Viete odpovedat ? Dotazy na aplikacie

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

Jeepers | čtv zář 11, 2008 7:04 pm

Viete odpovedat ? Dotazy na aplikacie

Ahojte , mam Iphone 16GB SW 2.02 (FM 02.08.01) so slovencinou +JB . Chcem sa spytat:
1} odkial by som zobral registracny kod (serial number) na aplikaciu iLOG ?
2) ktora temu pouzivate ? Hladam nejaku a uz som ich skusal asi 40 ale stale narazam na skarede moc jednoduche jednofarebne atd...
3)cez ktoru aplikaciu si skratim MP3 aby som to mohol preniest ako zvonenie ??
4)da sa zmenit aj styl pisma pod aplikaciami ? nejaky bold alebo take nieco ?
5) viem si zmenit na displayi v pravom hornom rohu na napr. ciselny udaj ze kolko percent mi ostava ??
6)aplikacia na bluetooth aby som mohol komunikovat aj s nokiou napr ?

VOPRED DIK ZA ODPOVEDE !!!!
 

Jeepers | čtv zář 11, 2008 7:13 pm

Re: Viete odpovedat ? Dotazy na aplikacie

pls poradte ... hladam to aj na stranke ale ked pomozete ulahcite mi to ... dik
 

shauriq | čtv zář 11, 2008 7:15 pm

Re: Viete odpovedat ? Dotazy na aplikacie

1. zaplat. .registracne cislo ti poslu
2. pouzivame temy ktore sa ti nebudu pacit
3. itunes.. iringer.. hladaj nespocetnekrat sa to tu riesilo
4. naco ti to bude ked nemas este vybranu temu
5. vies.. milionkrat sa to tu riesilo pozri navody.. HLADAJ!
6.NEBUDES KOMUNIKOVAT nefunguje...NEPODPORUJE.. MILIARDUKRAT SA TO TU RIESILO,,,
HLADAJ!!! CITAJ NAVODY!!!!
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 447
Registrován:
stř črc 16, 2008 6:42 pm

pacholek | čtv zář 11, 2008 7:16 pm

Re: Viete odpovedat ? Dotazy na aplikacie

takhle dopadne clovek co si o pristroji nic neprecte a koupi si ho pod natlakem medialni reklamy :(( ale k dobru mu jde ze zna iLog a JB
 

shauriq | čtv zář 11, 2008 7:17 pm

Re: Viete odpovedat ? Dotazy na aplikacie

PACHOLKU.. HEH .DNES PRISLA ZAMNOU SEFOVA DCERA.. S BILOU ICIHLOU.. . ze .. ako sa z toho telefonuje... som myslel ze infarkt dostanem..
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 447
Registrován:
stř črc 16, 2008 6:42 pm

Uživatelský avatar OSC | čtv zář 11, 2008 7:50 pm

Re: Viete odpovedat ? Dotazy na aplikacie

hele nic proti tobe, ale takovyhle "chytraci" jako ty.. jsou tak maximalne na pres drzku ... nemuzes mu to rict trochu slusne? kdyby si byl nejakej mazak tohodle fora a psal jsi to tu uz po sty tak ani neceknu, ale mas sotva dvacet prispevku (netvrdim o sobe za ja jsem - forum sleduju spis pasivne) a vyjadrujes se takhle...

omlouvam se za OT, ale nemohl jsem si to odpustit..
Macbook pro 17" & Ipad 2 & Iphone 5
Host
Host
 
Příspěvky: 28
Registrován:
stř dub 02, 2008 9:10 am
Bydliště: Praha

shauriq | čtv zář 11, 2008 7:55 pm

Re: Viete odpovedat ? Dotazy na aplikacie

pres drzku bys mel dostat tak jedine ty.. odpovedal som mu vecne a k veci.. a slusne... ziadny naznak toho ze som chytrak ale konstatovani faktu ktory sa vas tu chudaci admini snazia naucit uz mesiace.. najprv citaj a potom davaj otazky!! je tu sekcia navody.. ked tu bude kazdy pisat priblble otazky bude v tom strasny zmetok...
ps.. to pacholku bolo oslovenie uzivatela pacholek.. vole.. a nie nadavka ( az to vole teraz bola nadavka tebe :wink: )
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 447
Registrován:
stř črc 16, 2008 6:42 pm

Uživatelský avatar OSC | čtv zář 11, 2008 7:58 pm

Re: Viete odpovedat ? Dotazy na aplikacie

ano 6-ty bod byl velice slusny... a jenom vety typu - ,,...S BILOU ICIHLOU.. . ze .. ako sa z toho telefonuje... som myslel ze infarkt dostanem." nevim co jsi tim presne snazis dokazat...

jinak uz koncim debatu, neminim se tu dohadovat - prosim pripadne adminy o smazani pokud uznaji za vhodne - dekuji ;)
Macbook pro 17" & Ipad 2 & Iphone 5
Host
Host
 
Příspěvky: 28
Registrován:
stř dub 02, 2008 9:10 am
Bydliště: Praha

shauriq | čtv zář 11, 2008 8:02 pm

Re: Viete odpovedat ? Dotazy na aplikacie

nesnazim sa dokazat nic.. to skor toj zmysel pre humor a tvoribva predstavivost je na bode nula.. ano aj ja mam iCihli - takto nazyvam svoj telefon a mono ho tak nazyva polovica uzivatelov fora.. to ze zamnou prisla sefova dcera s novou icihlou (iphone.. pre nechapavych..) je fakt a konstatovanie.. kupila si ho pod vplyvom reklamy .. ani nekukla do manualu a chvalila sa s nim kde kade.. az potom jej doslo ze jaksi nevie ako sa s nim telefonuje.. s prispevku to krasne poznat.. neviem co som sa mal tym snazit dokazat.. hmm??
ps: uzivatelovi ktory sa pyta kde ma UKRADNUT serial number na ilog inak odpovedat nikdy nebudem
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 447
Registrován:
stř črc 16, 2008 6:42 pm

Johnyz | pát zář 12, 2008 5:03 pm

Re: Viete odpovedat ? Dotazy na aplikacie

5) pouzij extended preferences (nvm jestli je to pro 2.0 fw) to ti vylepsi nabidku nastaveni a tam si muzes aktivovat ze po kliknuti na baterku/signal/wifi na statusbaru se to zmeni na procenta
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Aplikace pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé