vektorova grafika

vše co vás napadne

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

ava | úte kvě 06, 2008 7:04 pm

vektorova grafika

Nemůžeš tam please zrušit ten obrázek pod infem, na i phonu to je hrozný.
Iphone 16G 1.1.4, po delší době 3.2.3 a šilhám po Iphone 4' , iPad 2 stále IPhone 1 a 4S, New iPhone 5S,
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 198
Registrován:
úte dub 08, 2008 1:19 pm

Uživatelský avatar Almi | úte kvě 06, 2008 7:31 pm

Re: Caterpillar přejmenován na Kate

Neviem teda ako to vidis naiphone ty, ale ja uplne normalne :)
prinahorsom dva prsty k sebe a zmensi si pohlad :)
iPhone X space gray 64 GB,
Apple Watch 44mm space gray,
MacBook white 2.1GHz, OS X Lion 10.7.5
iPhone.cz
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1052
Registrován:
pon pro 10, 2007 7:12 pm
Bydliště: Košice, Slovensko

ava | úte kvě 06, 2008 7:35 pm

Re: Caterpillar přejmenován na Kate

Taky to vidím normálně, ale když odpovídá ob příspěvek, tak mu to déle trvá, tomu telefonu myslím.
Iphone 16G 1.1.4, po delší době 3.2.3 a šilhám po Iphone 4' , iPad 2 stále IPhone 1 a 4S, New iPhone 5S,
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 198
Registrován:
úte dub 08, 2008 1:19 pm

bertik | úte kvě 06, 2008 9:28 pm

Re: Caterpillar přejmenován na Kate

Tak jsem to nainstalovala a mám pěkně zamotanou hlavu a i iphonka.
Bertik
 

Zedjunior | úte kvě 06, 2008 9:43 pm

Re: Caterpillar přejmenován na Kate

Pán je gurmán, musí to tam mít tak ho nechte :mrgreen:

// Stejně to žádný zázrak není, nějaké to pozadí, font (z dafont.com) a brushe motýlků a kytiček :mrgreen: jo a iPhone hanit nebudu... :wink: 8) :mrgreen: = vlastní tvorba, naplácané cizí díla do sebe :mrgreen: :lol:
 

jenicekk | stř kvě 07, 2008 7:17 am

Re: Caterpillar přejmenován na Kate

no nastesti se nasel expert, kterej tomu nerozumi vid Zedjunior, tohle je prevazne vektorova grafika z corelu vyexportovana do png, samozrejmne az na tu bitmapu
PS: pro jeste vetsi experty, podivejte kolik ten obrazek zabira velikosti v datech, a pak vsem zakazte i avatary kolik je v jednom threadu rozhodne xx krat vic nez podpisu!
 

Zedjunior | stř kvě 07, 2008 7:31 am

Re: Caterpillar přejmenován na Kate

Wow, ty děláš vektorovou grafiku v Corelu, to tě obdivuji. S tim jsem nikdy neuměl, promiň :wink: .
 

jenicekk | stř kvě 07, 2008 7:49 am

Re: Caterpillar přejmenován na Kate

Proc ta ironie, ukaz co delas ty a muzem se pobavit jako rovni. Jinak delam vektorvku ( vetsinou pedchazejici trace ), jenze ted uz na to neni moc casu, kdyz chce kazdej vsechno do druhyho dne, a ja nemuzu neplnit terminy
jinak je to uz sakra silne OT, a to vsechnu kvuli lidem co rejpou na nespravnych mistech ze
 

Zedjunior | stř kvě 07, 2008 8:06 am

Re: Caterpillar přejmenován na Kate

Myslel jsem to vážně, no dobře, když se chceš pobavit:

Plesnivá grafika
Ještě plesnivější grafika
Bublinky (není to hotové, asi bych tam měl dát obrázek stavby :mrgreen: )
Taková opičárna vedle
Tohle se mi povedlo :mrgreen:
coming soon

Mám ostatní věci vesměs většinu na FTP, ale za heslem :cry:

Úplne OT: tady :mrgreen:

// edit: jo s termíny mám také problémy, uteklo mi takhle 15 hadrů za jeden web, grrr :shock: :? :mrgreen:
 

jenicekk | stř kvě 07, 2008 8:21 am

Re: Caterpillar přejmenován na Kate

pekny, ale temer standardni bez inovace ale ucel to splni. ja weby nedelam, nikdy me to neslo, byl sem akorat donucen s kudlou na krku tak vznikl tenhle shop http://www.fashionstore.cz/
spis reklama pro cluby, zadarilo se mi delat temata na telefony pro gambrinus, ktery budou na jejich webu, vestinu praci sem delal v praci, ale tam sem dal vypoved a vsechno tam zustalo a ted se snazim uzivit doma.
Momentalne delam na necem co bude viset po cinestarech, taky haluz.

Tohle jsou proste veci, ktery musej byt nejlip do par hodin hotovy, takze cas na nejakou mega kreativitu tu proste neni, spis jedu jak na posuvnym pasu, takze vetsinou kombinace jiz vytvorenych veci, tracovani atd
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Naposledy upravil jenicekk dne stř kvě 07, 2008 11:55 am, celkově upraveno 3
 

Zedjunior | stř kvě 07, 2008 8:26 am

Re: Caterpillar přejmenován na Kate

Tak většina je už starší (půl roku a můj blog už asi dva roky), ale právě jak píšu, vše je schované proti loupežníkům :mrgreen:

Jo aby mi něco mohlo vyset v cinestaru musel bych to kreslit ve vektorech :wink:
 

jenicekk | stř kvě 07, 2008 8:40 am

Re: Caterpillar přejmenován na Kate

OMLUVA VSEM ZA TOTO OT, jak se rika kdyz se dva perou tak se treti smeje, tak dobrou zabavu vsem
 

Julek | stř kvě 07, 2008 9:22 am

Re: Caterpillar přejmenován na Kate

ty fotky mi až tolik nevadí, vadí mi že jsou některé velké a rozhazují layout, zmenši je ..

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 9818
Registrován:
pát říj 12, 2007 9:32 pm
Bydliště: Údlice

Zedjunior | stř kvě 07, 2008 9:36 am

Re: Caterpillar přejmenován na Kate

My se nepereme :mrgreen: to jsem ani nechtěl. Jen se mi zdá že většinu prvků co vidím na těch plakátech jsem viděl i ke stažení na internetu :roll: :( .... pak se není čím chlubit :|
 

Uživatelský avatar terry | stř kvě 07, 2008 5:07 pm

Re: Caterpillar přejmenován na Kate

@ zedjunior: tak je jasny, ze nebude uplne vsechno delat sam. Ale vubec dat to do sebe apod. - i to da hodne prace ;)
iPhone 4 16GB iOS 5 beta | MacBook Air 13" C2D 1.86 GHz, , 4GB RAM, 128GB SSD
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1943
Registrován:
úte bře 04, 2008 11:11 am
Bydliště: Čelákovice

Zedjunior | stř kvě 07, 2008 5:15 pm

wektorova grafika

Sám? Kdo dostane peníze, ten kdo to vytvořil (ty různé brushe, apod.) nedostane ani korunu. Práce to je na 5 minut :wink: Ale je mi to jedno, řešit to nechci, není to moje věc a sr*t se mu do toho nebudu, ať dělá jak uzná za vhodné 8)
 

jenicekk | stř kvě 07, 2008 5:51 pm

Re: Caterpillar přejmenován na Kate

ty ses chytrej jak radio, tahle to bohuzel dela uplne kazdej kdo tvori tyhle veci, a ze vo tom neco vim, delaji to lidi co delaj pro Radost Fx, roxy, lucernu. Ne nadarmo se rika ze dobry umelec kopiruje ale velky krade. A neni nic jednoduchyho ani zkombinovat a dotvorit jiz hotove veci, no ale je mi jedno o rikas, hlavne je to ze se tim uzivim zhe!
 

Zedjunior | stř kvě 07, 2008 6:25 pm

Re: Caterpillar přejmenován na Kate

Já to nikdy nedělal a nemám problém udělat plakát, apod. :wink: :lol: Dělejte si s tím co chcete, ale moc bych se s tím nevytahoval.. konec.
 

ilijusin | stř kvě 07, 2008 7:07 pm

Re: Caterpillar přejmenován na Kate

tak ja sem pridam do ot:
nepochybuju ze to je vektorova grafika, ale musis uznat fakt, ze uplne stejny vytvor se da vytvorit pomoci brushu v PS, tim sem si jisty, delam rekreacne GFX v PS, jelikoz hraju basket a sem fanda tak vetsinou podpisy a wallpapery...
neber si to zle, ja sem pres grafiku totalni lamer v porovnani s tim co tvoris ty nebo zedjunior, maj celkem profi look, ja jen konstatuju ze se ten tvuj sig da udelat za 5-10min v PS

podpis bych taky pouzival, ale jelikoz to tady moc nefrci, tak sem se toho vzdal
 

jenicekk | stř kvě 07, 2008 7:48 pm

Re: Caterpillar přejmenován na Kate

ale ja nerikam a nikdy sem nerikal ze je to tezky, ze to nejde udelat brushema, to jde. Tady de o neco jineho, ale myslim ze to nabira smer o kterym se nemam chut bavit.
 

Uživatelský avatar terry | stř kvě 07, 2008 8:27 pm

Re: Caterpillar přejmenován na Kate

Hlavne bych rekl, ze s vektorem se da lip pracovat ohledne velikosti atp. Zatimco o brushes se to rici neda.
iPhone 4 16GB iOS 5 beta | MacBook Air 13" C2D 1.86 GHz, , 4GB RAM, 128GB SSD
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1943
Registrován:
úte bře 04, 2008 11:11 am
Bydliště: Čelákovice

ilijusin | stř kvě 07, 2008 10:04 pm

Re: Caterpillar přejmenován na Kate

zalezi jak kvalitni sou brushes, ty nejlepsi maj takove rozliseni ze muzes delat billboardy, ale je to pravda ty vektory jsou vice prizpusobive, ale je to jedno :) nechame toho, uz sme moc OT, ja bych to promazal nebo rozdelil a udelal topic o GFX a tam muzem pokracovat :)
 

Zedjunior | stř kvě 07, 2008 10:36 pm

Re: Caterpillar přejmenován na Kate

Vektory nejsou více přizpůsobivé.. vektor na rozdíl od bitmapy můžeš neustále zvětšovat a on ti nikdy "nezpixelizuje". Také pracuješ pouze s malým objemem dat. Mapa Prahy ve vektorech může mít cca. 160kb. v bitmapě jsou to stovky megabitů :wink:. Jsou to jen krátké informace o tom jak ten obrázek má vypadat, nic víc. (musel jsem přispět dál, aby jsme byli všichni OT pořádně)
 

matesola | stř kvě 07, 2008 11:40 pm

Re: Caterpillar přejmenován na Kate

Ta ukázka grafiky na předchozí stránce je fakt síla. Krásně z toho na mě dejchly devadesátky. A ty kytičkový vzorečky a lá Nokia, který se teď jak plevel objevily snad všude včetně Novy. Skoro grafický skanzen, chtělo by se říct :)
Cokoliv na fffound.com má podstatně větší šmrnc. Sorry...
P.S. Doufám, že nemusím být grafik, abych mohl říct svůj (nepěkně OT) názor :)
 

jenicekk | čtv kvě 08, 2008 7:23 am

Re: Caterpillar přejmenován na Kate

jde o to, ze moje dva nejoblibenejsi kluby, ktere jsou tu jiz nekolik let jsou stylizovane prave do teto " kytickove a rustikalni" grafiky a proto ji striktne vyzaduji. A stoji na ni jiz minimalne tri roky, daleko pred tvou novou a podobnyma . To jen pro rypavce kteri hovno delaji, nicim se nepochlubi, ovsem vsechno vi jak by bylo nejlepsi, vzdyckt se takovej trouba najde s tim se bohuzel neda nic delat
ps: vektorovou grafiku jsem byl donucen delat hlavne z duvodu tistene reklamy ktera se bez ni takrka neobejde
 

Zedjunior | čtv kvě 08, 2008 8:38 pm

Re: vektorova grafika

Pojďme se bavit o grafice a né hádat kolik tam je kytek :wink:
 

Uživatelský avatar terry | čtv kvě 08, 2008 10:04 pm

Re: vektorova grafika

Jde o to, ze dokud tady neprestanou psat ty rypalove, ktery proste jen kritizijou praci ostatnich a hledaji na ni vselijake mouchy, tak se nemuzeme bavit "slusne". Jenicekk uz o hodne prispevku vyse rekl, ze se to staci nekam, o cem se nechce bavit a preci jenom se tu nasli taci, kteri to stejne rozebiraji.

Napriklad ta vec s kytickama. Vam muze byt v podstate jedno, co na tom plakatu je a jenickka to tak uplne nezajima. On dostane nejakou zakazku a musi ji proste udelat tak, jak si to lidi preji. Jak sam rikal, ze dela proste pro podniky, kde na tomto stylu staveji, tak proc by si nemohl delat plakaty s kytickama. A je pravda, ze nova s tim urcite neprisla jako prvni. Spise jen zkopirovala nynejsi (spise starsi) trend.
iPhone 4 16GB iOS 5 beta | MacBook Air 13" C2D 1.86 GHz, , 4GB RAM, 128GB SSD
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1943
Registrován:
úte bře 04, 2008 11:11 am
Bydliště: Čelákovice

Zedjunior | čtv kvě 08, 2008 10:40 pm

iPhone téma

Nemáte někde někdo všechny ty PNG správně pojmenované pro téma do iPhone? Chtěl bych to zkusit, ale nevím rozměry těch obrázků nic, tak abych měl z čeho vycházet. Díky :wink:

Nova s tím určitě nepřišla jako první a ani bych to nějak nerozváděl. Kytičky jsou fajn a konec. Navíc jestli je ta práce pěkná nebo ne, rozhoduje vždy zadavatel :wink:.
 

matesola | čtv kvě 08, 2008 11:30 pm

Re: vektorova grafika

Ani se mi nechce věřit, že bych kdy napsal, že s kytičkama přišla "moje" Nova. Naopak to, že tam právě teď po X letech dorazily je pro mě dalším znamením, jak moc je to pryč.

jenickku - Chci se omluvit za svůj minulý příspěvek. Takhle já normálně nepíšu, tohle není můj styl. Nicméně omluva platí jen za tón, ale nikoliv obsah. Možná jsem to špatně pochopil a ty si dal ukázky své práce jen abys demonstroval uživatelské zvládnutí Corelu a já mezitím reagoval na grafiku jako takovou. Moje chyba a asi mám pokřivený vkus. Daleko více mi říká grafika Zedjuniora, kterou ty odmítáš jako neinvenční. Mě se líbí, protože pro mě v grafice obzvlášť platí "méně je více."

Když dostáváš za svou práci zaplaceno a plody tvé práce mi nevisí všude před očima, tak je vše jak má být ;)

Pro inspiraci: http://www.gigposters.com
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Vše ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé