Čím jezdíte ?

vše co vás napadne

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pave | úte led 24, 2012 9:08 pm

Re: Čím jezdíte ?

MaReCeQ píše:Aj keby, viac než za 10 sa už nepredá, strata 50tis. Na hyundaiku? Strata 16 tisic. A odviezol som sa na oboch rovnako, na hyundaiku dokonca aj za menšie peniaze za naftu čo dokáže urobiť dosť. A ver že nič viac už na slovenske cesty netreba


Jednou pokud ten nahore da :D bych chtel koupit jete lamborghini. Na ceske cesty netreba ale proste ho chci. S tvym pristupem si toho asi moc nedoprejes vid. Bmw? na ceske cesty netreba, iPhone? Na ceske site netreba... :D
 

Pave | úte led 24, 2012 9:14 pm

Re: Čím jezdíte ?

Metalgirl píše:
Pave píše:Metalgirl: Nebude to předjíždění tim, že jedeš jako potížistka?

Jak se jezdí jako potížistka? To, že jezdím dle silničních pravidel? Kde je 50 tam jedu 50, kde 70 tam jedu 70, kde 90 tam jedu 90. To, že se umím s dvoulitrem a 150 koňmi (vím, není to 300 koní, ale není to ani málo na to, aby si člověk mohl užít rychlou jízdu) pod kapotou ovládat? Zajímavé. :D Ale jo, i mě sem tam chytne rapl a zazávodím si s VW třeba. :D

No nic, chtěla jsem tu jen pány popíchnout a někteří mi udělali opravdu radost, povedlo se mi to. :)


Kdyz rikas ze te vsichni predjizdeji?? :) potizisti jezdi tak ze se couraji nekde pod limitem povolene rychlosti a ostatni by treba i jeli tech 100 110 na 90. Ale potizista neee ten se sune svoji rychlosti a kde se da predjet tam se hrne do prostred. Jako by si hral na zakon "pred tebou jedu ja a ja a jen ja budu urcovat kolik se pojede". Moje rychlost moje papiry ;)
 

Uživatelský avatar Metalgirl | úte led 24, 2012 9:23 pm

Re: Čím jezdíte ?

Ahaaaa, takže kdo dodržuje pravidla silničního provozu = potížista? Hmmm, no pěkně... Pod limit nejezdím. I takové nemám totiž ráda. BTW nikomu mě předjíždět nebráním, vždy mají ještě levý pruh, nebo to můžou risknout v protisměru. :) Mě je to jedno, ať si jedou. Stejně se pak všichni opět shledáme na prvních světlech ve městě. Se jim pak směju, že daleko dojeli. :D
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

Uživatelský avatar Marek | úte led 24, 2012 10:05 pm

Re: Čím jezdíte ?

Sphyn0x: S 250 000 km? Asi ťažko...
Pave: Ale sice je zaruka, no s obmedznením počtu kilometrov. Ja nehájim nijako extra hyundai, len s ním teraz jazdíme a plne vyhovuje hlavne cenovo. Nejde o mna, ale o otca. Pochop, nepotrebujeme mať prémiovku, to je už len a len o značke. Robí cca. 60-70tis. km ročne, takže záruka bz obmedzenia počtu kilometrov je to najlepšie. Ale ešte raz, ja nehovorím že BMW je zlé, sú super, LENŽE ani tá i40 (berme len a len konkretne tento typ, väčšina iných hyundaiov je na grc) je fakt dobre urobená, a úplne stačí a vyhovuje finančne aj jazdnými vlastnosťami a kvalitou
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4941
Registrován:
pon led 04, 2010 11:19 am
Bydliště: Veľká Lomnica (SVK)

lafore | úte led 24, 2012 10:05 pm

Re: Čím jezdíte ?

MaReCeQ píše:A odviezol som sa na oboch rovnako, na hyundaiku dokonca aj za menšie peniaze za naftu čo dokáže urobiť dosť.

To je prave to, ze na oboch sa neodvezies rovnako :) Ano obe ta dostanu do ciela, ale kazde s inym komfortom (a to uz je jedno v akom ohlade ho beres, ci rychlost, agilita, bezpecnost, vybava atd.). To mas to iste ako ked porovnavas iphone s nejakym lacnym androidom, ano z kazdeho dokazes volat, poslat sms, ist na net, ale ten komfort pouzivania a kvalita su na kazdom ine a preto aj ina cenovka :wink:
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 760
Registrován:
čtv říj 07, 2010 11:19 pm
Bydliště: Kysucké Nové Mesto / Praha

Uživatelský avatar Marek | stř led 25, 2012 2:25 pm

Re: Čím jezdíte ?

A povedz mi, co mi chyba v hyundaiku oproti BMW? Co je to, za co si tam tolko priplacam? Motor? 136 konikov je uplne postacujuce. Komfort? Ver ze sa v nom sedi vyborne, tak tiez to vyborne jazdi. Funkcie? V podstate to iste. Povedz co tam chyba


EDIT: A len tak mimochodom, kolko ludi videlo to auto aspon nazivo? A kolko s nim aj jazdilo? Ver ze ked otec prisiel domov a povedal ze ho berie tak som z toho nebol nadseny. Lenze ked som ho videl, je to uplne nieco ine ako na obrazku. Nadherne, super vybava, jazdne vlastnosti. Chod do hyundaika a chod sa na nom previest a potom nieco hovor zle. Myslel som si to tiez ale je to fakt nieco ine ako si vela ludi mysli
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4941
Registrován:
pon led 04, 2010 11:19 am
Bydliště: Veľká Lomnica (SVK)

Sten | stř led 25, 2012 2:30 pm

Re: Čím jezdíte ?

bože, proč jsou auta za miliony když hyundai stojí pár tisic euro ? To že si nemůžeš dovolit bmw / bentley/ RR / ?? neznamená že to na co zrovna máš je nejlepší... očividně tadle diskuze nikam nevede, protože ty máš (táta) hyundai a tak to teď, než ho prodáte, bude nejlepší auto na světě...
[*]iPhone 5 16GB • iOS 6.0.1
[*]iPad 2 (Wi-Fi) 16GB • iOS 5.1.1 JB
[*]Macbook unibody (late 2008)
[*]Macbook pro (mid 2012) SSD
Host
Host
 
Příspěvky: 94
Registrován:
ned zář 07, 2008 5:50 pm

TomXasS | stř led 25, 2012 2:42 pm

Re: Čím jezdíte ?

Kazdy svoje chvali, skoda sa rozculovat :D
Apple iPad mini 2 Retina 16GB Wi-Fi
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2350
Registrován:
sob čer 26, 2010 9:02 pm
Bydliště: Vranov n/T

lafore | stř led 25, 2012 2:50 pm

Re: Čím jezdíte ?

Divaj sa, ja bmw ani nemam. Ale urcite to nie je pre nic za nic, ze je drahsi a tolko ludi si ho kupuje, nemyslis? Ano priplacas tam za motor, neznamena ked tebe 136 konikov staci, ze to je maximum co moze auto mat, niekomu to nepostacuje. Ten hyundai zrejme ani nebude sestvalec, takze kultura chodu toho motora je uplne niekde inde. Kvalita materialov a ich spracovania je tiez inde. Technologie ake pouzivaju premiovi vyrobci hyundai vobec nema, kvalita materialov a ich spracovanie je tiez na inej urovni. A mnoho inych veci. Teraz sa nebavime co komu staci, ale co ktore auto a vyrobca ponuka.
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 760
Registrován:
čtv říj 07, 2010 11:19 pm
Bydliště: Kysucké Nové Mesto / Praha

Uživatelský avatar dawe73 | stř led 25, 2012 3:36 pm

Re: Čím jezdíte ?

Mareceq:
Hyundaiku chybí něco jako duše, emoce a několik drobných detailů, které vidí jenom člověk, co umí mít vztah i k něčemu neživému...

Chybí mu to, co např. odlišuje iMac od jiného stolního PC, chybí mu to, co odlišuje točený pivo v pěkný hospodě od lahváče, chybí mu atmosféra a prožitek :)

Určitě se mnou budeš souhlasit, že zaplatit za točený Šariš v hospodě dvojnásobek je z ekonomického hlediska kravina, když za ty stejný peníze si můžeš koupit v sámošce rovnou dva a vychlastat doma, ale prožitek je to úplně jinej, i když jde o vlastně stejnej produkt, chutná jinak.

Znám hodně lidí, co se na své auto chodí večer místo televize koukat do garáže.... nic ve zlým, ale na Korejce se nikdy do géčka dívat nepůjdete, Korejce nikdy nepohladíš po volantu při každým najetým desetitisícátým kilometru atd.

Rozhodně nechci tvrdit, že je Hyundai špatnej, možná je i lepší, BMW už není, co bývalo, jako snad všechna auta současnosti, ale Hyundai se nikdy "členem rodiny" nestane.

Jelikož tu diskusi sleduju snad od začátku, tak mi věř, že naprosto rozumím důvodům, proč šel táta koupit Hyundaie. Debata není o tom, co je lepší, ale co Hyundai chybí :)
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 538
Registrován:
pon pro 24, 2007 1:06 pm
Bydliště: Praha

TomXasS | stř led 25, 2012 4:06 pm

Re: Čím jezdíte ?

Co sa tyka kvality suhlasim, korejske auta boli vzdy podpriemerne, sice uz sa to zlepsuje ale vzdy to nie je ono (v porovnani s europskymi znackami). A ta cena uz nie je taka nizka ako niekedy (jednoducho pred 10 rokmi si malokto kupil octaviu pretoze bola draha a jednoducho neostavalo nic ine len si kupit lacnejsiu korejsku znacku). Nechcem vyvolavat konflikt ani nic ine, je to moj osobny nazor.
Apple iPad mini 2 Retina 16GB Wi-Fi
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2350
Registrován:
sob čer 26, 2010 9:02 pm
Bydliště: Vranov n/T

Uživatelský avatar lukinek | stř led 25, 2012 4:25 pm

Re: Čím jezdíte ?

OT: proč tu teď řešíte Hyundaie a BMW? když se to ani nedá srovnat, natož se tady o tom hádat..
iPhone 5S 16GB Space Gray Vodafone CZ
iPhone 5 32GB White T-Mobile CZ
iPhone 5 16GB Black Electroworld - PRODÁN
iPhone 4S 16GB White CZ Vodafone - PRODÁN
iPad 2 64GB 3G iStyle
iPhone 4 16GB Black CZ T-Mobile - PRODÁN
iPhone 3GS 16GB Black T-Mobile SK
iPhone guru
iPhone guru
 
Příspěvky: 1373
Registrován:
úte říj 26, 2010 11:24 am
Bydliště: Nové Bránice

chose06 | stř led 25, 2012 5:52 pm

Čím jezdíte ?

Koupil jsem si i40 a chodím se na ni koukat do garáže, prostě se povedla :-)
Host
Host
 
Příspěvky: 16
Registrován:
stř led 25, 2012 1:50 pm

Uživatelský avatar Metalgirl | stř led 25, 2012 6:56 pm

Re: Čím jezdíte ?

Vůbec a kolik lidí tady z vás má doma atmosférák FSI popř. TFSI pod kapotou? Zajímaly by mě dojmy majitelů z těchto motorů.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

Mario-fm | stř led 25, 2012 7:40 pm

Re: Čím jezdíte ?

TFSI jsou dobre motory jezdil jsem nejakou dobu s Golfem 6 TFSI byla to celkem pila na to ze to je sranda obsah. Ale neni to pro lidi co chteji nizkou spotrebu slapnes tomu a zacne to zrat narozdil od nafty. Ale prozitek z jizdy v nafte nikdy nebudes mit jako s benzinem. Mel jsem i jine turbobenziny mini cooper S a S60 2,3T a oba motory byly paradni. Ted mam A8 4,2.
 

Uživatelský avatar Marek | stř led 25, 2012 9:34 pm

Re: Čím jezdíte ?

Chalani len pre uistenie, nehovorím že hyundai je to najlepšie :) len hovorím že je úplne dostačujúce a oproti iným kórejským autám je na veľmi ale veľmi vysokej úrovni, či už spracovaním alebo hocčoho iného. Nehovorím že BMW sú zlé, ale z ekonomického hľadiska by sa nám nevyplatilo.
dawe: Nie, nebudeme sa na neho po nociach chodiť pozerať, ale nie preto aby bolo škaredé (je naozaj krásne!) alebo pre hocčo iné, ale preto, že to je pre nás proste iba auto. A je jedno či je to hyundai, bmw alebo hocičo iné, takto to bude vždy len auto.

chose06: Aspoň niekto, kto to auto vôbec pozná
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4941
Registrován:
pon led 04, 2010 11:19 am
Bydliště: Veľká Lomnica (SVK)

chose06 | stř led 25, 2012 10:14 pm

Čím jezdíte ?

Nejen, že auto poznám, ale jsem nadšený :-) nevím proč bych nekoupil dobré auto jen proto, že je Korejské. Mám ho od listopadu a už je jasné, že manželce koupím ix 20 fakt se jim to povedlo...
Host
Host
 
Příspěvky: 16
Registrován:
stř led 25, 2012 1:50 pm

TomXasS | stř led 25, 2012 10:40 pm

Re: Čím jezdíte ?

No len ci si to povies aj ked sa prejavi korejska kvalita (po par tisickach km).
Apple iPad mini 2 Retina 16GB Wi-Fi
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2350
Registrován:
sob čer 26, 2010 9:02 pm
Bydliště: Vranov n/T

niky79 | čtv led 26, 2012 5:56 am

Čím jezdíte ?

Žádná korejská kvalita, či spíše nekvalita, se neprojeví ;-)
 

Uživatelský avatar Marek | čtv led 26, 2012 6:09 am

Re: Čím jezdíte ?

Prejavi? A 5 rokov zaruky je na co? A ak sa prejavy, aky problem je auto predat po 2-3 rokoch este so zarukou? Neverim tomu, aby si dovolili dat na auto 5 rocnu zaruku, ktore by bolo kazive, to by sli sami proti sebe
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4941
Registrován:
pon led 04, 2010 11:19 am
Bydliště: Veľká Lomnica (SVK)

chose06 | čtv led 26, 2012 6:24 am

Čím jezdíte ?

Zatím mám najeto 11tis.
Host
Host
 
Příspěvky: 16
Registrován:
stř led 25, 2012 1:50 pm

Uživatelský avatar Marek | čtv led 26, 2012 7:00 am

Re: Čím jezdíte ?

My za nejaky mesiac aj nieco 5 500, ale este jazdenia len pribudne.
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4941
Registrován:
pon led 04, 2010 11:19 am
Bydliště: Veľká Lomnica (SVK)

TomXasS | čtv led 26, 2012 10:37 am

Re: Čím jezdíte ?

No a po 2/3 rokoch ho predas za 1/4 ceny.
Apple iPad mini 2 Retina 16GB Wi-Fi
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2350
Registrován:
sob čer 26, 2010 9:02 pm
Bydliště: Vranov n/T

Uživatelský avatar lukinek | čtv led 26, 2012 11:07 am

Re: Čím jezdíte ?

cena se určitě neudrží jako u prémiových značek
iPhone 5S 16GB Space Gray Vodafone CZ
iPhone 5 32GB White T-Mobile CZ
iPhone 5 16GB Black Electroworld - PRODÁN
iPhone 4S 16GB White CZ Vodafone - PRODÁN
iPad 2 64GB 3G iStyle
iPhone 4 16GB Black CZ T-Mobile - PRODÁN
iPhone 3GS 16GB Black T-Mobile SK
iPhone guru
iPhone guru
 
Příspěvky: 1373
Registrován:
úte říj 26, 2010 11:24 am
Bydliště: Nové Bránice

chose06 | čtv led 26, 2012 1:12 pm

Čím jezdíte ?

Ojeté auto se šatně prodává kazdé a korejské ještě hůř. Já to dělám tak, že ho posunu ve firmě nebo v rodině, každopádně ho nehodlám prodávat.
Host
Host
 
Příspěvky: 16
Registrován:
stř led 25, 2012 1:50 pm

Uživatelský avatar Marek | čtv led 26, 2012 1:32 pm

Re: Čím jezdíte ?

Tak za cca. 3 roky ho predam za hm 8 000€. Este aj so zarukou. A? To je strata 14 000, kde BMW by som predal za asi 25 000 (s 200 000km). A to je strata kolko? Hmmm.. 40, 45 tisic eur?
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4941
Registrován:
pon led 04, 2010 11:19 am
Bydliště: Veľká Lomnica (SVK)

Uživatelský avatar lukinek | čtv led 26, 2012 1:39 pm

Re: Čím jezdíte ?

myslím, že neprodáš a když ano, můžeš být rád
iPhone 5S 16GB Space Gray Vodafone CZ
iPhone 5 32GB White T-Mobile CZ
iPhone 5 16GB Black Electroworld - PRODÁN
iPhone 4S 16GB White CZ Vodafone - PRODÁN
iPad 2 64GB 3G iStyle
iPhone 4 16GB Black CZ T-Mobile - PRODÁN
iPhone 3GS 16GB Black T-Mobile SK
iPhone guru
iPhone guru
 
Příspěvky: 1373
Registrován:
úte říj 26, 2010 11:24 am
Bydliště: Nové Bránice

Uživatelský avatar Marek | čtv led 26, 2012 2:08 pm

Re: Čím jezdíte ?

Ale predam :) ale ked si tak myslis velmi ze nie, tak si spocitaj straty aj keby ho nepredame. Aj tak je to lepsie :)


Kaslite uz ale vsetci na to, my sme spokojny a to nam staci :)
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4941
Registrován:
pon led 04, 2010 11:19 am
Bydliště: Veľká Lomnica (SVK)

Maxa | čtv led 26, 2012 6:25 pm

Re: Čím jezdíte ?

MaReCeQ píše:Prejavi? A 5 rokov zaruky je na co? A ak sa prejavy, aky problem je auto predat po 2-3 rokoch este so zarukou? Neverim tomu, aby si dovolili dat na auto 5 rocnu zaruku, ktore by bolo kazive, to by sli sami proti sebe

Pětileta záruka je podmíněna pravidelným origo servisem.A za tu dobu si na tobě ty prachy na případné opravy vydělají :)
Iphone 5 16GB White
Host
Host
 
Příspěvky: 146
Registrován:
sob kvě 29, 2010 9:28 pm
Bydliště: Ostrava

chose06 | čtv led 26, 2012 6:48 pm

Čím jezdíte ?

V porovnání s konkurencí je cena v servisu dobrá.
Host
Host
 
Příspěvky: 16
Registrován:
stř led 25, 2012 1:50 pm

Uživatelský avatar House_MD | čtv led 26, 2012 7:24 pm

Re: Čím jezdíte ?

lukinek píše:cena se určitě neudrží jako u prémiových značek


Nesmysl. Prémiová značka má ten punc a jméno když je to auto nový... Když sem jezdil v Audině - nová stála skoro milion. Po 5ti letech co s ním jezdil známej, sem ho koupil za 200 000,-. A byla to normální A3, s normální výbavou, první majitel, pravidelný servis, garážovaný a majitel byl pedant na čistotu a údržbu. Schválně se podívej do bazaru, za kolik se prodávají jetý bavoráky, audiny...

Korejský auta už jsou dobrý. Za takových 10 let bude korejský auto daleko lepší než to německý.

A nejsem zaujatý. Jezdím Aurisem a SuperB-em :-)
Nejhorší je, když je chudoba způsobena neschopností a leností.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2797
Registrován:
úte čer 09, 2009 12:41 pm
Bydliště: Blansko

niky79 | pát led 27, 2012 6:07 am

Čím jezdíte ?

Maxa píše:
MaReCeQ píše:Prejavi? A 5 rokov zaruky je na co? A ak sa prejavy, aky problem je auto predat po 2-3 rokoch este so zarukou? Neverim tomu, aby si dovolili dat na auto 5 rocnu zaruku, ktore by bolo kazive, to by sli sami proti sebe

Pětileta záruka je podmíněna pravidelným origo servisem.A za tu dobu si na tobě ty prachy na případné opravy vydělají :)


Já za pět let návštěv servisu jsem tam nechal hodne pod deset tisíc. Takže ne, nevydělaji ;-)
 

Uživatelský avatar lukinek | pát led 27, 2012 9:18 am

Re: Čím jezdíte ?

Ale taky to tak nemusí být u každého.. ;)
iPhone 5S 16GB Space Gray Vodafone CZ
iPhone 5 32GB White T-Mobile CZ
iPhone 5 16GB Black Electroworld - PRODÁN
iPhone 4S 16GB White CZ Vodafone - PRODÁN
iPad 2 64GB 3G iStyle
iPhone 4 16GB Black CZ T-Mobile - PRODÁN
iPhone 3GS 16GB Black T-Mobile SK
iPhone guru
iPhone guru
 
Příspěvky: 1373
Registrován:
úte říj 26, 2010 11:24 am
Bydliště: Nové Bránice

Uživatelský avatar haasteren | pát led 27, 2012 9:19 am

Re: Čím jezdíte ?

Se porad nehadejte at si jezdi kazdy cim chce :)
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 472
Registrován:
čtv lis 29, 2007 11:02 am

Uživatelský avatar Marek | pát led 27, 2012 2:56 pm

Re: Čím jezdíte ?

lukinek: Ohľadom sien ostatného sme sa informovali tiež, a príklad také rozvody nemusíš meniť presne podľa počtu kilometrov, ale podľa potreby.. Prave podmienkam sme nechceli veriť a mysleli sme, že záruka tích 5 rokov bude niekte odrb, no nieje.
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4941
Registrován:
pon led 04, 2010 11:19 am
Bydliště: Veľká Lomnica (SVK)

Maxa | pát led 27, 2012 5:40 pm

Re: Čím jezdíte ?

Co to je podle potřeby? To jako až se ti bude chtit? Třeba po 2stě tisících?
Iphone 5 16GB White
Host
Host
 
Příspěvky: 146
Registrován:
sob kvě 29, 2010 9:28 pm
Bydliště: Ostrava

Uživatelský avatar Marek | pát led 27, 2012 6:37 pm

Re: Čím jezdíte ?

Podla potreby, kazdych 30 000km kontrola, a pokial budu v zlom stave, menia sa, ak nie, tak zas dalsich 30 000km.
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4941
Registrován:
pon led 04, 2010 11:19 am
Bydliště: Veľká Lomnica (SVK)

Maxa | sob led 28, 2012 5:45 pm

Re: Čím jezdíte ?

To s emi zdá pškná blbost.Prostě se to mění po daném nájezdu na který je řemen konstruován.Překročit to nemůžeš a dřív to měnit je taky blbost.
Iphone 5 16GB White
Host
Host
 
Příspěvky: 146
Registrován:
sob kvě 29, 2010 9:28 pm
Bydliště: Ostrava

Scarto | sob led 28, 2012 5:53 pm

Re: Čím jezdíte ?

Já jezdím šalinó
iPad 64 GB WiFi 4.2.1 JB greenp0isoned
iPhone 16 GB (the old bitch) 3.1.3 JB unlock
Host
Host
 
Příspěvky: 26
Registrován:
čtv říj 09, 2008 6:23 pm
Bydliště: Opičí hory 50 km severně od Brna

Onderk | stř úno 01, 2012 12:42 pm

Re: Čím jezdíte ?

Zdarec,
tak tady je ten můj mazlík, a bráchův Rencek ;). Zatím si na Nissánka nemůžu stěžovat.

Obrázek

Potom mám ještě starého rencka, s který jezdí nejmladší brácha :wink:
Veškeré úpravy, jsem jsem provedl sám, až teda na motor, který je upraven od Rakouské firmy PowerTEC.

Obrázek

Dříve s qashqaiem jezdili rodiče, ale tatínkovi se zalíbila nová Octa, tak si ji k narozeninám pořídil. :wink:
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na Vše ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé