Prijem internetu na notesu s Kartou (4G,UFON)

vše co vás napadne

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar sasaj | stř dub 09, 2008 3:43 pm

Prijem internetu na notesu s Kartou (4G,UFON)

Hoj nejsem moc technicky typ v tomhle ale jsou pry nejaky ( i nejaky jsem i videl v praxy) karty ktere se zapoji do USB v notesu (myslim nejak T-MOBILE 4G) a prijima se na tom internet na hodne mistech jeste videl nejaky od UFONA ale nevim o tom nic chtel jsem tuto kartu poradit matce k narozeninam a chtel bych se zeptat ktera je asi nejlepsi pomer kvalita pripojeni/ a dobra cena (nejlepe pausal) nechci totiz platit za prenesena data tak pokud by nekdo vedel nejaky dobry tip tak piste dekuju
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 211
Registrován:
pát lis 09, 2007 7:54 pm
Bydliště: Prague

ilijusin | stř dub 09, 2008 6:27 pm

Re: Prijem internetu na notesu s Kartou (4G,UFON)

ja se v tom taky moc nevyznam, ale myslim ze to neni USB ale je to takovy specialni slot na tyhle budu tomu rikat "telefoni karty" na to vetsina notebooku, takova ta tycka co se zmacke a ona vyjede a pak se zas se cvaknutim vrati. tak do ty diry se to strka
a funguje to podobne jako net u telefonu, resp. myslim ze to je presne ono. Ale kdyz si u operatora nastavis dobry tarif tak je to myslim celkem rychle, ale je to cim rychlejsi tim drazssi, myslim ze mesicni poplatek za tu nejrychlejsi verzi je pres 1000 mesicne (o2)
 

Uživatelský avatar PetrK | pát dub 11, 2008 7:54 pm

Re: Prijem internetu na notesu s Kartou (4G,UFON)

PCMCIA karty HUAWIE trebas od O2, konkretne typ e630 facha na "az" 3,6 MBs ale v praxi tak Mega ale bohate postacuje a platime 800 mesicne (jede to na HSPDA nebo tak nejak se to jemnuje)

jinak 4g od tmobile je pruser , to neber a ufoun je taky vopruz kvuli pokryti

pokud mohu doporucit tak huawei

ale priporav si do zacatku nejakou investici nebo se upis smlouvou, zbytek veci nema absolutne cenu

vyzkousel jsem vse, mame to v praci kvuli jednanim a mimo huawei bylo vse pruser
iPhone 3GS 16GB White
http://iphonehry.cz
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 399
Registrován:
čtv pro 27, 2007 4:12 pm
Bydliště: Mělník

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Vše ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé