Problem z Appstore - znovu kupovat???

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

djmiki | úte zář 09, 2008 7:41 pm

Problem z Appstore - znovu kupovat???

kupil som si nejake aplikacie cez appstore, iphone. lenze mam problem ze mi ani jedna nejde spustit od urciteho casu, tu na fore som narazil na radu odstranit a znovu postahovat aplikacie cez itunes PC. Ibaze ked si zapnem itunes a appstore, najdem uz zakupenu aplikaciu, mam pri nej tlacitko buy app. Bojim sa ze tu aplikaciu znovu zakupim. neviete mi poradit? vazne ma to uz hneva, neviem co mam robit... ps. mam polsky acc, a vsetko mi aj pomaly stahuje a nacitava (cerstvy PC).
 

xslide | úte zář 09, 2008 7:45 pm

Re: Problem z Appstore - znovu kupovat???

Dej v klidu BUY, a napíše ti to pak že už ji maš zakoupenou a že si ji můžeš zadarmo stáhnout
Obrázek MacBook Pro 13" 2018, Touch bar
Obrázek iPhone XS Max, black, iOS 12
Obrázek Apple Watch 4, black, 44mm
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 2674
Registrován:
sob led 19, 2008 12:37 pm
Bydliště: Brno

djmiki | úte zář 09, 2008 7:48 pm

Re: Problem z Appstore - znovu kupovat???

xslide píše:Dej v klidu BUY, a napíše ti to pak že už ji maš zakoupenou a že si ji můžeš zadarmo stáhnout

okay, mohli to tam napisat... :) dufam ze sa tym vyriesi moj problem a pojdu mi aplikacie. mimochodom, novy fw 2.0.2 mi chcelo stahovat cca 24h, v polke som to zrusil lebo som potreboval fon, a bez neho to nepokracuje, cisty hnev mam na to... a nie nemam ziaden pomaly net, firewall alebo podobne...

update: aplikaciu koi pond co ma 4mb mi stahuje odhadom 20 minut!!!! co to je!!!!
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Aplikace pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron