Čím jezdíte ?

vše co vás napadne

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar Marthin | stř bře 24, 2010 8:23 pm

Re: Čím jezdíte ?

Já vozidlo nevlastním, do školy jezdím vlakem a tramvají, jinak chodím pešky a kochám se krásou ČR :-) Ale chtěl bych vám ukázat vůz, kterým jezdivám často jako pasažér s mými známými :mrgreen:
Je to Škoda 1203, původně od Telekomu či pošty, motor tam je z nějaké Octavie, rám na podvozku, vnitřky upravené, nějaké bedny.. známý to vyměnil za flašku domácí slivovice, před koncem roku 2008, kdy se měnil zákon o přepisu vozidel.. Fotky jsou z léta z výletu z Jižní Moravy. Letos bude asi končit STK, tak v létě nás čeká asi poslední výjezd :( :|

ObrázekObrázek
iPhone 3G 16GB - FW 4.2.1 - T-Mobile | SwitchEasy CapsuleRebel Case
Mac mini Late 2012 - OS X 10.9.1
Potřebujete zvukové podkresy do aplikací a her? Pište PM.
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1238
Registrován:
pon bře 09, 2009 11:42 am
Bydliště: Frýdek Místek

smoldik | stř bře 24, 2010 8:57 pm

Re: Čím jezdíte ?

otec má taky Mondeo, r.v. 2006 nebo 2007. 2.0 TDCI, tuším 96kW. No občas mi ho půjčí. Nesrovnatelnej rozdíl oproti mýmu fiatu r.v. 97 a výkonem 76kW. Krásně to turbo táhne :-D
MacBook Pro 13" (2017)
iPhone XS Max 256 GB Gold
https://twitter.com/smoldik
iPhone guru
iPhone guru
 
Příspěvky: 1082
Registrován:
ned čer 21, 2009 7:10 pm

Julek | čtv bře 25, 2010 8:26 am

Re: Čím jezdíte ?

1203 je klasika, a na technické se vždy domluvíš :)

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 9818
Registrován:
pát říj 12, 2007 9:32 pm
Bydliště: Údlice

Křeček | pon bře 29, 2010 6:13 pm

Re: Čím jezdíte ?

já nejezdím :)
Naposledy upravil Křeček dne pon bře 07, 2011 9:21 pm, celkově upraveno 1
 

Julek | úte bře 30, 2010 6:53 am

Re: Čím jezdíte ?

nh4k45i píše: Julku toho pašíka ti fakt závidím


není moc co závidět, není můj (i když na něj má každý zákaz sahat a ezdím s ním jenom já), jezdí super, má to silný motor, je to bezpečné, dobře to vypadá, ale nemá to duši.

Čudlíky jsou ve všech autech stejné, AUDI, VW, FORD má skoro stejné díly, prostě tohle mě štve. Na Bentley nikdy mít nebudu a pochybuju že bych ho jako služebního dostal :) A americká auta 50-70 let minulého století se už nikdy vyrábět nebudou tak v podstatě není reálné auto, které by jsem chtěl vlastnit, možná nového Mustanga, ale to také není ono :(

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 9818
Registrován:
pát říj 12, 2007 9:32 pm
Bydliště: Údlice

undy | čtv kvě 13, 2010 7:08 am

Re: Čím jezdíte ?

Musím sa pochváliť, pribudol mi do vozového parku nový kus

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
nevadí , že idem pomaly,možno idem aj zlým smerom
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 225
Registrován:
úte bře 03, 2009 10:21 am

Uživatelský avatar haasteren | čtv kvě 13, 2010 7:29 am

Re: Čím jezdíte ?

Ted kociruji tohle - idealni rodinny vuz pro moje potreby ( dite , kolo )

Obrázek

A tohle se pomaloucku renovuje v garazi FORD CORTINA GLX 1. majitel ( tata) zakoupeno 18.9.1973 TUZEX BRNO

Obrázek
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 472
Registrován:
čtv lis 29, 2007 11:02 am

Julek | čtv kvě 13, 2010 11:05 am

Re: Čím jezdíte ?

Cortina má koule ! Nádherné auto !!! máš motor 1,6 ?

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 9818
Registrován:
pát říj 12, 2007 9:32 pm
Bydliště: Údlice

undy | čtv kvě 13, 2010 12:38 pm

Re: Čím jezdíte ?

Pamätám si z detstva Ford Capri, taktiež ho predávali v Tuzexe...kde sú tie časy :cry:
nevadí , že idem pomaly,možno idem aj zlým smerom
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 225
Registrován:
úte bře 03, 2009 10:21 am

Uživatelský avatar Sphyn0x | čtv kvě 13, 2010 1:26 pm

Re: Čím jezdíte ?

Neviem, ale asi sa mi len zdá, že papaya urobil na tom Seatovi VT.Nejak mi to tam nesedí..
///M
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2637
Registrován:
čtv dub 22, 2010 10:55 am

undy | čtv kvě 13, 2010 1:30 pm

Re: Čím jezdíte ?

EAH píše:Neviem, ale asi sa mi len zdá, že papaya urobil na tom Seatovi VT.Nejak mi to tam nesedí..



myslíš disky, alebo čo konkrétne?
nevadí , že idem pomaly,možno idem aj zlým smerom
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 225
Registrován:
úte bře 03, 2009 10:21 am

Uživatelský avatar masklin | čtv kvě 13, 2010 1:31 pm

Re: Čím jezdíte ?

Co ti nesedí?
FW 1.1.4=>2.0.2=>2.1=>2.2=>2.2.1=>3.0=>3.1.2=>3.1.3=>4.0=>4.1=>5.0=>6.0=>7.0
iPhony 2G, 3G, 3GS, 4 a 5 / iPad, iPad2
Když nevíte co by, najdete to v .... Návodu.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1764
Registrován:
pon črc 14, 2008 10:12 am
Bydliště: České Budějovice

Uživatelský avatar Sphyn0x | čtv kvě 13, 2010 1:38 pm

Re: Čím jezdíte ?

undy: bodykit
masklin: Zdá sa mi to také matnejšie ako ostatok karosérie.A také "grafické".
///M
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2637
Registrován:
čtv dub 22, 2010 10:55 am

Uživatelský avatar masklin | čtv kvě 13, 2010 1:43 pm

Re: Čím jezdíte ?

Rozdíl v odstínu může vzniknout rozdílnou strukturou povrchů na karoserii a body kitu. Koukl jsem na to zběžně, ale nenašel jsem nic co by neodpovídalo(odlesky, stíny, odrazy na laku).
FW 1.1.4=>2.0.2=>2.1=>2.2=>2.2.1=>3.0=>3.1.2=>3.1.3=>4.0=>4.1=>5.0=>6.0=>7.0
iPhony 2G, 3G, 3GS, 4 a 5 / iPad, iPad2
Když nevíte co by, najdete to v .... Návodu.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1764
Registrován:
pon črc 14, 2008 10:12 am
Bydliště: České Budějovice

Uživatelský avatar Sphyn0x | čtv kvě 13, 2010 1:49 pm

Re: Čím jezdíte ?

Stále sa mi to zdá.Videl som veľa kvalitných VT aút a vyzeralo to podobne.Ale obrázok ma môže klamať.Rad by som videl video, či je to naozaj real tuning..

Tak mu napiš, třeba ti něco pošle :roll: . masklin
///M
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2637
Registrován:
čtv dub 22, 2010 10:55 am

Uživatelský avatar H0NZ1K | čtv kvě 13, 2010 2:21 pm

Re: Čím jezdíte ?

EAH>
on tam ma vic fotek z ruznych uhlu, a nemyslim si, ze by si hral s tolika fotkama jen kuli tomu aby tady ukazal falesne fotky = to je muj nazor...

mozna mas pravdu... ;-)
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 868
Registrován:
čtv lis 06, 2008 7:45 pm

Uživatelský avatar Tony1 | čtv kvě 13, 2010 3:56 pm

Re: Čím jezdíte ?

Tak teda vážně z některých vláken jsem tu paf. A někde jsem dokonce četl že chválením či porovnáváním hmotných statků si člověk léčí nějaké své skryté flustrace. :-), a když jsem si četl příspěvky o hodinkách, tak jako druhá věc mě napadla auta a ejhle je to tu :-)). Berte to prosím jenom jako jeden z názorů nechci být válečný štváč, protože iPhone forum se mi líbí :-)).
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3120
Registrován:
sob črc 12, 2008 6:18 pm
Bydliště: Jihomoravák

Julek | čtv kvě 13, 2010 6:37 pm

Re: Čím jezdíte ?

tady spis jde o to ze kdyz se kolem iphone nic nedeje, muzeme se tu jako chlapy predvadet .. a ze egoista je kazdej chlab, vcetne mne, o tom nemam pochyb..

kdyby jsi mel nejake zajimave auto urcite by jsi se rad pochlubil.. ja tedy ano, ne proto aby mi ho nekdo zavidel ale proto, ze by mne to auto neco stalo a chtel bych od ostatnich pochvalit :)

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 9818
Registrován:
pát říj 12, 2007 9:32 pm
Bydliště: Údlice

Uživatelský avatar Tony1 | čtv kvě 13, 2010 10:50 pm

Re: Čím jezdíte ?

O.K. rozumím a beru, ale stejnako v těchto věcech ( hodinky, auta, oblečení) které teda dle určitých úvah mají prezentovat společenskou úroveň či finanční výši :-)) se snažím teda nechlubit. Jinak musím souhlasit s tím, že každý má nějaké to ego v různé podobě a prostě potěší ho když se pochlubí a hlavně následně je pochválen, to jsou základy psychologie:-).
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3120
Registrován:
sob črc 12, 2008 6:18 pm
Bydliště: Jihomoravák

undy | pát kvě 14, 2010 5:38 am

Re: Čím jezdíte ?

To Tony 1: verte mi, tých niekoľko ľudí, ktorí by sa mali čím "chváliť", to nerobia preto, prečo si napr. Ty a pár ostatných myslíte. Nerobíme to radi, napríklad pri podávaní majetkových priznaní to dokonca nenávidíme. Ale dôvod, prečo sa tu prezentujeme napr. hodinkami, autami, domami a pod., je niekde celkom inde...Len my vieme, koľko síl a námahy nás to stálo, koľko dní a nocí sme sedeli nad knihami a skriptami, kým iní lietali po baroch, diskotékach, rôznych festivaloch a podobne. Naše úsilie sa niekde musí odzrkadliť, postupom času sme získali lepšie pracovné pozície, tým aj lepšie finančné zabezpečenie a ostatné veci s tým spojené. Teraz, po dlhom čase a po viditeľných výsledkoch / aj majetkových, ale tie nie sú u nás na prvom mieste /, to samozrejme u niektorých evokuje rôzne emócie. Ale ver tomu, kvôli takým svoje autá nevymeníme za lacnejšie, ani sa nepresťahujeme naspäť do bytu, kde sme pred pár rokmi začínali. V určitom časovom bode sme všetci mali rovnakú štartovnú pozíciu, bolo len a len na každom z nás, ako svoj život a možnosti využil. Určite chápem pocit, ktorý zažívate, keď sa tu prezentujeme rôznymi hmotnými "statkami", ale ver mi - ak si idem kúpiť napr. auto, ide mi o niečo iné, ako si myslíš, to len Vy, ktorí ste svoj život premrhali rôznymi neužitočnými činnosťami, nedokážete odpustiť druhým úspech. Mne sa jedná o bezpečnosť, rýchlosť / nie na pretekoch, moja práca často vyžaduje hospodárenie s každou minútou /, šetrnosť k prostrediu, ak by toto spĺňalo iné, lacnejšie auto- tak si kúpim také. Ale kvôli tomu, aby niekto prestal závidieť, ho určite nepredám a dom nezbúram. To by ste si predstavovali príliš jednoducho, ako všetko vo Vašom živote. Ver mi ale, takto sa to nerobí.

OT: Tony1: správne sa píše - frustrace /aj po česky../
nevadí , že idem pomaly,možno idem aj zlým smerom
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 225
Registrován:
úte bře 03, 2009 10:21 am

Julek | pát kvě 14, 2010 7:43 am

Re: Čím jezdíte ?

Tony1 píše:O.K. rozumím a beru, ale stejnako v těchto věcech ( hodinky, auta, oblečení) které teda dle určitých úvah mají prezentovat společenskou úroveň či finanční výši :-)) se snažím teda nechlubit. Jinak musím souhlasit s tím, že každý má nějaké to ego v různé podobě a prostě potěší ho když se pochlubí a hlavně následně je pochválen, to jsou základy psychologie:-).


já třeba vlastní auto ani nemám :) jako že finančně to se tu asi moc předvádět nemůžu, ale mám rád když člověk vdechne něčemu víc, stejně jako motorky a auta můžou mít "duši" .. proto mám rád stará auta, když je někdo komplet zrenovuje a podobně, je to nádhera :)

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 9818
Registrován:
pát říj 12, 2007 9:32 pm
Bydliště: Údlice

Uživatelský avatar Golf | pát kvě 14, 2010 8:32 am

Re: Čím jezdíte ?

undy > Pěkné vysvětlení :?  Ale pouze z pohledu úspěšného podnikatele. V dnešní době, kdy 3/4 národa nedosáhne ani na ten "průměrný plat". A že by mezi nimi byli samí lemplové? Jedno přísloví říká "sytý hladovému nevěří". O té stejné startovní čáře je to taky pěkná demagogie.
 
Pro ilustraci: starosta P5 Jančík, prodej a následný odkup pozemků pod letištěm za stonásobek původní ceny, ta šikovná baba na stavebním úřadě v Karlových Varech, všechno je ale legální!!! Tak se asi podle toho všichni zařídíme........................
 
To všechno chce opravdu hodně "píle", a to je pouze vrcholek ledovce.
 
Člověk se základním vzděláním, který 30 let chodí vcelku poctivě do práce a dnes je kvůli "dravému, nenažranému ale vzdělanému" managementu na ulici? To je všechno ale hodně velká deformace společnosti. Podle mého názoru jsou z pěti movitých a dobře postavených lidí tak tři, o kterých se dá bez pardonu říci, že je hajzl (nebo alespoň hajzlík).
 
Ale o tomhle tohle vlákno není, kdo chce se tu chlubit, má možnost, ostatní jim záviďte alespoň potichu :wink: Není to pěkná vlastnost...
 
 
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone X
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW4 44
Mac mini 2018
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1566
Registrován:
sob bře 21, 2009 10:47 pm
Bydliště: iPraha

undy | pát kvě 14, 2010 8:52 am

Re: Čím jezdíte ?

To Golf: o "úspešných podnikateľoch, novozbohatlíkoch atď" som vôbec nechcel hovoriť. Takýmito ľuďmi opovrhujem tak isto, ako asi každý. Hovoril som asi o tom, že ak veľmi chceš a nie si lenivý, dá sa aj u nás veľa dosiahnuť. Ja osobne som skutočne presedel a pretrápil sa dlhé roky nad knihami a závidel som rovesníkom ich zábavnú formu trávenia voľného času..Dokonca som sa oženil a mal dieťa počas VŠ a bývali sme v malom byte a nič som nezarábal. Povedal som si ale, že takto mi to NEVYHOVUJE - tu sa dostávame na tú štartovaciu čiaru. Moji rovesníci pokračovali vo svojom spôsobe života a nadávali na všetko okolo nich, chudobu, zlých šéfov, drahé pivo a cigarety. Toto som zažíval tak isto počas školy a pár rokov po nej, živila ma manželka..preto som si povedal to NEVYHOVUJE. Neskutočnou drinou a odopieraním si som si našetril na cestu do zahraničia /USA/, neskutočne dlho, komplikovane som si vybavoval víza a prácu v zámorí. Bol som ochotný obetovať rodiný život na pár rokov, pracoval som 16-18 hodín denne, učil som sa na vlastných chybách, ale nevzdal som sa. Po návrate domov som sa zamestnal a vďaka skúsenostiam a novým postupom som si postupne vybudoval svoju terajšiu pozíciu. Nikdy som nezabudol, cez čo som si doteraz prešiel a vážim si všetko, čo teraz mám alebo si kúpim, lebo viem, čo ma to stálo námahy. Moji rovesníci stále nadávajú na všetko okolo, ale čo pre nejakú zmenu urobili skutočne?? Nadávajú aj tu na fóre, ak si niekto kúpi auto alebo postaví dom..A, úprimne, myslíte si, že to ozaj robím preto, aby som sa vychvaľoval? Tak si kľudne ďalej na všetko nadávajte a nič nerobte. Ako sa ale pozriete do očí manželke, deťom, keď
sa opýtajú prečo ostatní niečo majú a vy nie? Vy ste tí, ktorí majú rodinu zabezpečiť, nie nadávať.
nevadí , že idem pomaly,možno idem aj zlým smerom
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 225
Registrován:
úte bře 03, 2009 10:21 am

Julek | pát kvě 14, 2010 8:56 am

Re: Čím jezdíte ?

Přesně tak ! s tím souhlasím na 100% ! Za vše co jsem dokázal si můžu jen já sám a dobře mi tak. Nebyla to lehká cesta. A jsem na sebe sám hrdý! Čteš mi z duše !

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 9818
Registrován:
pát říj 12, 2007 9:32 pm
Bydliště: Údlice

Uživatelský avatar masklin | pát kvě 14, 2010 9:05 am

Re: Čím jezdíte ?

Ámen! Naprostý souhlas.
Trošku vám závidím, já jsem teď teprve kousek za tou pomyslnou startovní čárou :wink: , ale myslím, že jsem se vydal správným směrem.
FW 1.1.4=>2.0.2=>2.1=>2.2=>2.2.1=>3.0=>3.1.2=>3.1.3=>4.0=>4.1=>5.0=>6.0=>7.0
iPhony 2G, 3G, 3GS, 4 a 5 / iPad, iPad2
Když nevíte co by, najdete to v .... Návodu.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1764
Registrován:
pon črc 14, 2008 10:12 am
Bydliště: České Budějovice

Uživatelský avatar haasteren | pát kvě 14, 2010 9:35 am

Re: Čím jezdíte ?

JULEK: Cortina je 1.6

Zvazuji mirnou upravu motoru , zalezi jaka se podari sehnat sada pistu atd. Uz se docela tesim jak zasednu a svezu se v cem jsem jezdil jako maly :) Hlavne chci dodrzet vse pokud mozno original ...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 472
Registrován:
čtv lis 29, 2007 11:02 am

undy | pát kvě 14, 2010 10:02 am

Re: Čím jezdíte ?

masklin píše:Ámen! Naprostý souhlas.
Trošku vám závidím, já jsem teď teprve kousek za tou pomyslnou startovní čárou :wink: , ale myslím, že jsem se vydal správným směrem.


Prajem veľa úspechov. Aj keď cieľ je to hlavné, dôležitejšia je tá správna cesta k nemu. Zvoliť správny smer a plnú rýchlosť :arrow:
nevadí , že idem pomaly,možno idem aj zlým smerom
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 225
Registrován:
úte bře 03, 2009 10:21 am

Julek | pát kvě 14, 2010 11:34 am

Re: Čím jezdíte ?

haasteren píše:JULEK: Cortina je 1.6

Zvazuji mirnou upravu motoru , zalezi jaka se podari sehnat sada pistu atd. Uz se docela tesim jak zasednu a svezu se v cem jsem jezdil jako maly :) Hlavne chci dodrzet vse pokud mozno original ...


je to špatná vlastnost, ano jsem špatný člověk .. to auto ti hrozně závidím !!!!

My měli z tuzexu fiata 850, bohužel ho táta prodal :(

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 9818
Registrován:
pát říj 12, 2007 9:32 pm
Bydliště: Údlice

Zahradník | pát kvě 14, 2010 12:14 pm

Re: Čím jezdíte ?

Majetkem se většinou chlubí lidé, kteří si sobě a svému okolí potřebují dokázat, že jsou bohatí. :)

Když si někdo něco potřebuje dokazovat, znamená to ...

Poctivý a zodpovědný podnikatel v dnešní době raději šetří, protože nikdo přesně neví, jak bude "krize" dlouhá a ví, že peníze bude ještě potřebovat.

Takže nového mercedesa si dnes koupí spíše jenom nepodnikatel - třeba člověk navázaný na stát (politik, lobista) nebo někdo, kdo něco zdědil a neví, jak s těmi penězi lépe naložit. Nová auta registruji i u spousty velmi dobře oblečených Romů ...

Protože mercedes není zrovna ta nejlepší investice. :)

PS: Uhádne někdo, proč nejbohatší člověk v České Republice - Petr Kellner informace o svém majetku (možná) prozrazuje pouze Finančnímu Úřadu? :)
 

undy | pát kvě 14, 2010 12:39 pm

Re: Čím jezdíte ?

Citace smazána, Beavers.

K tomu p. Kellnerovi - a Ty si pracovník daňového úradu, že vieš o jeho fin. situácií, keď on to nikomu inému /možno/ neprezradil? V tom prípade porušuješ mlčanlivosť, ku ktorej Ťa zaväzujú isté zákony a vyhlášky.V opačnom prípade si len ďaľší úbožiak, ktorého zožiera závisť.
nevadí , že idem pomaly,možno idem aj zlým smerom
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 225
Registrován:
úte bře 03, 2009 10:21 am

Uživatelský avatar House_MD | pát kvě 14, 2010 12:47 pm

Re: Čím jezdíte ?

dobře undy... :mrgreen:
a btw Jirkus: tady se nikdo nechlubí, jenom se probírá, kdo má jaké auto, a věř tomu nebo ne, ale někomu se třeba za krize daří ;-)
Nejhorší je, když je chudoba způsobena neschopností a leností.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2797
Registrován:
úte čer 09, 2009 12:41 pm
Bydliště: Blansko

Zahradník | pát kvě 14, 2010 12:52 pm

Re: Čím jezdíte ?

undy píše:Prepáč, že som Ťa neoslovil skôr, možno by bol môj život lepšie vydarený. Musím ale uznať, že na tejto zemeguli je Ťa škoda.
Mám 2 semestre psychológie v rámci štúdia medicíny, keby ma neviazalo lekárske tajomstvo, tvoje emocionálne rozpoloženie má presný názov v latinčine aj s číselným kódom diagnózy. Bohužiaľ, mám svojich pacientov, nemám potrebu strácať tu čas s Tebe podobnými.

K tomu p. Kellnerovi - a Ty si pracovník daňového úradu, že vieš o jeho fin. situácií, keď on to nikomu inému /možno/ neprezradil? V tom prípade porušuješ mlčanlivosť, ku ktorej Ťa zaväzujú isté zákony a vyhlášky.V opačnom prípade si len ďaľší úbožiak, ktorého zožiera závisť.


Undy, podle tvé reakce soudím, že jsi se v mém příspěvku našel ...

Nejsem pracovníkem Finančního úřadu a ty si při své "vzdělanosti" zkus o Petru Kellnerovi něco nastudovat. :)

Promiň, ten příspěvek jsem psal obecně a vůbec jsem se tě nechtěl dotknout.

PS: I když máš evidentně jiný názor než já, mám svou úroveň a ubožákem nebo závistivcem bych si tě nikdy nazvat nedovolil ...

EDIT: Jsem optimista a věřím, že názor o jednotlivých přispěvovatelích si každý udělá sám.
Naposledy upravil Zahradník dne pát kvě 14, 2010 1:48 pm, celkově upraveno 2
 

undy | pát kvě 14, 2010 1:06 pm

Re: Čím jezdíte ?

No pokiaľ si sa ma nechcel dotknúť a nereagoval si na môj príspevok, tak na čo si reagoval /mercedes.../

Ak súdiš, že som sa v Tvojom príspevku našiel, je chválihodné, že veríš svojmu úsudku.Sebavedomie je totiž neoddeliteľná časť osobnosti. Len tak ďalej...

A čo sa týka informácií o p. Kellnerovi, si na omyle - jedná sa o informovanosť, nie vzdelanosť, ak o ňom niečo vieš. Možno nerozlišovanie týchto pojmov spôsobuje prípadnú neúspešnosť Tvojho života.

Ak som niekoho urazil, ospravedlňujem sa, toto nebolo cieľom tejto diskusie, ktorú navrhujem ukončiť. Ako som písal vyššie, auto nepredám a dom si nezbúram :?
nevadí , že idem pomaly,možno idem aj zlým smerom
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 225
Registrován:
úte bře 03, 2009 10:21 am

undy | pát kvě 14, 2010 2:08 pm

Re: Čím jezdíte ?

Ok Jirkus, zakopme vojnovú sekeru, nechcel som túto diskusiu smerovať tam, kde som bol prinútený podľa niektorých reakcií. Samozrejme, nemyslím si o tebe, že si úbožiak, alebo závistlivec. Beriem to späť, zároveň je to aj moja omluva. Trochu mi ušli nervy, pretože mi dnes doobeda niekto nacúval do vodičovych dverí a ušiel. Alebo že by fungovalo woodoo? :evil:

Obrázek
nevadí , že idem pomaly,možno idem aj zlým smerom
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 225
Registrován:
úte bře 03, 2009 10:21 am

Zahradník | pát kvě 14, 2010 2:26 pm

Re: Čím jezdíte ?

Pokud je to pravda, tak to mne mrzí.

Omluvu přijímám.
 

undy | pát kvě 14, 2010 2:35 pm

Re: Čím jezdíte ?

To som rád, že sme našli spoločnú reč. K tým dverám, v poisťovni sa budú asi diviť- v stredu som dal návrh na poistenie, vo štvrtok to bol ich agent obhliadnuť, v piatok poškodenie. Čo ma asi čaká v sobotu :?: ...
nevadí , že idem pomaly,možno idem aj zlým smerom
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 225
Registrován:
úte bře 03, 2009 10:21 am

Uživatelský avatar dawe73 | pát kvě 14, 2010 2:41 pm

Re: Čím jezdíte ?

Jirkus píše:Majetkem se většinou chlubí lidé, kteří si sobě a svému okolí potřebují dokázat, že jsou bohatí. :)

Když si někdo něco potřebuje dokazovat, znamená to ...

Poctivý a zodpovědný podnikatel v dnešní době raději šetří, protože nikdo přesně neví, jak bude "krize" dlouhá a ví, že peníze bude ještě potřebovat.

Takže nového mercedesa si dnes koupí spíše jenom nepodnikatel - třeba člověk navázaný na stát (politik, lobista) nebo někdo, kdo něco zdědil a neví, jak s těmi penězi lépe naložit. Nová auta registruji i u spousty velmi dobře oblečených Romů ...

Protože mercedes není zrovna ta nejlepší investice. :)


No naštěstí mezi námi žijí i lidé, kteří mají srdce a kupují si věci pro radost a ne jenom jako investici. Všem takovým moc fandím. Osobně mám rád lidi, kteří jsou schopní obětovat čas nebo peníze nějaké své vášni. Někoho baví luxusní hodinky, dalšího 50 let staré víno a undyho třeba ten Mercedes. Beavers si pro radost koupí třebe hi-endovou aparaturu, Julek 5 Harlejů, Tea Racer svou Hondu možná ozdobí HRC kitem a výfuky za sto tisíc prostě jenom proto, že je to baví a přináší radost. O nějaké investici nemůže být ani řeč.
Ale jinak nic ve zlým - peace :mrgreen:

Být rozumný je možná moudré, ale je to smutný život a hrozná nuda!
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 538
Registrován:
pon pro 24, 2007 1:06 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar House_MD | pát kvě 14, 2010 2:43 pm

Re: Čím jezdíte ?

undy: já měl na A3 tak 30 čísel dlouho rýhu od klíčů a za stěračem lísteček s liebesbreifem... takže se připrav i na toto ;-) a podotýkám, že sem stál úplně normálně na parkovišti a ani sem neměl pražskou SPZtku...
Nejhorší je, když je chudoba způsobena neschopností a leností.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2797
Registrován:
úte čer 09, 2009 12:41 pm
Bydliště: Blansko

undy | pát kvě 14, 2010 2:48 pm

Re: Čím jezdíte ?

Mám rád ľudí, ale že by sa mi stalo toto, moc už neverím. Snáď by to tam dal ihneď. A možno sa mu to rozleží v hlave a ozve sa neskôr. Bolo to v práci, všade sú kamery, tam samozrejme nie...
nevadí , že idem pomaly,možno idem aj zlým smerom
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 225
Registrován:
úte bře 03, 2009 10:21 am

Zahradník | pát kvě 14, 2010 2:50 pm

Re: Čím jezdíte ?

undy píše:Ok Jirkus, zakopme vojnovú sekeru, nechcel som túto diskusiu smerovať tam, kde som bol prinútený podľa niektorých reakcií. Samozrejme, nemyslím si o tebe, že si úbožiak, alebo závistlivec. Beriem to späť, zároveň je to aj moja omluva. Trochu mi ušli nervy, pretože mi dnes doobeda niekto nacúval do vodičovych dverí a ušiel. Alebo že by fungovalo woodoo? :evil:

Obrázek


Undy, ty jsi nakonec změnil barvu vozu ?

Obrázek
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na Vše ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé