iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

jeenik | čtv zář 20, 2012 3:21 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

V aplikaci Hledat iPhone lze pouze přehrát zvuk, už nelze poslat zprávu, což se občas hodilo, jednou jsem takto zloději mého iPhonu posílal informace jakej je to haj..
iPhone X 256GB - T-Mobile (iOS 12.x), iPad Pro 10.5 cellular 512GB (iOS 12.x), Apple TV 4, AW 4
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 1109
Registrován:
ned úno 08, 2009 5:20 am

tertur | čtv zář 20, 2012 3:40 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Po par hodinach s iOS6 som zaznamenal mierne horsiu kvalitu pripojenia wi-fi. Mapy su teda pokial ide o pokrytie SK krokom spat, ale tak zasa mam google earth. Navigaciu skusim neskor.
Host
Host
 
Příspěvky: 27
Registrován:
pon bře 28, 2011 1:02 pm

rumex | čtv zář 20, 2012 3:46 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Uz jde v safari zapnout: zakaz zobrazovni stranek v mobilni verzi?!
 

wolf | čtv zář 20, 2012 3:55 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

hm, tak mi přestaly fungovat po upgradu na 6.0 vibrace...zkusim klasicky restore apod a uvidim...doufám, že to bude SW..
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 314
Registrován:
čtv bře 20, 2008 10:31 pm
Bydliště: Brno

Shwollo | čtv zář 20, 2012 4:37 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

kde teraz nájdem nastavenie jasu?
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 323
Registrován:
úte lis 03, 2009 2:15 pm
Bydliště: LM/Brno

Jadro | čtv zář 20, 2012 4:41 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Nastaveni - Jas a tapeta ;-)
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2350
Registrován:
pát bře 30, 2012 5:37 pm

Anndy | čtv zář 20, 2012 4:41 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Ja som zatial spokojny.
Niektore reakcie sa mi zdaju rychlejsie, ine pomalsie (napr. ked idem do nastaveni - telefon na par sekund, niekedy "zamrzne"). Wifi sa zda, ze fici - som cely den. I ked niekedy ukazuje ikonu, inokedy nie. Animacie su plynulejsie, ale viacej cakam napr. na pustenie apps sprav, atd...
Mam Telekom operatora - mal som doteraz najnovsi ios5.x. a az teraz sa mi zmenil nazov operatora z T-mobile na Telekom.
Itunes app nie je najrychlejsia, ale pocitam, ze sa to spravi - ze je to pretazenim obchodu.
Vydrz - neviem posudit. co sa tyka percent - som si uz davno vsimol, ze ios sa uci ako ich ukazovat. Prve dni po upgrade mavam dlho 100% a potom to klesa rychlejsie, tak isto na niektorych percentach sa drzi dlho, na inych menej.

Mam ale jemne pocit, ze hlastost hovoru (teda ze pocujem nie tak dobre volajuceho) je nizsia (ale mozem sa mylit -to su take subjektivne dojmy).

Auto Jas funguje tak ako predtym (t.j. ak mam silder niekde v polovici, tak po odblokovani v tmavom je nizky jas, po zvyseni jasu sa automaticky zosilni. Opacne to nejde).

AppleMaps :) - subjektivne sa mi zda, ze sa nacitavaju sviznejsie ako googlemaps. Najma zoomovanie je o dost rychlejsie. Teda rezim obycajny. Tiez to nie je taka katastrofa, ako som cakal. Satelitne snimky nic moc, ale tiez to nevyzera na tragediu. Ja to ale malo pouzivam.

Celkovo vsak nevidim problem a som zatial spokojny. Tiez sa mi paci prehodenie BlueTooth do hlavneho nastavenia.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 1933
Registrován:
úte lis 09, 2010 1:04 pm
Bydliště: Bratislava

Shwollo | čtv zář 20, 2012 4:44 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Jadro píše:Nastaveni - Jas a tapeta ;-)

:D dik... vôbec som si nevšimol, že tam je aj "jas" :D
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 323
Registrován:
úte lis 03, 2009 2:15 pm
Bydliště: LM/Brno

TomXasS | čtv zář 20, 2012 5:31 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

No dnes mi uz appstore neseka, vcera boli asi fakt brutal pretazene servery. Cakam v ktorom iOS ci 15 alebo 16 apple povoli zapinanie wifi v notif. centri. Vadi mi to zapinat to naokolo uz tolko rokov ..
Apple iPad mini 2 Retina 16GB Wi-Fi
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2350
Registrován:
sob čer 26, 2010 9:02 pm
Bydliště: Vranov n/T

jedai | čtv zář 20, 2012 5:32 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

ja som spokojny az na jednu dolezitu vec. NEDA SA MI PRIPOJIT NA WIFI. nevyhadzuje mi to ziadnu apple stranku ako niekomu, jednoducho sa iba nepripojim. skusal som reset sietovych nastaveni, reset vsetkych nastaveni, restore, prepnutie na proxy na auto a nic nepomaha. posledne riesenie ktore ma napada je uz iba downgrade na 5.1.1

mate niekto podobny problem?
 

Jadro | čtv zář 20, 2012 5:37 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

TomXasS píše:No dnes mi uz appstore neseka, vcera boli asi fakt brutal pretazene servery. Cakam v ktorom iOS ci 15 alebo 16 apple povoli zapinanie wifi v notif. centri. Vadi mi to zapinat to naokolo uz tolko rokov ..


Proc ji nenechas zapnutou stale? iP si to ridi sam, neni treba vypinat... Vliv na spotrebu baterie prakticky nulovy...
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2350
Registrován:
pát bře 30, 2012 5:37 pm

lavely | čtv zář 20, 2012 5:40 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

tatamuk píše:Když pominu všechny plusy a mínuse je někdo schopen porovnat jak je to v 6 na 3GS s rychlostí, plynulostí, odezvou ...



tak na 3GS rozhodně plynulejší a rychlejší,zejména pak safari
Host
Host
 
Příspěvky: 10
Registrován:
pon zář 10, 2012 4:06 am

TomXasS | čtv zář 20, 2012 5:48 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

No pomaly si nato zvykam, ale je to proste zvyk vypinat wifi aj gps ...
Apple iPad mini 2 Retina 16GB Wi-Fi
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2350
Registrován:
sob čer 26, 2010 9:02 pm
Bydliště: Vranov n/T

Uživatelský avatar slonik | čtv zář 20, 2012 5:48 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Vím, že to sem nepatří, a že to okamžitě smažete, ale nemám to kam napsat. Mohli byste pokud možno přejmenovat Jailbrek iOS5 na iOS6 a vytvořit o něm téma? Rád bych si něco ujasnil, ale nemám jaksi kde...
iPhone 5 8.1.3 nonJB + iPad 3 8.2 nonJB
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 368
Registrován:
sob úno 06, 2010 5:37 pm
Bydliště: Praha

lavely | čtv zář 20, 2012 5:51 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

to je myslím omyl s tou Wifi....má dost podstatný vliv na výdrž baterie...stačí kouknout do appky Batery Doctor...
Host
Host
 
Příspěvky: 10
Registrován:
pon zář 10, 2012 4:06 am

Uživatelský avatar rony | čtv zář 20, 2012 6:07 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

prosim, dajte mi postrehy.

mam mac, Mountain Lion. ipad, iphone blabla.

doteraz cele roky v os x adresbooku kontakty, cez itunes zapnutu synchronizaciu do kazdeho ios zariadenia zvlast, mal som totiz groups.

po upgradoch zo vcera som z prekvapenim zistil, ze v itunes na karte info mam vypnutu synchronizaciu kontaktov.

zapnut to sice ide, no NEVIDIM tam skupiny z adresara os x.

viete niekto ako z toho von? momentalne frcim na synchronizacii z icloudu ale ta ma tiez prekvapila hlupostou, ze syncuje do vsetkych zariadeni VSETKY skupiny, co je pre mna pomerne neprijatelne, firemny zoznam kontaktov mam v sukromnom iphone a to ja nechcem.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Lies | čtv zář 20, 2012 6:08 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Takže zatim spokojenost. Výrazně se zrychlil systém. Možnost zapnutí Nerušit je vyborná. Ale co silně pociťuju, je slabá výdrž baterie. Nevim, čim to ale ráno jsem měl 100% a teďka mám sotva 30%. A to jsem iPhone moc nepoužíval.
 MacBook Pro 15 Retina 2.0GHz 2013 Late
 iPhone 6S 64GB Space Grey FW iOS 9.2.1 CZ
 iPhone 5S 32GB Space Grey FW iOS 9.2.1 CZ
 iPhone 4S 16GB Black FW 7.0.3 CZ + LifeProof case 2. Gen
 iPhone 4 16GB Black FW 5.0.1 JB CZ
 iPhone 3G 8GB Black FW 3.1.3 JB EN
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 218
Registrován:
pon dub 20, 2009 8:59 am
Bydliště: Praha

zabanovan | čtv zář 20, 2012 6:18 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

tak neviem teda, moje pocity z noveho iOSu su asi taketo:
(zacnem plusmi to budem mat skor za sebou)

plusy:
- rezim nerusit, perfektna pomocka, ako hovory tak aj sms a notifikacie
- appstore, dizajn sa mi zda byt krajsi, jednoduchsi, no niektore veci mi vadia, ale chce to len zvyk
- rychlost, odozva celeho iOSu je znatelne lepsia
- oznacovanie novych, stiahnutych appiek modrou stuhou

minusy:
- mapy, myslim ze k tomu uz neni co dodat (aktualnost, farebnost. ostrost, presnost,...) proste nepouzitelne
- youtube, stary, dobry youtube, polozky oblubbene asi navzdy zmizli)
- nastavenia, nastavenia su po kazdom update inak rozlozene a mam pocit ze je to vzdy o nieco komplikovanejsie
- a posledna vec, ktora ma teda zaskocila najviac je vydrz baterie, pri beznom pouzivani (mail, internet, hovory,...) vydrz 7 hodin 10 minut?!
 

Delix | čtv zář 20, 2012 6:22 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Vie mi niekto poradit ako sa dá zmeniť farba jak mam napisaneho operátora ? :) inak hodnotim zatial iOS 6 pozitívne...všetko beží v pohode
 

Uživatelský avatar dungeon | čtv zář 20, 2012 6:31 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Změnit to samozřejmě nejde. Jedině až bude jailbreak.
Obrázek
Obrázek
Host
Host
 
Příspěvky: 124
Registrován:
sob úno 16, 2008 7:19 am
Bydliště: Mladoboleslavsko

Delix | čtv zář 20, 2012 6:36 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

jail nechcem.. dakujem za odpoved :)
 

niky79 | čtv zář 20, 2012 7:01 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Slimák píše:Regulace mi prijde stale k nicemu. Kdyz odemknu display, automaticky se zreguluje na aktualniho hodnotu osviceni. Pokud zjisti vyssi hodnotu svetla, automaticky se jas zvysi, ale jakmile v pokoji zhasnu, tak se jas nesnizi, ale musim zamknout-odemknout. Takze u me zadna zmena.


No, me se snizuje. Mam tmu, odemknu, sviti na malo, rozsvitim, jas leze nahoru, zhasnu, jas pomale leze dolu (je to dobre videt primo v tom nastaveni, jak ten ukazatel leze doleva.)
 

Uživatelský avatar Kony.cz | čtv zář 20, 2012 7:01 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Tak jsem nainstaloval iOS6 a mapy.... totalni hnus... Znojmo je jeden velkej cmouhanec... no to si delaji srandu ne ??? to je fakt hnus, jsem znechucenej... a to jsem tak zaprisahlej pres apple ale tohleee...

PS: Jinak s ostanim jsem spokojen... vypada to dobre... wifi jede jak ma.... shasinani se mi libi... ale ty MAPY.... no proste hnus
[*]iPad 2 Wi-Fi 16 GB Black JB
[*]iPhone SE 16 GB Gold
[*]iPhone 6 16 GB White
[*]iPhone X 64 GB Black
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 909
Registrován:
pát črc 17, 2009 2:01 pm

Uživatelský avatar Tea Racer | čtv zář 20, 2012 7:10 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Mapy jsou opravdu ostuda, místo Zlína Gotwaldov :-) Je videt, že Apple je x let za opicema. To nemohli nechat google mapy apson dokud to nedoladí? :(
Už je tradice že to uchvátají :(
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...

Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4024
Registrován:
pon bře 30, 2009 10:25 am
Bydliště: Tea-Earth.net

bedo. | čtv zář 20, 2012 7:13 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Dobre by bolo, keby ste napísali aj na akom zariadení ste testovali (lebo nie všetko musí fungovať rovnako dobre na iPhone aj iPade). Pridám dalších pár postrehov z iPadu:

- nové mapy sa mi síce stále páčia graficky aj rýchlosťou, ale sú postihnuté podobnou chorobou ako Google v poslednej dobe, t.j. popisky celkom nesedia s mapou, niektoré miesta sú aj pár kilometrov vedľa a tak podobne
- všetky obchody sú zmenené k lepšiemu, páči sa mi, že inštalácia aplikácií prebieha bez opustenia obchodu, teda konečne nie je napr. problém selektívne updatnúť niekoľko aplikácií bez toho, aby človek ako pako pobehoval medzi obchodom a springboardom
- Siri sa už trochu osmelila, stále mi síce nerozumie tak dobre, ako Google, zato je ale niekoľkonásobne inteligentnejšia
- páči sa mi, že aplikácie sa pýtajú, či môžu pristupovať do kontaktov, kalendárov atď., proste ochrana súkromia vyzerá byť konečne trochu poriešená
- menu na zdieľanie sa mi veľmi nepáči, vyzerá to trochu gýčovo
- prepínač "nerušiť" je super, dá sa naplánovať aj čas, kedy má byť aktívny. Ideálne by bolo, keby sa v čase nerušenia vedel iPad prepnúť do letového módu, aby nerušil ani elektromagnetickým smogom.
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 609
Registrován:
sob kvě 29, 2010 11:04 am

l333v | čtv zář 20, 2012 7:41 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Tak vcera vecer jsem si nahral ios6 do meho 3gs a musim rici ze rychlost oprosti ios5 je lepsi vic moznosti nastaveni, safari rychlejsi a moznost vyuziti celeho displeje jedine co mi dost vadi a ostuda jsou mapy od googlu jsou daleko lepsi od applu jsou rozmazane nepresne a proste strasny....vylepseni v appstore je to prehlednejsi a to same v ipodu, baterie je na tom dost podobne jako u ios5 ale to jeste ukaze cas zatim spokojenost :)
Host
Host
 
Příspěvky: 61
Registrován:
stř zář 30, 2009 5:39 pm
Bydliště: Brno

Uživatelský avatar Slimák | čtv zář 20, 2012 7:53 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Toz chlapy, tu regulaci Vam zavidim. Jak to zkousim, tak ten posuvnik se ano nehne.
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 746
Registrován:
stř črc 02, 2008 1:28 pm
Bydliště: Praha východ

Dammster | čtv zář 20, 2012 7:54 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Tea Racer píše:Mapy jsou opravdu ostuda, místo Zlína Gotwaldov :-) Je videt, že Apple je x let za opicema. To nemohli nechat google mapy apson dokud to nedoladí? :(
Už je tradice že to uchvátají :(


To nevím, co provádíš, ale já mám normálně Zlín :) Zkus vlézt do nastavení map a tam změnit popisky na Vždy česky.
iPhone 4S 32GB White iOS 7 beta 2
iPad 2 64 GB Wifi + 3G 6.1.3
iPad Mini 16 GB Wifi iOS 7 beta 2
MacBook Pro 15" 2,2 GHz i7 early 2011 10.8 ML
iMac 21.5" 3,06 GHz i3 Mid 2010 10.8 ML
Host
Host
 
Příspěvky: 140
Registrován:
úte čer 10, 2008 5:23 pm

Uživatelský avatar dawe73 | čtv zář 20, 2012 7:59 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Nevím, jestli to tu už bylo zmíněno, ale mě osobně nejvíc potěšila možnost vytvoření podpisu pro každý mailový účet zvlášť. Maily vyřizuji z 90% jenom na iPadu a toto mi hodně usnadnilo život.
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 538
Registrován:
pon pro 24, 2007 1:06 pm
Bydliště: Praha

misha | čtv zář 20, 2012 8:07 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

no, vzhledem k tomu ze jsem mel problem s restartem po kazdem presunu ikonky, ktery se vyresil obnovenim, tak bych ten jas take pricital dotycnemu problemu.
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 781
Registrován:
ned lis 07, 2010 8:31 am

Uživatelský avatar Petrt | čtv zář 20, 2012 8:10 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Ja jsem uplne v soku z narustu rychlosti Safari (iPad3). Pouzivam pres rok iCab (mnoho uzitecnych funkci) a vzdy byl rozdil v rychlosti zanedbatelny, ale nyni je ohromny.

Kdyz uz Apple prolina svet OSX a iOS, proc do Safari neprinese i Quicklaunch (zastupci na plose)??
iPhone Xs Silver Watch s4 Silver SS MacMini 2018 iPad 2018 TV 2015
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1573
Registrován:
ned srp 24, 2008 12:45 pm
Bydliště: Brno

Uživatelský avatar Slimák | čtv zář 20, 2012 8:18 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Petrt: mas recht. I na iP4 je safari svizne. Na iPad 2 jsem pouzival taktez iCab, ale kdyz vidim jak Safari lita, tak klobouk dolu. Na druhou stranu iCab alespon neco umi a vyuzil jsem hlavne quicklauncher a import zalozek z Firefox ci vestaveny download manazer.

Jinak udelal jsem obnovu a cidlo stale reaguje jako vzdy predtim. Umi jen zvysit jas, kdyz pozna vice svetla. Snizovat se mu ale nechce, tam hold musim zamknout-odemknout. Ukazatel se mi taktez nepohybuje.
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 746
Registrován:
stř črc 02, 2008 1:28 pm
Bydliště: Praha východ

armyk | čtv zář 20, 2012 8:37 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Mapy hrůza. Baterie mi odchazí rychleji. Jinak samá pozitiva...
Host
Host
 
Příspěvky: 54
Registrován:
sob led 31, 2009 2:34 pm

Uživatelský avatar Tea Racer | čtv zář 20, 2012 8:43 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Dammster píše:To nevím, co provádíš, ale já mám normálně Zlín :) Zkus vlézt do nastavení map a tam změnit popisky na Vždy česky.


Mrkni se na české apple servery a zjistíš to samé ;-)
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...

Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4024
Registrován:
pon bře 30, 2009 10:25 am
Bydliště: Tea-Earth.net

boocheck | čtv zář 20, 2012 8:47 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Ten Zlín a Gotwaldov je fakt sranda. Když napíšu do map Gotwaldov najde mi to Zlín. Na mapě je jinak opravdu Zlín, ne Gotwaldov.
Jinak mapy, souhlasím s vámi, jsou katastrofa. To že jsou nehezké, to bych snad ještě zkousl. Že v některých oblastech jsou černobílé taky. Ale že některým vesnicím chybí domy, to byl pro mě šok. Občas když někam jedu jsem si vypomáhal google mapama. To s těma od applu nelze.
Host
Host
 
Příspěvky: 23
Registrován:
ned říj 05, 2008 6:01 pm

Saddako | čtv zář 20, 2012 9:05 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Gottwaldov to najde i na Google mapach (samozrejme s popisem Zlin).
Motto: Udělat cokoli blbuvzdorným je zhola nemožné, neboť blbci jsou ohromně vynalézaví

iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green - TM - 13.3
iMac 27" 3.0GHz/8GB/256GB SSD (2019) CTO - 10.15.3
Macbook 12" 1.2GHz/8GB/256GB (2017) - 10.15.3
iPhone guru
iPhone guru
 
Příspěvky: 1097
Registrován:
stř čer 18, 2008 8:08 pm
Bydliště: Krajina za zrcadlem

Syrup | čtv zář 20, 2012 9:06 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Tak napisu taky svy zkusenosti- kalendar totalne rozhozeny. Dela to legracni vec, kdy v rezimu kdy vidim cely mesic na obrazovce, nevidim u daneho dne tecku, ackoliv tam pod nim mam zaznam. U nekterych vidim, u nekterych nevidim.

Mapy- to uz tady bylo receno.

Rychlost lepsi, baterka horsi.

Takze ja jdu zpatky na 5.1.1, dokud to jde.
Host
Host
 
Příspěvky: 42
Registrován:
stř říj 15, 2008 6:29 pm

Uživatelský avatar Slimák | čtv zář 20, 2012 9:33 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

Take pujdu zpet na 5.1.1. Tohle Apple proste posral. Appstore prekopal snad dement. Dokazi pochopit chvilkovou vytizenost, ale aby se pod aplikaci nacitali tri obrazky minutu, to neni o zadne vytizitelnosti, ale demence a neodladenosti vyvojaru. Opovazte se nekdo rici, ze je to pretizenim. Uz samotne reakce Appstore jsou totalne neodladene. Mapy, no comment.
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 746
Registrován:
stř črc 02, 2008 1:28 pm
Bydliště: Praha východ

Uživatelský avatar cuting | čtv zář 20, 2012 9:37 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

jeenik píše:V aplikaci Hledat iPhone lze pouze přehrát zvuk, už nelze poslat zprávu, což se občas hodilo, jednou jsem takto zloději mého iPhonu posílal informace jakej je to haj..

A všiml jsi si, že je v appstore nova verse findmyphone? Společně s iMovie to byli první dvě, které jsem po instalaci šestky updatoval. Chodí normálně i se zvuky ale má jiné prostředí a běhá už na nových mapách
 Apple hračky 
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 2259
Registrován:
úte čer 07, 2011 8:45 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar Slimák | čtv zář 20, 2012 9:52 pm

Re: iOS 6 oficiální verze - zkušenosti a reakce

cuting píše:
jeenik píše:V aplikaci Hledat iPhone lze pouze přehrát zvuk, už nelze poslat zprávu, což se občas hodilo, jednou jsem takto zloději mého iPhonu posílal informace jakej je to haj..

A všiml jsi si, že je v appstore nova verse findmyphone? Společně s iMovie to byli první dvě, které jsem po instalaci šestky updatoval. Chodí normálně i se zvuky ale má jiné prostředí a běhá už na nových mapách


Pise o chybejicim zasilanim zpravy, coz nelze a ma pravdu, nikoliv zvuku. Uz to chapes, uz to chapes, tak uz to konecne chapes?! Jeste ne, tak si to zkus precist jeste jednou.

MODERÁTOR Barberry.pha VARUJE:

uklidni se laskave


EDIT: Ja jsem celou dobu klidnej, jen tu nad nim protacim oci :D
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 746
Registrován:
stř črc 02, 2008 1:28 pm
Bydliště: Praha východ

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na Aplikace pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé