Jak funguje 1password?

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

Mazna | sob led 11, 2014 8:10 am

Jak funguje 1password?

Hoj,

koupil jsem si na iphone tuto aplikaci a nasledne stahl z cloudu i na ipad. Problem je, ze vubec nevim jak s ni pracovat. Aplikaci mam jen na ipadu a iphonu, doufam, ze nepotrebuji i stolni verzi. Mac nemam a pres pc na net nechodim. Resim to, protoze aplikace nei nejlevnejsi.

1. Jaka je vyhoda teto aplikace, kdyz si hesla ukladam do safari a muzu si je kdykoliv nechat zobrazit? Jedinou vyhodu vidim v synchronizaci mezi zarizenimi.

2. Chapu to tak, ze hesla a udaje musim nahazet do aplikace rucne. Nikde jsem nenasel moznost automatickeho vytahnuti ze safari.

3. Jak se dostanu k temto ikonkam napriklad:

Obrázek

Zahledl jsem ikonky na nejznamejsi sluzby, amazon, apple id, ebay, twitter atd..

Jedna se o ikonky z mac verze a ipad si je nataha do ipadu?

4. Posledni problem je docela zasadni, aplikace ma fungovat tak, ze si v safari kliknu do prihlasovaciho pole a me vyjede okenko, kde vyberu ucet s kterym se prihlasim. Je to tak? Timhle zpusobem funguje ten jejich prohlizec, ale ten ja pouzivat nechci a navic vsude pisou, ze aplikace spolupracuje se safari. Ale jak? Nejake udaje jsem si tam rucne poslal, ale po nacteni stranky nikde nevidim moznost vyberu.


https://itunes.apple.com/us/app/1passwo ... 03335?mt=8
Productivity
01.02.2023 15:48
Velikost: 183 MB
Cena: US$ 0
Hodnoceni: 4.32132
od 30138 lidí
QR code
AgileBits Inc.
1Password 7 • Password Manager 7.10.2
1Password remembers all your passwords for you, and keeps them safe and secure behind the one password that only you know.

1Password: the password manager that's as beautiful and simple as it is secure. Just add your passwords and let 1Password do the rest. Sign in to websites and apps with just a few taps, and use the password generator to change your passwords and make them stronger.

**Webby Award Winner**!

Try 1Password free for 30 days, then keep going with a 1Password subscription*.

PUT PASSWORDS IN THEIR PLACE

◆ Create strong, unique passwords and memorizable pass-phrases for your online accounts
◆ Fill usernames, passwords, credit card numbers and addresses into websites and supported apps
◆ Access your information on all your mobile devices and computers

GET ORGANIZED

◆ Store items in more than a dozen categories: logins, credit cards, addresses, notes, bank accounts, driver’s licenses, passports, and more
◆ Create multiple vaults to keep different areas of your life separate
◆ Organize your information with tags and favorites
◆ Add custom fields to your items to store security questions, extra URLs, and any other information you can think of
◆ Use Spotlight to search for information when you need it

STAY SAFE

Everything you store in 1Password is protected by a Master Password that only you know. 1Password uses end-to-end encryption, so your data is only ever decrypted offline. The encryption keys never leave your device, and you are the only one who can see your passwords.

◆ Unlock the app quickly and securely with Face ID
◆ Lock the app automatically to ensure your data is protected, even if your device is lost or stolen
◆ Use 1Password as your authenticator: store two-factor authentication codes and access them quickly when it's time to sign in
◆ Get alerts when a site you use has been compromised and you need to change your passwords

SHARE WITH TEAMS AND FAMILIES

1Password for iOS has full support for team and family accounts. It’s never been so easy to share the simple security of 1Password with those you work and live with.

◆ Add all your accounts — family, team, individual — and see all your information in one place
◆ Easily migrate information between accounts
◆ Share passwords, documents, and more with teammates and family members

TRY FREE

Get a 30-day free trial when you install 1Password, and subscribe at any time using the in-app purchase*.

Your subscription includes the full 1Password experience for all your computers and mobile devices. Your data syncs securely and automatically between your devices, and can also be accessed on the web.

LOVED AND USED BY MILLIONS

1Password has been highlighted in The New York Times, The Wall Street Journal, Forbes, The Verge, Ars Technica, Mashable, and The Guardian. We’ve also received many awesome honors:

◆ Named One of The World’s Greatest 100 Apps by Business Insider
◆ Inducted into Macworld’s App Hall of Fame
◆ Received an Ars Design Award

We’re proud of this recognition, and we’re even happier that millions of people love and use 1Password every day.

We love 1Password and strive to make it the best it can be. Connect with us with us at support@1password.com, @1Password on Twitter, and Facebook.com/1Password!

* 1Password is a monthly service that costs $3.99 for individuals or $6.99 for a family of 5 (prices vary by region). Payment will be charged to iTunes Account at confirmation of purchase and auto-renews at the same price unless disabled in iTunes Account Settings at least 24 hours before the end of the current period. Your subscription can be managed in your iTunes Account Settings. Any unused portion of a free trial period, if offered, will be forfeited when you purchase a subscription.
* Privacy policy: https://1password.com/legal/privacy/
* Terms of Use: https://1password.com/legal/terms-of-service/
VÍCE O APLIKACI
Powered by iPhone.cz
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 38
Registrován:
sob srp 06, 2011 6:40 pm

Uživatelský avatar susman | sob led 11, 2014 9:52 am

Re: Jak funguje 1password?

Aplikace spolupracuje přímo se Safari jen v MAC/PC verzi. To co chcete není v mobilní verzi Safari na iOS možné.
iPhone 6s+ iPad mini 2
Host
Host
 
Příspěvky: 113
Registrován:
sob led 16, 2010 2:15 pm

Mazna | sob led 11, 2014 11:47 am

Re: Jak funguje 1password?

Diky za ujasneni, aplikaci jsem vyreklamoval a zazadal o vraceni penez :)
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 38
Registrován:
sob srp 06, 2011 6:40 pm

Uživatelský avatar Slimák | sob led 11, 2014 2:03 pm

Re: Jak funguje 1password?

K ikonkam se dostanes tak, ze do polozky vyplnis web adresu.
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 746
Registrován:
stř črc 02, 2008 1:28 pm
Bydliště: Praha východ

Uživatelský avatar iTukan | sob led 11, 2014 6:22 pm

Re: Jak funguje 1password?

ad 1) není to aplikace na ukládání jen hesel a jen ze safari. :)
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  AW4 
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3019
Registrován:
sob úno 07, 2009 5:54 pm
Bydliště: Židlochovice

HOFA | úte úno 04, 2014 12:34 pm

Re: Jak funguje 1password?

Já bych se dovolil v tomto vlákně zeptat,měl jsem na androidím tabletu aplikaci kde jsem si ukládal svoje přihlašovací údaje/loginy/ k různým forům a podobně.
Byla velmi jednoduchá prostě se otevřela zapsáním jednoduchého hesla při otevírání a i samotné vkládání nových údajú bylo velmi přehledné a jednoduché.
Kdyby někdo něco takového poradil budu vďečen
děkuji.
iPhone 6 ios 9,02 64g
iPad Air 16 g
TV apple 2
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 479
Registrován:
úte srp 16, 2011 6:53 pm

Uživatelský avatar iTukan | úte úno 04, 2014 12:40 pm

Re: Jak funguje 1password?

A to co jsi mel na androidu nema svoji aplikaci na iOS?
Jinak hledej tu na foru, resilo se to tu nekolikrat.
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  AW4 
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3019
Registrován:
sob úno 07, 2009 5:54 pm
Bydliště: Židlochovice

Uživatelský avatar rony | úte úno 04, 2014 6:36 pm

Re: Jak funguje 1password?

1password je komplexnejsia penazenka na citlive udaje. Funkcia na webove hesla je len sucastou. Smolou je, ze nebude moct doplnat login formulare na weboch v mobilnom Safari (na desktope funguje skvele - mimochodom daleko lepsim sposobom ako roboform).

ak vam ide o puhe zapamatanie kont a hesiel k webom, pouzite nativnu schopnost iOS s vylepsenim, ze ich prenasa do vsetkych vasich iOS a OS X zariadeni (prihlasite sa na jednom z nich a vsetky ostatne uz budu "vediet"). Na to nie je treba kupovat ziadnu aplikaciu.

Takze teraz je dobre riesit to obomi sposobmi resp. ako doplnok sa vybavit aplikaciou na ukladanie citlivych dat. Mate urcite konta a hesla, ktore sa nevyplnaju LEN na weboch - typicky hesla do pocitacov v praci a vsemozne, na to je 1password ako stvoreny, nehovoriac o ukladani vselijakych PINov, dovernych informacii typu cisla uctov, adresy atd.

Mobilny 1Password vie fungovat samostatne, no centraloch pre pohodlny manazment citlivych dat je desktopova verzia a synchronizacia je skvely sposob ako mat v mobile poruke tieto data, ked ich niekto od vas potrebuje - typicky vyplnam niekam svoju adresu a nikdy si neviem spomenut na PSC. Niekto chce odomna cislo obcianskeho preukazu, VIN cislo auta a pod. Nebudem to lovit v dokladoch, mam to v mobile. Sifrovane a obecne istene tym, ze dany software urcite skusaju luskat odbornici a preto zrejme aj primerane bezpecne. Minimalne pred zlodejmi mobilov uplne v bezpeci.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

HOFA | pát úno 07, 2014 10:44 am

Re: Jak funguje 1password?

Tak jsem se rozhodl pro pro apku Password myslím,že k mému požadavku stačí optimálně.
iPhone 6 ios 9,02 64g
iPad Air 16 g
TV apple 2
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 479
Registrován:
úte srp 16, 2011 6:53 pm

Renik | stř dub 16, 2014 4:22 pm

Re: Jak funguje 1password?

Ahojte, ja by som sa rad spytal. Oplati sa mi kupit 1Password pre iPhone a MAC? Teraz su v akcii. Potrebujem to hlavne na ukladanie hesiel a sync medzi MAC - iPhone. Samozrejme si tam uz vlozim aj cislo kreditky atd..
Dakujem.
MacBook Pro Retina 13” 2016 | 2 GHz Intel Core i5 | 8 GB 1867 MHz LPDDR3 | 256 GB SSD | Intel Iris Graphics 540 | MacOS Sierra
iPhone X 256GB Space Gray
Apple TV 4 64GB
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 821
Registrován:
ned pro 05, 2010 8:53 pm

Uživatelský avatar Metalgirl | stř dub 16, 2014 4:29 pm

Re: Jak funguje 1password?

Takové appky se vždy oplatí. Nemusíš si pamatovat hesla, pro každou službu můžeš vygenerovat unikátní heslo, nevím, zdali 1password umí i automatická vyplňování hesel v prohlížeči. Hesla máš bezpečně uložená, zašifrovaná. Není nad čím váhat.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

Renik | stř dub 16, 2014 4:31 pm

Re: Jak funguje 1password?

Dakujem za rychlu odpoved. Prave som si uvedomil, ze hesla mozem synchronizovat aj pomocou Keychainu, tak by som app kupoval asi fakt zbytocne..
MacBook Pro Retina 13” 2016 | 2 GHz Intel Core i5 | 8 GB 1867 MHz LPDDR3 | 256 GB SSD | Intel Iris Graphics 540 | MacOS Sierra
iPhone X 256GB Space Gray
Apple TV 4 64GB
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 821
Registrován:
ned pro 05, 2010 8:53 pm

Uživatelský avatar Metalgirl | stř dub 16, 2014 8:32 pm

Re: Jak funguje 1password?

Tak potom v tom případě to je jiná. ;)
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

Uživatelský avatar cuting | pát dub 10, 2015 10:49 pm

Re: Jak funguje 1password?

Tak jsem se i já dokopal k této app. Ale protože už někdy potřebuji popostrčit, tak se zeptám :
Líbí se mi, že si mohu uložit zabezpečené poznámky, to se hodí. Jednu dlouhou právě s různými přístupy všude možně jsem tam už dal. I když k těmto poznámkám by se ani tak v zamčeném telefonu nikdo snadno nedostal... Ale JAK TO FUNGUJE ?
1) když tam uložím hesla pro například přístup - přihlášení k nějakému webovému serveru -účet
2) když chci například zaplatit někde něco přes PayPal
3) když chci něco zaplatit na nějakém online obchodu svou kartou
Je to nejak provázané s webem - Safari a tam se mne to pak ptá ? Nebo jak to funguje ?

Díky za vysvětlení.
 Apple hračky 
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 2259
Registrován:
úte čer 07, 2011 8:45 pm
Bydliště: Praha

mirmo80 | sob dub 11, 2015 5:02 am

Jak funguje 1password?

Musis to ukladat ako liginy, nie ako poznamky. Zadas tam username, password a link na tu cas webu, kde sa vyplnaju tieto udaje. Ulozis. Ked si v prehliadaci a mal by si vyplnit prihlasovacie udaje, klik na zdielanie, vyberies si 1pass (ak ti ho neponuka, tak si ho pridaj) prihlasis sa a ak mas v nom spravne zadany link pre konkretnu stranku, tak ti ponukne konkretny login. Uz to len potvrdis
Aby fungovalo nejake previazanie, musis vsetko ukladat do spravnych kategorii. PayPal je tiez ako login. Karty patria medzi karty a pod.
iPhone XS, iPhone 8, iPhone SE, iPad mini 4, iPad Air, iPad 2, AW 3 42/38mm, ATV 4K 64 GB
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2893
Registrován:
stř srp 08, 2012 1:00 pm
Bydliště: Poprad

Uživatelský avatar cuting | sob dub 11, 2015 9:48 am

Re: Jak funguje 1password?

Fajn. Ale stále nerozumím. Na mne se musí krok za krokem.:)
Takže - uložil jsem do přihlášení přístup na PayPal a ebay.
Ted se chci přihlásit na PayPal v jejich nativní aplikaci, ale nikde nevidím možnost přístupu - provázanost s 1password. To samé platí i o ebay.
A nikde v Safari nevidím ani možnost přihlašovacích údajů pro účet např. iDnes , ale to mi nechybí...
A jak fungují ty karty ? Zadám údaje karty, expiraci, podpisové trojčíslí atd. No a pak někde budu chtít tou kartou někde na webu zaplatit. Najedu si na platbu a dál ? Opět mi to nikde žádnou provázanost s iPassword nenabízí...
 Apple hračky 
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 2259
Registrován:
úte čer 07, 2011 8:45 pm
Bydliště: Praha

mrzic | sob dub 11, 2015 12:03 pm

Re: Jak funguje 1password?

V prohlížeči musíš mít plugin 1password. Je pro všechny nejrozšířenější prohlížeče. Pak stačí jen navštívit stránku v loginem, kliknout na ikonku 1password v prohlížeči a plugin Ti nabídne daný logon, který pak sám jméno, heslo doplní do příslušných políček. Pokud máš plugin (doplněk, rozšíření) už nainstalovaný a navštívíš novou stránku, kde si zakládáš login, automaticky ti nabídne nový login k uložení do 1password. Takto to je na PC/mac. Pokud se ptáš na iOS, tak je to zatím jen na vývojáři dané aplikace, zda povolí přístup 1passwordu (aspoň si to myslím).
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 10.15
iPhone X, iOS 13
Apple Watch 4 Nike+, watchOS 6
Apple TV4
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2249
Registrován:
ned dub 20, 2008 2:18 pm

Uživatelský avatar cuting | sob dub 11, 2015 12:38 pm

Re: Jak funguje 1password?

Ano. Jde mi o iOS v telefonu. Je tam sice spousta předvoleb pro různé služby včetně ebay a PayPal, ruzne banky atd. Ale v samotnych aplikacích ani v Safari mi to nenabizí nic. A nebo jsem slepý.
 Apple hračky 
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 2259
Registrován:
úte čer 07, 2011 8:45 pm
Bydliště: Praha

mrzic | sob dub 11, 2015 1:16 pm

Re: Jak funguje 1password?

V aplikacích ne, v safari ano. Pokud jsem na přihlašovací stránce, stačí dole ťuknout na tlačítko odeslat a zde vybrat 1password
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 10.15
iPhone X, iOS 13
Apple Watch 4 Nike+, watchOS 6
Apple TV4
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2249
Registrován:
ned dub 20, 2008 2:18 pm

Uživatelský avatar cuting | sob dub 11, 2015 1:57 pm

Re: Jak funguje 1password?

Aha, už začínám chápat. Děkuji. :)
 Apple hračky 
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 2259
Registrován:
úte čer 07, 2011 8:45 pm
Bydliště: Praha

Johny004 | ned dub 12, 2015 4:39 pm

Re: Jak funguje 1password?

Po zjištění, že desktopová verze stojí 50 eček, bez které je mi mobilní na nic, jsem našel alternetivu, která je uplně stejná, česky, mobilní appka stojí 10 euro a desktopová je zdarma.
Jediná vada na kráse je, že zatím není plugin pro desktopové Safari, jinak je to uplně stejné. Sync přes iCloud, Dropbox, OneDrive, Box a jiné. Navíc teda šifrování 256 bitové AES. Já myslím, že jako levnější alternativa víc než dobré. Jmenuje se to Enpass
 iPhone 8 Plus 64 GB Space Gray
 iPad 2017
 MacBook Pro Retina 13"
 iPod Touch 6 / BeatsX / Beats EP / UrBeats / Apple AirPods
 TV 4
 Time Capsule 2 TB
'iMsg: libormacak@icloud.com'
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 293
Registrován:
čtv čer 17, 2010 8:12 am
Bydliště: Teplice v Čechách

Lipon | ned dub 12, 2015 6:53 pm

Re: Jak funguje 1password?

Obcas je apka pro Mac v bundlu a vyjde podstatne levneji
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 560
Registrován:
čtv zář 03, 2009 3:04 pm

Uživatelský avatar mike-biker | ned dub 12, 2015 9:17 pm

Re: Jak funguje 1password?

Koupil jsem jen pro MAC a pro iPhone mám free. Vše zcela OK, jedině že se mi ve free verzi nezobrazují "Pro Categories", ale jsou v ostatních, což je mi jedno. :)
iPhone 11 Pro Max Space Grey
iPhone 6 16GB Silver as reserve
MacBook Pro Retina 15" Mid 2014, i7 4x2,5GHz 16GB RAM 256GB SSD + 256GB Jet Drive.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3352
Registrován:
ned říj 09, 2011 12:39 pm
Bydliště: Jesenice

Uživatelský avatar cuting | ned dub 12, 2015 9:44 pm

Re: Jak funguje 1password?

No, já mám jen versi pro iPhone free, desctopovou pro Mac myslím nepotřebuji . Zálohu včetně dalších app mám v Macu a těch hesel nemám ještě ani 10. Takže k čemu... Ale je to šikovná app.
 Apple hračky 
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 2259
Registrován:
úte čer 07, 2011 8:45 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar rony | pon dub 13, 2015 6:14 am

Re: Jak funguje 1password?

Ako si zistil, na vyplnanie hesiel do webovych stranok ti v pohode staci Klucenka (vstavany system ulozenia hesiel v iOS a OS X).

1P je dnes uz _iba_ alebo _hlavne_ ak mas zbierku hesiel do pocitacov, serverov, udaje o dokladoch, uctoch, platobnych kartach a kvanta inych udajov, ktore je blbe mat nezasifrovane. A to vsetko s vyhodou synchronizovania medzi viac zariadeniami. Ja si napr. neviem predstavit ako by som dokazal fungovat s heslami v praci :-) (SSO je sen).
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar cuting | pon dub 13, 2015 8:35 am

Re: Jak funguje 1password?

Ano, k mé potřebě klíčenka bohatě stačí. Doposud jsem ji nepoužíval a jeví se mi jednodušší , než 1passport. Ten je určitě bohatší a lepší, ale hlavně pro lidi, kteří denně používají desítky hesel, např. pro správci sítí apod. Ale pro běžného uživatele, jako jsem já, je klíčenka naprosto ideální a dostačující. I jako dlouholetý uživatel jablečných produktů "objevuji" tuto možnost až nyní :) Díky za navedení.
 Apple hračky 
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 2259
Registrován:
úte čer 07, 2011 8:45 pm
Bydliště: Praha

HOFA | stř zář 30, 2015 2:44 pm

Re: Jak funguje 1password?

Mam dotaz,koupil jsem 1 password na Iphone 6 jsem dal par udaju ,pote jsem apku stahl na ipad air ,jak docilim toho aby se udaje vlozene do password na iphonu objevily i na ipdu ?
Jeste jsem se chtel zeptat zda nedoporucite neco obdobneho v cestine,1pasword je super ale s Anglictinou si moc nerozumim
Dekuji
Naposledy upravil HOFA dne stř zář 30, 2015 3:40 pm, celkově upraveno 1
iPhone 6 ios 9,02 64g
iPad Air 16 g
TV apple 2
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 479
Registrován:
úte srp 16, 2011 6:53 pm

Uživatelský avatar rony | stř zář 30, 2015 2:49 pm

Re: Jak funguje 1password?

nastavis to.

ozubeme kolecko, sync.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

HOFA | stř zář 30, 2015 3:44 pm

Re: Jak funguje 1password?

Ale to me nabizi jen dropbox a udajne je moznost i icloud a dokonce i nejak pres wifi synchronizovat obe zarizeni
iPhone 6 ios 9,02 64g
iPad Air 16 g
TV apple 2
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 479
Registrován:
úte srp 16, 2011 6:53 pm

mirmo80 | stř zář 30, 2015 4:07 pm

Re: Jak funguje 1password?

Tam si len vyberas, kde sa robi backup. Pri prvom spusteni 1pass na dalsom zariadeni, sa ta malo opytat, ci ju aktivovat ako novu, alebo obnovit z nejakej zalohy.
iPhone XS, iPhone 8, iPhone SE, iPad mini 4, iPad Air, iPad 2, AW 3 42/38mm, ATV 4K 64 GB
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2893
Registrován:
stř srp 08, 2012 1:00 pm
Bydliště: Poprad

HOFA | stř zář 30, 2015 4:18 pm

Re: Jak funguje 1password?

Aha to jsem asi zazdil nejak co s tim ted muzu udelat ?
iPhone 6 ios 9,02 64g
iPad Air 16 g
TV apple 2
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 479
Registrován:
úte srp 16, 2011 6:53 pm

Uživatelský avatar iTukan | stř zář 30, 2015 5:24 pm

Re: Jak funguje 1password?

Jak nastavit synchronizaci přes iCloud - https://support.1password.com/guides/io ... cloud.html
A 1Password je lokalizován do češtiny.
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  AW4 
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3019
Registrován:
sob úno 07, 2009 5:54 pm
Bydliště: Židlochovice

mirmo80 | stř zář 30, 2015 5:31 pm

Re: Jak funguje 1password?

HOFA píše:Aha to jsem asi zazdil nejak co s tim ted muzu udelat ?
Reinstal
iPhone XS, iPhone 8, iPhone SE, iPad mini 4, iPad Air, iPad 2, AW 3 42/38mm, ATV 4K 64 GB
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2893
Registrován:
stř srp 08, 2012 1:00 pm
Bydliště: Poprad

HOFA | stř zář 30, 2015 5:54 pm

Re: Jak funguje 1password?

A ta cestina se kde muze nastavit ?
iPhone 6 ios 9,02 64g
iPad Air 16 g
TV apple 2
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 479
Registrován:
úte srp 16, 2011 6:53 pm

Uživatelský avatar Manek49 | stř zář 30, 2015 5:56 pm

Re: Jak funguje 1password?

Ta tam je automaticky, máš mobil i app store česky?
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 573
Registrován:
čtv lis 14, 2013 6:23 pm
Bydliště: Horní Branná

mirmo80 | stř zář 30, 2015 5:57 pm

Re: Jak funguje 1password?

Settings, advanced, language
iPhone XS, iPhone 8, iPhone SE, iPad mini 4, iPad Air, iPad 2, AW 3 42/38mm, ATV 4K 64 GB
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2893
Registrován:
stř srp 08, 2012 1:00 pm
Bydliště: Poprad

Uživatelský avatar rony | stř zář 30, 2015 6:02 pm

Re: Jak funguje 1password?

mirmo80 píše:Tam si len vyberas, kde sa robi backup. Pri prvom spusteni 1pass na dalsom zariadeni, sa ta malo opytat, ci ju aktivovat ako novu, alebo obnovit z nejakej zalohy.


nie. backup je na ozubeme kolecko, advanced.


Obrázek
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

HOFA | stř zář 30, 2015 6:22 pm

Re: Jak funguje 1password?

Ano mam vse ceske
iPhone 6 ios 9,02 64g
iPad Air 16 g
TV apple 2
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 479
Registrován:
úte srp 16, 2011 6:53 pm

mirmo80 | stř zář 30, 2015 6:32 pm

Re: Jak funguje 1password?

rony píše:
mirmo80 píše:Tam si len vyberas, kde sa robi backup. Pri prvom spusteni 1pass na dalsom zariadeni, sa ta malo opytat, ci ju aktivovat ako novu, alebo obnovit z nejakej zalohy.


nie. backup je na ozubeme kolecko, advanced.


Obrázek
Pravda. Myslel som sync.
iPhone XS, iPhone 8, iPhone SE, iPad mini 4, iPad Air, iPad 2, AW 3 42/38mm, ATV 4K 64 GB
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2893
Registrován:
stř srp 08, 2012 1:00 pm
Bydliště: Poprad

HOFA | čtv říj 01, 2015 9:45 am

Re: Jak funguje 1password?

iTukan píše:Jak nastavit synchronizaci přes iCloud - https://support.1password.com/guides/io ... cloud.html
A 1Password je lokalizován do češtiny.

Toto je spor navod,ale me se v telafonu kdyz otevru apl.1pasword a pote sync nabidne jen ten dropbox
iPhone 6 ios 9,02 64g
iPad Air 16 g
TV apple 2
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 479
Registrován:
úte srp 16, 2011 6:53 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
Další

Zpět na Aplikace pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé