15" Mid 2014, i7 4x2,5GHz 16GB RAM 256GB SSD + 256GB Jet Drive.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3352
Registrován:
ned říj 09, 2011 12:39 pm
Bydliště: Jesenice

Uživatelský avatar unknown | čtv zář 20, 2012 4:22 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Tak zatim jsem s iOS spokojenej:) iP 4S se mi zda sviznejsi, rychlejsi safari me mile prekvapilo, ale teda ze vseho nejvic me nadchl DnD - ten jsem stihl z vecera na rano vyzkouset a hnedka se osvedcil ( tedka koukam ze nejake neprijate hovory a zpravy z facebooku ), takze jsem se diky nemu zbytecne nebudil :) ..Jedine co mi tak nejak vadi nejsou ani tak mapy, ale pomalost ( narocnost? ) Appstore appky.

Edit: vydrz baterky se mi zda take lepsi, zatim teda od plneho nabiti mam dobu uzivani neco malo prez 3 hodiny a mam 57% baterky :) a to jsem skoro nic nehral jen brouzdal po wifi, hral si s mapami, appstore atd atd.
Naposledy upravil unknown dne čtv zář 20, 2012 4:45 am, celkově upraveno 1
Obrázek iPhone3G White 16GB
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 158
Registrován:
pát srp 15, 2008 7:02 pm
Bydliště: Hradec Kralove

Uživatelský avatar cczero | čtv zář 20, 2012 4:44 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Já jsem měl DnD z Cydie a nikdy jsem to nepoužil, jaký je vlastně rozdíl v použití DnD nebo dvoupolohovového přepínače tichého a hlasitého módu? Přepínač mi přijde pohodlnější, ráno registruju nepřijaté hovory, sms a zprávy z facebooku, aniž by mě budily a hlasitost tlumím poslepu před usnutím. Do teď jsem výhodu DnD fakt nepochopil.

Jak to pročítám, tak kromě toho, že lidi mají radost z toho, že mají "6" ve svém zařízení, v tom nic přínosného není. Asi žádný opravdu pádný argument, proč bych nevydržel a měl přijít o JB a nahrát iOS6 není, nebo ano?
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 790
Registrován:
pát říj 21, 2011 12:01 am
Bydliště: Liberec

bedo. | čtv zář 20, 2012 5:08 am

Re: otazka

kuma píše:
g-hunter píše:Chcel by som sa prosim spytat..Ked mam GM najde mi ze je aktualizacia??? alebo to treba zmazat dat 5.ku a spustit znova

MODERÁTOR RONY POZNAMENÁVÁ:

to musis vediet, si predsa vyvojar.



Pan moderator... Ja niesom vyvojar a mam tieh GM verziu, tak si over fakty, ako sa da GM dostat do telefonu ;)

No, myslím že Ronyho IQ testík si nespravil ani Ty. A pre podobných "vývojárov" - akú aktualizáciu by to asi malo nájsť, keď je to ten istý FW?

Inak kto máte iPad 3 - spokojnosť? Ja som stále na 5.1, v menu ponúka 5.1.1 - chápem to správne, že najprv musím ísť na 5.1.1 a až potom ponúkne 6.0?
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 609
Registrován:
sob kvě 29, 2010 11:04 am

Uživatelský avatar Petrt | čtv zář 20, 2012 5:27 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

bedo.: update na iOS6 na iP3 bez problémů (OTA trvala pěkně dlouho). Vše jede jak má. Aplikace "obrázky" se mi zdá rychlejší. Mapy tragédie, youtube není (ani na Appstore). Hodiny pěkné. Čekám, že v iOS7 přidají do iPadu Appláckou kalkulačku z iPhona.

ad OTA: nevím jestli musíš jít z verze na verzi, po připojení k iTunes ale můžeš udělat update tam i bez mezikroku s 5.1.1.
iPhone Xs Silver Watch s4 Silver SS MacMini 2018 iPad 2018 TV 2015
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1573
Registrován:
ned srp 24, 2008 12:45 pm
Bydliště: Brno

Uživatelský avatar Pasis | čtv zář 20, 2012 5:41 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Na appstore YouTube je, teď jsem se díval, tuhle app používám i na 5.1.1. , je podle mě lepší než ta originál co byla v ios.
iPhone 5 Black 16Gb, CZ VF, iOS 7
iPhone 3G Whited00r 7 JB
SM-N9005 Note 3 32 Gb
Nejsem zaujatý proti žádné platformě
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 364
Registrován:
sob čer 06, 2009 7:55 am
Bydliště: iPlzeň

sysel | čtv zář 20, 2012 5:48 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Tak ty mypy opravdu zasekly.O velky kus zpět:(
Iphone 6S 128GB Silver
Ipad Air 128GB silver
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 282
Registrován:
stř říj 21, 2009 6:14 pm
Bydliště: CZ/UK

Uživatelský avatar Petrt | čtv zář 20, 2012 5:48 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Pasis: my se bavíme o iPadu a ne iPhonu.
iPhone Xs Silver Watch s4 Silver SS MacMini 2018 iPad 2018 TV 2015
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1573
Registrován:
ned srp 24, 2008 12:45 pm
Bydliště: Brno

jeenik | čtv zář 20, 2012 6:17 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

[/quote]
No, myslím že Ronyho IQ testík si nespravil ani Ty. A pre podobných "vývojárov" - akú aktualizáciu by to asi malo nájsť, keď je to ten istý FW?
[/quote]

GM iOS6 má být stejný FW, nicméně velmi zlobil, hlavně problémy s wifi... Možná jsem měl nějakou vadnou verzi stažení, jak jsem se někde dočetl, nicméně po nahození ofic. verze se zdá být vše o.k..
iPhone X 256GB - T-Mobile (iOS 12.x), iPad Pro 10.5 cellular 512GB (iOS 12.x), Apple TV 4, AW 4
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 1109
Registrován:
ned úno 08, 2009 5:20 am

Uživatelský avatar Pasis | čtv zář 20, 2012 6:39 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Petrt píše:Pasis: my se bavíme o iPadu a ne iPhonu.


Soráč :oops:
iPhone 5 Black 16Gb, CZ VF, iOS 7
iPhone 3G Whited00r 7 JB
SM-N9005 Note 3 32 Gb
Nejsem zaujatý proti žádné platformě
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 364
Registrován:
sob čer 06, 2009 7:55 am
Bydliště: iPlzeň

bedo. | čtv zář 20, 2012 6:39 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Petrt píše:ad OTA: nevím jestli musíš jít z verze na verzi, po připojení k iTunes ale můžeš udělat update tam i bez mezikroku s 5.1.1.

iTunes by som sa rád vyhol, lebo to by znamenalo zálohovať a potom obnovovať asi 30GB aplikácií a dát. Radšej by som teda niečo nedeštruktívne. Alebo už aj iTunes zvláda update bez vymazania obsahu? Či sa nebodaj obsah zmaže aj pri OTA? :shock:
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 609
Registrován:
sob kvě 29, 2010 11:04 am

Uživatelský avatar Barberry.pha | čtv zář 20, 2012 6:46 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Pokud chces delat OTA aktualizaci, tak vzdy musis mit nahrany v iphonu posledni fw, pres itunes je to jedno, tam ti vzdy nabidne aktualizaci na posledni aktualni fw.

Nejsem si vedomy toho ze by pri updatu pres itunes, se mazal obsah v iphonu, to se udela pri restore ale pokud je provedena pred tim restore zaloha, tak se s ni normalne iphone obnovi.

edit: jinak co se tyka vydrze te baterky, tak pokud to berete podle toho co vam ukazeje v nastaveni cas ve vyuziti, tak bych na to moc nespolehal, mam u ios6 takovy pocit ze iphone dela neco napozadi a to se do toho casu zapocitava, aniz bych fyzicky na tom iphone neco delal, napr jsem mel nabito na 100% vyrazil jsem na kolo kde jsem iphone vubec nepouzival a po nejakych 3 hodinach jsem mel kolem 90% baterky a vyuziti pres 1 hodinu.

Za me plus ze v appstoru pri updatu app nemusim zadavat heslo a ze mi u app napise zda je mam nebo nemam v iphonu ;)
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

Uživatelský avatar Lukáš Valenta | čtv zář 20, 2012 7:04 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Určitě aktualizujte.
Na iPadu:
Ukazuje využití přístroje od nabití. T se mi líbí
Mapy a turn-by-turn je skvělé.
Youtube mi trochu chybí, protože webová verze je naprd. Škoda, že to asi nikdy nenahradí youtube aplikace, protože po zadání youtube do safari se mi neutevře youtube app.
Lepší nastavení, pěkná tapeta, facebook sync s kontakty - propojování je skvěle funkční.
Několikrát rychlejší safari a celkově web. služby
Funkce nerušit
Lepší připomínky
Mnohem lepší App Store

iphone: Líbí se mi nahoře pozadí pod textem operátora, atd. Zatím jsem objevil dva odstíny. Je ro mnohdm lepší jak bílá.
Lepší připomínky
aplikace Telefon - skvělé jsou věci při volánǐ typu připomenout a poslat sms, nelíbí se mi předělaný číselník.
Safari nevím, ještě jsem netestoval
Lepší nastavení
Facebook sync viz. výše
Nové možnosti v aplikacích Find my Friends a iPhone
Zajímavé mapy - musím si zvyknout
Skcělá turn-by-turn
Mapy konečně umí moji adresu (Google jí zobrazil asi o 3km vedle, Apple už můj dům)
Mnohem lepší App Store
Zdá se mi všechno trosKu plynulejší



Sent from my iPad 2 using Tapatalk

MODERÁTOR Barberry.pha POZNAMENÁVÁ:

takhle nejak ma vypadat post odpovidajici nazvu topicu :wink: diky za pekne shrnuti
iPhone 5 64GB černý - iOS 8
iPad Mini s retina displejem 64GB cellular bílý - iOS 8
iMac 21.5" 2012 i5 4x2.9Ghz, Fusion drive, 8GB RAM - 10.9.3/10.10
Píšu si svůj blog o podnikání a využívání Apple produktů.
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 512
Registrován:
stř bře 21, 2012 1:23 am

Uživatelský avatar LedBack | čtv zář 20, 2012 7:12 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

korwin píše:Re Appstore: uvedomte si, ze vsichni po aktualizaci iOS hned jdou do appstoru, takze to maximalne zatezujou. Je to to same, jako kdyz je vydany JB a vsichni se pripojujou do Cydie... ;-)

Smím jen vědět, proč jdou po updatu všichni do AppStore? Aby se podívali na nový design? Nebo zkontrolovali aktualizace?
iPad 2, iPod nano 6th, iPhone 5, MacBook mid 2010
iPod touch 1G
Host
Host
 
Příspěvky: 123
Registrován:
sob dub 30, 2011 7:02 pm

Uživatelský avatar jind | čtv zář 20, 2012 7:19 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Pokud mate zapnuty iCloud jde to udelat tak, ze i pri navratu z restore se v pruvodci prihlasite. A po prihlaseni se zacnou stahovat vsechny aplikace ktere tam byly pred restore. Tak to aspon bylo v prechodu z bety na GM. Jestli to tak jde z 5.x.x na 6 nevim. Ale vyhoda je v tom, ze se nemusi nic zalohovat v iTunes ja uz ted ten program ani nepouzivam :)

bedo.: Problemy s wifi meli vsichni uz v betach na novem ipadu ja nastesti ne. A nemam ho ani ted s GM verzi. Nevim jestli to je zavisle na HW toho pristroje nebo nastaveni wifi routeru. Osobne pouzivam dve wifi(prace,doma).

barberry.pha: Taky se mi to nezda ten cas vyuziti. Skace tam co se mu zamane :-) Ale pokud jsi jel na kole tak telefon se prehlasuje a hleda nove BTS pokud je jeste k tomu zapnute 3G tak o to vic. Takze to by mohl byt ten proces na pozadi.
Leap motion
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 631
Registrován:
pát srp 13, 2010 10:03 am

marseli | čtv zář 20, 2012 7:23 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Taky pouzivam na obnovu icloud, ale hudba je v kopru.
Funguje nekomu passbook?
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 721
Registrován:
ned črc 20, 2008 5:22 pm
Bydliště: Děčín

Uživatelský avatar Lukáš Valenta | čtv zář 20, 2012 7:23 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

WiFi jsem zkoušel zatím jedno - zaheslované, ale byl jsem na něm už připojený na iOS 5. Zkusím jaké jiné, jestli půjde, trosku se bojím dát obnovení nastavení sítě.


Sent from my iPhone 4S using Tapatalk
iPhone 5 64GB černý - iOS 8
iPad Mini s retina displejem 64GB cellular bílý - iOS 8
iMac 21.5" 2012 i5 4x2.9Ghz, Fusion drive, 8GB RAM - 10.9.3/10.10
Píšu si svůj blog o podnikání a využívání Apple produktů.
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 512
Registrován:
stř bře 21, 2012 1:23 am

Uživatelský avatar Barberry.pha | čtv zář 20, 2012 7:32 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

To Jind: tim to urcite muze byt, akorat to byl jeden z mala prikladu ;) ikdyz jsem s iphonem na jednom miste v praci, pouzivany neni, tak cas naskakuje, vydrzi mi ale +- stejne jako predtim, jenom jsem chtel upozornit nato, ze tady podle toho ukazatele bych se moc neridil jestli baterka vydrzi dele nebo ne ;)
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 8245
Registrován:
pát dub 09, 2010 11:16 am
Bydliště: Prague

peterkooo | čtv zář 20, 2012 7:36 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

@barberry.pha, dovolim si oponovat, na OTA nemusis mat posledny FW, krasne mi updatlo z 5.1 na 6
 

misha | čtv zář 20, 2012 7:42 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

pri resunu ikonky na jine misto dojdr k restartu telefonu. nema nekdo podobny problem? jaijlbreak jsem nemel. prechazel ksem z 5.1.1 skrz itunes.
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 781
Registrován:
ned lis 07, 2010 8:31 am

jeenik | čtv zář 20, 2012 7:43 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Tak nevím, problémy s wifi jsou na mém iP4S stále i po přeinstalu GM verze... Prostě najednou wifi nevidím, když dám letecký režim a zpět, připojím se okamžitě...
iPhone X 256GB - T-Mobile (iOS 12.x), iPad Pro 10.5 cellular 512GB (iOS 12.x), Apple TV 4, AW 4
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 1109
Registrován:
ned úno 08, 2009 5:20 am

Klokan s iphonem | čtv zář 20, 2012 7:52 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Také přispěji troškou do mlýna, protože jsem dost rozladěn. Aktualizoval jsem včera OTA, potud vše OK. Ale ...
- baterka vypadá podle toho jak jsem nabil na noc na 100% a zatím to vypadá že výdrž bude zhruba poloviční oproti původnímu 5.1.1 (ano mám trvale zapnuté wifi, BT, latitude, 3G,...) vydrželo to většinou aspoň do večera, teď to vypadá že již v poledne budu muset zastrčit
- Apple asi přijal několik druhů designerů, každá aplikace jiný design (hledat Iphone dělal asi stejný šumař jak GameCenter, vypadá to jak pouťová atrakce)
-Appstore hrůza, bývalo to přehledné, teď nevím jak si vykloubit prst abych mohl scrolovat zleva doprava místo původního nahoru a dolů. Font malý, už to skoro nejsem schopen přečíst
- naskočila nějaká nová ikona Passbook což je asi jen reklama, protože to má jen tlačítko do appstore na které když zmáčknu tak to stejně napíše že se k Appstore nemohu připojit.
- wifi jede, s tím problém není
- teď asi to nejhorší .... mapy .... to jsme asi applu asi fakt nestáli za to, aby 1/2 roku nemohl koupit poslední verze map ? Mám kolem bydliště mapu starou tak 7 let, protože asi před 7 lety se tam začalo stavět a já na mapě vidím pole ! Celá mapa je nějaká nekontrastní, šedá, hnus.

Jsem dost rozladěn a rád bych zpět 5.1.1. Jak na to ? poradíte ?
Iphone 3GS
Iphone 4S,32GB
Ipad(1) 32GB Wifi+3G
Nový Ipad 32GB Wifi+4G
Host
Host
 
Příspěvky: 28
Registrován:
sob lis 12, 2011 9:08 am
Bydliště: Brno

bedo. | čtv zář 20, 2012 8:17 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Tak som to riskol a podarilo sa. OTA update priamo z verzie 5.1, o žiadne dáta som neprišiel, celé to trvalo asi pol hoďky (iPad 3/32GB/4G).

Prvé dojmy:
- mapy sa mi páčia, ono v posledných pár mesiacoch bolo ťažké nájsť niečo horšie ako Google
- ikony hodín alebo FindMyiPhone nič moc, ale zvyknem si :)
- rýchlosť Safari mi príde byť podobná ako v 5.1
- žiadne problémy s WiFi, ale ani som žiadne nečakal, kedže mám Apple router
- Siri nič moc, Google mi rozumie lepšie (a po slovensky)
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 609
Registrován:
sob kvě 29, 2010 11:04 am

Uživatelský avatar witkoj | čtv zář 20, 2012 8:32 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

milford píše:witkoj: automatický jas funguje, ale trošku jinak než u 5.*. V iOS 5 jsi viděl jak se jas změnil při zapnutí/vypnutí automatického jasu. U iOS 6 ta změna postřehnout nejde. Automatický jas funguje pořád - zkus si zapnout automatický jas, dát lištu na minimum, vylézt z Nastavení, iPhone dát pod lampičku aby se jas zvýšíl. Pak zpět do Nastavení jasu a uvidíš že posuvná lišta je posunutá jinam.

rony: ohledně iPod aplikace, nevím jak Tobě, ale mě ty tlačítka dole jdou měnit stejně jako u starších verzí - Hudba->Více->Upravit a přetahat.


V mojom pripade to tak nie je - cely vecer som to skusal. V izbe totalna tma, jas displeja bol po odomknuti vysoky - uz toto je zle. Rozsvietil som v izbe svetlo, jas sa absolutne nezmenil. Robil som vselijake kombinacie, nefunguje to.

Rony: na 4S som mal GM verziu, no na ipade 3 nie a tam mi ten jas taktiez nefunguje.

Presne to som skusal a absolutne ziadna zmena. Potom som to nechal dlhsie a ano, jas sa zacal menit, ale velmi velmi pomaly - trvalo to takmer minutu. To je zle.

Edit: sorry za double post - mozete zlucit.
Uz mi to bezi ze vidim zmenu hned pred ocami. Vypol som auto jas parkrat po sebe a ozilo to. iPad 3 taktiez funguje.
Tuto zahadu si neviem vysvetlit, hlavne ze uz to je OK.
Naposledy upravil witkoj dne čtv zář 20, 2012 8:41 am, celkově upraveno 1
iPhone 11, iOS 13.4
Apple watch 5, watchOS 6.2
MacBook Pro (Retina, 13-inch, Early 2015), macOS Catalina 10.15.4
Apple TV 4K, tvOS 13.4
Apple user from 15.3.2004
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 164
Registrován:
sob led 24, 2009 9:06 am
Bydliště: Bratislava

Shwollo | čtv zář 20, 2012 8:39 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

downgrade na 5.1.1 so zálohou tinyumbrella funguje?
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 323
Registrován:
úte lis 03, 2009 2:15 pm
Bydliště: LM/Brno

Klokan s iphonem | čtv zář 20, 2012 8:45 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Vypnul jsem a zapnul telefon a mám zase to původní Appstore co bylo v 5.1.1. :-)) Hurrááá
Iphone 3GS
Iphone 4S,32GB
Ipad(1) 32GB Wifi+3G
Nový Ipad 32GB Wifi+4G
Host
Host
 
Příspěvky: 28
Registrován:
sob lis 12, 2011 9:08 am
Bydliště: Brno

Bobo17 | čtv zář 20, 2012 9:00 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

vsimli jste si ze po zamknuti iPadu a iPhone se vypina wifi?
Macbook Air 2013 i5 256GB
iPhone 5S Space Grey
iPhone 6 64 GB Space Grey
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 232
Registrován:
čtv zář 13, 2012 8:59 pm

Uživatelský avatar Zemlicka | čtv zář 20, 2012 9:11 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

mne sa po zamknuti nevypina.a vobec vsetko bezi ako ma.


Znáš http://spravodaj.madaj.net/ ?
iPhone 5S
iPad Air
Hackintosh Mavericks (docasne)
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 490
Registrován:
úte dub 07, 2009 4:48 am

Jadro | čtv zář 20, 2012 9:28 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Bobo17 píše:vsimli jste si ze po zamknuti iPadu a iPhone se vypina wifi?


Tohle dela iP celou dobu. Prave proto neni treba vypinat WiFi jako u Androidu, protoze iP si ridi pripojeni sam... Jen u iOS 6 je mozna delsi prodleva, tak je to vic videt
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2350
Registrován:
pát bře 30, 2012 5:37 pm

lavely | čtv zář 20, 2012 9:37 am

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Takže u mě spokojenost na Iphonu 3GS aktualizace bez problémů,Wifi funkční,app store je jen o vzhledu jinak funkční,pěkná funkce - nerušit,celkově nastavení mi přijde přehlednější a uspořádanější (potěší nabídka bluethoth hned na první stránce nastavení),safari o dost rychlejší, a celkově mi přijde ovládání tel. plynulejší,co je ovšem strašný jsou ty mapy,doufám že Google udělá brzo svoji appku.
Host
Host
 
Příspěvky: 10
Registrován:
pon zář 10, 2012 4:06 am

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na Aplikace pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé