sms & call Backup

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

mysteriouslukas | stř čer 28, 2017 5:42 pm

sms & call Backup

Ahojte,
právě jsem si pořídil svůj první iPhone (iPhone SE). Na Androidu jsem měl aplikaci, která mi zálohovala sms a hovory rovnou do e-mailu (smsBackup https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zegoggles.smssync&hl=cs )

Našla by se podobná aplikace pro iPhone taky? (je mi jedno zda se mi to bude posílat do mailu na google nebo apple)

Předem děkuji za odpověď.
Host
Host
 
Příspěvky: 2
Registrován:
stř čer 28, 2017 5:37 pm

Uživatelský avatar rony | stř čer 28, 2017 5:57 pm

Re: sms & call Backup

a naci? iphone si mozes zalohovat cely. bud pripojenim k itunes na pocitaci je to primitivne jednoduche, nic nenastavujes len to naprvykrat len prepojis a potom staci len obcas telefon pripojit k itunes a chvilu pockat

alebo zapnes zalohu do icloud a opat je to len ze ju naorvyraz zapnes.

potom zalou kompletny uplny naozaj vsetko stav telefonu.

pri strate telefonu staci len novy pristroj aktivoapvat alebo len pripojit k itunes na pocitaci a on sa sam spyta ci nechces do neho obnovit svoj predosly iphone.

lahke jednoduche

naviac ludia co maju rozum maju kontakty synchronizovane a tym padom tie v telefone nemusia zvlast chranit (mozes stratit telefon a o kontakty neprides)

historia hovorov sa tiez prenasa cloudom.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar sharkee | čtv čer 29, 2017 6:45 pm

Re: sms & call Backup

Nejde to. Když jsem odcházel od Androidu, řešil jsem to stejné. Staré SMSky tak uvidíš v Gmailu a nové v iPhonu. Zálohovat je u iOS nemusíš, to dělá systém sám.


Sharkee
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1876
Registrován:
pát lis 25, 2011 11:19 am

mysteriouslukas | pát čer 30, 2017 2:47 pm

Re: sms & call Backup

Perfekt. Dík za srozumitelné vysvětlení.
Host
Host
 
Příspěvky: 2
Registrován:
stř čer 28, 2017 5:37 pm

Uživatelský avatar sharkee | pát čer 30, 2017 6:41 pm

Re: sms & call Backup

NZ. Rádo se stalo.
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1876
Registrován:
pát lis 25, 2011 11:19 am

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Aplikace pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé