Naše Kola

vše co vás napadne

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

shauriq | stř dub 07, 2010 7:20 pm

Re: Naše Kola

btw .. ten palac.. .)) no to je ale extreeeemne hnusny dum.. nic ve zlym.. kazdymu se libi neco jinyho.. ale jak by rekl jurek - pri tom vypada i juramacovo nissan nadherne.. ale takova ceska ambasada v brazilii.. mnam mmnam.. kdyz tak jezdim po vesnicich nekdy je mi na bliti co nekteri lidi dokazi zkombinovat dokopy z architektonickych slohů

ps.. ten typ ramu u tyhle znacky jsem nikdy nevidel.. vypada zajimave
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 447
Registrován:
stř črc 16, 2008 6:42 pm

Uživatelský avatar macodk3 | stř dub 07, 2010 7:27 pm

Re: Naše Kola

niektorí ľudia majú iný vkus ako ostatný a to ja chápem,ale myslím že táto diskusia nie je o tom komu sa aký dom páči ale o bicykloch... :wink:
Obrázek iPhone 6 Plus
Obrázek iPad Air
Obrázek Macbook Air 13"
Obrázek iPod Nano 7G
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1583
Registrován:
úte pro 15, 2009 4:45 pm
Bydliště: Slovensko

shauriq | stř dub 07, 2010 7:31 pm

Re: Naše Kola

tak k bajku. .toto je presne typ bajku pre pohodoveho cloveka co sa chce sem tam zviezt za krasami prirody ..zasportovat ..ci vziat ho sebou ako priblizovadlo na dovolenku.. bajk chvalim.. 29ky kola. turisticka vybava.. pokial s nim nebudes dropovat tak vydrzi naveky
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 447
Registrován:
stř črc 16, 2008 6:42 pm

TommyS | stř dub 07, 2010 7:33 pm

Re: Naše Kola

Baltníky,odrazky a stojan-Velebnosti já jdu blejt :)
Jinak pěkný.
 

shauriq | stř dub 07, 2010 7:37 pm

Re: Naše Kola

tomy.. ja mam zalozny bajk taky takovy...) kdyz jedes do hospody tak stojan poslouzi kdyz jsou brizy obsazeny.. blatniky aby si se cestou tam nezajebal.. a odrazky aby te vozraly hovada v autech videli az pujdes domu:o))
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 447
Registrován:
stř črc 16, 2008 6:42 pm

undy | čtv dub 08, 2010 10:24 am

Re: Naše Kola

shauriq píše:btw .. ten palac.. .)) no to je ale extreeeemne hnusny dum.. nic ve zlym.. kazdymu se libi neco jinyho.. ale jak by rekl jurek - pri tom vypada i juramacovo nissan nadherne.. ale takova ceska ambasada v brazilii.. mnam mmnam.. kdyz tak jezdim po vesnicich nekdy je mi na bliti co nekteri lidi dokazi zkombinovat dokopy z architektonickych slohů

ps.. ten typ ramu u tyhle znacky jsem nikdy nevidel.. vypada zajimave


Až budeš mať nejakých 16 miliónov a niečo si postavíš, potom sa budeš môcť vyjadrovať a taktiež sa potom vyjadrím ja k tomu Tvojmu. Ten sloh je architektonicky čistý, ak máš nejaké návrhy, adresuj ich tomu, kto to projektoval, ale neverím, že sa s Tebou bude baviť.
nevadí , že idem pomaly,možno idem aj zlým smerom
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 225
Registrován:
úte bře 03, 2009 10:21 am

shauriq | čtv dub 08, 2010 10:35 am

Re: Naše Kola

mimo tematu.. architektonicky cisty?? anticke stlpy romanske okna v tom moderne mrizkou rozdelene skla. skla ve dverich uuplne architektonicky jine nez v oknech.. zahrada ve stylu skalky a nedokoncena prijazdova plocha v anglickem stylu.. to je podla teba architektonicky cisty?? a joo mas pravdu.. v cechach a vsude jinde vznikl novy styl - "hlavne velkolepo" sousedi maji co zavidet..

proc 16 milionu.. hezky dum se da postavit za 6.. architektonicka hruza typu dum uprchleho podnikatele za 400

PS. dodano: promin.. tenhle "styl" ma vlastne i svoji stranku na wikipedii [url]http://cs.wikipedia.org/wiki/Podnikatelské_baroko[/url]
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 447
Registrován:
stř črc 16, 2008 6:42 pm

undy | čtv dub 08, 2010 11:39 am

Re: Naše Kola

Bol som pracovne niekoľko rokov v Anglicku...je to niečo na ten štýl, dokonca mám aj foto pár domov, odkiaľ bral architekt predlohy. Možno tí angličania ani nemajú svoj štýl...ale koniec debaty, téma je o bicykloch.

Každý máme svoj pohľad na vec, neberiem nikomu jeho názor, mne sa môj dom páči a to je pre mňa podstatné. A čo sa týka ceny, tiež by som bol býval radšej, keby to bolo možné postaviť za menej :wink:

S tou wikipédiou si to trafil, pripadá mi to ako ctrl+C---ctrl+V... Ja som sa riadil tým, čo sa mi páči a finančnými možnosťami, inak dom ešte nie je hotový, na príjazde a záhrade sa stále pracuje. Aj na iné veci sa dá prečítať na nete mnoho protichodných reakcií, zvláštne, že väčšinou od tých, ktorí si to kritizované nemôžu dopriať...Ak je Ti na zvracanie, mal by si sa obrátiť niekde inde, dúfam, že nie si môj pacient.

Ale napriek tomu ďakujem za názor.
nevadí , že idem pomaly,možno idem aj zlým smerom
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 225
Registrován:
úte bře 03, 2009 10:21 am

TommyS | čtv dub 08, 2010 2:53 pm

Re: Naše Kola

Řešíte tu hovadiny :) No nic,zase je pěkně tak já vyrážím Ahoj :)
 

Uživatelský avatar macodk3 | čtv dub 08, 2010 5:31 pm

Re: Naše Kola

TommyS píše:Baltníky,odrazky a stojan-Velebnosti já jdu blejt :)
Jinak pěkný.

No vieš na bicykel existuje vela doplnkov a neviem načo iné by mali slúžiť ako na bicykel...je to na okrasu a niesom typ človeka ktorý si kúpi rám a kolesá ale ten komu záleží aj na tom ako to vyzerá :twisted:
Obrázek iPhone 6 Plus
Obrázek iPad Air
Obrázek Macbook Air 13"
Obrázek iPod Nano 7G
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1583
Registrován:
úte pro 15, 2009 4:45 pm
Bydliště: Slovensko

Uživatelský avatar macodk3 | čtv dub 08, 2010 5:34 pm

Re: Naše Kola

shauriq píše:tak k bajku. .toto je presne typ bajku pre pohodoveho cloveka co sa chce sem tam zviezt za krasami prirody ..zasportovat ..ci vziat ho sebou ako priblizovadlo na dovolenku.. bajk chvalim.. 29ky kola. turisticka vybava.. pokial s nim nebudes dropovat tak vydrzi naveky


Ja s ním jazdím skoro každý keď je dobré počasie,a stím "toto je presne typ bajku pre pohodoveho cloveka co sa chce sem tam zviezt za krasami prirody" si to moc nevistihol... :?
Obrázek iPhone 6 Plus
Obrázek iPad Air
Obrázek Macbook Air 13"
Obrázek iPod Nano 7G
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1583
Registrován:
úte pro 15, 2009 4:45 pm
Bydliště: Slovensko

Uživatelský avatar macodk3 | čtv dub 08, 2010 5:37 pm

Re: Naše Kola

shauriq píše:PS. dodano: promin.. tenhle "styl" ma vlastne i svoji stranku na wikipedii [url]http://cs.wikipedia.org/wiki/Podnikatelské_baroko[/url]


tak to si fakt trafil... 8)
Obrázek iPhone 6 Plus
Obrázek iPad Air
Obrázek Macbook Air 13"
Obrázek iPod Nano 7G
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1583
Registrován:
úte pro 15, 2009 4:45 pm
Bydliště: Slovensko

Uživatelský avatar Dodo | čtv dub 08, 2010 5:52 pm

Re: Naše Kola

Síce ešte ho nemám, ale tí skúsenejší nech sa pozrú, či som si dobre vybral :) http://www.kubicasport.eu/produkt/1403/ ... atna-seda/

Dík..btw viac sa mi páči ten biely :)
iPhone 5S
iPod Shuffle
MacBook White
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1362
Registrován:
pon zář 14, 2009 5:32 pm
Bydliště: Žilina

TommyS | čtv dub 08, 2010 8:33 pm

Re: Naše Kola

macodk3 píše:No vieš na bicykel existuje vela doplnkov a neviem načo iné by mali slúžiť ako na bicykel...je to na okrasu a niesom typ človeka ktorý si kúpi rám a kolesá ale ten komu záleží aj na tom ako to vyzerá :twisted:

Jasně nejsi cyklista :) btw kolik ten Olpran váží? Tak něco kolem 20kg ne? Full Olpran :mrgreen: A máš to velký :)

Dodo myslím,že za tu cenu je to docela dobrá volba :)
Naposledy upravil TommyS dne pát dub 09, 2010 3:17 pm, celkově upraveno 1
 

Uživatelský avatar Dodo | čtv dub 08, 2010 9:20 pm

Re: Naše Kola

Tommy, toto som potreboval pocut. :) a nezabudol som vravel si, ze lepsie je mat kotucove hydraulicke. Tento bike ich ma :)
iPhone 5S
iPod Shuffle
MacBook White
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1362
Registrován:
pon zář 14, 2009 5:32 pm
Bydliště: Žilina

Uživatelský avatar macodk3 | pát dub 09, 2010 2:15 pm

Re: Naše Kola

TommyS píše:Jasně nejsi cyklista :) btw kolik ten Olpran váží? Tak něco kolem 20kg ne? Full Olpran :mrgreen: A máš to malý :)


J dosť ťažký ale nie je to pretekársky bicykel takže na tom nezáleží.A nepochopil som ťa správne-4o tam mám malé??? :?:
Obrázek iPhone 6 Plus
Obrázek iPad Air
Obrázek Macbook Air 13"
Obrázek iPod Nano 7G
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1583
Registrován:
úte pro 15, 2009 4:45 pm
Bydliště: Slovensko

TommyS | pát dub 09, 2010 3:12 pm

Re: Naše Kola

Dodo píše:Tommy, toto som potreboval pocut. :) a nezabudol som vravel si, ze lepsie je mat kotucove hydraulicke. Tento bike ich ma :)

Jo to sice je pravda,ale myslím že ty Tektro nebudou moc dobrý jelikož to jsou asi nejlevnější hydry a navíc docela těžítko :)
Já bych Ti spíš doporučil něco jiného např. http://www.superior.cz/cz/kolekce-2010/mtb-sport/bike.html?id=278 Nemá sice hydry,ale je víc jak o kilo lehčí a to už poznáš :)

EDIT:@macodk3 1.Neporušuj pravidla!
2.Napsal jsem to špatně máš to velký :)
 

tor | pát dub 09, 2010 3:45 pm

Re: Naše Kola

ja bych to s tema brzdama nebral az tak vazne, ono hodne zalezi na zpusobu jizdy.

samoztejme, ze na ?sjezd? mam kotoucovku vepredu, mechaniku, pokud se dobre sesteluje, tak je fajn.

na crossce mam normal, cekam ze si koupim lepsi spalky, jenze nemuzu nejak sjet ty puvodni (3000 km), jsou skoro jako nove, temer totiz nebrzdim a vice brzdit vlastne ani nepotrebuju :-)

spise jsem od kotoucovek byl odrazen..., ale tak kazdy na to ma jiny pohled. myslim, ale ze ucinnost se pozna opravdu za extremnich podminek.
 

TommyS | pát dub 09, 2010 3:54 pm

Re: Naše Kola

Jestli máš možnost tak si vyzkoušej hydraulické brzdy a budeš mile překvapen :) Já jsem toho názoru,že Véčka jsou lepší než mech. kotouče :)
 

Uživatelský avatar jennydrums | pát dub 09, 2010 3:59 pm

Re: Naše Kola

Polemika ohledně brzd je nekonečná :)
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 337
Registrován:
úte říj 27, 2009 12:33 pm

TommyS | pát dub 09, 2010 4:04 pm

Re: Naše Kola

To je :) Já jsem jezdil dlouho na véčkách,snad jediná nevýhoda když jedete v blátě tak za chvíli zanese ráfek a dobrzdili jste a když je to z nějakého kopce :) Osobně bych bral radši véčka než mech. kotouče :)
 

tor | pát dub 09, 2010 4:19 pm

Re: Naše Kola

mel jsem moznost zkouset jen na ceste, ale tak kolo je fakt pro me spotrebni material, proste ma urcitou zivotnost, casem se vyhodi a investovat do toho tolik penez jako chudy student... :-) nevim jak hydra, ale mechaniky za mokra taky nic moc i kdyz jsou dobre sestelovany.

abych pravdu rekl ja s tou mechanikou nemam zadny problem, mam ji 4 a pul roku, vymenil jsem desticky, ucinnost je fakt znat tak maximalne pri tom sjezdu z poradneho kopecka. jasne trosku se namackam. ucinnost v porovnani s cross nebo mtb, kde mam spalky, v takovych podminkach nedokazu overit, tam by se ty kola rozpadly. :-)

pravda, tezko se shodneme...
 

TommyS | pát dub 09, 2010 4:22 pm

Re: Naše Kola

Když já jedu s pořádnýho kopce tak se mi pálí desky :) a kotouč má zajímavou "rozžhavenou" barvu :)
btw: já mám hydry chvíli bude to 500km a už se mi začínají pěkně zajíždět. Jsou docela jedovatý když jedu lesem z kopce tak stačí trošku brnknout do páčky a zadní kole se blokuje přední se samozřejmě neblokuje,ale taky z kopce přední jenom přibržďuju jinak bych letěl :)
Naposledy upravil TommyS dne pát dub 09, 2010 4:25 pm, celkově upraveno 1
 

Sedyman | pát dub 09, 2010 4:23 pm

Re: Naše Kola

Kdyz uz je tady takove tema,tak bych si rad nechal poradit.Chci si koupit nove kolo,ted mam GT Avalanche 3.0,takove nic moc,ale me na to blbnuti a obcasne poskakani na bikrosove trati staci,ale ted bych chtel nove a urcite dirtove kolo tak do 15 tisic,klidne i starsi modely ve sleve.Vubec nevim,co je ted takovy standart v prehazovackach,brzdach a tak.

Diky
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 424
Registrován:
sob dub 26, 2008 8:13 am
Bydliště: Hranice

TommyS | pát dub 09, 2010 4:35 pm

Re: Naše Kola

Líbí se mi tohle GT,ale musel by si připlatit :wink: .Myslím že komponenty to má dobré! Akorát nevím ty brzdy jsou to hydry na Dirt dobrý,ale na mtb bych to nedal :)

http://www.mojekolo.cz/8317-gt-chucker-1.0
 

Uživatelský avatar FELINY | pát dub 09, 2010 7:10 pm

Re: Naše Kola

Jo taky se mi líbí! Tohl je levnější a podle mě i trochu hezčí :) http://www.teamsport.cz/kolo-gt-chucker ... odel-2010/

to asi není na tokové to vyhlídkové ježdění co? tenhle styl se mi líbí, sice nejezdím žádné túry, ale zase se nechci nadřít když někam pojedu..
iPhone SE 16GB
Lenovo IdeaPad Y580
Obrázek
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 595
Registrován:
pát pro 25, 2009 11:16 pm

TommyS | pát dub 09, 2010 7:17 pm

Re: Naše Kola

Jo to je taky hezké,ale má horší osazení např. ty brzdy nějaké ProMax to jsem ještě neslyšel :mrgreen:

No na tůry to není,ale 50km s tím ujedeš bez problému,ale jenom když vytáhneš sedlovku :)
 

Uživatelský avatar FELINY | pát dub 09, 2010 7:37 pm

Re: Naše Kola

To je jasný, já přes ty kola moc nejsem právě, ale tohle se mi líbí a není ta cena ani nějak převratná, jen jsem měl prostě strach, že stím nic nevyjedu :D ty brzdy nevím :D tak je to hydraulika nemůže to být zas tak strašné ne? :D
iPhone SE 16GB
Lenovo IdeaPad Y580
Obrázek
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 595
Registrován:
pát pro 25, 2009 11:16 pm

TommyS | pát dub 09, 2010 8:16 pm

Re: Naše Kola

No nejsou hydry jako hydry já bych si připlatil za ten model s "Tektro Auriga Comp" Ty ProMax se mi nezdaj :)
 

Uživatelský avatar FELINY | pát dub 09, 2010 8:19 pm

Re: Naše Kola

Obchod mám hned před barákem, takže se tam zítra stavím a poptám se o co se tam vlastně jedná :D mě se spíš líbí to levnější kolo ani ne kvůli ceny ale kvůli těm výraznějším ráfkům :D co je fakt cool :twisted:
iPhone SE 16GB
Lenovo IdeaPad Y580
Obrázek
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 595
Registrován:
pát pro 25, 2009 11:16 pm

Julek | pát dub 09, 2010 8:53 pm

Re: Naše Kola

asi si koupim aplespon skladačku abych byl v obraze, nesnasim kdyz necemu nerozumim a v tomto pripade opravdu

nerozumim reci vaseho kmene 8)

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 9818
Registrován:
pát říj 12, 2007 9:32 pm
Bydliště: Údlice

TommyS | pát dub 09, 2010 8:57 pm

Re: Naše Kola

Kup si motorový kolo :mrgreen: .Takhle si jedu cca 30km/h a najednou strašnej rachot a přede mnou se objevil nějakej děda s motorovým kolem docela jsem se zasmál :)
 

Uživatelský avatar FELINY | pát dub 09, 2010 9:01 pm

Re: Naše Kola

U nás ve městě jezdí pár na lehacích kolech nebo jak se to nazývá. Prostě leží a šlapou, hrozně bych to chtěl vyzkoušet protože udržet rovnováhu v leže na kole to musí být ze začátku celkem komedie :D Julku kup si to jedno kolo se sedlem s kterým se jezdí po laně :D
iPhone SE 16GB
Lenovo IdeaPad Y580
Obrázek
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 595
Registrován:
pát pro 25, 2009 11:16 pm

TommyS | pát dub 09, 2010 9:06 pm

Re: Naše Kola

julku už jsem pro tebe vybral kolo :mrgreen: Je to nářez jednou jsem na něčem takovém jel v Gigasportu :mrgreen:
Obrázek
 

Uživatelský avatar FELINY | pát dub 09, 2010 9:08 pm

Re: Naše Kola

Je to skoro dokonalý, ale nešlehaj ztoho plameny a musí se šlapat :D Možna kdyby jsi julku za to přivázal pár plechovek, bude to jiskřit :D
iPhone SE 16GB
Lenovo IdeaPad Y580
Obrázek
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 595
Registrován:
pát pro 25, 2009 11:16 pm

Julek | pát dub 09, 2010 9:23 pm

Re: Naše Kola

jeee to je dobry :)))

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 9818
Registrován:
pát říj 12, 2007 9:32 pm
Bydliště: Údlice

tor | sob dub 10, 2010 10:23 am

Re: Naše Kola

TommyS píše:ale taky z kopce přední jenom přibržďuju jinak bych letěl :)


nj, rovinky v Olomouci, prednim dobrzdovat u nas letim do prvniho stromu... :-)
 

TommyS | sob dub 10, 2010 10:39 am

Re: Naše Kola

Samozřejmě že přední s kopce nebrzdím moc. Těžiště mám posunuto dozadu tzn. že zadkem jsem za sedlem a stojím :)
 

Uživatelský avatar macodk3 | sob dub 10, 2010 12:26 pm

Re: Naše Kola

Tommyss:kolik takové kolo stojí(hore) :?: :shock:
Obrázek iPhone 6 Plus
Obrázek iPad Air
Obrázek Macbook Air 13"
Obrázek iPod Nano 7G
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1583
Registrován:
úte pro 15, 2009 4:45 pm
Bydliště: Slovensko

TommyS | sob dub 10, 2010 12:28 pm

Re: Naše Kola

Nevím,jestli v tom Gigasportu bylo to stejné,ale tam stálo cca 12 000,- :)
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na Vše ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Kylieoffip