Správce hesel

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

vlhana | stř led 30, 2013 2:32 pm

Správce hesel

Ahoj všichni.
Užívám správce hesel KeePeer, ale připadne mi každý rok platit za aktivaci.
Můžete někdo poradit app, která má synchronizaci mezi iPhone a Mac s možností uložení na web stránkách? Děkuji za reakce.
Vladislav
Host
Host
 
Příspěvky: 41
Registrován:
stř úno 10, 2010 1:22 pm

mrzic | stř led 30, 2013 3:03 pm

Re: Správce hesel

1Password. Klient pro iPhone/iPad/Mac/PC. Integrace do prohlížečů. Pokud použiješ synchronizaci přes Dropbox, pak si můžeš v dropboxu pustit 1Password i v prohlížeči.


Odesláno z iPadu přes Tapatalk HD
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 10.15
iPhone X, iOS 13
Apple Watch 4 Nike+, watchOS 6
Apple TV4
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2249
Registrován:
ned dub 20, 2008 2:18 pm

Uživatelský avatar Metalgirl | stř led 30, 2013 3:22 pm

Re: Správce hesel

eWallet, používám už několik let, synchro mezi zařízeními přes iCloud, možnost poslání šifrované zálohy emailem, synchro mezi PC a iDevice.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

Uživatelský avatar SteveJSF | stř led 30, 2013 9:10 pm

Re: Správce hesel

V appstore jsem našel aplikaci, která se jmenuje čistě jen eWallet, zatím u ní není žádné hodnocení, ale ani žádný screenshot. Je zdarma, tak jsem jí zkusil, ale nepovedlo se mi jí ani rozjet. A jako vrchol všeho - po nainstalování se jmenuje mibilletera. Vůbec nechápu, jak se něco takového vůbec dostane do appstore.

Samozřejmě tahle appka nemá nic společného s tím, o čem tady píše MG.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1923
Registrován:
úte lis 04, 2008 1:37 am

Lipon | stř led 30, 2013 9:35 pm

Re: Správce hesel

Co třeba DataVault? Běží na iPadu, iPhonu i na mackovi


Taky tady http://spravodaj.madaj.net/
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 560
Registrován:
čtv zář 03, 2009 3:04 pm

Uživatelský avatar Metalgirl | stř led 30, 2013 10:06 pm

Re: Správce hesel

SteveJSF píše:V appstore jsem našel aplikaci, která se jmenuje čistě jen eWallet, zatím u ní není žádné hodnocení, ale ani žádný screenshot. Je zdarma, tak jsem jí zkusil, ale nepovedlo se mi jí ani rozjet. A jako vrchol všeho - po nainstalování se jmenuje mibilletera. Vůbec nechápu, jak se něco takového vůbec dostane do appstore.

Samozřejmě tahle appka nemá nic společného s tím, o čem tady píše MG.


Jen upřesním, že opravdu to, co jsi stáhl, nemá s tím o čem píšu vůbec nic společného.

Jedná se o eWallet od Illium software https://itunes.apple.com/cz/app/ewallet ... 21352?mt=8
a pak je ještě eWallet Go též od Illium software https://itunes.apple.com/cz/app/ewallet ... 36447?mt=8 ale tuto verzi nepoužívám.
Productivity
19.02.2024 20:53
Velikost: 28 MB
Cena: US$ 0
Hodnoceni: 4.75528
od 2272 lidí
QR code
Ilium Software, Inc.
eWallet - Password Manager 8.12.2
Lock your passwords, credit cards and bank account numbers behind military-grade encryption and carry them with you wherever you go by installing the most sophisticated and easy to-use password manager app on your iPhone and iPad. Stay safe, stay strong, stay smart with the universal iPhone & iPad app, eWallet®.

Try before you buy! Try eWallet completely free for 30 days with full functionality (see details below).

COMPLETE PASSWORD MANAGEMENT
Your digital life is at risk if you aren’t using secure passwords, but you needn’t worry about carrying sensitive information around in your pocket any more thanks to eWallet.

This robust security app provides password storage on-the-go, so you can still log in to your bank account, store your credit card and PIN numbers, and lock your online life away while still having full and free access whenever you want it.

SAFETY AND SIMPLICITY
With full iCloud, Dropbox, Google Drive, or Microsoft OneDrive backup of your secure “wallets” and the option to seamlessly sync data between devices and computers, eWallet is as convenient as it is strong. Check out its powerhouse features below, and find out more at https://www.iliumsoft.com/ewallet.

FEATURES:
* 256-bit military-grade AES encryption
* Touch ID and Face ID support for secure yet convenient access on compatible devices
* Optimized for large and high resolution screens
* Dark Mode (iOS / iPadOS 13+)
* Supports multitasking (Slide Over and Split View)
* Sync your data seamlessly over the cloud (iCloud, Dropbox, Google Drive, or Microsoft OneDrive) 
* Or sync via Wi-Fi with eWallet’s macOS or Windows versions (purchased separately)
* Random password generator to keep your login details safe and secure
* Store bank account, insurance and personal details — keep all your info close at hand, and secure
* Auto-locking feature
* Create and sync multiple wallets between computers and devices
* Customize your wallets with great-looking cards, backgrounds and categories
* Choose a built-in icon or one of over three thousand possible emoji to customize your cards (iOS / iPadOS 14.2+)
* AutoPass automatic password entering through built-in browser control
* AutoFill provider for entering usernames and passwords directly in Safari and other apps (iOS 12+)

Ilium Software has over 27 years of mobile security software experience and is trusted by users around the world to deliver the most comprehensive, user-friendly solution to personal data security. Don’t risk being without eWallet.

Notes on the trial version:

* It's completely free to use for 30-days
* Any time during or after the trial, you can purchase eWallet via an in-app purchase
* There is no subscription fee (monthly, yearly, or otherwise)
* If you elect not to purchase eWallet and the trial expires, you'll still be able to access your existing info but you won't be able to update it
* Purchasing eWallet extends its functionality beyond the trial period and you'll be able to continue to change your information, add new info, generate new passwords, sync, etc.
VÍCE O APLIKACI
Powered by iPhone.cz
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

ScorpyCZ | čtv led 31, 2013 9:58 pm

Re: Správce hesel

...
Naposledy upravil ScorpyCZ dne pon dub 10, 2017 7:57 pm, celkově upraveno 1
 

Uživatelský avatar SteveJSF | čtv led 31, 2013 11:15 pm

Re: Správce hesel

Zkus mrknout na iPassword. V appstore to ma i free verzi, ale nepodarilo se mi zjistit rozdil mezi free a pro. A ani vyvojar mi na dotaz neodpovedel.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1923
Registrován:
úte lis 04, 2008 1:37 am

Uživatelský avatar Slimák | pát úno 01, 2013 2:58 am

Re: Správce hesel

Dobry argument pro to, abych takove aplikaci hesla nesveroval. Jaky vyvojar, takova app :D Hodne stesti.

Pro seriozni/vaznou vec je obcas potreba trochu zainvestovat a z meho pohledu se tech 15,99€ za 1Password vyplati.


Sent from my iPad 4 using Tapatalk
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 746
Registrován:
stř črc 02, 2008 1:28 pm
Bydliště: Praha východ

Uživatelský avatar Metalgirl | pát úno 01, 2013 9:01 am

Re: Správce hesel

Jako přesně, do nějakých pofidérních aplikací bych též nešla. Navíc eWallet stále umí wifi synchronizaci narozdíl od 1password. :D
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

ScorpyCZ | pát úno 01, 2013 10:14 am

Re: Správce hesel

...
Naposledy upravil ScorpyCZ dne pon dub 10, 2017 7:58 pm, celkově upraveno 1
 

Uživatelský avatar Slimák | pát úno 01, 2013 12:04 pm

Re: Správce hesel

eWallet jsem pouzival pred lety, take je to jedna z tech profi app. Myslim, ze to bylo jeste na iP2 :D


Sent from my iPad 4 using Tapatalk
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 746
Registrován:
stř črc 02, 2008 1:28 pm
Bydliště: Praha východ

ScorpyCZ | pát úno 01, 2013 10:39 pm

Re: Správce hesel

...
Naposledy upravil ScorpyCZ dne pon dub 10, 2017 7:58 pm, celkově upraveno 1
 

Uživatelský avatar Metalgirl | pát úno 01, 2013 10:44 pm

Re: Správce hesel

eWallet je dobrý software, možnosti synchronizace, dobré ovládání, klient na PC, dokonce má i plugin pro prohlížeče pro automatické vyplňování hesel. Navíc i když heslo skopíruješ ručně a eWallet na PC vypneš, tak automaticky maže ze schránky i skopírované heslo, takže si ho pak PC nepamatuje. Šifrování, možnost zálohování, i na email, sync mezi iDevices pomocí iCloud, sync klient na PC do iDevices. Platné updaty od zakoupení jak pro PC verzi tak na iDevice. Já jsem s ním spokojená. Ostatní šli do 1password, já tenkrát šla do eWallet a teď, narozdíl od ostatních, nejsem vůbec zklamaná.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

kotelník | pát úno 01, 2013 10:53 pm

Re: Správce hesel

Drahá, já mám teda 1Password déle na iPhonu, dnes jsem koupil do Airu a jsem velmi spokojen. Je to krásná aplikace. Někdo je nespokojen?
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2935
Registrován:
úte čer 30, 2009 3:00 pm

Uživatelský avatar Metalgirl | pát úno 01, 2013 10:57 pm

Re: Správce hesel

Po tom, co jsem četla tady na fóru ve vlákně o 1password, tak hodně lidí bylo nespokojeno či zklamáno s novým updatem, který se musel znovu platit. A nedrahouškuj tady na mě, to si drahouškuj na tu svoji, co máš doma. :D Ta si to jistě více zaslouží.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

kotelník | pát úno 01, 2013 11:15 pm

Re: Správce hesel

to byl vtípek, pochopitelně :-D
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2935
Registrován:
úte čer 30, 2009 3:00 pm

Uživatelský avatar SteveJSF | sob úno 02, 2013 12:14 am

Re: Správce hesel

Drahoušci, taky mam 1P a jsem celkem spokojeny. Sync provadim jen mezi jednotlivymi iOS devices a MBA, kdyz je mam zrovna doma vsechny spustene. Samozrejme bych radeji uvital automaticky sync treba pres iCloud, ale jinak to cele funguje dobre a integrace do Safari mi dost usnadnuje zivot. Presto kdyz vidim konkurenci, bylo by asi co zlepsovat.

Nevim, co dobreho by mi prinesl ten placeny update, ale zatim me to netrapi, na tuhle investici nespecham.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1923
Registrován:
úte lis 04, 2008 1:37 am

kotelník | sob úno 02, 2013 9:22 am

Re: Správce hesel

Steve prosim Te, vzhledem k tomu, ze na novem airu jsem prihlasen svym stalym apple ID, kterym je prihlasena polovicka na svem mcp, koupil jsem 1P do airu a pak v dobre vire stahnu k ni, nicmene jsem to nainstaloval a v aplikaci byly moje hesla atd. To jsem nepochopil uplne. Jde nejak dicilit toho, abych syncnul muj iPhone a muj mac a separoval ze synchronizace jeji macbook pro 1P?
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2935
Registrován:
úte čer 30, 2009 3:00 pm

Uživatelský avatar SteveJSF | sob úno 02, 2013 12:23 pm

Re: Správce hesel

Nevim, tohle jsem zatim neresil, pouzivam to jen na jednom ntb. Ale asi mas tu novejsi verzi s podporou iCloud a kdyz jsi tedy prihlaseny na obou ntb jednim Apple ID, tj. k jednomu iCloud uctu, pak mas vsude synchronizovany obsah. Takze leda v jednom z nich tu iCloud synchronizaci zakazat. Ale to se jen domnivam.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1923
Registrován:
úte lis 04, 2008 1:37 am

Uživatelský avatar eSko | ned úno 03, 2013 2:26 pm

Re: Správce hesel

Pro zájemce jenom doplním, že 1Password je po dobu konání Macworldu 2013 ve storu za 50% ceny (tzn. z 18 na 9 dolarů).

Pro mě osobně to bylo poslední postrčení ke koupi. Používám jejich desktop aplikaci na Macu i PC a nemůžu si to vynachválit.
Previous: iPhone 2G 4GB (2007-2008), iPhone 2G 16GB (2008-2011), iPhone 4S 32GB (2011-2013), iPhone 5 16GB (2013-2014), iPad 2 (2014), MBP 13'' 2010 (2010-2012), 15'' Retina MBP 2012 (2012-2013)
Current: 15'' Retina MBP 2013, iPhone 6 64GB, iPad Air 2 64GB, Apple Watch Space Grey
Host
Host
 
Příspěvky: 147
Registrován:
pon pro 03, 2007 8:43 pm

kotelník | ned úno 03, 2013 4:52 pm

Re: Správce hesel

Taky tomu začínám propadat, je to super zjednodušení.
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2935
Registrován:
úte čer 30, 2009 3:00 pm

Uživatelský avatar SteveJSF | ned úno 03, 2013 5:13 pm

Re: Správce hesel

Celou tu soucasnou situaci kolem 1P jsem sledoval ani ne napul, ale pouzivam tu aplikaci uz dlouho a ted jsem se podival v aplikaci v iPhonu na jejich podporu, presmerovano k nim na web, tam porad nabizeji 1P for iPhone a 1P Pro a po kliknuti na odkaz me to presmeruje do app store s chybovou hlaskou, ze to v app store neni. Jejich podpora se vztycenym prostrednickem me trosku znervoznuje.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1923
Registrován:
úte lis 04, 2008 1:37 am

Uživatelský avatar eSko | ned úno 03, 2013 6:08 pm

Re: Správce hesel

No aplikaci v iPhonu ještě nemám nahranou (vyžaduje iOS6, takže čekám na jb), pouze jsem jí koupil, takže k tý se vyjadřovat nemůžu. Ale už cca půl roku denodenně používám jejich aplikaci na počítači a tam funguje vše jak má. Jednou jsem řešil něco i s jejich podporou a reakce na mail ani ne 24 hodin.

Pro mě osobně byl motivací pro ne zrovna levnou koupi fakt, že jsem do tý doby používal všude na internetu variace 3 hesel (asi jako většina lidí) a děsil jsem se okamžiku, kdy by na ně někdo přišel. 1Password mi umožňuje mít na každym webu random 14 místný heslo a o nic se nestarat.

Správa licencí na sw a kreditek jsou dost příjemný funkce, ale pro mě spíš už jenom třešnička na dortu. Hlavní je to generování a bezproblémová správa hesel a tu to zvládá na jedničku.
Previous: iPhone 2G 4GB (2007-2008), iPhone 2G 16GB (2008-2011), iPhone 4S 32GB (2011-2013), iPhone 5 16GB (2013-2014), iPad 2 (2014), MBP 13'' 2010 (2010-2012), 15'' Retina MBP 2012 (2012-2013)
Current: 15'' Retina MBP 2013, iPhone 6 64GB, iPad Air 2 64GB, Apple Watch Space Grey
Host
Host
 
Příspěvky: 147
Registrován:
pon pro 03, 2007 8:43 pm

Uživatelský avatar Slimák | ned úno 03, 2013 6:52 pm

Re: Správce hesel

S 1Password jsem také spokojen. Skvělé UI a hlavně syncronizace mezi iZařízeními přes iCloud, to je to, co jsem potřeboval.
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 746
Registrován:
stř črc 02, 2008 1:28 pm
Bydliště: Praha východ

Uživatelský avatar Metalgirl | ned úno 03, 2013 6:59 pm

Re: Správce hesel

eWallet dělá úplně to samé.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

kotelník | ned úno 03, 2013 7:29 pm

Re: Správce hesel

1password je lepší a tečka :lol:
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2935
Registrován:
úte čer 30, 2009 3:00 pm

Uživatelský avatar SteveJSF | ned úno 03, 2013 7:35 pm

Re: Správce hesel

Drahoušci, nehádejte se! ;-)

Obojí nejspíš zvládá zhruba to samé. S 1P nemám vážnější problémy, ale iCloud sync zřejmě v té "staré" verzi není a novou teď kupovat nebudu.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1923
Registrován:
úte lis 04, 2008 1:37 am

nepster | ned úno 03, 2013 7:56 pm

Re: Správce hesel

Doporučuju 1password
Teď je verze 4 s podporou dropbox a icloud..


Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
Host
Host
 
Příspěvky: 21
Registrován:
sob pro 24, 2011 9:37 pm

kotelník | ned úno 03, 2013 8:11 pm

Re: Správce hesel

aha, tak to je dobre vedet. Dekuji
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2935
Registrován:
úte čer 30, 2009 3:00 pm

photopetr | čtv úno 19, 2015 4:21 pm

Re: Správce hesel

Dnes aplikace Enpass ZDARMA

https://itunes.apple.com/us/app/enpass- ... 66716?mt=8
Productivity
23.02.2024 06:40
Velikost: 85 MB
Cena: US$ 0
Hodnoceni: 4.29262
od 1179 lidí
QR code
Enpass Technologies Private Limited
Enpass Password Manager 6.9.5
CHOOSE YOUR OWN SAFEST PLACE TO STORE PASSWORDS & PASSKEYS

Enpass believes your data belongs to you. Instead of keeping everyone’s passwords on a central server like most password managers, with Enpass YOU choose where your encrypted vaults are stored and synced.

● Enpass works with iCloud, Google Drive, OneDrive, Box, Dropbox, NextCloud, WebDAV, or completely offline.
● And with support for storing and syncing passkeys across devices, Enpass is ready for the password-less future.

WHY YOU NEED A PASSWORD MANAGER
● Creating and typing in passwords is a hassle!
● Truly secure passwords are literally impossible to memorize
● When data breaches happen, you need to change your passwords quickly — and that needs to be easy
● Password managers keep your passwords safer, make them easier to use, and make them easier to change

WHY ENPASS IS SAFER

● Most password managers store every user’s vaults in their own central server, making a tempting single target for hackers
But with Enpass, hackers would have to
- Target you personally
- Know which cloud services you’ve chosen for your vaults
- Have the credentials to those cloud accounts
- Get past each account's multi-factor authentication
- And know your Enpass master password
● Enpass also includes password audit & breach monitoring — user-friendly tools to help keep you safe

WHY ENPASS IS BETTER

● Store and sync passkeys — ready for the password-less future
● Unlimited vaults — completely separate work passwords from personal, and more
● Wildly customizable — make your own templates, categories, and tags to organize your credentials and private files
● Customize each Item — add, remove, and rearrange fields, or make your own (even multi-line fields)
● Customizable password generator — tweak up to 10 parameters when creating strong new passwords
● Attachments — include documents and images with your saved credentials
● Built-in authenticator (TOTP) — no need for a separate app to get those 6-digit codes

AND ENPASS IS AFFORDABLE

● Sync up to 25 items for free (and Enpass desktop is completely free for individual users)
● Enpass Premium starts at just $1.99/mo, Enpass Family at $2.99/mo
● Enpass Business starts at $2.99/user/mo (or $9.99/mo flat for small teams)
● Visit enpass.io/pricing for more details. **

ENPASS IS ALSO BETTER FOR BUSINESS

● Decentralized storage & sync makes Enpass compliance-friendly
● Powerful security and recovery tools, and one-click sharing for teams
● Automatic provisioning and offboarding

ENPASS IS EVERYWHERE

● Enpass works across Mac, iOS, watchOS, and all major browsers and operating systems

SECURITY

● Zero-knowledge AES-256 encryption on 100% of user data
● Certified compliance with ISO/IEC 27001:2013 standards
● Quick unlock with Face ID or Touch ID
● Quick unlock with a PIN
● Unlock with a keyfile as second-factor authentication

CONVENIENCE

● Auto-fills passwords, authentication codes, credit cards, and webforms
● Auto-saves new or changed credentials
● Stores and syncs passkeys across devices
● Syncs via your personal cloud accounts or via Wi-Fi

PASSWORD SAFETY

● Highly customizable password generator
● Automatically checks for weak or compromised passwords
● Automatically monitors for website breaches
● Retains password history for each Item

USABILITY

● watchOS integration
● Easy import from other password managers and CSVs in the desktop app
● Customize tags, categories, fields, and more
● File attachments (add ID cards & other documents to items)
● Copy to Clipboard
● Dark Mode


** For in-app purchases, subscriptions will auto-renew unless disabled in the App Store Account Settings at least 24 hours before the renewal date

● Terms of Use: https://www.enpass.io/legal/terms
● Privacy Policy: https://www.enpass.io/legal/privacy

ENPASS SUPPORT

Email: support@enpass.io
Twitter: @EnpassApp
Facebook: Facebook.com/EnpassApp
Forums: https://discussion.enpass.io
VÍCE O APLIKACI
Powered by iPhone.cz
 iPhone 7
 Watch NIKE
 MacBook Air 11"
 iPad mini 4
 TV
 Airpods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 162
Registrován:
pát lis 26, 2010 3:10 pm
Bydliště: Pardubice

Anndy | ned úno 22, 2015 8:24 am

Správce hesel

Mne sa už pár rokov osvedčila apka mSecure. Bola/je za malo peňazí (neviem čo teraz stojí, vtedy asi 2€). Je jednoduchá, ale má aj zadarmo jednoduchého klienta na PC/MAC na zálohu databázy na PC z neho je možno spraviť export do Excelu napr. Ale má aj plateného full klienta PC/MAC. Záleží, čo vyžadujete. Tak isto podporuje iCloud, dropbox... Ja som veľmi spokojný.
mSecure Password Manager by mSeven Software, LLC
https://appsto.re/sk/-NDBr.i
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 1933
Registrován:
úte lis 09, 2010 1:04 pm
Bydliště: Bratislava

Clon | ned úno 22, 2015 3:15 pm

Re: Správce hesel

Já používám nějaké heslo do banky, a na různá fóra celkem asi maximálně 4 hesla.
Nejlépe (obzvlášť na heslo do banky) se mi osvědčil vlastní mozek - žádnou aplikaci nepovažuji za bezpečnější úložiště, i kdyby byla šifrovaná.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2670
Registrován:
stř črc 11, 2012 4:29 pm

Lipon | ned úno 22, 2015 7:14 pm

Re: Správce hesel

Na 4 hesla mozek staci (za jinak nemennych okolnosti :-) )
Ale na velky objem hesel urcite nestaci
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 560
Registrován:
čtv zář 03, 2009 3:04 pm

Uživatelský avatar iTukan | ned úno 22, 2015 7:17 pm

Re: Správce hesel

Clon OT: To je sice hezké, pamatovat si heslo do banky, ale jestli ty fóra, kam chodíš, máš už víc jak 4, tak bezpečnost nic moc. Já mám třeba uloženy stovky hesel, protože je potřebuji ke své práci a nemám mozkovou kapacitu, abych si je pamatoval všude tam kam potřebuji přistupovat. Mimo to mi to umožnuje používat velmi složitá hesla, která odolají náhodným pokusům o prolomení.
Nejsem paranoidní a myslím, že moje hesla až tak moc nikoho nezajímají. A 256bit AES Encryption považuji za bezpečné šifrování. Bez 1Password už ani ránu. ;)
BTW: Aplikaci, která by nebyla šifrovaná, bych tedy rozhodně nepoužíval. :-D
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  AW4 
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3019
Registrován:
sob úno 07, 2009 5:54 pm
Bydliště: Židlochovice

Clon | ned úno 22, 2015 7:35 pm

Re: Správce hesel

iTukan OT: Dobrá souhlasím. A můžeš mi prosím prozradit, o co bych přišel, nebo co by mi hrozilo, kdyby někdo prolomil mé přihlašovací údaje třeba sem na toto fórum?
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2670
Registrován:
stř črc 11, 2012 4:29 pm

kotelník | ned bře 08, 2015 11:16 am

Re: Správce hesel

Proc nepouzivate klíčenku apple?
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2935
Registrován:
úte čer 30, 2009 3:00 pm

Uživatelský avatar Manek49 | ned bře 08, 2015 1:58 pm

Re: Správce hesel

Protože nemam mac [emoji4]
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 573
Registrován:
čtv lis 14, 2013 6:23 pm
Bydliště: Horní Branná

Uživatelský avatar iTukan | ned bře 08, 2015 3:31 pm

Re: Správce hesel

Prorože sice používám mac, ale taky windows... ;)
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  AW4 
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3019
Registrován:
sob úno 07, 2009 5:54 pm
Bydliště: Židlochovice

Uživatelský avatar mike-biker | ned bře 08, 2015 6:29 pm

Re: Správce hesel

Vřele doporučuji rovněž 1Password. Koupil jsem licenci na MAC a na iPhone je zdarma základní verze, která více jak bohatě stačí.
iPhone 11 Pro Max Space Grey
iPhone 6 16GB Silver as reserve
MacBook Pro Retina 15" Mid 2014, i7 4x2,5GHz 16GB RAM 256GB SSD + 256GB Jet Drive.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3352
Registrován:
ned říj 09, 2011 12:39 pm
Bydliště: Jesenice

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
Další

Zpět na Aplikace pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé