Stocks error - zobrazování kurzu

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

Entity | pon črc 21, 2008 12:03 am

Stocks error - zobrazování kurzu

Stocks používám jen na jednu věc a to zobrazování kurzu. V 2.0 mi ovšem nejedou kurzy czk k ostatním měnám. Jediné co jede je EURUSD=x. Všecky CZK kurzy si stáhnou grafy ale nezobrazí samotný kurz.

Je to jen můj případ?
 

Uživatelský avatar Beavers | pon črc 21, 2008 8:10 am

Re: Stocks error - zobrazování kurzu

Ne, zdá se, že to nechodí nikomu. Jediné, co jde, že se kurzy aktualizují vedle grafu (aspoň že tak). Zkoušel jsem tam přidávat různé kurzy, všude kde je CZK anebo SKK to kurzy v horních řádcích neukazuje. Mám tam EURCZK=X a USDCZK=X už měsíc a "visí" tam pořád hodnota z té doby. Pokud bych to vymazal, nebude tam ani ta hodnota, jen zadaný název kurzu. Neví někdo, co znamenají ty hodnoty / procenta v zelených polích? Jen se to mezi sebou dá přepnout, ale hodnoty jsou tam nulové. Pro kontrolu správnosti u hodnot vedle grafů jsem si našel tady http://www.csas.cz/banka/appmanager/por ... eny_ie.xml aktuální přehled kurzů a ty grafy ve Stocks (Burza) s tím docela korespondují, je to cca střední hodnota mezi nákupem a prodejem, ale to tak velký rozdíl není. Podobně to zobrazuje v aplikaci Converter - někdo tu sice tvrdil, že to aplikace stahuje bůhvíodkud, ale já říkám, že i tady je to poměrně aktuální. Otázkou tedy je, proč jedině CZK a SKK nejdou ve Stocks aktualizovat i vpřehledu nahoře.
Teď jsem si všiml, že se ptáš na verzi ve FW2, tak jsem to asi trochu zavedl jinam. Sorry.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

Entity | pon črc 21, 2008 2:17 pm

Re: Stocks error - zobrazování kurzu

No tak z ničeho nic to jede....:)
 

Uživatelský avatar Beavers | pon črc 21, 2008 2:34 pm

Re: Stocks error - zobrazování kurzu

Já mám tedy iP 1, ale tobě se tam nahoře zobrazují aktuální kurzy nebo jen u grafů?
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

Uživatelský avatar caesar | pon črc 21, 2008 3:20 pm

Re: Stocks error - zobrazování kurzu

tohle neni iPhonem. Nejede to ani v Dashboardu na Macu
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 777
Registrován:
pon úno 11, 2008 5:37 pm

Uživatelský avatar Beavers | pon črc 21, 2008 3:54 pm

Re: Stocks error - zobrazování kurzu

Díky za odpověď, aspoň vím, že to není aplikací, když to dělá na iPhonu každému. Takže i v Macu. Hm.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

Entity | pon črc 21, 2008 5:08 pm

Re: Stocks error - zobrazování kurzu

mně se to teď zobrazuje i u těch jednotlivých 'akcií' nahoře...jediné co jsem s tím telefonem od včerejška dělal je to že jsem ho připojil k iTunes a nahrál si tam vše co bylo na 1.1.4 a nějaké aplikace z App Store...
 

Uživatelský avatar Beavers | pon črc 21, 2008 5:24 pm

Re: Stocks error - zobrazování kurzu

No, kvůli tomu, abych něco podělala tím, že se budu hrabat v systému, to dělat nebudu. Ale jak píše caesar (ten na tomto fóru :D), nefunguje mu to ani u MACa. Takže chyba může být jinde. A u všech jiných měn je to funkční, jen jak se tam objeví česká a slovenská koruna, tak to nahoře neukazuje vůbec nic, ani ta zelená pole, natož kurz. Ten je jen u grafů.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

Diablo | pon črc 21, 2008 5:24 pm

Re: Stocks error - zobrazování kurzu

Chyba bude nekde u zdroje tedy u Yahoo odkud ta aplikace bere informace.
 

Uživatelský avatar Beavers | pon črc 21, 2008 5:26 pm

Re: Stocks error - zobrazování kurzu

Taky jsem toho názoru. Jak je vidět, pořád má svět bývalé Československo na háku.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Aplikace pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé