Restore

vše co vás napadne

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

silenthill2 | pát dub 25, 2008 10:32 am

Restore

Jak casto delate Restore?
 

fajnman | pát dub 25, 2008 10:34 am

Re: Restore

ze zabavy kazdy tyden. :-) ne, tehdy kdyz je to nutne, v soucasne dobe se snazim rypat do iPhone co nejmene, abych se tomu vyvaroval.
 

Uživatelský avatar drsny | pát dub 25, 2008 10:41 am

Re: Restore

oba dva byste si meli precist co se ma postovat dop sekce navody. presunuto
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1414
Registrován:
sob pro 08, 2007 8:38 pm
Bydliště: litomerice

fajnman | pát dub 25, 2008 10:42 am

Re: Restore

ot sorry nevsiml jsem si. dal bych to do ostatnich.




edit drsny: stalo se
 

Julek | pát dub 25, 2008 11:21 am

Re: Restore

já vždy když vyjde nový FW začal jsem na 1.0.2, dávám pozor co do iPhone cpu takže se problémům vyhýbám .. jedině 1.1.3 jsem restoroval 2x ( 1x NATE, 1x Ziphone )


.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 9818
Registrován:
pát říj 12, 2007 9:32 pm
Bydliště: Údlice

fajnman | pát dub 25, 2008 11:31 am

Re: Restore

ano s Julkem souhlasim je treba se problemum vyhybat. a jak na to?to je jednoduche, cist nase vase forum! :-)
 

silenthill2 | sob dub 26, 2008 11:56 pm

Re: Restore

Ups... Rikal jsem si, ze jsem to sem uz daval.
Jde mi spis o to jak dlouho vam telefon vydrzi nez je nutny restore. Vzhledem k tomu, ze mi vydrzel max asi pet dni a potom prisel pad nejake aplikace (pouzival jsem pouze standartni aplikace BSD, installer a SSH) ktery vetsinou uz nesel rozchodit zadnymi pravy a pomohl pouze Restore & ZiPhone (nekdy treba i na treti pokus nez telefon opet par dni pracoval bez problemu) tak me zajima zda se jedna o bug telefonu a nebo o vlastnost operacniho systemu :(

Problem se projevoval u ruznych integrovanych aplikaci jako kalkulacka, zapisnik, installer, mapa... jejichz spusteni koncilo opet hlavni nabidce. Tady na foru jsem zadne blizsi informace nenasel, ale na internetu se neco malo najit da - bohuzel bez reseni (viz napr. http://www.everythingicafe.com/forum/ge ... -3701.html).

Na jednu stranu mam strach, ze je telefon opravdu spatny, ale to by slo vyresit pripadnou vymenou. Horsi by bylo pokud by platilo heslo:

It's not a Bug, it's a Feature!
 

Uživatelský avatar Antabelus | ned dub 27, 2008 9:01 am

Re: Restore

silenthill2 píše:It's not a Bug, it's a Feature!


Toto heslo určitě neplatí, nikomu (většině?) se toto nestavá...
Podle mého je něco špatně na tvé straně, neměla by to být ani chyba hardware. Taky zkus přemístit aplikace na druhý partition, tím to může být také... :)
iPhone guru
iPhone guru
 
Příspěvky: 1218
Registrován:
ned bře 09, 2008 11:22 am
Bydliště: Praha

watterman | ned dub 27, 2008 9:16 am

Re: Restore

Já tedy max. vydržel s iPhone 1 měsíc, potom jsem restoroval, ale pouze kvůli Pwage... Od 14. března nebo kdy to bylo jsem restoroval jenom jednou a iPhone je stále svižnej jak má být :)

Umístění aplikací na to nemá vliv. taky nemá vliv jestli máš nainstalované Windows třeba XP nebo jestli chcete Vista na disku C:\ nebo na disku D:\ - vyjde to nastejno
 

silenthill2 | ned dub 27, 2008 9:51 am

Re: Restore

Antabelus píše:
silenthill2 píše:It's not a Bug, it's a Feature!


Toto heslo určitě neplatí, nikomu (většině?) se toto nestavá...
Podle mého je něco špatně na tvé straně, neměla by to být ani chyba hardware. Taky zkus přemístit aplikace na druhý partition, tím to může být také... :)


Problem je, ze to delalo ihned po Restore a odblokovani pomoci ZiPhone 3 (ZiPhone 2.6, iLiberty+,... ) a tim padem to nemohlo byt ani nedostatkem mista na disku. Pokud uz k problemu s aplikaci doslo tak ji slo odstranit pouze pomoci Restore (opakovaneho). Mel jsem tu i logy ohledne padu aplikaci, ale v tech se clovek dozvi prd. Jen vim, ze tam byly chyby: KERN_PROTECTION_FAILURE nebo EXC_BAD_INSTRUCTION
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Vše ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Kylieoffip