Viber-volanie zo zahranicia (nechcem volat cez viber)

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

Backup | stř srp 12, 2015 9:08 am

Viber-volanie zo zahranicia (nechcem volat cez viber)

Ahojte.
Mam taky problem:
Ak som v zahranici a idem niekomu volat na telefonne cislo,tak sa mi automaticky spusti viber a volanie ide cez viber aj napriek tomu,ze nechcem,aby bol hovor cez viber.
Vymazal som aj aplikaciu z iphonu,no napriek tomu volam cez viber.Zaujimave je,ze to robi iba na urcite cisla.
Ked ale vytacam cislo,je urcite normalne,nie viberove.
Neviete mi prosim Vas poradit,ako zakazat hovory cez viber? Nechcem ale deaktivovat ucet.
Dakujem za kazdu radu.
Peto.
Host
Host
 
Příspěvky: 4
Registrován:
stř srp 12, 2015 8:36 am

Uživatelský avatar muso | stř srp 12, 2015 2:09 pm

Re: Viber-volanie zo zahranicia (nechcem volat cez viber)

jak muzes volat pres
viber, kdyz jak rikas si ho odinstaloval?
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
 
Příspěvky: 243
Registrován:
sob kvě 28, 2011 8:51 am

Backup | čtv srp 13, 2015 2:28 pm

Re: Viber-volanie zo zahranicia (nechcem volat cez viber)

Tak to sa cudujem aj ja..Tak nie priamo mne to robi,ale sefovi.
Kazdopadne dalsia skusenost.Volanie ide aj cez viber,aj ked su zakazane mobilne data.

edit

A vrchol je,ze aj po deaktivacii uctu viber ma tendenciu stale volat cez viber.Vypnute mob.data,odinstalovana aplikacia,deaktivovany ucet a stale vola cez viber.
To mi pripada ako sabotaz od viberu.
Reset mobilu bol robeny iba ligh cez tlacitka.Obnovenie uplne nemozme spravit,kedze sef je v zahranici.
Naposledy upravil jackherrer dne čtv srp 13, 2015 4:45 pm, celkově upraveno 1
Důvod: nedelej doubleposty. viz pravidla fora. upraveno, priste mazu
Host
Host
 
Příspěvky: 4
Registrován:
stř srp 12, 2015 8:36 am

havran66 | čtv srp 13, 2015 6:43 pm

Viber-volanie zo zahranicia (nechcem volat cez viber)

Když je Viber smazaný, tak přes něj asi volat nemůže. Jinak si vzpomínám, že mně to někdy ukázalo, jestli chci použít Viber Out, což jsem pochopil, že by Viber fungoval jako telefonní klient. Když je to možné, tak přes data, jinak přes gsm. Psali to ale anglicky, tak si nejsem jistý, jestli jsem to pochopil správně.
Edit
Teď jsem kouknul do Viberu Out a funguje jako Skype. Kupuje se kredit.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 300
Registrován:
stř čer 17, 2009 10:59 am

Backup | čtv srp 13, 2015 7:01 pm

Re: Viber-volanie zo zahranicia (nechcem volat cez viber)

Havran.Ako som uz spominal.Viber out bol vypnuty.aplikacia odinstalovana,ucet deaktivovany..dokonca ani kredit nebol nikdy kupeny,dokonca mobilne data vypnute..Toto je fakt zahada.
Dakujem ale za tvoj postreh.
Host
Host
 
Příspěvky: 4
Registrován:
stř srp 12, 2015 8:36 am

Uživatelský avatar muso | pát srp 14, 2015 11:45 am

Re: Viber-volanie zo zahranicia (nechcem volat cez viber)

to co popisujes je vazne zahada, existuje viber out a viber in, obe sluzby vyzaduji nainstalovany viber, viber out umoznuje za dobity kredit volat do gsm, sam pouzivam ze zahranici do cr, funguje a je to levne, viber in se da v nastaveni aktivovat a potom bys mel prijimat hovoty pres app viber, nikdy, ikdyz sem to mel aktivovane, se mi vsak pres viber hovor nespojil, vyzvanel normalne pres app telefon. no mozna bych se podival do nastaveni prave na ten viber in. stale ale nechapu jak muze volat pres viber, kdyz ho ma odinstalovany, napada
me jeste, ze kdyby mel jb, tak by tam
mohl mit viber nainstalovany treti stranou a tedy nekoliktat
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
 
Příspěvky: 243
Registrován:
sob kvě 28, 2011 8:51 am

Backup | pát srp 14, 2015 12:58 pm

Re: Viber-volanie zo zahranicia (nechcem volat cez viber)

muso: Ano,je to jedna velka zahada.Pisal som aj priamo do viberu mail.
Zatial mi odpisali iba to,ze nech si protistrana vypne viber-in. :) To ako uznas neni relevantna odpoved.
..prave v tejto chvili som sa dozvedel,ze tento isty problem ma ina osoba,ktora je tiez v zahranici (Francuzko).Sef tam je tiez.
Takze ukazuje sa,ze je bug.ktory ma bud viber,alebo operator.
No uvidim,co mi este odpise viber na margo toho,ze ako to moze volat cez viber,ked je odinstalovany a deaktivovany :)
Kazdopadne je to komedia toto.
Host
Host
 
Příspěvky: 4
Registrován:
stř srp 12, 2015 8:36 am

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Aplikace pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé