Soukrome dotazy vs. dotazy do fora

vše co vás napadne

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar spachal_tmp | pát led 18, 2008 12:04 pm

Soukrome dotazy vs. dotazy do fora

//spachal: rozdelena diskuze, netykala se tematu

Odpoved pro uzivatele .:Hamilton:., ktery se asi mezi nami stydi a pta se me soukrome na uctovani na t-mobile Twist surf+ karte:

Netusim, protoze mam telefon odblokovany jen par hodin (viz. clanek o NextSIM na iphone.cz), nemel jsem zatim sanci to vyzkouset. Az se k tomu dostanu, dam vedet bud sem, nebo sesmolim zase nejaky kratky clanek ..

ps: mimo tema, lide proc se na veci ktere se tykaji iPhone, ptate soukrome? To si myslite ze vam prozradim vice informaci nebo poradim rychleji, nez kdyz se zeptate na foru?
A dokazu si predstavit, jak by to vypadalo, kdybych ne sebe uvadel telefon, mail, icq .. achjo ..
Naposledy upravil spachal_tmp dne pát led 18, 2008 1:04 pm, celkově upraveno 1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1443
Registrován:
úte pro 11, 2007 4:54 pm

.:Hamilton:. | pát led 18, 2008 12:17 pm

nejake prispevky jsem uz psal, takze ne, skutecne se nestydim. a nebylo by snazsi na PM normalne odpovedet. nez-li do zpravy napsat odpoved mas tady a uvest link na kratke slohove cviceni a tom kdo se stydi nebo ne. chjoo.
a promin, az ted jsem si uvedomil, ze jsi svuj iPhone odblokoval az vcera. nejak mi to uniklo. neboj, vicekrat te jiz obtezovat nebudu.
:roll:
 

Uživatelský avatar spachal_tmp | pát led 18, 2008 12:26 pm

OT: nic jsi nepochopil, Ivanku, nic .. :) Nejde o to, ze bych Ti nechtel odpovedet soukrome, napsano bych to mel stejne rychle (ba i rychleji, protoze jsem stejne vpodstate odpovedel jak Tobe, tak do fora). Jde hlavne o to, ze opravdu netusim proc se ptas na veci tykajici se iPhone a veci ktere mohou zajimat i ostatni, soukrome.

Uz jen proto, ze kdyz se zeptas na foru, muze Ti odpovedet i vice lidi nez jen ja. Nejde o moje obtezovani, jak vidis, kdyz vim a mam cas, odpovim vsem.

Prosim nerozvijet diskuzi na toto tema (netykajici se TM a EDGE), a pokud ano, pak treba zde: http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?t=361. Dekuji.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1443
Registrován:
úte pro 11, 2007 4:54 pm

.:Hamilton:. | pát led 18, 2008 12:37 pm

Ale pochopil, Ivanku :D Pochopil to, ze jsem mel dotaz skutecne vznest do fora a nikoli Tobe do soukrome posty. Takze na to muzeme zapomenout :wink:
 

Uživatelský avatar rony | pát led 18, 2008 3:35 pm

nezakladali by sa diskusne fora, keby neboli preferovanym sposobom vymeny informacii.

to by miesto iphone.cz mohli byt zrovna mailove adresy a telefony "NONSTOP" pre vas. pripadne aj navstevny hodiny u nas doma, vsak my by sme to nejako "prezili".

treba to chapat. PM je doslova a len na to, co sa naozaj neda prebrat s nikym inym ako s konkretnym clovekom, napr. aby si sa vyhol off topic otazkam. Trebars, do PM napises: Videl som ta vcera v tramvaji, drzal si iphone a smial si sa.

to naozaj nie je vhodne na forum.

ale napisat nieco ako "pocuj si macher, mam problem, pomoz mi" to je len otravovanie jedneho cloveka, vynucovanie si pozornosti. Pricom nie je ziadny predpoklad, ze tu otazku nemusi vyriesit hocikto, kto si ju precita.

Forum je tu preto, ze kazdy kto moze, vtedy prispeje.

to ze sa vam zda, ze tu visime non stop je omyl. chodime sem kazdy inokedy a odpovedame len ked mame chut.

Pretoze sa ale vzdy najde nejaky vyznavac PM, tak mame v podpisoch aj prislusne "varovania" :-)))
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar alexxx | pát led 18, 2008 4:25 pm

No ronny i ty popisky moc nepomáhají :lol:


Ale jak píše spachal není důvod když máte nějaký dotaz tak ho nenapsat ve fóru místo abyste kontaktovali někoho... Ono opravdu není příjemný když mám rozdělanou práci a zrovně se mi někdo začne ptát na icq na základní věci okolo iphonu, který by si mohl najít za pár minut na internetu. Oni i ostatní dotazy by se měli řešit přes fórum - přeci jen od toho zde je.
1.1.1 OOB> 1.0.2>1.1.1>1.1.2>1.1.3>1.1.4>1.1.2 modem 04.04.05_G a bootloader 3.9
iBrickr, AnySim, PACAY, Carneval, iJailbreak, Ziphone... no vyzkoušel jsem prostě skoro všechny možnosti odblokování...
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 287
Registrován:
sob říj 13, 2007 6:04 pm
Bydliště: Karlovy Vary

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Vše ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé