Snapture

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

Uživatelský avatar Dave | pát srp 22, 2008 8:26 pm

Snapture

tak už je v cydii snapture, koupil jsem si plnou verzi a spokojenost adevše - doporučuju

http://snapturelabs.com/
iPhone XS Max // watch // mac
Moje heslo - nikdy to nevzdávej, restore pomůže vždy!
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob dub 19, 2008 2:57 pm
Bydliště: praha

Uživatelský avatar Beavers | pát srp 22, 2008 8:35 pm

Re: Snapture

Mně se ráno objevila u 1.1.4 v installeru jako update, tak jsem ji přeinstaloval a zjistil, že je v čínštině. Funguje tedy i na jedničce, ale obtěžuje tam okno s čínskými tlačítky (asi registrace) a nahoře je stále proužek s odkazy na net, které mě přepínaly na polohambaté stránky. Jinak se s tím dalo fotit, ale podle toho videa je tam víc možností obsluhy (i tak je jich tam dost). Stejně jsem ho odinstaloval a chtěl původní verzi, jenže ta už v installeru není. Tak jsem ji nainstaloval installerem, který je v PCSuite.

Edit two days later: postupně jsem zjistil, že verze 2.0, která se mi nainstalovala přes installer je free omezená o některé volby a navíc se tam motá ta reklama s odkazy na webové stránky, plná verze je placená. O tom ale nechci psát. Jak jsem uvedl, její prostředí je v čínštině. Ovládání je sice jednoduché, přesto bych rád věděl, jak tam dostat angličtinu. V souborovém systému jsou u této aplikace adresáře zřejmě s jazyky (angličtina, japonština, turečtina, polština atd), které v sobě mají vždy po jediném souboru s názvem localizable.strings. Když jsem si soubory prohlédl, jedná se skutečně o jazyky, které by měly jít někde nastavit.
Edit: právě jsem problém vyřešil. Opravdu se vyplatí hledat. Tentokrát jsem hledal přímo na stránkách Snapture v sekci FAQ a našel jsem odpověď na tento dotaz:

Why am I getting a random Asian language on my iPhone? I never choose that language!

Go to 'Settings' -> 'General' -> 'International' -> 'Asian Font'. Set Japanese to Chinese, click on Save, and it should fix your problem
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

Uživatelský avatar atlas.22 | sob zář 06, 2008 1:39 pm

Re: Snapture

Taky jsem si naběhl a nainstaloval update... Změna asijského fontu na čínský sice pomohla, ale není to čistě jednoúčelový krok, který vyvolá stejný problém zase v jiné aplikaci?

Ale každopádně se vyplatí před každým updatem najít a přečíst si na dostupných zdrojích zkušenosti ostatních :lol: Původní verze fungovala bez problémů a hlavně bez otravných hlášek.
iPhone 16 GB TMO
1.1.4/HardCE iMat II
Host
Host
 
Příspěvky: 8
Registrován:
pon srp 11, 2008 9:27 pm
Bydliště: Slaný

Uživatelský avatar Beavers | sob zář 06, 2008 8:09 pm

Re: Snapture

Otravná hláška je jen po spuštění aplikace. Pak Snapture běží v pohodě. Faktem je, že to je ořezaná verze oproti plné, zaplacené, ale díky za ni.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

Uživatelský avatar scenic | ned zář 14, 2008 7:20 am

Re: Snapture

Po nahrati fw 2.1 aplikacia nefunguje. Snad to skoro odstrania, mam zakupenu licenciu :(
iPhone 4S 16GB iOS 5.1.1 JB Orange
iMac 24" 2.8GHz, 4GB RAM
iPad 32GB WiFi 5.1.1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 171
Registrován:
ned úno 10, 2008 9:05 pm
Bydliště: Bratislava

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Aplikace pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé