Smazani kontaktu-JAK NA TO?

vše co vás napadne

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Martas06 | sob pro 08, 2007 1:45 am

Smazani kontaktu-JAK NA TO?

Jak smazat vsechny kontakty v iPhone a nahradit je svymi z MS Outlook
 

JoU | sob pro 08, 2007 5:19 am

Zalohovat outlook do pst souboru, vse z nej smazat, pak sync, obnovit pst a opet sync :-)
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 268
Registrován:
sob lis 17, 2007 2:18 pm
Bydliště: Brno

Martas06 | sob pro 08, 2007 8:21 am

Tak uz se mi to jakz takz povedlo,jen ty kontakty budu jeste muset editovat.Nejdriv jsem synchronizoval s OutlookExpressem,pricemz vse(resp. nic) prepsalo ty stavajici od "tomika" :wink: a adresar v iPhone byl prazdny.Jelikoz OutlookExpress a plnoh. Outlook pouzivaji nepochopitelne jine formaty(exportovat z O do Oe aby to ten druhy precetl proste nejde....zas. MS!!!!) musel jsem je ulozit v formatu txt. a ted je upravuji,ach jo!

Nemuzu proste donutit iTunes aby jako defautlniho postovniho klienta "braly" Outlook ze sady MS Office.....muzu jeste zkusit nastavit O jako defaultni ale nevim nevim...

Neco podobneho je se zaznamy v kalendari iPhonu....ty pro zmenu nemuzu synch. vubec(v iP je jich asi 300)...v iTunes je v zalozce nastaveni prazdno...a obdoba pro WinXP asi neni.

Vim ze by bylo asi nejjednodussi reseni provest RESTORE ci KOMPLETNI RESET v NASTAVENi iPhone,jen se mi do tohonejak nechce....musel bych foun odblokovavat a k tomu je u dvou variant (s PC ci bez nej) potreba alespon na chvilku Wi-Fi a tu doma free dostupnou nemam...abych s sebou tahal do nejakeho cafee vytistenej navod co a jak,na to nemam chut.
 

JoU | sob pro 08, 2007 8:25 am

A proc jsi to neudelal jak jsem ti radil? Mas to 100% a za 5 minut :roll:
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 268
Registrován:
sob lis 17, 2007 2:18 pm
Bydliště: Brno

Martas06 | sob pro 08, 2007 8:30 am

JoU píše:A proc jsi to neudelal jak jsem ti radil? Mas to 100% a za 5 minut :roll:

No to jsem zkousel pst. soubor jsem z MS Outlook vyexportoval ale ta mrcha OutlokExpress(je sakra "expresni") mi ho proste nevezme a jenom s ni si iTunes rozumi,bohuzel....enchpu proc MS Outlook v pocitaci nainstalovany nevidi.
 

JoU | sob pro 08, 2007 8:32 am

Tak to mas neajkou chybu, s MS Outlookem se da samozrejme syncovat bez problemu. Preinstaloval bych iTunes...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 268
Registrován:
sob lis 17, 2007 2:18 pm
Bydliště: Brno

Martas06 | sob pro 08, 2007 8:38 am

JoU píše:Tak to mas neajkou chybu, s MS Outlookem se da samozrejme syncovat bez problemu. Preinstaloval bych iTunes...

Takze je chyba u me? uf... iTunes jsem instaloval vcera takze zkusim Outlook,jestli neni "nakoplej"
Diky.
 

JoU | sob pro 08, 2007 8:40 am

Osobne bych odinstaloval iTunes, dal "rozpoznat a opravit" office, samozrejme po zaloze, pote nainstaloval iTunes a obnovil pst...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 268
Registrován:
sob lis 17, 2007 2:18 pm
Bydliště: Brno

Martas06 | sob pro 08, 2007 8:58 am

Ted instaluji MS Office se zakladnim nastavenim od vyrobce.mam potom tedy jeste iTunes preinstalovat?
EDIT:
No...MS Office vc. Outlook jsem preinstaloval a stale stejne...v itunes je jen Contact/Sync Contacts from--Windows Adreess Book (coz je adresar OutlookExpress) kalendar a volby se nezobrazi protoze je OEx nema....mam tedy jeste preinstalovat iTunes? pochybuji o vysledku....ty pouzivas WIN nebo MacOS???


EDIT2: :!:

Takze chyba je vazne u me....problem je v tom ze mam MS Outlook 2002 a s tim si iTunes 7.4 nejspis nerozumi,co se tedy alespon pise zde: http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?t=363
omlouvam se za zbytecny rozruch.....
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Vše ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé