Bojím se koupit aplikaci na iTunes (iP 1.gen)

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých aplikáciách. Váš príspevok by mal obsahovať názov aplikácie, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

silencer | čtv zář 25, 2008 8:47 pm

Bojím se koupit aplikaci na iTunes (iP 1.gen)

Měl jsem 1.1.4 a koupené Swirly a Intelliscreen. Po updatu jsem bez problémů nainstaloval a používal dál. Mám ale strach, že si koupím něco na appstore a pak o to přijdu při dalším upgradi FW (2.2).

Když jsem totiž zkusil po upgradu restorovat sms, kalendář, kontakty atp. tak mě to briklo foun a musel jsem restore+pwn znovu. Pak jsem dal iP jako novej telefon a jel na čisto.

Kde se ukládá info o tom, co jsem stáhl za aplikaci? V mém profilu na iTunes? A když změním stát (teď mám USA) o všechny apps přijdu?
 

watterman | čtv zář 25, 2008 8:56 pm

Re: Bojím se koupit aplikaci na iTunes (iP 1.gen)

ja se bojim otevrit v noci okno, aby nevybafl bubak, co mas z toho :)

info o apps je ulozeno v profilu na itunes.. Takze kdyby jsi neco koupil a restoroval, tak pri pristim pokusu o koupi ti to nabidne danou app zdarma..
 

ls8 | čtv zář 25, 2008 9:05 pm

Re: Bojím se koupit aplikaci na iTunes (iP 1.gen)

Ano, zaplatis jenom pri prvnim stazeni, od te doby muzes danou aplikaci stahovat treba kazdy den, uz zdarma. Pokud se po zakoupeni zmeni cena (zvysi), uz nic nedoplacis. Napriklad aplikace AirSharing byla prvnich 14 dnu zdarma, kdo si ji behem teto doby "zakoupil" (za $0.00) muze si i nove verze dale stahovat zdarma, prestoze pro nove nakupujici uz dneska stoji $6.99.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Aplikace pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé