(H) skrytí popisků ikon

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

Uživatelský avatar Chrono Leggionaire | pát srp 08, 2008 5:38 pm

(H) skrytí popisků ikon

po delší době opět zdravím :wink:

Existuje nějaká aplikace, pomocí které bych mohl skrýt v novém firmware text u ikon? konkrétně mi jde o ty čtyři ikony v docku..
Pokud není aplikace a jde ty popisky odstranit manuálně (třeba s pomocí WinSCP), tak budu rád, když mi někdo napíše cestu

Díky
Galaxy Note 10 Aura White | Galaxy Watch Active 2 40mm LTE silver | Galaxy Buds+ White
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 845
Registrován:
úte pro 04, 2007 4:42 pm
Bydliště: Slovácko

deep_six | úte srp 12, 2008 3:07 pm

Re: (H) skrytí popisků ikon

Zdravím, jediný co jsem našel je nainstalovat WinterBoard a v něm je položka Transparent icon labels...
Host
Host
 
Příspěvky: 18
Registrován:
čtv kvě 29, 2008 3:14 pm

Uživatelský avatar Chrono Leggionaire | úte srp 12, 2008 3:31 pm

Re: (H) skrytí popisků ikon

ahoj, díky za reakci. Včera jsem Winterboard aktualizoval a hned jsem si to nahodil :) . Ale pořád to není ono, vždy jsem měl ikony s textovými popisky, jen ty v Docku jsem si nechával bez nich, kvůli zrcadlení. Takže snad později půjde ve Winterboardu odstranit popisky ikon jen u těch v Docku..stejně jak tomu bylo v SMB

Kdyby někdo objevil jiné řešení, tak se prosím podělte
Galaxy Note 10 Aura White | Galaxy Watch Active 2 40mm LTE silver | Galaxy Buds+ White
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 845
Registrován:
úte pro 04, 2007 4:42 pm
Bydliště: Slovácko

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Aplikace pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé