McTube nestahuje videa z youtube, znáte dobrou náhardu ?

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

Uživatelský avatar mike-biker | pát úno 12, 2016 12:31 pm

Re: McTube nestahuje videa z youtube, znáte dobrou náhardu ?

Víš, někdy jsi mimo kvalitní signál, třeba někde na horách a večer se chceš na něco podívat.
A co pak? Nebo jsi v zahraničí. Já mám pár takových, co se na ně občas kouknu taky v mobile.
Proto jsem si koupil 128GB verzi, ne 16GB s limitem.
iPhone 11 Pro Max Space Grey
iPhone 6 16GB Silver as reserve
MacBook Pro Retina 15" Mid 2014, i7 4x2,5GHz 16GB RAM 256GB SSD + 256GB Jet Drive.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3352
Registrován:
ned říj 09, 2011 12:39 pm
Bydliště: Jesenice

Uživatelský avatar pistak | pát úno 12, 2016 4:29 pm

Re: McTube nestahuje videa z youtube, znáte dobrou náhardu ?

to sa občas hodí, nemá to nejak extra zmysle, ale ak chcem niečo niekomu napríklad v práci ukázať, tak ušetrím dáta.
iPhone guru
iPhone guru
 
Příspěvky: 1088
Registrován:
pát pro 25, 2009 4:41 pm
Bydliště: Poprad - Bratislava

Clon | pát úno 12, 2016 7:38 pm

Re: McTube nestahuje videa z youtube, znáte dobrou náhardu ?

cuting:Jen pro jistotu. Je to video pro mne důležité, tak kdyby se ztratilo, smazalo ........... byl bych v ....... Mexiku.
Jinak netuším jak velkou "paměť" máš ty, ale já mám místa dost. A to moje video má asi 70 MB, takže pohodička.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2670
Registrován:
stř črc 11, 2012 4:29 pm

Uživatelský avatar SteveJSF | pát úno 12, 2016 8:52 pm

Re: McTube nestahuje videa z youtube, znáte dobrou náhardu ?

Ta druhá a třetí aplikace funguje a stahuje v takové kvalitě, jakou si zvolím pro přehrání, takže klidně i v HD. Např. Roar od Katy Perry mi to stáhlo video velké 94,9 MB a ta kvalita obrazu je hodně znát.

A proč to stahovat? Protože datové limity mobilního internetu u nás jsou neúprosné a když si budu chtít takové video pustit třeba třikrát za sebou (protože mě právě zaujme), tak vyletí 300 MB z komína jako nic.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1923
Registrován:
úte lis 04, 2008 1:37 am

Uživatelský avatar cuting | ned úno 14, 2016 8:45 pm

Re: McTube nestahuje videa z youtube, znáte dobrou náhardu ?

Ale jo, tomu samozřejmě rozumím, jen se na to asi dívám z pohledu člověka, který data neřeší a navíc se zpravidla připojuji přes wifi, která je dnes všude. Proto mě osobně nepřipadá stahování čehokoliv z YT smysluplné. Tak se nezlobte :)
 Apple hračky 
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 2259
Registrován:
úte čer 07, 2011 8:45 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar SteveJSF | pon úno 15, 2016 7:02 am

Re: McTube nestahuje videa z youtube, znáte dobrou náhardu ?

V pohodě, to chápu. Život bez datového limitu s rozumnou rychlostí připojení je v tomhle ohledu fakt snadný a dobře se na něj zvyká. Moje zkušenost ale není taková, že wifi je dnes všude. A hned teď mě napadají dvě veřejná místa v okolí (KFC a Starbucks), kde vím, že tam je free wifi, ale je tam hodně zdlouhavé nebo i nemožné něco většího stáhnout. Ani to nestojí za to.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1923
Registrován:
úte lis 04, 2008 1:37 am

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
Předchozí

Zpět na Aplikace pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé