Nastavení BookShelf - neumím uploadovat knihy

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

Azifaral | čtv zář 04, 2008 10:03 pm

Nastavení BookShelf - neumím uploadovat knihy

Protože jsem hrozný fanda do ebooku, tak bych chtěl taky na iphone číst knížky. Nejvíce se mi líbí aplikace BookShelf, tak jsem si ji koupil, ale neumím nastavit BookShelf server tak, abych tam ty knížky byl schopen uploadovat. Našel by se někdo kdo by mi pomohl? Mám WinXP, povolenou service Bonjour, už nevím co bych měl nějak více udělat. Díky moc.
Host
Host
 
Příspěvky: 7
Registrován:
čtv zář 04, 2008 9:59 pm

Uživatelský avatar Apache23 | pát zář 05, 2008 9:26 am

Re: Nastavení BookShelf - neumím uploadovat knihy

Aj ja tu stale cakam na nejakeho dobraka co mi to vysvetli! :(
Prosim ta de si povolil ten bonojur v PC? Mam vistu ale aspon popis cestu nakolko ja mam pri spustani shelf servra stale error (ze mam iTunes preinstalovat) a nieco s Bonojur! Len nemam sajn de to mam najst a preinstalovat nakolko do odinstalovania iTunes sa mi moc nechce! :(
iPhone 4 32GB JB by GP
iPhone 3GS 32GB JB / druhý bol úžasný
iPhone 2G 16GB US JB / na prvý sa nezabúda :)
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1181
Registrován:
ned dub 27, 2008 1:58 am
Bydliště: BBzoo

Azifaral | pát zář 05, 2008 9:30 am

Re: Nastavení BookShelf - neumím uploadovat knihy

Povolení Service je vcelku easy. Start - Nastavení - Ovladací panely - Nástroje pro správu - Služby a tam už najdeš službu Bonjour, kde stav služby musí být Spuštěno.
Host
Host
 
Příspěvky: 7
Registrován:
čtv zář 04, 2008 9:59 pm

Uživatelský avatar Carabei | sob zář 06, 2008 8:19 am

Re: Nastavení BookShelf - neumím uploadovat knihy

me teda prijde ten server bez problemu, oznacis v nem slozku kde mas knihy a pak se pres tento server pripojis vlastne na svuj pocitac, je pravda ze to delam na macu, ale snad takovej rozdil by to byt nemel, jen ted musim pockat na dokonceni syncu a dam vedet jak se to rychle pretahuje apod

EDIT: tak pripojeni probehne bez problemu, jen to samo nenajde server, takze v iP zadas adresu, kterouti sam server radi, pak uz jen hura na stahovani. 4MB za 3 vteriny mi prijde jako akceptovatelna rychlost, jen je potreba zmenit kodovani, bylo to na myslim 8859 nebo tak nejak, ale ty jsou tam 2krat, latin1 ale neukazuje dobre nekterou diakritiku, latin2 funguje naprosto bez problemu, tenhle program si me proste ziskal
MacBook Pro Retina 15 10.10
iPhone 6 8.1.2, Etymotic hf5
iPad mini Retina 32GB 8.1.2
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 964
Registrován:
ned srp 24, 2008 3:15 pm

Azifaral | pon zář 08, 2008 1:49 pm

Re: Nastavení BookShelf - neumím uploadovat knihy

No tak jsem se k tomu vsemu postavil celem a natahal jsem tam ty knizky pres SSH, protoze uz mi vcelku dosla trpelivost. To funguje naprosto bez problemu, co mi trosku vadi proti PDA a Mobipocketu na ktery jsem byl zvykly, ze zobrazuje nazvy podle nazvu souboru, takze pokud chci videt i autora tak to musi byt nejlepe vetvaru Josef Capek - O pejskovi a kocicce ....A diakritiku v nazvu teda urcite nepouzivat. Jinak jsem jeste zkousel TextReader, ale tam mi nejak nejde cestina i kdyz tam je velke mnozstvi vyberu kodovani tak vzdycky jsou ty znaky out. Ale mozna je to tim, ze se jednalo o *.prc soubory a on to proste nerozkoduje.
Host
Host
 
Příspěvky: 7
Registrován:
čtv zář 04, 2008 9:59 pm

ls8 | pon zář 08, 2008 2:16 pm

Re: Nastavení BookShelf - neumím uploadovat knihy

Doporucuji ebooky ulozit do adresarove struktury \Autor\Titul.pdb - cestina v nazvech souboru i ve jmenech autoru (adresare) zcela bez problemu (Mac).
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Uživatelský avatar Apache23 | pon zář 08, 2008 2:54 pm

Re: Nastavení BookShelf - neumím uploadovat knihy

A aka je cesta cez SSH v iphone kde mam ebooks nakopirovat,prosim?
iPhone 4 32GB JB by GP
iPhone 3GS 32GB JB / druhý bol úžasný
iPhone 2G 16GB US JB / na prvý sa nezabúda :)
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1181
Registrován:
ned dub 27, 2008 1:58 am
Bydliště: BBzoo

Azifaral | pon zář 08, 2008 3:27 pm

Re: Nastavení BookShelf - neumím uploadovat knihy

No tady uz je to jednoduche a okzau te na puvodni prispevek a cteckach ebooku viewtopic.php?f=69&t=6768
Host
Host
 
Příspěvky: 7
Registrován:
čtv zář 04, 2008 9:59 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Aplikace pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron