Problem s mailem.

vše co vás napadne

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

jindra | čtv pro 06, 2007 1:28 am

Problem s mailem.

iPhone mam od patku 30.11. a v sobotu jsem nastavil maily. Pouzivam POP3 jeden osobni a dva sluzebni. Vse fungovalo perfektne, pouze chvilku. Nejdrive mi nesel odeslat mail prez ucet ktery zarucene fungoval a pote nesly ani maily vyzvedavat. Mezi prvnim stazenim mailu a zjistenim, ze nefunguji uplynula asi hodina, behem ktere jsem do iPhne nainstaloval par vecicek z Instalatoru. Bohuzel jsem si nevsiml, zda jsem neco nenastavil v nejake treti aplikaci a nektere progrmky jsem po zjisteni co jsou zac, zase odinstaloval. No a pak jsem zjistil tu nefunkcnost mailu. proste to napise, ze se k uctu nelze pripojit protoze je spatne heslo. mam si ho v nastavenich opravit. Vse je ok. Dokonce jsem dneska ze zoufalstvi zalozil novy ucet na Gmail a ten taky nejde. Takze chyba bude nekde u me. nesetkal jste se nekdo s necim podbnym? Zatim se mi nechce udelat tvrdy reset. Ale jestli to neujde jinak, budu asi muset. :)
Diky
Host
Host
 
Příspěvky: 27
Registrován:
pon pro 03, 2007 3:36 pm
Bydliště: Česká Lípa

Julek | čtv pro 06, 2007 7:43 am

Email

U mě dělal email neplechu když jsem v iTunes měl zaškrtnuto emaily při synchronizaci... S Outlookem synchronizuji teď jen kontakty a kalendář a mám od té doby klid.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 9818
Registrován:
pát říj 12, 2007 9:32 pm
Bydliště: Údlice

jindra | čtv pro 06, 2007 11:19 am

To si myslim, ze muze byt zta zakopana fenka. Ovsem ted u to mam vypnute a zlobi to porad, nerad.
Host
Host
 
Příspěvky: 27
Registrován:
pon pro 03, 2007 3:36 pm
Bydliště: Česká Lípa

jindra | čtv pro 06, 2007 1:37 pm

zoufalost sama

Tak jsem z toho parohac. komletne jsem zrestoril iPhone a predtim vymazal vsechny aplikace. iPhone byl cisty, jako miminko. Probehl restart a ja zkusi nastavit prvotni nejdulezitejsi vlastnost - EDGE. A prd. Po vepsani APN se bud zakousl, nebo pri navratu tam nic nebylo. Tak jsem to chca nechca dal obnovit ze zalohy a nejak se to chytlo. Edge jsem nastavil, na net se koukl a tak sup na nastaveni mailu. nejjednoduseji se nastavuje gmail, ktery jsem si za timto ucelem zridil. Fajn, po ulozeni nastaveni se mi lognul a u vsech polozek (jmeno, heslo, email) se objevila fajfcicka, jakoze je vse ok. A taky to napsalo, ze je to overeny a tak. Parada. Bezim do mailu abych se jako mrknul jesti to opravdu funguje a nic. Hlaska ze prej je heslo nebo jmeno spatny a smytec. Bohuzel neumim jeste komplet vsechno schodit a nainstalovat opet fw 1.1.1 navic mi na Macovi jeste nechodi wifi (nemam rozchozenou sit a nevim moc jak na to).
Co je asi zakopanej cokl je spatna cestina, ktera je v te verzi s nesmyslema v iPod sekci a ja nedokazu posoudit, co mi ten bug zpusobuje. A ze bych se obesel bez mailu? To ani nahodou. :) Jestli nekdo neco vite a poradite, budu neskonale vdecen. :)
Host
Host
 
Příspěvky: 27
Registrován:
pon pro 03, 2007 3:36 pm
Bydliště: Česká Lípa

Julek | čtv pro 06, 2007 3:01 pm

iPhone

Taky mám 1.1.1 a také mám tu nedodělanou češtinu. Mě to začalo pořádně fungovat až potom jak jsem psal to zrušení synchronizace. Používám na iPhone pouze soukromé emaily. Co si pohrát se zabezpečením ? smtp serveru ?

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 9818
Registrován:
pát říj 12, 2007 9:32 pm
Bydliště: Údlice

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Vše ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé